15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 32 | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 0 — 1 | Łysica Bodzentyn | 7 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 25' Partyzant: 1 Łysica: 12
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
Gród Wiślica | 2 — 4 | Lechia Strawczyn | 7 CZE | 18:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 43' 2 — 2 2 — 3 51' 2 — 4 90+6' Gród W.: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Gruchała Przemysław — Woźniak Bogdan, Gałęziowski Mirosław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. | ||||||||
Kolejka 27 | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 10 — 0 | Piast Stopnica | 7 CZE | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 Klimontowianka: 99 Piast: 1 Trenerzy: Mażysz Adam — Tomecki Grzegorz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie goście nie dojechali z powodu awarii busa. |
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
GKS Imielno | 1 — 1 | GKS Kluczewsko | 8 CZE | 17:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 GKS Imielno: 1 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Karasek Artur , Stępień Adrian , Jakub Woliński , Adamski Kamil — Dąbrowski Dariusz .
| ||||||||
W pierwotnym terminie goście nie dojechali. Mecz się nie odbył, ale mamy kilka zdjęć dostępnych tutaj. |
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
GKS Świniary | 2 — 2 | Zryw Zbigniewice | 7 CZE | 18:00 | ||||
0 — 1 18' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+2' GKS Świniary: 1 Zryw: 77 Trenerzy: Smykala Krzysztof — Majewski Jerzy.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 0 — 2 | Sparta Daleszyce | 8 CZE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Hetmanki: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Ochenduszka Mariusz — Wengorski Marcin.
| ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 4 | KSP Kielce | 8 CZE | 17:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 40' 0 — 3 42' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 75' Orlicz: 12 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Kabała Rajmund — Czerwiak Monika, Tekiel Łukasz.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 3 | Zenit Chmielnik | 6 CZE | 18:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' 1 — 2 1 — 3 90+1' Unia: 1 Zenit: 23 Trenerzy: Rokicki Krystian — Ozóg Radosław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. |
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 3 — 0 | Nida Oksa | 6 CZE | 18:00 | ||||
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Zryw Skroniów | 6 — 0 | Lechia Strawczyn | 6 CZE | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Zryw: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Olesiński Michał — Woźniak Bogdan.
| ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 0 | Czarnovia Kielce | 7 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Hetman: 12 Czarnovia: 12 Trenerzy: CHUPTYŚ ŁUKASZ — WĄCHAŁA JAN.
| ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
GKS Nowiny | 1 — 0 | Wierna Małogoszcz | 6 CZE | 18:00 | ||||
1 — 0 GKS Nowiny: 98 Wierna: 12 Trenerzy: Cichoń Przemek — Bień Paweł.
|
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 1 | Spartakus Aureus Daleszyce | 7 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 Nidzianka: 19 Spartakus: 99 Trenerzy: Wiącek Andrzej — Janaszek Arkadiusz.
|
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 0 | Łysica Bodzentyn | 6 CZE | 16:30 | ||||
Gród: 44 Łysica: 1 Trenerzy: PAWEŁ MECH, KAMIL MECH — DEJWOREK SEWERYN.
| ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 4 — 1 | Orlęta Kielce | 6 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 MSS-Klonówka: 1 Orlęta: 16 Trenerzy: Dejworek Piotr — .
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Tęcza Gowarczów | 0 — 6 | Hetman Włoszczowa | 6 CZE | 17:30 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 24' 0 — 3 26' 0 — 4 58' 0 — 5 70' 0 — 6 Tęcza: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Skowron Paweł — Dąbrowski Dariusz .
| ||||||||
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. |
23 bramek | Sebastian Baran (Piaskowianka) |
21 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka), Ernest Banasik (19 + 2 k.) (Bucovia) |
16 bramek | Adam Kubicz (13 + 3 k.) (Hetman) |
14 bramek | Dawid Molus (Start) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|