I liga | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Górnik Polkowice | 2 — 2 | Korona Kielce | 23 PAŹ | 12:40 | ||||
1 — 0 1 — 1 74' 1 — 2 83' 2 — 2 Korona: 1 Trenerzy: Barylski Paweł — Nowak Dominik.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Wigry Suwałki | 2 — 1 | GKS Bełchatów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
Wisła Puławy | 0 — 1 | Śląsk II Wrocław | 23 PAŹ | 15:00 | ||||
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Sokół Aleksandrów Łódzki | 0 — 1 | Znicz Biała Piska | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Świt Ćmielów | 3 — 3 | Wicher Miedziana Góra | 23 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 43' 0 — 2 63' 0 — 3 70' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 Świt: 33 Wicher: 22 Trenerzy: Wróbel Marcin — Chrzanowski Damian.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 3 — 2 | OKS Opatów | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 19' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 3 — 2 Gród: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — Kadela Mariusz.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 0 | Nida Oksa | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 Sparta: 1 Nida: 1 Trenerzy: Siudak Marcin — Lichosik Karol.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 0 | Hetman Włoszczowa | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 Unia: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz — Wójcik Hubert.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 3 — 1 | Piaskowianka Piaski | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Naprzód: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Rokicki Krystian — Borek Michał.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki – kliknij w ten link. | ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 3 | Zenit Chmielnik | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 33' 0 — 2 0 — 3 90+3' Piast: 1 Zenit: 12 Trenerzy: Skiba Sławomir — Rot Jerzy.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 0 — 5 | Góral Górno | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 0 — 3 28' 0 — 4 0 — 5 59' Bucovia: 1 Góral: 1 Trenerzy: Luzar Jan — Piotrowicz Damian.
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 4 | Orlęta Kielce | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 48' 0 — 2 67' 0 — 3 79' 0 — 4 88' Stal: 12 Orlęta: 99 Trenerzy: Dynarek Marcin — Kołodziejczyk Tomasz.
|
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 86' Skała: 1 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Górecki Dariusz — Janicki Karol.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 6 — 0 | Samson Samsonów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Polonia Białogon: 12 Samson: 69 Trenerzy: Kasperek Piotrek — Koza Michał.
| ||||||||
ULKS Łączna | 1 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 ULKS Łączna: 1 Sokół: 27 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 4 — 0 | Tęcza Gowarczów | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Astra: 92 Tęcza: 12 Trenerzy: Sadko Tomasz — Skowron Paweł.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 1 | Orlicz II Suchedniów | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 39' Partyzant: 31 Orlicz II: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Kabała Rajmund.
| ||||||||
KS Smyków | 4 — 1 | Radiator$ Stąporków | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 KS Smyków: 12 Radiator$: 1 Trenerzy: Mech Kamil — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Victoria Mniów | 3 — 6 | Lechia Strawczyn | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1' 1 — 1 1 — 2 12' 1 — 3 16' 1 — 4 17' 1 — 5 32' 2 — 5 2 — 6 47' 3 — 6 Victoria: 1 Lechia: 26 Trenerzy: Rusiński Karol — Łebek Daniel.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 2 — 7 | LKS Bolmin | 23 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 18' 2 — 2 2 — 3 24' 2 — 4 60' 2 — 5 2 — 6 2 — 7 90' Zieleń: 12 LKS Bolmin: 12 Trenerzy: józefowski karol — Hańćko Tomasz.
| ||||||||
GKS Imielno | 3 — 1 | GKS Kluczewsko | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 47' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 GKS Imielno: 1 GKS Kluczewsko: 12 Trenerzy: Ciekalski Robert — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki – kliknij w ten link. | ||||||||
Dąb Nagłowice | 4 — 1 | Zryw Skroniów | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Dąb: 47 Zryw: 12 Trenerzy: Szota Radosław — Łoboda Robert.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 3 — 0 | Start Słupia Jędrzejowska | 24 PAŹ | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Partyzant: 12 Start: 69 Trenerzy: Gardiew Tomasz — Koprowski Adrian.
| ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 3 | Victoria 2015 Skalbmierz | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 90+1' Gród: 1 Victoria 2015: 12 Trenerzy: Malczewski Lech — Łakota Łukasz.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 1 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 24 PAŹ | 14:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' Zorza Tempo: 98 Wisła: 1 Trenerzy: Konat Rafał — Łuszcz Paweł.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Piast Osiek | 3 — 0 | Zryw Zbigniewice | 23 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Piast: 1 Zryw: 33 Trenerzy: Kiciński Tomasz — Ciach Wojciech.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 4 — 1 | Baszta Rytwiany | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 44' 3 — 1 4 — 1 Koprzywianka: 1 Baszta: 12 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Sitek Tomasz.
| ||||||||
GKS Świniary | 2 — 1 | UKS Baćkowice | 23 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 84' GKS Świniary: 16 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Krawczyk Dariusz — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
KS Tarłów | 1 — 5 | LZS Samborzec | 23 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 27' 0 — 2 49' 1 — 2 1 — 3 57' 1 — 4 59' 1 — 5 66' KS Tarłów: 1 LZS Samborzec: 12 Trenerzy: Lipowski Jarosław — Burakowski Mateusz.
| ||||||||
GKS Obrazów | 4 — 2 | Kamienna Brody | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 11' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 GKS Obrazów: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Lipiec Damian — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
Arka Pawłów | 1 — 0 | Nidzianka Bieliny | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 Arka: 99 Nidzianka: 1 Trenerzy: Kalista Mirosław — Pindral Mateusz.
| ||||||||
ARTYKUŁ: starachowicki.eu – kliknij w ten link. |
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 5 — 1 | Top-Spin Promnik | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 Polanie: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Staszewski Michal — Wąsowicz Marcin.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 2 — 0 | Czarnovia Kielce | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 KS Kamienna W.: 83 Czarnovia: 3 Trenerzy: Boruń Zbigniew — Trela Mariusz.
| ||||||||
Sparta Strawczynek | 3 — 5 | Granat Borki | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 3 — 3 74' 3 — 4 3 — 5 85' Sparta: 1 Granat: 97 Trenerzy: Kukulski Łukasz — Jas Krystian.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Zryw Łopuszno | 2 — 1 | Moravia II Morawica | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Zryw: 1 Moravia II: 13 Trenerzy: Zagurowski Bartosz — Detka Damian.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 5 — 1 | GLKS Fałków | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 70' 4 — 1 5 — 1 Politechnika Św.: 1 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Obarzanek Artur — Jarząb Kamil.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 0 — 6 | OKS Instal Michałów Starachowice | 24 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 37' 0 — 3 56' 0 — 4 64' 0 — 5 67' 0 — 6 79' Płomień: 44 Instal: 77 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Koprowski Kamil.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Deko Włoszczowa | 2 — 0 | Unia Małogoszcz | 23 PAŹ | 14:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Deko: 1 Unia: 1 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Jarmuda Sławomir.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | — | Bucovia II Bukowa | 23 PAŹ | 14:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 Nidzica: 1 Bucovia II: 1 Trenerzy: Czajka Paweł — Tatar Tomasz.
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 1 — 1 | LZS Czarnocin | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 58' MGTS Działoszyce: 1 LZS Czarnocin: 99 Trenerzy: Banaszek Robert — Sender Andrzej.
| ||||||||
Nida Sobków | 7 — 0 | Jawornik Gorzków | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Nida: 2 Jawornik: 1 Trenerzy: Ślusarczyk Tomasz — Radziszewski Paweł.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 4 — 2 | Vitalpol Solec-Zdrój | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 87' 3 — 2 90+3' 4 — 2 Strzelec: 12 Vitalpol: 89 Trenerzy: — Ból Augustyn.
|
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 4 — 0 | GTS Raków | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Łazy: 69 GTS Raków: 90 Trenerzy: Drabik Bartłomiej — Baran Janusz.
| ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport – kliknij w ten link. | ||||||||
Agricola Łoniów | 4 — 0 | Wodnik Styków | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Agricola: 1 Wodnik: 1 Trenerzy: Zaliński Maciej — Gadecki Piotr.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 3 — 0 | Cukrownik Włostów | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Ester: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Dywan Krzysztof.
| ||||||||
GKS Iwaniska | 1 — 2 | Stal II Kunów | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 65' 1 — 2 GKS Iwaniska: 1 Stal II: 12 Trenerzy: Tomaszewski Konrad — Jałocha Jarosław.
|
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 2 — 4 | Śląsk II Wrocław | 23 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' 1 — 2 25' 2 — 2 2 — 3 55' 2 — 4 90+2' Pogoń-Ekolog: 1 Śląsk II: 1 Trenerzy: Kochelak Krzysztof — Koziarska Monika. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 9 — 0 | eSKa Skarżysko-Kamienna | 24 PAŹ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 | ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. |
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 1 — 0 | Wisła Kraków | 23 PAŹ | 12:30 | ||||
1 — 0 UKS SMS Łódź: 12 Wisła: 1 Trenerzy: Solecki Mariusz — Filipek Adrian.
|