(fot. D. Prokop)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Korona Kielce | 2 — 0 | Zagłębie Lubin | 27 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Korona: 55 Trenerzy: Kamil Kuzera, Mariusz Arczewski, Jaroslaw Tkocz, Michał Dutkiewicz — Waldemar Fornalik, Tomasz Fornalik, Marcin Kardela, Krzysztof Sierocki.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Zagłębie II Lubin | 2 — 1 | Olimpia Elbląg | 26 SIE | 17:00 | ||||
Wisła Puławy | 0 — 1 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 26 SIE | 17:00 | ||||
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Olimpia Zambrów | 1 — 1 | Mławianka Mława | 27 SIE | 12:00 | ||||
17 bramek | Bartłomiej Korbecki (11 + 6 k.) (Chełmianka) |
14 bramek | Manuel Torres Jiménez (11 + 3 k.) (Wieczysta), Kamil Orlik (10 + 4 k.) (Siarka) |
13 bramek | Sebastian Kwaczreliszwili (8 + 5 k.) (Sokół) |
12 bramek | Michał Zuber (9 + 3 k.) (Świdniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 1 | Orlęta Kielce | 26 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 86' Hetman: 69 Orlęta: 12 Trenerzy: Mariusz Kośmider — Tomasz Kołodziejczyk, Michał Pałgan.
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 0 — 10 | Łysica Bodzentyn | 26 SIE | 15:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 22' 0 — 3 39' 0 — 4 0 — 5 0 — 6 64' 0 — 7 68' 0 — 8 74' 0 — 9 0 — 10 85' Wisła: 1 Łysica: 12 Trenerzy: Dariusz Ogrodnik, Michał Złotek — Tomasz Dymanowski, Jarosław Szczurek.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: ITV Wisła – kliknij w ten link. | ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 1 | Alit Ożarów | 26 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 32' GKS Nowiny: 95 Alit: 1 Trenerzy: Przemysław Cichoń, Damian Kozieł — Paweł Rybus.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: GKS Nowiny – kliknij w ten link. | ||||||||
AKS 1947 Busko-Zdrój | 2 — 0 | GKS Rudki | 26 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 AKS 1947: 99 GKS Rudki: 92 Trenerzy: Marcin Kołodziejczyk — Paweł Jaworek.
| ||||||||
Korona II Kielce | 2 — 0 | Moravia Morawica | 26 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Korona II: 12 Moravia: 23 Trenerzy: Marek Mierzwa, Krzysztof Kiercz, Krzysztof Trela, Piotr Gil, Łukasz Jamróz — Maciej Śmiech, Mateusz Filipiak.
| ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV – kliknij w ten link. | ||||||||
W 25. minucie Radosław Turek (Korona II) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Borusiński obronił). W 73. minucie Michał Rybus (Moravia) nie wykorzystał karnego (Rafał Mamla obronił). | ||||||||
Arka Pawłów | 2 — 5 | Klimontowianka Klimontów | 27 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 28' 1 — 2 1 — 3 40' 2 — 3 2 — 4 55' 2 — 5 90+2' Arka: 99 Klimontowianka: 23 Trenerzy: Mirosław Kalista, Kacper Rak, Piotr Gadecki — Marcin Wróbel.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki – kliknij w ten link. | ||||||||
ARTYKUŁ: starachowicki.eu – kliknij w ten link. | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 2 | Wierna Małogoszcz | 27 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 45+1' 1 — 1 1 — 2 90+4' Granat: 12 Wierna: 1 Trenerzy: Bolesław Strzemiński — Mariusz Lniany, Sylwester Adamczyk.
| ||||||||
ARTYKUŁ: strona Granatu – kliknij w ten link. | ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport – kliknij w ten link. | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 0 — 2 | Spartakus Daleszyce | 27 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 35' 0 — 2 76' Pogoń: 12 Spartakus: 98 Trenerzy: Rafał Oleniacz, Damian Krakowiak — Janusz Cieślak, Arkadiusz Janaszek.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Dorota Prokop – kliknij w ten link. | ||||||||
WIDEO: druga bramka – kliknij w ten link. | ||||||||
Stal Kunów | 1 — 2 | Neptun Końskie | 27 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 33' 0 — 2 45' 1 — 2 Stal: 1 Neptun: 1 Trenerzy: Marcin Dynarek — Arkadiusz Bilski, Mateusz Deka, Mariusz Skoczylas.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: Stal Kunów – kliknij w ten link. |
26 bramek | Jakub Rybus (24 + 2 k.) (Moravia) |
21 bramek | Mateusz Rejowski (19 + 2 k.) (Wierna) |
20 bramek | Mirosław Kalista (17 + 3 k.) (Arka), Jakub Mażysz (15 + 5 k.) (Alit) |
18 bramek | Bartłomiej Książek (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
ŁKS Łagów | 2 — 4 | Piaskowianka Piaski | 25 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 55' 2 — 1 2 — 2 65' 2 — 3 89' 2 — 4 ŁKS Łagów: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Rafał Gołofit — Serhii Pylypchuk.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 4 | Świt Ćmielów | 26 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 42' 0 — 2 0 — 3 45+2' 1 — 3 1 — 4 51' 2 — 4 Wicher: 90 Świt: 1 Trenerzy: Kamil Mech — Artur Anduła.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 2 — 1 | Orlicz Suchedniów | 26 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 12' 2 — 1 Partyzant W.: 92 Orlicz: 12 Trenerzy: Tomasz Gardiew — Łukasz Tekiel, Jacek Gembski, Dawid Bator.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 5 — 0 | Gród Ćmińsk | 26 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Partyzant R.: 1 Gród: 1 Trenerzy: Marcin Niemiec, Maciek Dymek, Paweł Laskowski — Robert Zagdan.
| ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 1 | Victoria 2015 Skalbmierz | 27 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 78' Kamienna: 12 Victoria 2015: 82 Trenerzy: Tomasz Wójtowicz — Dominik Frączkiewicz.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 3 — 0 | Góral Górno | 27 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Naprzód: 1 Góral: 1 Trenerzy: Paweł Wijas — Damian Piotrowicz, Daniel Kuzka.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki – kliknij w ten link. | ||||||||
Sparta Dwikozy | 0 — 4 | Sparta Kazimierza Wielka | 27 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 57' 0 — 4 Sparta D.: 1 Sparta K. W.: 35 Trenerzy: Jacek Kuranty — Kamil Mach.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 3 | TS 1946 Nida Pińczów | 27 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 58' 1 — 3 90+5' Unia: 1 TS 1946 Nida: 12 Trenerzy: Grzegorz Opara — Łukasz Biały.
|
23 bramek | Bartosz Sot (19 + 4 k.) (ŁKS Łagów) |
15 bramek | Rafał Krzysztofik (13 + 2 k.) (Piaskowianka) |
14 bramek | Dominik Szewczyk (12 + 2 k.) (Partyzant W.) |
12 bramek | Bartłomiej Równicki (11 + 1 k.) (Naprzód) |
11 bramek | Andrij Werbyćkij (Piaskowianka), Piotr Gardynik (10 + 1 k.) (Partyzant W.), Mariusz Maciejski (9 + 2 k.) (ŁKS Łagów), Krystian Moskal (8 + 3 k.) (Góral), Adrian Uniat (8 + 3 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 9 — 0 | KS Smyków | 26 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 MSS-Klonówka: 1 KS Smyków: 1 Trenerzy: Krzysztof Mądzik, Karol Janicki — Piotr Kruk.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 2 | Radiator$ Stąporków | 27 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 1 — 2 90+1' Politechnika Św.: 1 Radiator$: 12 Trenerzy: Artur Obarzanek — Sławomir Jedynak.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 6 — 6 | Skała Tumlin | 27 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 35' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 60' 5 — 2 6 — 2 6 — 3 67' 6 — 4 78' 6 — 5 88' 6 — 6 90' Sokół: 1 Skała: 88 Trenerzy: Marcin Śladkowski — Michał Koza.
| ||||||||
Victoria Mniów | 2 — 4 | Dziki Skarżysko-Kamienna | 27 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 47' 0 — 3 60' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 90+3' Victoria: 97 Dziki: 12 Trenerzy: Dawid Kukła, Dawid Wołczyk — Cezary Nowak, Łukasz Kądziela.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 5 — 1 | Zryw 2021 Łopuszno | 27 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 Zenit: 12 Zryw 2021: 1 Trenerzy: Wiesław Francuz — Piotr Wilk.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 0 — 4 | Astra Piekoszów | 27 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 25' 0 — 3 71' 0 — 4 90' Lechia: 79 Astra: 12 Trenerzy: Marcin Zieliński — Tomasz Sadko.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 0 — 1 | Moravia II Morawica | 27 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 Polonia Białogon: 12 Moravia II: 22 Trenerzy: Paweł Mech — Marek Bożek.
|
24 bramek | Szymon Wesołowski (13 + 11 k.) (Zenit) |
19 bramek | Patryk Zapała (16 + 3 k.) (Astra) |
15 bramek | Marcin Piotrowski (Zenit) |
14 bramek | Wiktor Kamont (13 + 1 k.) (Victoria) |
13 bramek | Konrad Duda (Victoria) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 4 — 0 | GKS Imielno | 26 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Wisła: 1 GKS Imielno: 27 Trenerzy: Lech Malczewski — Robert Ciekalski.
| ||||||||
Gród Wiślica | 2 — 4 | Nida Sobków | 26 SIE | 15:00 | ||||
Busko-Zdrój, Stadion Miejski (boczne, szt.) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 75' 2 — 2 80' 2 — 3 85' 2 — 4 90+1' Gród: 1 Nida S.: 1 Trenerzy: Paweł Radziszewski — Mikołaj Pełka, Maciej Poczęty.
| ||||||||
Piast Stopnica | 4 — 0 | Nidzica Dobiesławice | 26 SIE | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Piast: 12 Nidzica: 93 Trenerzy: Mateusz Zoch — Paweł Czajka.
| ||||||||
Nida Oksa | 3 — 4 | LKS Bolmin | 26 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 37' 2 — 3 76' 3 — 3 3 — 4 Nida O.: 1 LKS Bolmin: 12 Trenerzy: Marcin Bodzioch — Tomasz Hańćko.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 4 — 4 | Bucovia Bukowa | 27 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 39' 2 — 2 42' 3 — 2 4 — 2 4 — 3 80' 4 — 4 88' Dąb: 47 Bucovia: 1 Trenerzy: Radosław Szota — Jan Luzar, Piotr Kruk.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 4 — 2 | GKS Kluczewsko | 27 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 45' 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Zorza Tempo: 1 GKS Kluczewsko: 12 Trenerzy: Rafał Konat — Dariusz Dąbrowski.
|
21 bramek | Bartłomiej Fitowski (19 + 2 k.) (Wisła) |
18 bramek | Dawid Wnuk (13 + 5 k.) (LKS Bolmin), Andrzej Kusaj (12 + 6 k.) (Nida O.) |
13 bramek | Łukasz Niemstak (8 + 5 k.) (Dąb) |
12 bramek | Mateusz Sołtys (9 + 3 k.) (Nida S.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
OKS Opatów | 2 — 1 | KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 25 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 41' 1 — 1 2 — 1 OKS Opatów: 1 KP KSZO 1929 II: 1 Trenerzy: Tomasz Kiciński, Mariusz Kadela — Rafał Barański.
| ||||||||
KS Tarłów | 2 — 2 | Nidzianka Bieliny | 26 SIE | 15:30 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 28' 2 — 2 KS Tarłów: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Jarosław Lipowski — Mateusz Pindral.
| ||||||||
W 90+2. minucie Konrad Osuch (Nidzianka) nie wykorzystał rzutu karnego (strzał obroniony). | ||||||||
GKS Iwaniska | 1 — 1 | GKS Świniary | 26 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 80' 1 — 1 GKS Iwaniska: 1 GKS Świniary: 30 Trenerzy: Konrad Tomaszewski, Grzegorz Starba — Dariusz Krawczyk.
| ||||||||
Star II Starachowice | 8 — 1 | Marol Jacentów | 27 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 8 — 1 Star II: 12 Marol: 1 Trenerzy: Grzegorz Klepacz — Mateusz Koterbski.
| ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 3 | Koprzywianka Koprzywnica | 27 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 2 — 3 LZS Samborzec: 99 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Marcin Siudak — Wojciech Gawroński.
|
25 bramek | Filip Hryniewicz (Star II) |
16 bramek | Władysław Hawrylak (Koprzywianka) |
15 bramek | Piotr Frańczak (14 + 1 k.) (OKS Opatów) |
14 bramek | Jakub Łata (11 + 3 k.) (OKS Opatów) |
13 bramek | Mateusz Wicik (Baszta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
GLKS Fałków | 8 — 0 | Tęcza Gowarczów | 26 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 GLKS Fałków: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Kamil Jarząb — .
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 1 — 0 | GKS II Nowiny | 26 SIE | 16:30 | ||||
1 — 0 Czarnovia: 12 GKS II Nowiny: 24 Trenerzy: Artur Jagodziński — Bartosz Papka, Przemysław Cichoń.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 1 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 27 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 52' 1 — 1 Polanie: 1 Płomień: 44 Trenerzy: Waldemar Szpiega — Tomasz Głuch.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | — | Granat Borki | 27 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 33' 0 — 3 35' 0 — 4 48' 0 — 5 0 — 6 0 — 7 0 — 8 87' 0 — 9 89' KS Kamienna W.: 1 Granat: 26 Trenerzy: — Dariusz Górecki, Michał Kolus.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: Granat TV – kliknij w ten link. | ||||||||
Samson Samsonów | 5 — 1 | Top-Spin Promnik | 27 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 43' 4 — 1 5 — 1 Samson: 69 Top-Spin: 1 Trenerzy: Artur Kuliński — .
| ||||||||
ULKS Łączna | — | Unia Małogoszcz | 27 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 13 — 0 14 — 0 ULKS Łączna: 20 Unia: 1
|
20 bramek | Michał Zegadło (17 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
19 bramek | Bartłomiej Bracha II (ULKS Łączna) |
17 bramek | Artur Kuliński (13 + 4 k.) (Samson) |
13 bramek | Grzegorz Skarbek (ULKS Łączna) |
12 bramek | Andrzej Paprocki (GLKS Fałków), Jędrzej Bakalarz (10 + 2 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Piaskowianka II Piaski | 3 — 4 | Start Słupia Jędrzejowska | 27 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 36' 3 — 3 45+1' 3 — 4 86' Piaskowianka II: 1 Start: 69 Trenerzy: Karol Smorąg, Michał Stępień — Adrian Koprowski.
| ||||||||
LZS Czarnocin | — | GKS Solec-Zdrój | 27 SIE | 16:00 | ||||
Cudzynowice | ||||||||
1 — 0 1 — 1 26' 1 — 2 61' 2 — 2 2 — 3 73' 2 — 4 89' LZS Czarnocin: 99 GKS Solec-Zdrój: 1 Trenerzy: — Przemysław Gruchała.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 3 — 3 | Naprzód II Jędrzejów | 27 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 2 — 1 2 — 2 48' 2 — 3 62' 3 — 3 Zieleń: 26 Naprzód II: 12 Trenerzy: Karol Jozefowski — Piotr Stanek.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 1 — 1 | Zryw Skroniów | 27 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 27' 1 — 1 Jawornik: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Andrzej Sender — Włodzimierz Walczyński.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 4 — 0 | MGTS Działoszyce | 27 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Strzelec: 12 MGTS Działoszyce: 25 Trenerzy: Paweł Bochniak — Mirosław Jaśkiewicz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. |
29 bramek | Adrian Koprowski (26 + 3 k.) (Start) |
18 bramek | Piotr Kasza (14 + 4 k.) (Zryw) |
16 bramek | Patryk Gajek (13 + 3 k.) (GKS Solec-Zdrój) |
13 bramek | Patryk Kaźmierczyk (10 + 3 k.) (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Patryk Gorgoń (8 + 4 k.) (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 1 | UKS Baćkowice | 26 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 90+1' Cukrownik: 1 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: Krzysztof Kwiatosz — .
| ||||||||
Hubal Linów | 0 — 6 | Ester Wojciechowice | 27 SIE | 11:00 | ||||
Ożarów (boczne) | ||||||||
0 — 1 33' 0 — 2 45' 0 — 3 54' 0 — 4 64' 0 — 5 67' 0 — 6 78' Hubal: 12 Ester: 12 Trenerzy: Magdalena Badura — Piotr Ożóg.
| ||||||||
Polesie Wiązownica | 0 — 4 | GTS Raków | 27 SIE | 11:00 | ||||
Wiązownica-Kolonia | ||||||||
0 — 1 0 — 2 43' 0 — 3 0 — 4 Polesie: 1 GTS Raków: 99 Trenerzy: Maciej Przetak — Janusz Baran.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 3 — 1 | Stal II Kunów | 27 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 21' 3 — 1 Zryw: 66 Stal II: 1 Trenerzy: Jacek Rączkowski — Jarosław Jałocha.
|
22 bramek | Konrad Woźniakowski (17 + 5 k.) (Stal II, Instal) |
15 bramek | Paweł Rak (14 + 1 k.) (Huragan), Grzegorz Żelazowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Dawid Pacholczak II (Zryw), Bartosz Kania (8 + 5 k.) (Wodnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|