Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Miedź Legnica | 1 — 1 | Korona Kielce | 18 MAR | 18:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 33' Korona: 1 Trenerzy: Łobodziński Wojciech — Ojrzyński Leszek.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Sokół Ostróda | 2 — 3 | Radunia Stężyca | 19 MAR | 14:00 | ||||
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
Legia II Warszawa | 5 — 1 | Mamry Giżycko | 20 MAR | 12:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
IV liga, mazowieckie, gr. płd. | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Zamłynie Radom | 2 — 3 | Pogoń II Siedlce | 19 MAR | 11:00 | ||||
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 3 — 0 | Unia Sędziszów | 19 MAR | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Gród: 1 Unia: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — Opara Grzegorz.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 5 | Piast Stopnica | 20 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 21' 0 — 3 29' 0 — 4 50' 1 — 4 1 — 5 86' Bucovia: 1 Piast: 1 Trenerzy: Kruk Piotr — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 2 | OKS Opatów | 20 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 67' 1 — 2 77' Sparta: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Kuranty Jacek — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 2 | Zenit Chmielnik | 20 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 50' 1 — 1 1 — 2 90+2' Piaskowianka: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Pełka Mikołaj — Rot Jerzy.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Nida Oksa | 2 — 2 | Hetman Włoszczowa | 20 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 85' Nida: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Lichosik Karol — Wójcik Hubert.
| ||||||||
ZDJĘCIA: K. Kubicz – kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Orlęta Kielce | 4 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 20 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Orlęta: 1 Wicher: 99 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Chrzanowski Damian.
| ||||||||
Góral Górno | 3 — 1 | Świt Ćmielów | 20 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 56' 3 — 1 Góral: 1 Świt: 33 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Stal Kunów | 1 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 20 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Stal: 12 Naprzód: 1 Kartki także: Kacper Borowiecki 91'. Trenerzy: Dynarek Marcin — Rokicki Krystian.
| ||||||||
W 23. Marcin Dynarek nie wykorzystał rzutu karnego (strzał niecelny). |
Klasa okręgowa, Radom | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Szydłowianka Szydłowiec | 0 — 0 | KS Warka | 19 MAR | 14:00 | ||||
Proch Pionki | 4 — 0 | Młodzik 18 Radom | 19 MAR | 15:30 | ||||
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
KSP Kielce | 2 — 2 | Prądniczanka Kraków | 19 MAR | 14:30 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 85' 2 — 2 90+3' KSP Kielce: 1 Prądniczanka: 22 Trenerzy: Tekiel Łukasz — Sędor Piotr.
| ||||||||
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 1 — 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 19 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 17' Ostrovia 1909: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Pawlak Łukasz — Grabiec Tomasz. | ||||||||
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 0 — 2 | Podgórze Kraków | 20 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Pogoń-Ekolog: 12 Podgórze: 1 Trenerzy: Kochelak Krzysztof — Sołtysińska Katarzyna. | ||||||||
Wanda Kraków | 0 — 2 | Respekt Myślenice | 20 MAR | 15:00 | ||||
Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego, Kraków | ||||||||
0 — 1 0 — 2 66' Wanda: 36 Respekt: 1 Trenerzy: Szot Krzysztof — Senderski Przemysław.
| ||||||||
Śląsk II Wrocław | 1 — 1 | Bielawianka Bielawa | 20 MAR | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90' Śląsk II: 12 Bielawianka: 1 Trenerzy: Koziarska Monika — Głogowski Sebastian. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D, kobiety | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Wisła Brzeźnica | 13 — 3 | Górnik Łęczna | 19 MAR | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 8 — 1 44' 9 — 1 10 — 1 11 — 1 11 — 2 67' 11 — 3 12 — 3 13 — 3 Wisła: 1 Górnik: 12 Trenerzy: Żądło Andrzej — Górnicka Natasza. | ||||||||
Perły Lublin | 3 — 0 | UKS 3 Staszkówka-Jelna | 20 MAR | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Perły: 50 UKS 3: 2 Trenerzy: Miazio Wioletta — Brdej Klaudia. | ||||||||
Football Success Academy Kraków | 1 — 1 | Resovia Rzeszów | 20 MAR | 14:00 | ||||
Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego, Kraków | ||||||||
0 — 1 24' 1 — 1 FS Academy: 1 Resovia: 12 Trenerzy: Kubisiak Joanna — Paterek Natalia. | ||||||||
KSP Kielce | 0 — 5 | Beniaminek Krosno | 20 MAR | 16:15 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
0 — 1 20' 0 — 2 0 — 3 56' 0 — 4 63' 0 — 5 75' KSP Kielce: 33 Beniaminek: 1 Trenerzy: Czerwiak Monika — Porcek Łukasz. |
11 bramek | Emilia Kościelniak (FS Academy) |
10 bramek | Maja Ostaszewska (Resovia) |
9 bramek | Maja Wypych (Górnik) |
8 bramek | Julia Ostrowska (Wisła) |
7 bramek | Daria Cwynar (Beniaminek), Wiktoria Skrzypczak (Górnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|