Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Pucharowa ¶roda
Imielno
(fot. R. Piasecki)

W najbliższy wtorek oraz ¶rodę rozstrzygn± się spotkania pierwszej rundy okręgowego PP. Terminarz i wyniki poniżej.

Puchar Polski, ¶więtokrzyskie
Runda 1
KP KSZO 1929 Ostrowiec ¦więtokrz.  3 — 0  Koprzywianka Koprzywnica 18 SIE17:00
POT, Ostrowiec ¦więtokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
W pierwotnym terminie 18 sierpnia, 17:00, go¶cie nie stawili się na spotkanie.
LKS Bolmin  3 — 5  Victoria Mniów 18 SIE17:30
 
0 — 1
25' Rafał Kucharski (sam.)
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
 
2 — 4
 
2 — 5
3 — 5
 
Trenerzy: Piotr Kruk — Karol Rusiński.
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  7 — 4  Nida Oksa 18 SIE17:30
 
0 — 1
 
0 — 2
20' Andrzej Kusaj (k.)
 
0 — 3
1 — 3
 
2 — 3
 
3 — 3
 
4 — 3
 
5 — 3
 
6 — 3
 
 
6 — 4
7 — 4
 
Trenerzy: Marcin Bodzioch — Karol Lichosik.
D±b Nagłowice  0 — 5  Polonia Białogon Kielce 19 SIE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: Zbigniew Krupa — Marcin Tacij.
Gród Ćmińsk  2 — 4  Nidzianka Bieliny 19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: Paweł Wijas — Paweł Gawęcki.
MSS-Klonówka Masłów  2 — 1  UKS Baćkowice 19 SIE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Karol Janicki — Grzegorz Chru¶ciel.
Polanie Pierzchnica  7 — 2  Gród Wi¶lica 19 SIE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
 
7 — 2
Trenerzy: Mariusz Trela — Przemysław Gruchała.
Ester Wojciechowice  4 — 2  GKS Obrazów 19 SIE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
54' Rafał Stan (sam.)
4 — 2
 
Trenerzy: Piotr Paszyński — Damian Lipiec.
GKS Iwaniska  1 — 2  Piast Osiek 19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
Trenerzy: Konrad Tomaszewski — Tomasz Kiciński.
OKS Instal Michałów Starachowice  4 — 5  FKS Łazy Starachowice 19 SIE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
2 — 5
 
3 — 5
 
4 — 5
 
Trenerzy: Kamil Koprowski — Paweł Brzozowski.
Bucovia II Bukowa  2 — 3  Start Słupia Jędrzejowska 19 SIE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
Trenerzy: Tomasz Tatar — Łukasz Winiarski.
Płomień Wólka Kłucka  2 — 3  Radiator$ St±porków 19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
Trenerzy: Jarosław Szczurek — Sławomir Jedynak.
Wodnik Styków  4 — 2  Huragan Wilczyce 19 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
4 — 2
 
Trenerzy: Artur Góra — Artur Dziewulski.
Star/Juventa Starachowice  4 — 3  Samson Samsonów 19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
69' Mateusz Nowak (sam.)
3 — 3
 
4 — 3
 
Trenerzy: Artur Anduła — Michał Koza.
GKS ¦winiary  1 — 6  Zryw Zbigniewice 19 SIE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
 
1 — 6
Trenerzy: Dariusz Krawczyk — Jacek R±czkowski.
Baszta Rytwiany  3 — 2  Wisła Nowy Korczyn 19 SIE17:30
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
Trenerzy: Maciej Zaliński — .
KS Tarłów  4 — 3  LZS Samborzec 19 SIE17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
4 — 2
 
 
4 — 3
Trenerzy: Jarosław Lipowski — Mateusz Burakowski.
Cezary Zioło (LZS) nie wykorzystał rzutu karnego (Sylwester Czesny obronił).
Oldboys Jędrzejów  5 — 1  GKS Imielno 19 SIE17:30
Piaski 
 
0 — 1
Paweł Dudek (k.) 17'
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
Trenerzy: Michał Stępień — Łukasz Baliński.

Fotorelacja ze spotkania na FB Radka Piaseckiego.


(fot. R. Piasecki)

Oldboys KSZO Ostrowiec ¦więtokrzyski  2 — 1  Arka Pawłów 19 SIE17:30
Stadion Miejski KSZO, Ostrowiec ¦więtokrzyski 
1 — 0
 
 
1 — 1
70' Marcin Wróbel (sam.)
2 — 1
 
Trenerzy: Tomasz Dymanowski — Mirosław Kalista.

Youtube — transmisja na żywo

Granat Borki  6 — 0  Nida Sobków 19 SIE18:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Krystian Jas — .
Politechnika ¦więtokrzyska Kielce  1 — 0  Tęcza Gowarczów 19 SIE19:00
Kielce, ul. ¦ciegiennego (boczne) 
1 — 0
 
Trenerzy: Artur Obarzanek — Paweł Skowron.


5 bramekTomasz Bartosiak (Granat S.), Adrian Koprowski (Start)
4 bramkiTomasz Matuszewski (Hetman), Marcin Snoch (Sokół), Michał Staszewski (Polanie), Maciej Zaliński (Baszta), Kamil Banaszek (3 + 1 k.) (Zryw S.), Amarildo Leirosa Júnior (3 + 1 k.) (ŁKS Łagów)
3 bramkiFuad H?s?n o?lu Bayramov (KP KSZO 1929 O. ¦/), Marek Dzieciuch (Zryw Z.), Mariusz Fabjański (Star S.), Piotr Ferens (Czarni), Karol Gilewski (Moravia), Michał G±sior (Zenit), Cezary Matuszewski (Hetman), Piotr Mikos (Łysica), Patryk Niewczas (Łazy), Wiktor Nogacki (Wicher), Michał Paluch (KP KSZO 1929 O. ¦/), Bartłomiej Równicki (Naprzód), Damian Salwa (Orlęta), Klaudiusz Sołtysiak (Radiator$), Robert Szymański (Piaskowianka), Mikołaj Szymański (ŁKS Łagów), Paweł Tomczyk (GKS Nowiny), Mateusz Wicik (Baszta, Pogoń), Sebastian Wijas (Sokół), Kamil Łokieć (Alit), Andrzej Kobylański (2 + 1 k.) (Oldboys KSZO), Andrzej Kusaj (2 + 1 k.) (Nida O.), Krystian Moskal (2 + 1 k.) (Orlęta)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców


Klasa B, gr. I
Kolejka 1
Moravia II Morawica  5 — 0  Futsal Nowiny18 SIE17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Komentarze
#1 | gringo dnia sierpień 18 2020 15:33:39
Koprzywianka II ???
#2 | Kibic dnia sierpień 18 2020 18:06:07
Jak rykoszyn
#3 | Zxv dnia sierpień 19 2020 18:25:14
Maslow Backowice 1-1
#4 | baron dnia sierpień 19 2020 19:06:41
jaki wynik w pierzchnicy ?
#5 | Ddd dnia sierpień 19 2020 19:27:20
Instal 4:5 Łazy
Star/Juventa 4:3 Samson
#6 | Xxxxx dnia sierpień 19 2020 21:27:26
Politechnika-Tęcza 1:0
#7 | Doktor dnia sierpień 19 2020 22:20:56
Kto¶ wie co bior± w Tarłowie ?
Je¶li tak to proszę połowę Smile
#8 | Do 36 i 37 dnia sierpień 19 2020 22:54:37
Tak może juniorami graliscie haha leszcze mogłoby z 8 jakby było mniej zabawy. Graliscie na własnej połowie a tak to laga nic więcej. No i graliscie w 14 a i tak za mało haha
#9 | Do 36 i 37 dnia sierpień 19 2020 22:54:55
Tak może juniorami graliscie haha leszcze mogłoby z 8 jakby było mniej zabawy. Graliscie na własnej połowie a tak to laga nic więcej. No i graliscie w 14 a i tak za mało haha
#10 | Do 42 dnia sierpień 19 2020 23:04:41
O kim mowisz Smile ?
#11 | ghs dnia sierpień 20 2020 14:32:33
Na tym etapie nie ma losowań.
#12 | Xxxx dnia sierpień 20 2020 15:47:23
Jak nie ma losowań to kto z kim zagra
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, �e chc� zamie�ci� powy�szy komentarz.

Wiadomo¶ci
18 czerwca
16 czerwca
15 czerwca
12 czerwca
9 czerwca
5 czerwca
4 czerwca
3 czerwca
2 czerwca
30 maja
29 maja
28 maja
26 maja
21 maja
19 maja
16 maja
15 maja
12 maja
7 maja
4 maja
1 maja
30 kwietnia
28 kwietnia
24 kwietnia
23 kwietnia
20 kwietnia
18 kwietnia
17 kwietnia
Dzi¶ urodziny maj±
Krzysztof Wrona (11 lat, Wicher)
Maciej Jaworski (12 lat, Celsium)
Maciej Marmur (13 lat, Football Academy)
Wojciech Bistuła (13 lat, KS Tarłów)
Antoni Nosek (14 lat, Moravia)
Albert Macias (14 lat, Czarni)
Adam Kapusta (14 lat, Juventa)
Oskar Hendel (14 lat, Moravia)
Jakub Kawecki (14 lat, Nidzica)
Andrzej Majewski (14 lat, Victoria)
Dawid Łach (15 lat, Victoria 2015)
Kinga Partyka (15 lat, Neptun)
Hubert Lesiak (15 lat, AP SKS Star)
Przemysław Król (15 lat, Cukrownik)
Kacper Bandura (17 lat, TS 1946 Nida)
Patryk Szczepanek (17 lat, Korona II)
Kamil Gocał (17 lat, Orlęta)
Kacper Gad (17 lat, Orlęta)
Wiktor Banasik (17 lat, TS 1946 Nida)
Norbert Nowak (18 lat, Wisła II)
Mateusz Sobczak (18 lat, Partyzant)
Kacper Orlikowski (18 lat, Baszta)
Jakub Pękala (20 lat, Partyzant)
Szymon Rutkowski (20 lat, Moravia)
Mateusz Dziopa (20 lat, Orlęta)
Mateusz Polak (21 lat, Marol)
Karol Dziedzic (22 lata, Cukrownik)
Mateusz Majewski II (22 lata, Sparta)
Michał Tomaszewski (22 lata, Stal)
Krystian Pietrucha (22 lata, Pogoń)
Artur Bochenek (23 lata, Baszta)
Damian Grzegorczyk (23 lata, Polonia Białogon)
Karol Oczkowski (23 lata, Gród)
Mateusz Włodarczyk (23 lata, Czarnovia)
Kamil Wieliński (23 lata, Nida)
Konrad Dudek (23 lata, Wicher)
Krzysztof Miętka (24 lata, GKS Imielno)
Wojciech Zioło (24 lata, Hetman)
Michał Osowski (24 lata, LZS Samborzec)
Dominik ¦liwa (24 lata, Czarnovia)
Marek Pinda (24 lata, Astra)
Dominik Gola (24 lata, Granat)
Seweryn Smołuch (24 lata, Spartakus)
Mateusz Saletra (24 lata, Klonówka)
Mateusz Sikora (24 lata, Orlicz II)
Dawid Morawski (24 lata, Juventa)
Agnieszka Kowalska (25 lat, Hetmanki)
Filip Włosowicz (26 lat, Victoria 2015)
Maciej Nowak (26 lat, Sparta)
Kamil Hołda (26 lat, Victoria 2015)
Dawid Zapała (26 lat, Wicher)
Piotr Olesiński (27 lat, Naprzód)
Paweł Badocha (27 lat, Gród)
Michał Fudala (27 lat, Wierna II)
Dawid Ziomek (28 lat, Samson)
Maciej Hamera (28 lat, Granat)
Łukasz Piotrowski (29 lat, Orlicz)
Piotr Łatkowski (29 lat, Strażak)
Sebastian Wi¶niewski (30 lat, Zieleń)
Dominik Czarnogórski (30 lat, GLKS Krasocin)
Paweł Rybicki (31 lat, Radiator$)
Adrian Niewczas (32 lata, Wicher)
Paweł Sado (34 lata, Łysica)
Krzysztof Czyżewski (35 lat, D±b)
Krzysztof Kasprzyk (36 lat, Lechia)
Marek Januszewski (37 lat, LKS Bolmin)
Marcin Banasik (38 lat, Nidzianka)
Karol Sierar (38 lat, Piast)
Dariusz Zawadzki (39 lat, Nidzica)
Hubert Sołtysik (39 lat, Zryw)
Norbert Zadorski (39 lat, Polanie)
Marek Sobura (41 lat, Gród)
Marcin Jamróz (43 lata, GKS Kluczewsko)
Marek Goł±bek (45 lat, Spartakus)
Wojciech Gołębiowski (54 lata, Koprzywianka)
Ważne
"Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶ć z tego tytułu odpowiedzialno¶ć karn± lub cywiln±. Podczas dodawania komentarza zbierane s± informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mog± zostać udostępnione organom ¶cigania w celu poci±gnięcia autora komentarza do odpowiedzialno¶ci karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."