Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KALP
Terminarz i tabela

Nowińska LF
Terminarz i tabela

Święt. Halowa Liga Firm
Rozgrywki
2014/2015
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Klasa B, gr. IV

Kobiety
II liga
III liga
Puchar Polski

Junior starszy:
 CLJ
.

2013/2014
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga [B]
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I [B]
Klasa A, gr. II [B]
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Klasa B, gr. IV
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Puchar Polski

Junior starszy:
 CLJ
, ŚLJS;
 l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
MAKRO, ŚLJM;
 l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Młodzik starszy:
 gr.: 1, 2, 3;
 gr.: A (finał), B, C.
Młodzik młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Aktualnie online
· Gości online: 11

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,574
· Najnowszy użytkownik: Albert30
Ostatnio Widziani
· Angel07:54:41
· ghs08:56:42
· adik6610:42:29
· zooni2211:43:04
· Ryba16:04:37
· as16:29:22
· sylwestros17:41:43
· kamil1121 1 dzień
· Liban 1 dzień
· ioioio33 3 dni
Statystyki
statystyka
Grają ligi piłkarskie - sprawdź wyniki


W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numer 791888818, 501172483, 508674491 lub 785172067 oraz kontaktować się przez GG z numerami 855865, 7528346 oraz 9837749.

Ekstraklasa
Kolejka 1
Legia Warszawa  4 — 0  Korona Kielce19 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Pavol Staňo (sam.) 87'
4 — 0
 
Korona: Zbigniew MałkowskiPaweł Golański, Tadas Kijanskas, Pavol Staňo , Tomasz Lisowski, Michał Janota (46 Bartosz Papka), Vlastimir Jovanović, Aleksandar Vuković, Grzegorz Lech  (62 Łukasz Sierpina), Tomasz Foszmańczyk, Michał Zieliński (76 Łukasz Jamróz).


Młoda Ekstraklasa
Kolejka 1
Korona Kielce (ME)  2 — 0  Legia Warszawa20 SIE16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Korona (ME): Ołeksij SzlakotinPiotr Malarczyk (46 Krzysztof Kiercz), Rafał Zawłocki, Piotr Rogala, Piotr Piwowar (58 Kamil Kobryń), Bartosz Papka (46 Łukasz Sierpina), Bartłomiej Michalski  (74 Hubert Mularczyk), Michał Jeziorski, Marcin Cebula, Paweł Sobolewski (46 Jakub Kotarzewski), Łukasz Jamróz (46 Hubert Laskowski).
Fotorelacja ze spotkania tutaj.






(fot. G. Sojka)



III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska
Kolejka 3
Beskid Andrychów  4 — 0  Poprad Muszyna18 SIE16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Beskid: Marek Kudłacik 90+4' — Michał Kliber 90+4', Bartłomiej Galos (63 Piotr Sobala), Serge Nahle 80', Paweł Zając, Tomasz Kaczmarczyk 31', Krzysztof Jurczak, Damian Kowalczyk (85 Leszek Łysoń), Dariusz Chowaniec , Przemysław Knapik (83 Wojciech Siwek), Tomasz Moskała (72 Michał Adamus).
Poprad: Daniel BombaMariusz Merklinger, Paweł Szczepanik, Wojciech Janur, Bartłomiej Damasiewicz  80', Łukasz Biernacki (46 Dawid Ciężkowski), Mateusz Orzechowski, Norbert Pierzga (74 Tomasz Bomba), Piotr Zachariasz, Krystian Szambelan (46 Marcin Plata), Piotr Saratowicz 35' (74 Sebastian Stróżyk).
Sędziował: Łukasz Marek (Kraków). Widzów: 600.
Dalin Myślenice  2 — 0  BKS Bochnia18 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Dalin: Damian DziedzicPatryk Banaszkiewicz, Jakub Słonina, Wojciech Cygal, Michał Kowalski, Sebastian Sepioł, Paweł Wojdała (46 Maciej Papież), Jakub Niedźwiedź 58', Dawid Litewka (70 Andrzej Biel), Dariusz Nowak (83 Krzysztof Pyzio), Paweł Szwajdych  (87 Michał Górka).
BKS Bochnia: Kamil KolanowskiJakub Kupiec (76 Łukasz Adamczyk), Rafał Wasyl, Łukasz Piech, Tomasz Marut, Mateusz Kasprzyk, Konrad Czapeczka, Jarosław Siwek , Sebastian Turczyn, Piotr Górecki, Mateusz Kaczmarczyk (31 Krystian Lewicki 84').
Hutnik Nowa Huta Kraków  0 — 1  Limanovia Szubryt Limanowa18 SIE17:00
 
0 — 1
Hutnik: Sebastian Kusak 80' — Daniel Zimny (46 Jarosław Urbaniec), Mariusz Bienias, Przemysław Antoniak 63' (63 Sebastian Jagła), Bartosz Jagła, Michał Nawrot , Mateusz Gamrot (70 Szymon Witek), Michał Guja, Kamil Hul, Krzysztof Świątek, Łukasz Cichy (60 Mateusz Stanek).
Limanovia: Waldemar SotnickiAleksander Ślęczka 69', Paweł Czajka 19', Radosław Kulewicz , Arkadiusz Garzeł, Wojciech Dziadzio, Artur Skiba 48' (56 Mariusz Kostek), Marcin Cygnarowicz (72 Arkadiusz Serafin 74'), Łukasz Pietras, Bartosz Kozieł (46 Dawid Basta), Mariusz Mężyk (56 Konrad Cebula).
Wolski Lubań Maniowy  1 — 2  Czarni Połaniec19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
Lubań: Wojciech OkręglakAdam Gubała, Rafał Hałgas, Sebastian Gąsiorek, Daniel Anioł  (46 Maciej Górecki 65'), Rafał Komorek, Krzysztof Czubiak 68', Marcin Bobak, Sebastian Świerzbiński, Jacek Pietrzak, Mateusz Bachleda (70 Bogusław Gołdyn).
Czarni: Roman BrzostowiczMichał Dyl (46 Tomasz Nowak), Bartosz Kosatka, Mikołaj Jasiński, Maciej Witek  62', Mirosław Kabata (90 Adrian Drzazga), Jacek Rożek 53' (58 Kamil Lipiec), Piotr Obierak, Dariusz Maruszewski, Paweł Cecot (70 Rafał Mikoda), Piotr Kamiński.
Wierna Małogoszcz  1 — 1  Juventa Starachowice19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Wierna: Przemysław Mierzwa Paweł Bień, Krystian Milcarz, Łukasz Piotrowski 75', Tomasz Kita, Bartłomiej Strzębski (73 Piotr Pawłowski), Szczepan Krzeszowski, Jan Kowalski, Arkadiusz Augustyn (76 Bartłomiej Dudek), Bartosz Malinowski (85 Bartłomiej Wijas), Piotr Kajda (67 Piotr Ostrowski).
Juventa: Przemysław WesołowskiBartosz Styczyński, Dawid Korona, Bartosz Gębura, Damian Senderowski, Krystian Płusa, Bartosz Kwiecień 52' (60 Mateusz Jagiełło), Damian Czarnecki 43', Mariusz Fabjański (75 Paweł Kiełbasa 85'), Grzegorz Tobiszewski, Dariusz Anduła  (79 Artur Kidoń).
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 0  Przebój Wolbrom19 SIE17:00
Granat: Konrad MajcherczykMarcin Grunt, Michał Bała, Klaudiusz Łatkowski, Damian Chrzanowski, Marcin Kołodziejczyk  (65 Michał Gajos), Adam Imiela, Marcin Taler (76 Przemysław Ryński), Dawid Sala, Radosław Mikołajek 43', Mateusz Fryc (70 Daniel Rabenda).
Przebój: Maciej Palczewski Jakub Ochman, Sławomir Duda, Patryk Kiczyński, Tomasz Jarosz 72' (78 Radosław Pindiur), Marcin Morawski, Piotr Kok (65 Marcin Kowalczyk), Damian Wsół (86 Tomasz Knap), Mateusz Majcherczyk, Łukasz Pazurkiewicz (62 Szymon Kiwacki), Tomasz Wdowik.


Michał Bała (z prawej) skutecznie powstrzymywał zawodników Przeboju (fot. M. Busiek)


Michał Bała i Piotr Imiela powstrzymują atak rywali (fot. M. Busiek)


Klaudiusz Łatkowski (z prawej) w walce o piłkę z graczem Przeboju (fot. M. Busiek)

Wisła Sandomierz  1 — 0  Janina Libiąż19 SIE17:00
1 — 0
 
Wisła: Daniel FurtakBartłomiej Gołasa 90+1', Damian Pietroń, Sebastian Kocój, Adrian Chamera (70 Tadeusz Krawiec), Damian Nogaj 61', Marcin Pietrucha , Daniel Chorab (78 Grzegorz Rzeszutek), Karol Kostrzewa (52 Maciej Ziółek), Przemysław Michalski (60 Łukasz Adamczyk), Jarosław Pacholarz.
Janina: Szymon Grzywa (74 Kamil Byrski) — Jakub Księżarczyk , Marcin Ficek, Krzysztof Dukała, Konrad Szafran, Jakub Horawa, Łukasz Hejnowski (88 Łukasz Jamróz), Nikodem Motyka (80 Łukasz Ortman 80'), Dawid Adamczyk (74 Łukasz Wierzba), Artur Szlęzak, Piotr Witoń.
Szreniawa Nowy Wiśnicz  0 — 2  Łysica Akamit Bodzentyn19 SIE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Szreniawa: Jerzy CzaplaDawid Krupa, Mariusz Łyduch, Dominik Orzeł, Sławomir Jagła, Tomasz Wojewoda, Tobiasz Stokłosa  (69 Artur Fielek), Piotr Kokoszka (63 Szczepan Kasprzyk), Mateusz Ślęczka, Adam Dunaj (75 Jakub Witek), Jarosław Krzak.
Łysica: Tomasz Dymanowski Przemysław Cichoń, Radosław Kardas, Łukasz Szymoniak 76', Krzysztof Trela, Karol Drej (46 Piotr Gardynik), Dariusz Kozubek, Andrzej Paprocki, Mirosław Kalista (73 Damian Gardynik), Grzegorz Wojtal (65 Piotr Malec), Szymon Michta (46 Łukasz Ubożak).


19 bramekWojciech Dziadzio (16 + 3 k.) (Limanovia)
17 bramekSławomir Zubel (15 + 2 k.) (BKS Bochnia)
16 bramekPrzemysław Knapik (12 + 4 k.) (Beskid)
15 bramekKrzysztof Świątek (14 + 1 k.) (Hutnik)
14 bramekPiotr Kamiński (11 + 3 k.) (Czarni)
Zobacz pełna klasyfikację strzelców


III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska
1.   Limanovia Szubryt Limanowa 30 65 67–26 19 8 3
2.   Łysica Akamit Bodzentyn 30 61 47–25 17 10 3
3.   Granat Skarżysko-Kamienna 30 59 64–25 17 8 5
4.   Poprad Muszyna 30 54 37–25 16 6 8
5.   Hutnik Nowa Huta Kraków 30 48 73–37 15 3 12
6.   Wisła Sandomierz 30 47 53–39 12 11 7
7.   Przebój Wolbrom 30 46 48–41 13 7 10
8.   Beskid Andrychów 30 44 42–34 12 8 10
9.   Wierna Małogoszcz 30 40 29–34 10 10 10
10.   Juventa Starachowice 30 36 26–42 9 9 12
11.   BKS Bochnia 30 34 34–41 8 10 12
12.   Dalin Myślenice 30 31 21–47 8 7 15
13.   Górnik Libiąż 30 28 30–47 7 7 16
14.   Wolski Lubań Maniowy 30 27 36–64 8 3 19
15.   Czarni Połaniec 30 24 29–61 5 9 16
16.   Szreniawa Nowy Wiśnicz 30 15 24–72 3 6 21


IV liga
Kolejka 3
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  2 — 1  Orlicz Suchedniów 18 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
KSZO 1929: Maciej JabłońskiBogusław Cieślik (76 Adrian Czaja), Rafał Lasocki 66', Mateusz Dryka , Konrad Kijanka 44', Karol Gruszka, Kamil Cholewiński (89 Daniel Zając), Marcin Dynarek (80 Konrad Skwarliński), Łukasz Kotwa, Arkadiusz Czerwiński (46 Kamil Dziadowicz), Michał Kosowski.
Orlicz: Ołeksij SzramOłeksandr Łozniak, Michał Kubiec , Damian Kania, Marek Banaczkowski 39', Michał Bator 55', Pawło Korkiszko (65 Maciej Suska), Sebastian Hajduk, Michał Zegadło, Patryk Barucha (82 Krystian Żakowicz), Radosław Wilk.
Orlęta Kielce  1 — 2  TS 1946 Nida Pińczów18 SIE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Orlęta: Kacem AttiaKarol Pedrycz, Grzegorz Kundera, Tomasz Radomski, Paweł Banyś (46 Dominik Bętkowski), Marcin Szyszka, Wojciech Niebudek 60', Rafał Kita , Piotr Pyzowski (65 Adrian Maciejewski), Karol Armata (80 Grzegorz Koclęga), Kamil Kucharski (70 Jakub Obara).
TS 1946 Nida: Adrian ZygułaMarcin Myca, Marcel Motyl, Łukasz Rechowicz, Konrad Ciacia, Robert Ciekalski, Łukasz Mika , Łukasz Biały 20', Robert Banaszek (60 Artur Karasek), Dominik Sobczyk (80 Bartosz Sosiński), Krystian Zaręba.
MKS Zdrój Busko  3 — 0  Spartakus Daleszyce19 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
MKS Zdrój: Marcin CiemieraMichał Krzemiński , Jakub Kordos, Dawid Kumor, Rafał Charyga, Pape Dramé 33', Kamil Kosela (58 Paweł Bandura), Michał Piotrowski (58 Mariusz Boguszewski), Piotr Rajca (83 Rafał Witkowski), Wiesław Francuz, Sebastian Korczak (76 Kamil Kolanowski).
Spartakus: Tomasz PalkaTomasz Stefański, Albert Bujakowski, Damian Krakowiak (60 Marcin Wojtasiński), Wiktor Wołowiec 72', Łukasz Kwaśniewski, Łukasz Kraj, Karol Skrzypek  32', Mateusz Wołowiec (46 Dominik Staniec 68'), Dariusz Brzozowski (46 Przemysław Kobiec), Bartłomiej Bęben (70 Damian Nazary).
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  0 — 3  Lubrzanka Kajetanów19 SIE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Sokół: Marek SrokaŁukasz Krzeszowski (70 Jakub Podgórski), Łukasz Szymański  86', Łukasz Poddębniak (85 Piotr Stachura), Łukasz Sidło, Mariusz Wijas 36', Kamil Pakuła, Kamil Domagała, Krzysztof Kosiński (80 Szymon Król), Sebastian Wijas, Jakub Hajduk (82 Albert Szymkiewicz).
Lubrzanka: Maciej BarabachGrzegorz Jagodzki (80 Krzysztof Foks), Tomasz Milcarz (76 Karol Zwierzyński), Rafał Cedro 11', Karol Bracha, Ernest Supierz, Maciej Treter, Bartłomiej Bracha II, Łukasz Piotrowski, Michał Bracha , Hubert Janyst (36 Tomasz Janyst).
Partyzant Radoszyce  1 — 1  Sparta Kazimierza Wielka19 SIE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Partyzant: Marcin ZielińskiMateusz Kuleta 10' (46 Tomasz Szczepańczyk), Patryk Pyzia, Piotr Brzoza , Paweł Mogielski 60', Robert Zagdan, Łukasz Matyśkiewicz, Mateusz Kubicki (75 Wojciech Śliz), Kuba Kos, Hubert Drej, Michał Piróg.
Sparta: Damian PałaszewskiMarek Baster (60 Damian Wieczorek), Marcin Włudarz, Mariusz Adamczyk, Marek Sobura , Mateusz Trzeciakiewicz 70' (70 Norbert Wątek), Marcin Dudziński 65', Sékou Camara 89', Łukasz Stępień, Michał Ziętara, Piotr Rojek (75 Mateusz Wołowski).
Alit Ożarów   3 — 0  Naprzód Jędrzejów19 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Alit: Konrad ŻytniewskiŁukasz Drdzeń, Sylwester Mazur, Konrad Zdybski  (90 Krystian Ponikowski), Radosław Czerwonka, Piotr Sorbian, Michał Kilijański (81 Łukasz Ziemniak), Mateusz Mianowany, Dawid Gardynik (65 Paweł Kilijański), Przemysław Rzepa (89 Norbert Gładkowski), Krystian Kanarski.
Naprzód: Norbert BaranŁukasz Olszewski 88', Mateusz Januszewski (46 Michał Kłek), Bartłomiej Sputo (46 Łukasz Niemstak 58'), Tomasz Puchrowicz, Piotr Stolarczyk, Paweł Bębenek, Cezary Osiński , Jakub Kowalski (70 Piotr Wójcik), Tomasz Iwański 48', Grzegorz Starościak (60 Łukasz Radecki).
Unia Sędziszów  3 — 3  Hetman Włoszczowa19 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
 
3 — 3
Unia: Tomasz RybińskiZbigniew Krupa , Przemysław Kupczyk, Łukasz Chuptyś, Rafał Cielebała (77 Tomasz Zapalski), Albert Sęk (88 Grzegorz Matelski), Łukasz Winiarski 63', Wojciech Zapalski, Patryk Jaworski, Radosław Szota (70 Damian Żebrowski), Grzegorz Samburski (84 Adam Brożek).
Hetman: Bogdan WinckowiczRafał Szwajkowski , Sebastian Walasek (35 Marcin Ścisłowski), Mateusz Małek (46 Grzegorz Małek), Paweł Musiał, Paweł Kozieł, Marcin Jarmuda, Łukasz Orzeł, Roman Babyn, Jakub Matuszczyk, Łukasz Piwowarczyk.
Pogoń 1945 Staszów  1 — 0  ŁKS Georyt Łagów19 SIE17:00
1 — 0
 
Pogoń 1945: Paweł Mech Mariusz Starba, Grzegorz Sadłowski, Krzysztof Dutka 52', Rafał Merchut, Michał Łagosz 35', Łukasz Gągorowski (75 Artur Misterkiewicz), Artur Walasek, Marcin Sudy (80 Marek Twaróg 90+3'), Karol Walasek (88 Marcin Borycki), Tomasz Strzałka.
ŁKS Łagów: Arnold DudekPaweł Jaworek 65', Roman Kowalski  58', Mariusz Arczewski 40', Łukasz Dziarmaga 33', Albert Brudek (81 Karol Masłowski), Szymon Gryz 27', Michał Kamiński (46 Paweł Wasik), Damian Piotrowicz 47', Damian Gil (68 Wojciech Włodarczyk), Szymon Bochniak.


24 bramekHubert Drej (21 + 3 k.) (Partyzant)
22 bramekMichał Bracha (17 + 5 k.) (Lubrzanka)
17 bramekKrystian Zaręba (16 + 1 k.) (TS 1946 Nida)
15 bramekWojciech Zapalski (Unia), Szymon Bochniak (6 + 9 k.) (ŁKS Łagów)
Zobacz pełna klasyfikację strzelców


IV liga
1.   KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 68 55–22 21 5 4
2.   TS 1946 Nida Pińczów 30 64 65–28 20 4 6
3.   Lubrzanka Kajetanów 30 60 69–39 19 3 8
4.   Naprzód Jędrzejów 30 52 39–28 14 10 6
5.   Hetman Włoszczowa 30 49 59–51 15 4 11
6.   Pogoń 1945 Staszów 30 47 43–40 14 5 11
7.   Unia Sędziszów 30 46 56–43 11 13 6
8.   Alit Ożarów 30 44 41–41 11 11 8
9.   Sparta Kazimierza Wielka 30 44 44–44 13 5 12
10.   Partyzant Radoszyce 30 40 48–45 12 4 14
11.   MKS Zdrój Busko 30 37 42–41 11 4 15
12.   Spartakus Daleszyce 30 35 34–45 9 8 13
13.   ŁKS Georyt Łagów 30 29 48–65 8 5 17
14.   Orlęta Kielce 30 28 39–64 8 4 18
15.   Orlicz Suchedniów 30 23 29–58 6 5 19
16.   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 30 8 24–81 2 2 26
 


Klasa okręgowa
Kolejka 3
Kamienna Brody  2 — 2  Sparta Dwikozy18 SIE11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
Kamienna: Damian StąporekPiotr Stępień 70', Kamil Radowiecki, Damian Jop (77 Bartosz Iwaniuk), Bartłomiej Drabik, Mariusz Jagieła (46 Rafał Jałocha), Piotr Bracik  (80 Krzysztof Synowiec), Dawid Soboń, Adrian Sobczyński, Jan Szymański, Jakub Dąbrowski (85 Dominik Fąfara).
Sparta: Adam PolitSławomir Latański, Damian Drożdżal 52', Paweł Serafin 75', Zbigniew Warzocha, Paweł Zajder, Łukasz Boleń  (72 Artur Warzocha), Paweł Strojewski (77 Paweł Maziarz), Mateusz Michalski 47', Michał Hołody (89 Michał Michta), Maciej Drozdowski (60 Michał Maziarz 86').


Maciej Drozdowski (przy piłce) walczy z Janem Szymańskim (fot. M. Pokrzywka)


Dawid Soboń (z lewej) zdobył wyrównującą bramkę ustanawiającą wynik, z prawej Damian Drożdżal (fot. M. Pokrzywka)


Adrian Sobczyński (w górze) w starciu ze Zbigniewem Warzochą (fot. M. Pokrzywka)

Nidzianka Bieliny  3 — 0  GKS Nowiny18 SIE14:00
Nidzianka: Wojciech PióroFilip Bąk, Mateusz Pindral, Bartosz Sot, Szczepan Maciejski, Konrad Chlewicki (78 Sebastian Sot), Jakub Buras, Rafał Kowalczyk, Tomasz Adamczyk, Sławomir Czaja (46 Dominik Sito), Robert Radek (85 Mateusz Gałka).
GKS Nowiny: Rafał KwiecieńMichał Stawiak (65 Wojciech Kaczor), Paweł Ślefarski, Kamil Ołtuszyk, Dominik Szewczyk, Piotr Chiberski (60 Kamil Król), Piotr Stanek (70 Karol Stępnik), Dominik Szymkiewicz, Damian Szmalec, Piotr Pierzak, Tomasz Paździor (46 Jacek Kubicki).
Zespół z Nowin w 46 minucie wprowadził na boisko zawodnika Jacka Kubickiego niewpisanego do sprawozdania. Decyzję podejmie WG ŚZPN, lecz walkower jest bardzo prawdopodobny.
GKS Rudki  1 — 4  Skała Tumlin19 SIE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
40' Dawid Iwanek (k.)
1 — 3
 
 
1 — 4
GKS Rudki: Dawid RafalskiŁukasz Kowalski, Mariusz Łebek (46 Karol Świstak), Cezary Brzozowski 45' (50 Jakub Zakrzewski), Bartosz Borowiec, Marcin Wojciechowski , Sławomir Kosmala, Dariusz Kowalski, Albert Gąsior (75 Grzegorz Wiecha), Mariusz Jaros, Bartosz Wiecha.
Skała: Grzegorz Simkiewicz Norbert Goraj, Dawid Iwanek, Artur Polakowski, Paweł Musiał, Piotr Solnica (69 Rafał Nowiński), Paweł Doroszko, Tomasz Staszewski, Mateusz Kokosza 38', Adrian Solnica (78 Łukasz Hyb), Krzysztof Pach 81' (86 Albert Michta).
Piaskowianka Piaski  1 — 1  Neptun Końskie19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Piaskowianka: Dawid Zimny 75' — Dawid Karyś, Piotr Kucybała 66', Włodzimierz Cieślak, Marcin Karpiński, Rafał Krzysztofik, Michał Więckowski 61', Marcin Tekiel, Jacek Zygan, Tomasz Faryna , Mateusz Fatyga.
Neptun: Tomasz SurmaBartłomiej Idzikowski, Grzegorz Łapot, Mariusz Skoczylas  48', Paweł Majchrzak (46 Piotr Banachowicz), Damian Kwaśniak (62 Łukasz Wojna), Paweł Janus, Rafał Szymczyk, Tomasz Kluska, Adam Klimczak, Michał Nowacki.
Zryw Skroniów  0 — 1  Piast Stopnica19 SIE17:00
 
0 — 1
Zryw: Artur DobrowolskiPrzemysław Kaleta, Łukasz Kwapisz, Wojciech Ziółkowski I  87', Hubert Pańtak (80 Marcin Pawlikowski), Tomasz Kwiatkowski 85', Marcin Matejkiewicz (75 Michał Bartosiński), Artur Karnia, Łukasz Krakowski (80 Marcin Kaleta), Wojciech Faryna, Robert Łoboda.
Piast: Mateusz DrozdowskiNorbert Kabot  66', Mariusz Pisarski, Tomasz Mius (89 Karol Kopiński), Bartosz Judasz (66 Kamil Fortuna), Dariusz Kosiór, Mateusz Cichoń (67 Paweł Rajca), Jacek Ćwik, Kamil Guła, Maciej Zaliński (76 Adrian Jankoski), Mateusz Kapusta.
Wicher Miedziana Góra  1 — 1  Zenit Chmielnik19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Wicher: Seweryn WoźniakAdrian Spochacz (30 Dawid Surowiec), Bartłomiej Koza (63 Wojciech Surdyk), Michał Sobczyk, Stanisław Tybinkowski, Tomasz Woszczycki, Rafał Wrona  (27 Jan Okła), Mateusz Łukasiewicz, Daniel Latos (86 Damian Żak), Kamil Foderowicz 43', Karol Dudzik 53'.
Zenit: Paweł RybińskiKarol Kubicki, Tomasz Szczepanik (80 Marcin Piotrowski), Sebastian Radomski, Patryk Frankiewicz, Piotr Radwański , Michał Nędza, Michał Grudzień 41', Arkadiusz Rogala 62', Damian Śledzik (70 Michał Pietryka), Tomasz Kołodziejczyk.
Moravia Morawica  3 — 1  Samson Samsonów19 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Moravia: Piotr KubickiŁukasz Zawadzki (46 Maciej Ozimirski), Damian Detka, Grzegorz Zegadło 45+4', Bartłomiej Młynarczyk  (68 Jakub Pamintasu), Daniel Jasiński, Sebastian Chałan 40', Wojciech Młynarczyk (87 Artur Szewczyk), Mateusz Osman, Kamil Kubicki, Maciej Zawadzki (80 Kamil Dziewięcki).
Samson: Damian ZającMateusz Kołodziejski , Łukasz Rynk (70 Jakub Chyb), Iwo Marzec, Mateusz Górecki, Damian Filipczak, Aleksander Czarnomski, Michał Rynk, Rafał Kowalski 62', Dominik Rynk (80 Michał Michalczyk), Karol Piwowarczyk.
Klimontowianka Klimontów  3 — 1  LZS Samborzec19 SIE17:15
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Klimontowianka: Łukasz PolakMateusz Farian, Dariusz Krawczyk 61', Grzegorz Zięba, Ernest Sadłocha 57', Łukasz Szymański , Mateusz Franus 75', Mateusz Nowak 77', Marcin Madejski 79' (80 Sławomir Lesiak), Tomasz Szmuc (70 Łukasz Chwała), Karol Wójciak (90 Tomasz Chwała).
LZS Samborzec: Bartłomiej RadzimowskiBartłomiej Lebida, Grzegorz Trześniewski, Łukasz Koryciński, Marcin Siudak (30 Wojciech Gawroński), Zbigniew Syguła, Marcin Kiliański  72', Maciej Kiliański, Łukasz Olech 90+3', Maciej Lebida (78 Rafał Rosowicz), Kacper Lamch 57' (75 Cezary Zioło).
W 29. minucie Mateusz Farian (Klimontowianka) nie wykorzystał rzutu karnego.


20 bramekKarol Wójciak (Klimontowianka)
18 bramekMateusz Kokosza (Skała), Karol Piwowarczyk (Samson)
15 bramekPiotr Pierzak (GKS Nowiny)
14 bramekTomasz Staszewski (Skała)
Zobacz pełna klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa
1.   Skała Tumlin 30 66 92–44 20 6 4
2.   Klimontowianka Klimontów 30 66 74–52 21 3 6
3.   Moravia Morawica 30 58 61–38 17 7 6
4.   Neptun Końskie 30 55 60–34 16 7 7
5.   GKS Nowiny 30 52 75–52 15 7 8
6.   Kamienna Brody 30 47 56–54 14 5 11
7.   Piast Stopnica 30 46 37–41 13 7 10
8.   Zenit Chmielnik 30 44 42–30 11 11 8
9.   Samson Samsonów 30 41 49–62 12 5 13
10.   Nidzianka Bieliny 30 38 55–58 11 5 14
11.   LZS Samborzec 30 38 50–58 11 5 14
12.   Sparta Dwikozy 30 37 53–50 9 10 11
13.   GKS Rudki 30 34 37–41 10 4 16
14.   Wicher Miedziana Góra 30 29 43–66 8 5 17
15.   Piaskowianka Piaski 30 12 34–88 3 3 24
16.   Zryw Skroniów 30 11 29–79 3 2 25
 


Klasa A, gr. I
Kolejka 1
Politechnika Świętokrzyska Kielce  1 — 1  Piast Chęciny19 SIE11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Politechnika Św.: Michał DygasKrzysztof Pawłowski, Robert Kotwica 52', Łukasz Foks  (65 Grzegorz Janicki), Krzysztof Bębacz, Michał Janus (46 Michał Pedrycz), Jakub Wodecki, Emil Lurzyński, Bartosz Kuzincow, Erwin Zdziechowicz (60 Wojciech Szyszka), Mariusz Lewandowski 43' (80 Tomasz Bębacz).
Piast: Przemysław MichalskiBartłomiej Król (53 Karol Mochocki), Damian Wojda, Piotr Latkowski, Przemysław Niechciał  41', Przemysław Nowak 25' (31 Łukasz Cieślikiewicz), Kamil Stępień (83 Karol Sierar), Radosław Porzucek, Maciej Drej, Mateusz Chłopek (85 Miłosz Stawiak), Maciej Sławeta.
Polanie Pierzchnica  3 — 0  GKS Górno19 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Polanie: Bartłomiej WysockiBartłomiej Ramiączek 66', Jakub Majewski, Michał Klimek, Paweł Minda, Kamil Kmiecik  (75 Paweł Ramiączek), Hubert Lipa, Daniel Detka (55 Paweł Marczakowski), Patryk Bielecki (80 Jacek Kraska), Mateusz Frąk, Michał Rajek (65 Marcin Pietrzyk).
GKS Górno: Dominik ParszowskiRafał Matuszewski (65 Karol Jarosz), Ryszard Kaleta  12', Łukasz Morawski, Paweł Kumorowski (80 Piotr Kowalik), Mateusz Kózka (80 Karol Chrabąszcz), Kamil Kaleta 53', Dawid Albin, Karol Zielonka, Przemysław Kowalik, Jacek Filipczak (68 Daniel Rubak).
Victoria Górki Szczukowskie  4 — 4  Lechia Strawczyn19 SIE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
 
2 — 4
3 — 4
 
4 — 4
 
Victoria G. S.: Łukasz SzymczykDamian Domagała 16', Michał Czerwiak, Seweryn Guzy (46 Daniel Szafarczyk), Mateusz Filipiak, Jacek Czerwiak, Karol Kozłecki  (90 Paweł Majchrzyk), Mateusz Zielonka, Karol Biesaga (46 Paweł Czerwiak), Piotr Kołodziej, Karol Nowek (50 Mikołaj Jarosiński).
Lechia: Dariusz WieczorekMateusz Tkaczyk, Paweł Picheta , Albert Zajęcki, Marcin Zapała, Adrian Serweta (85 Piotr Surma), Sebastian Pańczyk 80', Adam Nawara, Krzysztof Kasprzyk, Dawid Żelazny, Przemysław Kasprzyk (80 Artur Wilczkowski).
GLKS Krasocin  1 — 4  Granat II Skarżysko-Kamienna19 SIE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
GLKS Krasocin: Dariusz TylkoMarcin Tanasiewicz, Marcin Michałek, Karol Grabka, Jan Luzar 29', Szymon Omasta, Mateusz Michalski, Jarosław Naczelnik 36' (51 Bartłomiej Kowalczyk), Piotr Saladra (84 Damian Łapot), Adrian Wójcik (68 Mateusz Czaja), Jacek Wijas .
Granat II: Artur MrózPiotr Imiela, Jakub Ledwójcik (55 Krzysztof Chatys), Patryk Krakowiak, Dawid Skrocki (46 Paweł Piętak), Marek Koperek, Maciej Kwaśniewski (70 Sebastian Bilski), Paweł Rzeszowski (55 Karol Purtak), Daniel Pisarek, Norbert Rogalski , Sławomir Jedynak.
Astra Suchedniów  1 — 2  Zieleń Żelisławice19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
Astra S.: Łukasz PedrycJakub Karpiński, Krzysztof Tumulec, Damian Przeworski (46 Krzysztof Kołomański), Sebastian Wierzbiński  (78 Mariusz Kabała), Łukasz Rumiński, Łukasz Skokowski 84', Waldemar Piasta, Artur Miernik, Emil Naszydłowski (82 Rafał Lasota), Piotr Grudniewski.
Zieleń: Grzegorz KowalskiPiotr Bartyzel, Radosław Zawada (35 Dawid Sikorski), Wojciech Nidziński 90+1', Marcin Bernat, Grzegorz Hart 74', Adrian Bukowski  (35 Arkadiusz Kita 86'), Patryk Pasoń (25 Daniel Walasek), Damian Słomiński (57 Tomasz Fira), Mariusz Fira, Damian Miernik.
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj.






(fot. G. Sojka)

Astra Piekoszów  2 — 0  Victoria Mniów19 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Astra P.: Mariusz TrelaBartosz Banaś 81', Karol Majka, Bartosz Mikołajczyk (70 Norbert Brożek), Karol Majchrzyk (53 Łukasz Niebudek), Norbert Kaczmarski (80 Damian Kiciak), Mariusz Jaroszenko, Jacek Łapot, Łukasz Mularczyk , Kamil Wijas, Marcin Zychalski.
Victoria M.: Piotr DejworekŁukasz Tekiel (68 Rafał Szcześniak), Michał Kwaskowicz, Damian Rzeszowski, Karol Rusiński (67 Piotr Plech), Artur Kłębek, Michał Milcarz , Mateusz Milcarz, Michał Lisowski 70', Mateusz Opara (60 Jakub Pasierbek), Marcin Boruń.
Gród Ćmińsk  5 — 1  Czarnovia Kielce19 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
Gród: Zbigniew Rykała (70 Karol Kęcki) — Dariusz Górecki, Dawid Adach 41', Piotr Nadolnik 3', Michał Koza (46 Cezary Trojan), Artur Kuliński, Tomasz Frączyk 79', Mariusz Galus 58' (87 Albin Frydrych), Kamil Frączyk , Mirosław Słoń, Kamil Walczak (70 Krystian Pedryc).
Czarnovia: Kamil MachnikPaweł Drobniak (40 Paweł Celiński), Piotr Żelazny 90', Grzegorz Kosmala  87', Kamil Ziarkowski 68', Marcin Handzelewicz (30 Kamil Perlak), Paweł Sieradzan, Tomasz Rudnicki, Dawid Surma (46 Adrian Rudnicki), Daniel Jagodzki 77', Szymon Strzelecki (80 Dominik Popis).


25 bramekAlbert Zajęcki (Lechia)
20 bramekJakub Majewski (Polanie), Mateusz Milcarz (16 + 4 k.) (Victoria M.)
19 bramekMarcin Zychalski (18 + 1 k.) (Astra P.)
15 bramekPiotr Grudniewski (Astra S.)
Zobacz pełna klasyfikację strzelców


Klasa A, gr. I
1.   Astra Piekoszów 26 52 50–27 16 4 6
2.   Gród Ćmińsk 26 52 65–31 16 4 6
3.   Lechia Strawczyn 26 52 71–36 16 4 6
4.   Polanie Pierzchnica 26 41 47–36 13 2 11
5.   Granat II Skarżysko-Kamienna 26 40 47–39 11 7 8
6.   Victoria Mniów 26 39 45–43 12 3 11
7.   GLKS Krasocin 26 38 34–42 11 5 10
8.   Zieleń Żelisławice 26 37 36–47 10 7 9
9.   Politechnika Świętokrzyska Kielce 26 34 42–48 9 7 10
10.   Victoria Górki Szczukowskie 26 34 35–39 10 4 12
11.   GKS Górno 26 31 24–41 9 4 13
12.   Astra Suchedniów 26 30 35–50 9 3 14
13.   Czarnovia Kielce 26 18 26–55 4 6 16
14.   Piast Chęciny 26 14 24–47 2 8 16
 


Klasa A, gr. II
Kolejka 1
Świt Ćmielów  0 — 0  KSZO 1929 II Ostrowiec Św.18 SIE17:00
Świt: Zbigniew KruzelPrzemysław Romanowski 3', Karol Polit , Michał Kania II, Daniel Granat, Michał Czupryn (80 Adrian Giemza), Mariusz Wanat, Bartosz Zasuwa (61 Łukasz Łasicki), Łukasz Gromek (61 Tomasz Bień), Piotr Mazepa, Dawid Nowak.
KSZO 1929 II: Tomasz BąbelDominik Florys, Tomasz Zajda, Karol Szafirowski, Wojciech Skrobisz, Bartosz Niedbała, Sebastian Chadała , Łukasz Cebula (77 Mateusz Gajewski), Maciej Michalski, Robert Krzemiński 26' (67 Grzegorz Krawczyk), Rafał Zieliński (88 Krystian Fulara).
Baszta Rytwiany  2 — 2  OKS Opatów19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
Baszta: Dawid Rosiek Arkadiusz Zapalec, Piotr Kwiatkowski 39', Daniel Kopeć, Dariusz Gardyński (78 Piotr Zapart), Krystian Rzepa, Mariusz Jaguś (46 Michał Bąk), Krzysztof Kot (60 Marcin Urbański), Mariusz Koronkiewicz, Tomasz Koronkiewicz, Daniel Nawrot (46 Paweł Kwiecień).
OKS Opatów: Łukasz MikosaSebastian Partyka (46 Piotr Cybula), Adrian Curyło, Patryk Nowacki, Jakub Łowicki, Daniel Dzietko , Tomasz Marcjan, Dawid Banasiewicz (78 Michał Kaczmarczyk), Mateusz Fraszczyk (61 Rafał Sitarski), Piotr Frańczak 72', Marcin Zygmunt.
Gród Wiślica  2 — 0  Agricola Łoniów19 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Gród: Marcin Czaja Wojciech Gruchała, Marcin Grochowski, Łukasz Kucharski 76', Andrzej Szlema, Mateusz Zoch (80 Robert Rosołowski), Kamil Lozia, Grzegorz Muszyński, Grzegorz Jaworski, Tomasz Kochański (75 Tomasz Zamojski), Mateusz Kądzielski.
Agricola: Marcin Meszek Konrad Antonik, Mateusz Kilijański, Jacek Rączkowski (57 Łukasz Kołacz), Paweł Kaczmarczyk, Michał Kiliański, Tomasz Orłow, Arkadiusz Zbirada (72 Michał Dybus), Rafał Kołacz, Maciej Pruś (84 Kamil Antonik), Daniel Kuciński.
Zryw Zbigniewice  2 — 3  Stal Kunów19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
Zryw: Mariusz ManjakJan Godek 22', Mateusz Jońca , Łukasz Pawłowski 90', Dawid Lasota (90 Dominik Piętka), Jerzy Mazur, Michał Kubicki 79', Mateusz Biało, Łukasz Ćwiertnia, Piotr Manjak, Adam Papka.
Stal: Michał Kania IBartłomiej Kwapisz (60 Mateusz Chajdaś), Patryk Frańczak, Norbert Cielebąk, Mateusz Koterbski, Zbigniew Rutkowski 39', Dariusz Pardak (60 Kamil Haraźny), Jarosław Kaczor 87', Kamil Kowalski 87', Szymon Kroczek , Sebastian Kostrzewa 7' (9 Robert Haraźny, 85 Konrad Ronduda).
Star Starachowice  2 — 4  Koprzywianka Koprzywnica19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
2 — 4
 
Star: Marcin KrawczykSebastian Telesz , Piotr Dudek, Dawid Brzozowski (70 Arkadiusz Zięba 72'), Przemysław Burys (48 Dawid Lefek), Patryk Kosztowniak (80 Tomasz Sułecki), Przemysław Sułek, Marcin Chodniewicz, Karol Derlatka, Mateusz Witkowski, Sebastian Żak (76 Maciej Grudniewski).
Koprzywianka: Szczepan GrdeńKonrad Pyszczek , Michał Adamczyk (82 Sebastian Krakowiak), Karol Sudy 66', Karol Zaliński, Paweł Kruczek (56 Marcin Gach), Wojciech Mrozik (63 Wojciech Ciach), Adrian Ciach, Dariusz Pawlik (72 Kamil Pawlik), Sylwester Pyszczek, Łukasz Pyszczek.
Victoria Skalbmierz  1 — 3  Wisła Nowy Korczyn19 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Victoria: Kamil ZmarlakRoman Antos, Mariusz Fasolewski, Michał Borek, Marcin Szlembarski, Damian Szostak (75 Piotr Chećko), Dariusz Cieśla, Łukasz Łakota , Przemysław Antos, Karol Mucha 53' (63 Szymon Szlęzak), Norbert Sennik.
Wisła: Łukasz ŻwirekPaweł Zieliński  (82 Michał Róg), Paweł Niedziela, Grzegorz Toboła (82 Maciej Dudek), Kamil Fetela, Łukasz Gadawski, Łukasz Misiewicz 78', Michał Mika, Adam Swoszowski (69 Mateusz Starościak), Krzysztof Witek 58', Tomasz Fetela.
Huragan Wilczyce  0 — 2  Piast Osiek19 SIE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Huragan: Kamil FryzPaweł Bęczkowski 37', Marcin Żukowski, Łukasz Koniarczyk, Tomasz Kanios , Paweł Hammer (85 Łukasz Pękalski), Michał Michalski, Michał Ul (77 Radosław Zimoląg), Mariusz Kondrat, Wojciech Pierzchała, Remigiusz Kowalski.
Piast: Marcin ReczekŁukasz Bąk , Łukasz Kołek, Łukasz Loc 87', Radosław Dąchur, Kamil Obarzanek (85 Michał Wodecki), Konrad Cebula, Jarosław Witkowski, Radosław Kolasa, Marcin Bąk, Kamil Brożyna.


24 bramekMateusz Witkowski (23 + 1 k.) (Star)
23 bramekPiotr Mazepa (19 + 4 k.) (Świt, Stal)
17 bramekPatryk Klepacz (Gród)
16 bramekKrzysztof Witek (Wisła)
15 bramekMateusz Kądzielski (Gród)
Zobacz pełna klasyfikację strzelców


Klasa A, gr. II
1.   Stal Kunów 26 62 72–16 18 8
2.   Star Starachowice 26 61 70–28 19 4 3
3.   Zryw Zbigniewice 26 48 57–37 15 3 8
4.   Gród Wiślica 26 43 63–42 13 4 9
5.   Piast Osiek 26 41 38–37 12 5 9
6.   Świt Ćmielów 26 38 43–50 12 2 12
7.   KSZO 1929 II Ostrowiec Św. 26 37 40–51 11 4 11
8.   Baszta Rytwiany 26 35 45–45 10 5 11
9.   Koprzywianka Koprzywnica 26 33 43–61 10 3 13
10.   Wisła Nowy Korczyn 26 31 58–59 9 4 13
11.   Agricola Łoniów 26 26 33–46 7 5 14
12.   Victoria Skalbmierz 26 25 44–69 7 4 15
13.   OKS Opatów 26 24 31–44 6 6 14
14.   Huragan Wilczyce 26 12 36–88 3 3 20


Klasa B, gr. IV
Kolejka 11
Strażak Bidziny  2 — 0  Zorza Czajków19 SIE11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Strażak: Damian DzikowskiDamian Jędrzejewski, Łukasz Marchewka, Rafał Stan , Kamil Maciejczak, Tomasz Bińczak, Jacek Bińczak (68 Henryk Kilijański), Damian Przysucha  (79 Paweł Duda), Adrian Duda (46 Rafał Marchewka), Piotr Kubacki, Grzegorz Siudak (68 Patryk Przysucha).
Zorza: Michał JońcaTomasz Jędryka, Dawid Góral, Michał Gil, Mariusz Miśkiewicz, Dawid Wieczorek, Łukasz Łucarz, Krzysztof Waliszczak, Grzegorz Orkisz, Piotr Małek, Stanisław Błasiak (46 Mateusz Pietrzyk).
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj.




(fot. G. Sojka)

Sokół Jachimowice  0 — 3  GKS Obrazów19 SIE11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Sokół: Adam PruśTomasz Wójcik, Kornel Orłowski (60 Sebastian Juda), Janusz Duda 13', Karol Legwant, Łukasz Goździewski 60', Damian Lipiec , Piotr Dudek, Karol Zimoląg, Paweł Żurek, Paweł Klimont (46 Sylwester Pacholczak).
GKS Obrazów: Piotr ŻuberMichał Pawełek (75 Mateusz Zimoląg), Krzysztof Szuba, Grzegorz Zając 75', Paweł Zimoląg, Marcin Woś (55 Norbert Żmudziński 87'), Grzegorz Cieśla, Krystian Karasiński (65 Paweł Stanek), Karol Lasek, Patryk Marzec (80 Mikołaj Wrzosek), Paweł Meszek .
KS Tarłów  0 — 1  Ester Wojciechowice19 SIE11:00
 
0 — 1
KS Tarłów: Sebastian RejowskiDariusz Trojanowski , Arkadiusz Zygan, Adrian Hura 51' (80 Patryk Bielecki), Bartosz Dwojak, Bartłomiej Mikołajek (56 Damian Irzyk), Łukasz Gajek, Łukasz Kaczmarski (46 Mateusz Chuchała), Dawid Bartnik, Karol Markiewicz (56 Bartłomiej Grzelka), Łukasz Markiewicz.
Ester: Szczepan KaczorTomasz Wąsik , Mateusz Przysucha (65 Piotr Paszyński), Marcin Stan, Paweł Foremniak, Jerzy Błajszczak, Michał Jurys, Mariusz Różalski, Łukasz Prokop (60 Paweł Dziarmaga), Hubert Szpotowicz (89 Arnold Jurys), Patryk Stąporek (80 Jakub Maj).
GKS Świniary  3 — 1  LZS II Samborzec19 SIE13:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
GKS Świniary: Piotr TatarWojciech Ostrowski, Patryk Dojka (46 Mateusz Sudół), Krzysztof Koryciński, Marcin Bednarski (46 Bernard Ciach), Przemysław Dojka (84 Mateusz Kogut), Sebastian Kołacz , Przemysław Kopeć, Krystian Jarosz, Łukasz Florys, Dominik Cieśla (81 Mateusz Serwan).
LZS II Samborzec: Maciej Lamch (43 Patryk Chara, 63 Jakub Tworek) — Damian Kotyra, Sebastian Kiliański, Witold Ziarko, Sebastian Adamczyk, Damian Radzimowski, Hubert Kucharczyk, Tomasz Chmiel, Cezary Zioło (43 Marcin Żołnowski), Jakub Zioło, Piotr Rędzi .
Marol Jacentów  3 — 1  Alit II Ożarów19 SIE15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
Marol: Damian BanaśSebastian Niedziela, Kamil Barłożek (84 Krzysztof Kozieł), Daniel Maruszewski, Karol Batugowski , Emil Skuza (55 Emil Sajda), Marcin Skuza, Cezary Skuza, Tomasz Wielgus, Jakub Kamiński, Robert Orkisz (65 Patryk Żelazowski).
Alit II: Kamil WareliśDaniel Marzec, Grzegorz Gąska , Marcin Kozieł, Przemysław Kilijański, Damian Kończyk, Tomasz Batóg, Norbert Gładkowski (46 Dawid Płatek), Grzegorz Czerwonka, Grzegorz Pękalski, Grzegorz Kwiatkowski.


19 bramekPiotr Kubacki (Strażak)
13 bramekGrzegorz Kwiatkowski (Alit II)
12 bramekDawid Banik (GKS Świniary)
11 bramekHubert Kuźdub (Arka), Damian Lipiec (Sokół), Tomasz Wąsik (Ester), Marcin Stan (10 + 1 k.) (Ester)
Zobacz pełna klasyfikację strzelców


Klasa B, gr. IV
1.   GKS Świniary 20 47 65–31 15 2 3
2.   Arka Pawłów 20 39 50–29 13 7
3.   Alit II Ożarów 20 38 44–30 12 2 6
4.   GKS Obrazów 20 33 43–36 11 9
5.   Strażak Bidziny 20 32 53–45 10 2 8
6.   Ester Wojciechowice 20 28 49–45 9 1 10
7.   Sokół Jachimowice 20 23 34–44 6 5 9
8.   Zorza Czajków 20 22 35–51 7 1 12
9.   KS Tarłów 20 20 30–44 5 5 10
10.   Marol Jacentów 20 18 27–48 5 3 12
11.   LZS II Samborzec 20 19 32–59 6 1 13
Komentarze
#1 | jenson button dnia sierpień 17 2012 12:13:17
Bedzie nastepna edycja typera??
#2 | kibic Orlicza dnia sierpień 18 2012 17:08:50
Składy dzisiejszego spotkania : KSZO 1929: Jabłoński - Cholewiński, Gruszka, Lasocki, Cieślik, Kijanka, Kotwa, Dryka, Czerwiński, Dynarek, Kosowski.

Orlicz: Shram – Bator, Barucha, Kubiec, Kania, Hajduk, Wilk, Zegadło, Korkiszko, Banaczkowski, Lozniak.
#3 | live dnia sierpień 18 2012 17:21:32
Jesli mozecie pisac relacje o zmianie wyników na boiskach IV ligowych , bardzo bym prosił Smile
#4 | jA dnia sierpień 18 2012 17:29:54
ORLETA-NIDA 1-0
#5 | jA dnia sierpień 18 2012 17:32:08
KSZO 2-0
#6 | jak dnia sierpień 18 2012 17:36:05
KSZO 1929 Ostrowiec – Orlicz Suchedniów TRWA

1:0 - Kosowski 16 min.
2:0 - Kosowski 25 min.
#7 | aaaaalonso dnia sierpień 18 2012 17:56:07
Gerry nie wierze!!!!
#8 | Liban dnia sierpień 18 2012 18:14:52
Nowy Hutnik 2010 Kraków 0:0 Limanovia Szubryt Limanowa
* po 55 minutach gry
#9 | pinczak dnia sierpień 18 2012 18:20:58
Jaki wynik ORLETA - NIDA ??
#10 | bigel dnia sierpień 18 2012 18:22:36
jak Świt- Kszo II ?
#11 | jA dnia sierpień 18 2012 18:29:45
Orleta-Nida 1-2
#12 | :) dnia sierpień 18 2012 18:34:30
hhahaahahaha ale napinka Smile
#13 | jA dnia sierpień 18 2012 18:42:38
Kszo 2-1
#14 | Paw dnia sierpień 18 2012 18:43:07
18.08.2012 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec – Orlicz Suchedniów 2:1 (2:0) TRWA

1:0 - Kosowski 16 min.
2:0 - Kosowski 25 min.
2:1 - Hajduk 56 min.
#15 | jA dnia sierpień 18 2012 18:53:31
Orleta-Nida 1-2 KONIEC
#16 | KSZO dnia sierpień 18 2012 19:32:14
KSZO - Orlicz skończyło się 2:1.
#17 | nowiny dnia sierpień 18 2012 19:34:21
dalej na wałku widzę hehe
#18 | on dnia sierpień 18 2012 19:54:35
Nowiny na wałku to ktoś z Łagowa pwewnie:-). Napisze tak trener i Kiero zawalili nie wpsująć zawodnika do protokołu. I nie ma co dyskutować. Syn trenera Wiącka liniowy w Tumlinie w meczu Skały z Nowinami. Sędzia główny (skaład sędziowski tego meczu: Tomasz Kondrak Kamil Wiącek, Mateusz Kowalski koledzy z Bielin na trybunach. Dalej MaXym MAXIU Stelmaszczyk [wymoderowano] robił wszystko aby koledze sędziemu Tacie nic się nie przydażyło na boisku.
#19 | etylina98 dnia sierpień 18 2012 20:14:12
do tego połowa graczy bielin to żydzi, trener miał babkę w wermahcie, kierownik podobno dobijał rannych pod smolenskiem. juz nie wspomnę, że ulubiony owoc obserwatora z tego meczu to truskawki... nowiny nie mogly tego wygrac
#20 | Tyxck dnia sierpień 18 2012 20:15:31
ale o co ci chodzi zawalił kierownik i juz a od sedzióqw to wara bo co oni maja do tego ze kierownik pierdoła razem z trenerem ze nie wpisali Kubickiego.a trener taki [wymoderowano]
#21 | Tyxck dnia sierpień 18 2012 20:16:40
z taką gra co pokazaliscie to nie dziwie ze spadliście i mysle ze dalej sapdniecie
#22 | do Tyxck dnia sierpień 18 2012 20:42:08
Moderacja stronki bo o psełdo redaktorzynie, który jest przy okazji synkiem Tatusia Bielin źle się wypowiadają. Pisze post i znika.
#23 | do etliny 98 dnia sierpień 18 2012 20:44:53
Wygrac mogły i powinny ale co z tego jak i tak mieli nieuprawnionego zawodnika do gry.
#24 | Kibic Nowin dnia sierpień 18 2012 20:47:05
Nowiny to zrobią awans a do spadku to WY.
#25 | do Tyxck dnia sierpień 18 2012 20:55:14
Jak od sędziów wara jak oni mogli się dowiedzieć o zawodniku wchodzącym uzupełniając protokół (że nie ma go w protokole wpisanego). Z tego powodu meczu nie zremisowali tylko poniosą konsekwencje po meczu, a w trakcje meczu? Koleżka Stelmaszczyk gwizdał tak jak to ON potrafi. Kto go zna to wie o czym pisze.
#26 | sobotni sparing dnia sierpień 18 2012 21:36:51
MKS II Busko - Nida Sobków 1-3, wynik po pierwszej połowie 1-0 dla gospodarzy,
bramki dla Sobkowa:
Adamczyk, Porębski i Nawrot
#27 | dracula dnia sierpień 18 2012 21:56:52
nie widzę BUSZA w obsadzie
#28 | dyktafon dnia sierpień 19 2012 00:28:14
A kto jest trenerem w Nowinach? Nadal ten nieudacznik opara ?
#29 | do nowin dnia sierpień 19 2012 03:00:45
Awans będziecie mieć ale do A klasy ! [wymoderowano]
#30 | do dyktafon dnia sierpień 19 2012 03:01:33
Tak,nadal ten taktyk opara Wink
#31 | do on dnia sierpień 19 2012 11:43:11
[wymoderowano]
#32 | :) dnia sierpień 19 2012 11:49:22
ale napinka na maksia Smile ale nie wiecie że maksiu ogórkami się nie przejmuje?Smile
#33 | dyktafon dnia sierpień 19 2012 11:56:24
No to wszystko jasne, musi zarabiać ze 100zł że Go tam trzymają w Nowinach innej korzyści dla klubu z tego nieudacznika nie widzę.
#34 | millekk26 dnia sierpień 19 2012 13:41:39
Kto może wysyłać mi relację z meczu bardzo proszę: 661 626 545
#35 | SPARING dnia sierpień 19 2012 13:55:51
ZAPAŁ KRZĘTÓW - TĘCZA GOWARCZÓW 4-3
#36 | aeao dnia sierpień 19 2012 14:02:01
Politechnika 1-1 Piast Checiny
#37 | ATS:):)):) dnia sierpień 19 2012 14:55:50
sklad politechnikiSmile i gole.
PfftWink 0:1 ?? (21 min.)

1:1 Wojciech Szyszka (80 min.)

Skład AZS: Michał Dygas - Krzysztof Bębacz, Robert Kotwica, Jakub Wodecki, Łukasz Foks (77' Grzegorz Janicki) - Michał Janus (46' Michał Pedrycz), Bartosz Kuzincow, Mariusz Lewandowski (82' Tomasz Bębacz), Krzysztof Pawłowski - Erwin Zdziechowicz (74' Wojciech Szyszka), Emil Lurzyński
#38 | qwerty dnia sierpień 19 2012 14:57:19
Ks tarlów - ester wojciechowice 0:1
#39 | kibic dnia sierpień 19 2012 16:05:51
Sparing: Dąb Nagłowice - Hetman II Włoszczowa 1-0 (0-0). Bramka Wasik Szymon.
#40 | gks dnia sierpień 19 2012 16:14:35
GKS Świniary 3-1 LZS Samborzec

(Koryciński 4, Ostrowski 47, Florys 65 dla GKS)

Świniary: Tatar Piotr-Dojka Patryk(46 Ciach Bernard), Kołacz Sebastian, Ostrowski Wojciech, Dojka Przemek(84 Kogut Mateusz)-Koryciński Krzysztof,Bednarski Marcin(46 Sudół Mateusz), Kopeć Przemek, Florys Łukasz-Jarosz Krystian, Cieśla Dominik(81 Serwan Mateusz)
#41 | Bilu dnia sierpień 19 2012 16:24:52
Relacja na żywo z meczu Granatu:
http://zksgranat.blogspot.com/2012/08/granat-przeboj-wolbrom-na-zywo.html
#42 | qweerrttty dnia sierpień 19 2012 17:15:59
ktos wie jak radoszyce ?Smile
#43 | solo dnia sierpień 19 2012 17:20:44
Marol Jacentów 3:1 Alit II Ożarów
Dla Marolu Kamiński, 2x Barłożek
#44 | oks dnia sierpień 19 2012 17:22:44
wie ktos jak opatów w rytwianach?
#45 | kibic dnia sierpień 19 2012 17:28:29
jak Pogoń Staszów z Łagowem ?
#46 | ali dnia sierpień 19 2012 17:30:44
Jak ożarów naprzód?
#47 | Łysica dnia sierpień 19 2012 17:35:17
Jaki wynik w Nowym Wiśniczu?;>
#48 | świętokrzyski kibic dnia sierpień 19 2012 17:38:06
panowie nie spać dawać tu jakieś wyniki na żywo
#49 | KSH dnia sierpień 19 2012 17:48:16
Jak hetman????
#50 | xxx dnia sierpień 19 2012 17:53:19
jak wicher
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:



Dziś urodziny mają
Kamil Kawa (11 lat, Czarni)
Filip Rosowski (12 lat, Trójka)
Paweł Dercz (13 lat, Hetman)
Bartosz Dudek (14 lat, Sokół)
Bartosz Dudek (14 lat, Sokół)
Hubert Głąb (14 lat, Alit)
Filip Gardyński (14 lat, GKS Szydłów)
Piotr Piwowarski (14 lat, MKS Zdrój)
Marceli Chałubiński (15 lat, Neptun)
Karol Krawczyk (15 lat, Star)
Patryk Młynarczyk (16 lat, Neptun)
Michał Kusak (16 lat, Sparta)
Karol Ślusarczyk (16 lat, Orlicz)
Wojciech Krawczyk (17 lat, Hetman)
Kamil Kołodziejczyk (17 lat, MKS Stąporków)
Sebastian Straszak (17 lat, Partyzant)
Tomasz Dziama (18 lat, OKS Opatów)
Bartłomiej Cedro (18 lat, Samson)
Aleksander Banaś (18 lat, Wicher)
Paweł Juszczyk (19 lat, Wisła)
Roksana Wrzeszcz (19 lat, Hetman)
Sebastian Kabała (19 lat, Zieleń)
Karol Płusa (19 lat, Lubrzanka)
Michał Zawadzki (19 lat, Astra)
Patryk Nowacki (20 lat, OKS Opatów)
Paweł Ślusarczyk (20 lat, Gród)
Kamil Skowroński (21 lat, Victoria 2009)
Łukasz Sadkowski (22 lata, Gród)
Franciszek Walankiewicz (22 lata, Start)
Paweł Drobniak (23 lata, Czarnovia)
Grzegorz Wilczyński (23 lata, GKS Nowiny)
Daniel Stroiwąs (24 lata, Marol)
Grzegorz Pargieła (24 lata, Piast)
Daniel Stroiwąs (24 lata, Marol)
Mariusz Dziurzyński (24 lata, LKS Bolmin)
Marcin Szafraniec (25 lat, TS 1946 Nida)
Karim Essam Fathy (25 lat, Orlicz)
Patryk Strona (26 lat, Rylovia)
Tomasz Ostalczyk (27 lat, Flota)
Paweł Salwa (28 lat, Skała)
Damian Nazary (35 lat, Spartakus)
Krzysztof Kaszyński (36 lat, Start)
Marcin Pasionek (37 lat, Tempo)
Piotr Brzozowski (38 lat, GTS Raków)
Rafał Gardyński (42 lata, GTS Raków)
Wiadomości
21 sierpnia
20 sierpnia
19 sierpnia
18 sierpnia
16 sierpnia
15 sierpnia
14 sierpnia
13 sierpnia
12 sierpnia
11 sierpnia
9 sierpnia
8 sierpnia

Archiwum wiadomości

Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."