Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,509
· Najnowszy użytkownik: Arkadioh18gj
Statystyki
statystyka
Zaległe mecze - wyniki

W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.

III liga, gr. IV
Kolejka 18
MKS Trzebinia  1 — 2  Chełmianka Chełm11 KWI16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Jerzy Kowalik, Krzysztof Wajda — Artur Bożyk, Dariusz Banaszuk.
W 41. minucie sędzia usunął trenera Artura Bożyka ze strefy technicznej.

21 bramekPrzemysław Banaszak (17 + 4 k.) (Chełmianka)
19 bramekWojciech Białek (18 + 1 k.) (Avia)
17 bramekBartłomiej Buczek (9 + 8 k.) (Resovia)
16 bramekWojciech Reiman (11 + 5 k.) (Stal)
15 bramekKonrad Nowak (Motor)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

III liga, gr. IV
1.   Resovia Rzeszów 34 77 61–22 23 8 3
2.   Motor Lublin 34 71 70–29 22 5 7
3.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 34 64 50–31 18 10 6
4.   Chełmianka Chełm 34 62 56–29 18 8 8
5.   Podhale Nowy Targ 34 56 59–43 16 8 10
6.   Stal Rzeszów 34 55 56–40 16 7 11
7.   Wólczanka Wólka Pełkińska 34 55 56–42 16 7 11
8.   Wiślanie Jaśkowice 34 48 52–56 13 9 12
9.   Orlęta Radzyń Podlaski 34 46 45–47 12 10 12
10.   Avia Świdnik 34 41 55–49 10 11 13
11.   Soła Oświęcim 34 37 39–59 10 7 17
12.   Spartakus Aureus Daleszyce 34 36 39–55 10 6 18
13.   Podlasie Biała Podlaska 34 36 40–52 7 15 12
14.   Wisła Sandomierz 34 36 30–46 10 6 18
15.   JKS 1909 Jarosław 34 35 39–64 10 5 19
16.   Unia Tarnów 34 35 48–70 9 8 17
17.   MKS Trzebinia 34 27 35–63 6 9 19
18.   Karpaty Krosno 34 27 27–60 6 9 19
 

IV liga
Kolejka 19
Kamienna Brody  3 — 1  TS 1946 Nida Pińczów11 KWI16:30
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Marcin WróbelPaweł Wijas.
Neptun Końskie  1 — 0  Olimpia Pogoń Staszów11 KWI16:30
1 — 0
 
Trenerzy: Waldemar SzpiegaPaweł Czaja.
GKS Nowiny  1 — 0  ŁKS Georyt Łagów11 KWI16:30
1 — 0
 
Trenerzy: Mariusz LudwinekPaweł Jaworek.
Lubrzanka Kajetanów  1 — 1  Alit Ożarów 11 KWI16:30
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Dariusz Kozub, Zenobiusz Foks — Dariusz Pietrasiak.
Naprzód Jędrzejów  1 — 0  Wierna Małogoszcz11 KWI16:30
1 — 0
 
Trenerzy: Grzegorz Opara, Cezary Osiński — Paweł Bień, Mirosław Maj.
Unia Sędziszów  0 — 2  Moravia Morawica11 KWI16:30
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Mariusz KośmiderMarek Bęben.
MKS Zdrój Busko  3 — 0  Partyzant Radoszyce11 KWI16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Ireneusz PietrzykowskiJarosław Komisarski.
Hetman Włoszczowa  1 — 1  Nidzianka Bieliny11 KWI16:30
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Jacek PawlikMariusz Arczewski.
Łysica Bodzentyn  3 — 1  Czarni Połaniec11 KWI16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Trenerzy: Krzysztof TrelaPiotr Mazurkiewicz, Rafał Mikoda.

27 bramekMirosław Kalista (25 + 2 k.) (Łysica)
26 bramekMateusz Fryc (Wierna, Naprzód)
24 bramekJakub Mażysz (21 + 3 k.) (Alit)
23 bramekMariusz Jaros (16 + 7 k.) (Łysica)
22 bramekDamian Skiba (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

IV liga
1.   Czarni Połaniec 34 81 81–26 25 6 3
2.   Neptun Końskie 34 77 74–31 24 5 5
3.   MKS Zdrój Busko 34 77 76–28 24 5 5
4.   Alit Ożarów 34 58 72–49 17 7 10
5.   Naprzód Jędrzejów 34 56 52–41 16 8 10
6.   Partyzant Radoszyce 34 53 64–49 16 5 13
7.   Łysica Bodzentyn 34 53 74–65 15 8 11
8.   ŁKS Georyt Łagów 34 47 47–42 12 11 11
9.   GKS Nowiny 34 45 44–56 13 6 15
10.   Olimpia Pogoń Staszów 34 42 41–58 12 6 16
11.   Wierna Małogoszcz 34 40 40–56 11 7 16
12.   Kamienna Brody 34 39 34–39 10 9 15
13.   Lubrzanka Kajetanów 34 35 39–61 9 8 17
14.   Hetman Włoszczowa 34 35 31–52 8 11 15
15.   Unia Sędziszów 34 34 44–61 9 7 18
16.   TS 1946 Nida Pińczów 34 33 31–45 9 6 19
17.   Moravia Morawica 34 33 39–61 9 6 19
18.   Nidzianka Bieliny 34 17 33–96 4 5 25
 

Klasa okręgowa
Kolejka 16
Gród Ćmińsk  2 — 0  OKS Opatów11 KWI16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Daniel Grzelka, TOMASZ KOŁODZIEJCZYK — Mariusz Kadela, KRZYSZTOF KROCZEK.
Sparta Kazimierza Wielka  0 — 1  Zenit Chmielnik11 KWI16:30
 
0 — 1
Trenerzy: MAREK KOWALSKIŁukasz Ubożak, DAWID KAWIŃSKI.
Star Starachowice  5 — 0  Lechia Strawczyn11 KWI16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Arkadiusz BilskiMirosław Gałęziowski.
Piast Stopnica  1 — 3  Orlicz Suchedniów 11 KWI16:30
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Sławomir Skiba, KAMIL SKIBA — BOGUSŁAW DĄBROWSKI, RAJMUND KABAŁA.
Stal Kunów  1 — 1  Sparta Dwikozy11 KWI16:30
 
0 — 1
30' Karol Spyra (k.)
1 — 1
 
Trenerzy: Jarosław JałochaJerzy Mazur.
GKS Rudki  1 — 2  Bucovia Bukowa11 KWI16:30
Kacper Wiecha (k.) 10'
1 — 0
 
 
1 — 1
49' Paweł Bąk (k.)
 
1 — 2
Trenerzy: Janusz CieślikAndrzej Dec, Marian Haczkiewicz.
Klimontowianka Klimontów  3 — 0  Polanie Pierzchnica11 KWI16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Jacek KurantyMiroslaw Rubinkiewicz, Stanisław Juszcze.
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 0  Świt Ćmielów11 KWI16:30
1 — 0
 
Trenerzy: Dominik RokitaMichał Kosowski.

34 bramekBłażej Miller (33 + 1 k.) (Granat)
33 bramekMariusz Fabjański (29 + 4 k.) (Star)
28 bramekTomasz Staszewski (23 + 5 k.) (Orlicz)
22 bramekMarcin Dynarek (20 + 2 k.) (Stal)
19 bramekJacek Rożek (16 + 3 k.) (Klimontowianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa
1.   Granat Skarżysko-Kamienna 30 85 116–19 28 1 1
2.   Klimontowianka Klimontów 30 65 61–30 20 5 5
3.   Star Starachowice 30 59 79–41 18 5 7
4.   Sparta Dwikozy 30 54 55–36 17 3 10
5.   Sparta Kazimierza Wielka 30 53 49–39 16 5 9
6.   Stal Kunów 30 47 65–44 13 8 9
7.   Świt Ćmielów 30 46 61–49 13 7 10
8.   Orlicz Suchedniów 30 44 70–61 13 5 12
9.   Zenit Chmielnik 30 42 40–38 12 6 12
10.   GKS Rudki 30 35 42–54 9 8 13
11.   Bucovia Bukowa 30 32 44–65 10 2 18
12.   OKS Opatów 30 32 45–60 9 5 16
13.   Piast Stopnica 30 25 34–79 7 4 19
14.   Gród Ćmińsk 30 24 43–74 6 6 18
15.   Lechia Strawczyn 30 23 46–94 6 5 19
16.   Polanie Pierzchnica 30 16 27–94 5 1 24
 

CLJ U-19, gr. wschodnia
Kolejka 20
Resovia Rzeszów  1 — 4  Legia Warszawa11 KWI11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
 
1 — 4
Trenerzy: Rafał Rajzer, Paweł Młynarczyk, Sławomir Czudec — Piotr Kobierecki, Robert Picuła, Arkadiusz Białostocki.
Cracovia Kraków  0 — 0  Motor Lublin11 KWI14:00
Trenerzy: Robert Kasperczyk, Michał Bartosz, Marcin Cabaj, Marcin Bogdan, Mikołaj Szymczak — Tomasz Jasik, Wojciech Stefański.

22 bramekPiotr Pierzchała (9 + 13 k.) (Korona SA)
20 bramekŁukasz Zjawiński (16 + 4 k.) (Legia)
17 bramekPatryk Makuch (13 + 4 k.) (SMS Łódź)
16 bramekSzymon Rak (9 + 7 k.) (Motor)
15 bramekMateusz Nikołajuk (9 + 6 k.) (Jagiellonia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-17, gr. płd.-wsch., wiosna
Kolejka 2
Stal Mielec  1 — 2  Resovia Rzeszów11 KWI14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Trenerzy: Przemysław Paprocki, GRZEGORZ KRYKOWSKI, JANUSZ HYNOWSKI — Szymon Dusza.
Kolejka 4
Juventa Starachowice  0 — 0  Karpaty Krosno10 KWI16:00
Trenerzy: Piotr Dejworek, Mariusz Wójcik — Piotr Hajduk, Dariusz Liana.

11 bramekRemigiusz Biernat (10 + 1 k.) (Cracovia)
10 bramekKrystian Basznianin (Resovia)
7 bramekDaniel Szelągowski (KKP Korona), Przemysław Czado (6 + 1 k.) (Resovia)
6 bramekDawid Lisowski (Korona SA), Karol Knap (2 + 4 k.) (Karpaty), Bartosz Gawlik (1 + 5 k.) (Korona SA)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-19, gr. wschodnia
1.   Legia 30 72 79–24
2.   Cracovia 30 67 75–23
3.   Motor 30 59 58–25
4.   Korona SA 30 56 58–42
5.   Jagiellonia 30 53 61–39
6.   Wisła K. 30 52 40–32
7.   Progres 99 30 52 55–39
8.   SMS Łódź 30 47 53–40
9.   Polonia 30 43 58–40
10.   Znicz 30 36 42–43
11.   Resovia 30 34 45–68
12.   MOSP 30 26 30–76
13.   Stomil 30 26 27–48
14.   Łódzki KS 30 18 26–84
15.   Stal 30 18 22–69
16.   Wisła P. 30 17 22–59
 
CLJ U-17, gr. płd.-wsch., wiosna
1.   Korona SA 14 25 32–13
2.   Resovia 14 23 23–18
3.   Cracovia 14 22 23–21
4.   Karpaty 14 21 16–19
5.   Juventa 14 20 16–15
6.   Stal 14 19 16–18
7.   Motor 14 14 12–20
8.   KKP Korona 14 12 14–28


Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna
Kolejka 2
Baszta Rytwiany  1 — 0  GKS Nowiny10 KWI17:30
Filip Kaczmarek (sam.) 39'
1 — 0
 
Trenerzy: Dariusz Gardyński — .

14 bramekJakub Bielecki (10 + 4 k.) (Wisła Junior)
8 bramekAdrian Materek (KP KSZO 1929), Piotr Mikos (KP KSZO 1929), Patryk Tkacz (Piaskowianka)
7 bramekŁukasz Swat (6 + 1 k.) (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Junior młodszy, gr. D
Kolejka 1
Alit Ożarów   9 — 0  Marol Jacentów10 KWI17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
Trenerzy: Jarosław Lipowski — Mariusz Kaczmarski.

11 bramekAdam Sobczyk (Alit)
9 bramekDawid Góra (GKS Rudki)
6 bramekMaciej Nowacki (Alit), Bartłomiej Duda (4 + 2 k.) (Alit)
5 bramekKacper Grzegorski (Stal), Kacper Nowak (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrz. Liga Jun. Młodszych, wiosna
1.   KP KSZO 1929 14 37 44–  5
2.   Wisła Junior 14 31 34–19
3.   Orlęta 14 29 39–16
4.   GKS Nowiny 14 19 15–19
5.   Piaskowianka 14 16 28–31
6.   Gród 14 14 16–27
7.   TS 1946 Nida 14 12 17–23
8.   Baszta 14 3   7–60
Junior młodszy, gr. D
1.   Alit 10 27 47–  6
2.   Stal 10 22 28–22
3.   GKS Rudki 10 15 22–20
4.   Kamienna 10 10   7–20
5.   Strażak 10 9 14–26
6.   Marol 10 3   3–27



Komentarze
#1 | Diox dnia kwiecień 11 2018 13:31:04
ŁYSICA Bodzentyn - CZARNI Połaniec [NA ŻYWO]
https://regiowyni...ie/4_Liga/
#2 | Kibic dnia kwiecień 11 2018 13:33:40
Obsada sędziowska ?
#3 | jakie typy? dnia kwiecień 11 2018 14:24:09
unia sędziszów morawia morawica
#4 | typy IV Liga dnia kwiecień 11 2018 14:39:45
Pokolei od gory : 2, 1, X, 2, 2, 2, 1, 2, 2
#5 | do 4 dnia kwiecień 11 2018 14:58:50
widze ze słabo się orientujesz w 4 lidze
#6 | Ivan dnia kwiecień 11 2018 15:05:21
Star dzisiaj dostaje baty
#7 | a dnia kwiecień 11 2018 15:33:37
Cena jedzie do Skarżyska, bedzie ciekawie, ale Granat po ostatniej porażce potrzebuje punktów
#8 | Kibic dnia kwiecień 11 2018 16:02:04
Jak tam Pogoń w końskich?
#9 | A dnia kwiecień 11 2018 16:32:23
Pogon wystąpi w składzie:
Marzec-rozmyslowski,kula,baczewski,fudalewski Karol-uniat,franus,Majewski,Malec-zawierucha,rzepa
#10 | Kibic dnia kwiecień 11 2018 16:46:53
Jeśli ktoś wie jak potyczka Hetman-Nidzianka prosze o info
#11 | Snoopy dnia kwiecień 11 2018 16:54:32
Dzisiaj wieki dzień - spięty Damian ma urodziny. Nadzieja i chluba z krzywym ząbkiem i równie uczesanym przedziałkiem. Sto lat . Aż trudno uwierzyć ze jeszcze film o nim nie powsta,. Chociaż jest już tytuł - „Ja? Bardzo dobrze”
#12 | ck dnia kwiecień 11 2018 16:55:38
znawcy kufa... Ivan od Lechii baty? hahahah
do 7 Granat potrzebuje punktow? Granat ma taka przewage ze grajac na luzie zdabedzie co trzeba. Nie podniecaj sie
#13 | A dnia kwiecień 11 2018 16:58:04
Jaki wynik w Końskich?
#14 | tomex100 dnia kwiecień 11 2018 17:01:09
Jaki wynik w Sędziszowie ?
#15 | T dnia kwiecień 11 2018 17:01:18
To ile ten świt juz prowadzi
#16 | Końskie dnia kwiecień 11 2018 17:05:58
0-0
#17 | Do Końskie dnia kwiecień 11 2018 17:11:58
Możesz pisać jak się coś zmieni? I jak gra wygląda? Ktoś przeważa?
#18 | Stal Kunów-Sparta Dwikozy dnia kwiecień 11 2018 17:14:12
40 minuta 1-1
#19 | kibic dnia kwiecień 11 2018 17:17:27
Jaki wynik LUBRZANKI?
#20 | Kurczak dnia kwiecień 11 2018 17:19:52
Lubrzanka 1:0
#21 | Busko dnia kwiecień 11 2018 17:20:27
Busko 0-0 Partyzant , Busko mialo karnego ale nie wykorzystalo go . Busko przewaza w meczu ale mie strzela bramek Sad
#22 | Kss dnia kwiecień 11 2018 17:20:33
Jak derby w Jędrzejowie
#23 | do 20 dnia kwiecień 11 2018 17:21:04
Dzięki jak się zmieni wynik to pisz jeśli możeszSmile
#24 | Ja dnia kwiecień 11 2018 17:21:12
Jak hetman?
#25 | Marek dnia kwiecień 11 2018 17:24:02
Sędziszowie 0:0 do przerwy. Póki co mecz bez historii...
#26 | tomex100 dnia kwiecień 11 2018 17:25:18
Dzięki za info
#27 | a dnia kwiecień 11 2018 17:26:11
Łysica-Czarni 1:0 32'Mirosław Kalista
#28 | Esa dnia kwiecień 11 2018 17:27:18
Granat Świt 1 0
#29 | pińczowianin dnia kwiecień 11 2018 17:27:43
Jak Nida ktoś wie?
#30 | Do 21 dnia kwiecień 11 2018 17:30:37
Dzięki za info. Pisz jak coś się zmieni. Pozdro
#31 | kibic dnia kwiecień 11 2018 17:31:56
jak tam star-lechia??
#32 | Busko dnia kwiecień 11 2018 17:32:59
Busko festiwal nieskutecznosci. Nie strzelony karny, słupek, poprzeczką i nic. Partyzant nic. I co i nic, dalej bez bramek
#33 | Końskie dnia kwiecień 11 2018 17:33:50
1-0 Pach
#34 | kibic dnia kwiecień 11 2018 17:35:03
Kamienna 1;1 Nida
#35 | Piast dnia kwiecień 11 2018 17:40:16
Jak orlicz?
#36 | jim dnia kwiecień 11 2018 17:44:11
Naprzód 1:0 Mojecki 57min
#37 | Do # 31 dnia kwiecień 11 2018 17:46:16
W Starachowicach nie mają internetu nikt ci nie napisze
#38 | Sks1926 dnia kwiecień 11 2018 17:47:59
Star 1:0 do przerwy
#39 | Do kibic 34 dnia kwiecień 11 2018 17:48:00
Jak jesteś na meczu to pisz po każdej bramce jak możesz, dzięki
#40 | Kibic33 dnia kwiecień 11 2018 17:50:19
Busko dalej remis?
#41 | Busko dnia kwiecień 11 2018 17:54:13
Busko 1-0 Partyzant po przerwie!!! Brame strzelil Krystian Zaręba 👍👍👍 Dxieki stary
#42 | Ghy dnia kwiecień 11 2018 17:55:16
Jak kunow dwikozy
#43 | Fun dnia kwiecień 11 2018 17:56:22
A jak Klima
#44 | Busko dnia kwiecień 11 2018 17:56:29
Jak Nowiny?
#45 | a dnia kwiecień 11 2018 17:57:11
Naprzód-Wierna 1:0
Hetman-Bieliny 1:1
Nowiny-Łagów 1:0
Lubrzanka-Alit 1:0
#46 | Busko dnia kwiecień 11 2018 17:59:25
Busko juz 2-0!! Grin
#47 | Stal Kunów-Sparta Dwikozy dnia kwiecień 11 2018 17:59:48
1-1 ciągle
#48 | Lbz dnia kwiecień 11 2018 18:00:02
Busko 2-0 Dziubek
#49 | Marek dnia kwiecień 11 2018 18:00:12
Unia - Moravia 0;1 od 55
#50 | Busko dnia kwiecień 11 2018 18:00:17
Dziubek strzelil
I dzks A za info
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Krystian Karek (10 lat, OKS Opatów)
Jan Stachera (11 lat, Victoria)
Norbert Czaja (11 lat, Zorza Tempo)
Krystian Góraś (12 lat, Alit)
Paweł Król (12 lat, Pogoń)
Piotr Wywiura (12 lat, Alit)
Olaf Sepioło (12 lat, Juventa)
Bartosz Podgórski (12 lat, Marol)
Jakub Cemerys (12 lat, KP KSZO 1929)
Bartosz Molasy (13 lat, Partyzant)
Kacper Bernacki (13 lat, Łysica)
Igor Łysakowski (13 lat, Hetman)
Alan Katerżawa (13 lat, Celsium)
Szymon Wójcik (13 lat, Nidzica)
Michał Szustak (14 lat, Partyzant)
Wiktor Błaszczyk (14 lat, MKS Zdrój)
Wojciech Matys (14 lat, Rodzina)
Mateusz Adach (14 lat, Victoria)
Bartosz Ryfka (14 lat, Alit)
Jakub Szwagierczak (14 lat, KP KSZO 1929)
Damian Śmiechowicz (14 lat, Alit)
Miłosz Kutyła (14 lat, Motor)
Dawid Dudzic (15 lat, Astra)
Mariusz Malinowski (15 lat, Juventa)
Kamil Jóźwik (15 lat, Pogoń)
Kacper Mazur (15 lat, Klimontowianka)
Dawid Karasek (15 lat, TS 1946 Nida)
Wiktoria Czekaj (15 lat, Hetmanki)
Mateusz Szymczyk (15 lat, Alit)
Kacper Maj (15 lat, KS Tarłów)
Adrian Czuba (15 lat, Piaskowianka)
Adrian Grabowski (16 lat, Orlęta)
Damian Jamorski (16 lat, Naprzód)
Mateusz Grzybowski (16 lat, Garbarnia)
Mariusz Plichta (16 lat, Korona SA)
Piotr Kaleta (17 lat, Alit)
Krzysztof Zdeb (17 lat, Wierna)
Marcin Cugier (17 lat, Polonia 1912)
Dawid Chlewicki (17 lat, Nidzianka)
Jan Leończyk (17 lat, Śląsk)
Daniel Owczarek (17 lat, Neptun)
Alan Mrozik (17 lat, Piast)
Dominik Doroz (18 lat, GKS Szydłów)
Sebastian Jaśkiewicz (18 lat, Sparta)
Jakub Kaczmarczyk (18 lat, Sparta)
Łukasz Gorgoń (18 lat, Radiator$)
Partyk Nowak (18 lat, Koprzywianka Arka)
Szymon Korniluk (18 lat, Naki)
Anna Nowicka (18 lat, Polonia)
Konrad Roda (18 lat, Olimpia)
Hubert Malara (18 lat, MKS Zdrój)
Alicja Maj (18 lat, Kamienna)
Maciej Mrożek (18 lat, MKS Zdrój)
Rafał Jaśkiewicz (18 lat, Sparta)
Michał Szaflarski (19 lat, Podhale)
Hubert Dzieciuch (19 lat, Piast)
Kamil Nowak (19 lat, Garbarnia)
Adrian Salwa (19 lat, Cukrownik)
Kamil Dziedzic (20 lat, Pogoń)
Adrian Pajączkowski (20 lat, TS 1946 Nida)
Kacper Fudalewski (20 lat, Czarni)
Jakub Grdulski (20 lat, TS 1946 Nida)
Bartosz Chruściel (20 lat, Deko)
Michał Wolinowski (20 lat, SMS Łódź)
Karol Skrzypek (21 lat, Ester)
Bartosz Placek (21 lat, Łódzki KS)
Jakub Łabuszewski (21 lat, KSZO-Junior)
Michał Madej (21 lat, Czarni)
Magdalena Malecka (21 lat, Zielonka)
Olaf Sadowski (21 lat, Juventa)
Kamil Czarnik (21 lat, Wolania)
Daniel Wandas (21 lat, Soła)
Aneta Król (22 lata, Respekt)
Paweł Kowalczyk (22 lata, Nidzianka)
Daniel Lany (23 lata, Jawornik)
Jakub Rychel (23 lata, Spartakus)
Mateusz Kobos (24 lata, Zorza Tempo)
Daniel Kusal (24 lata, OKS Opatów)
Michał Rybicki (24 lata, Piaskowianka)
Piotr Zmorzyński (24 lata, Orlęta)
Konrad Kuliszewski (24 lata, Wiślanie)
Arkadiusz Suliga (25 lat, Deko)
Karol Grochowina (25 lat, Strzelec)
Sebastian Zajęcki (25 lat, Lechia)
Arkadiusz Rogala (26 lat, Zenit)
Hubert Ściegienny (27 lat, Płomień)
Michał Wieczorek (28 lat, Bucovia)
Marcin Słomiński (28 lat, Pogoń)
Piotr Soja (28 lat, GTS Raków)
Piotr Drab (28 lat, Koprzywianka Arka)
Damian Buczkowski (28 lat, JKS 1909)
Michał Kliber (28 lat, Beskid)
Tomasz Berliński (28 lat, Czarnovia)
Grzegorz Molenda (28 lat, Wisła)
Marcin Dudała (29 lat, Wiślanie)
Mateusz Zimoląg (29 lat, GKS Obrazów)
Krzysztof Kosiński (29 lat, Politechnika Św.)
Krzysztof Wentykier (30 lat, Koprzywianka Arka)
Damian Zięba (30 lat, KS Tarłów)
Sebastian Tworek (30 lat, Sparta)
Daniel Jarosz (31 lat, Przebój)
Kamil Pocheć (32 lata, Arka)
Łukasz Sral (32 lata, Lubań)
Piotr Brzoza (33 lata, Piast)
Piotr Spałek (34 lata, KS Smyków)
Mariusz Dryja (34 lata, Gród)
Marcin Janus (38 lat, KS Kamienna W.)
Rafał Silczuk (40 lat, Victoria 2009)
Wiadomości
13 lipca
10 lipca
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
2 czerwca
30 maja
26 maja
23 maja
19 maja
16 maja
15 maja
11 maja
10 maja
9 maja
5 maja
4 maja
2 maja
28 kwietnia
25 kwietnia
21 kwietnia
18 kwietnia
13 kwietnia
11 kwietnia
6 kwietnia
4 kwietnia
31 marca
30 marca
28 marca
23 marca
17 marca
16 marca
15 marca
10 marca
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."