(fot. G. Sojka)
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 3 | Czarni Połaniec | 17 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 1 — 2 76' 1 — 3 85' Moravia: 22 Czarni: 99 Trenerzy: Bęben Marek — Kiciński Tomasz, Sobierajski Mateusz.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 3 — 3 | Lubrzanka Kajetanów | 17 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 29' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 80' 3 — 3 88' Sparta: 69 Lubrzanka: 97 Trenerzy: CZAJKA PAWEŁ — STOCKI KRZYSZTOF, FOKS ZENOBIUSZ.
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 3 — 1 | Hetman Włoszczowa | 17 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Wisła: Hetman: Trenerzy: PACHOLARZ JAROSŁAW, BESZCZYŃSKI DANIEL — Pawlik Jacek, Lichosik Karol.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 0 — 1 | MKS Zdrój Busko | 17 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 88' Partyzant: 1 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: KOMISARSKI JAROSŁAW — PIETRZYKOWSKI IRENEUSZ.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 2 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 17 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 67' TS 1946 Nida: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Ruszkowski Cezary — Kośmider Mariusz, Osiński Cezary.
| ||||||||
W 44. minucie Naprzód Jędrzejów nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 17 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' Unia: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: FENDRYCH ANDRZEJ — SERUŁA RADOSŁAW, MALEC PIOTR.
| ||||||||
Alit Ożarów | 3 — 0 | Nidzianka Bieliny | 17 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Alit: 12 Nidzianka: 88 Trenerzy: CHORAB PIOTR — WIDAS PAWEŁ, PINDRAL MATEUSZ.
| ||||||||
Korona II Kielce | 6 — 1 | Łysica Bodzentyn | 17 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 45+1' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Korona II: 25 Łysica: 1 Trenerzy: Czaja Paweł, Kuzera Kamil, Szołowski Andrzej — JANUSZ CIEŚLAK.
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Puchar Polski, świętokrzyskie | ||||||||
Runda 1 | ||||||||
Korona Kielce SA | 0 — 1 | OKS Opatów | 16 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 115' Korona SA:
| ||||||||
Orlęta Kielce | 3 — 2 | Piaskowianka Piaski | 16 SIE | 18:45 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 73' 3 — 1 3 — 2 Orlęta: Piaskowianka:
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 4 | Astra Piekoszów | 17 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 36' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 75' MSS-Klonówka:
| ||||||||
Skała Tumlin | 2 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 17 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 55' 2 — 1 Skała:
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 5 — 0 | GKS Górno | 17 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Bucovia: GKS Górno:
| ||||||||
Samson Samsonów | 6 — 2 | Victoria Mniów | 17 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 48' 4 — 1 5 — 1 5 — 2 6 — 2 Samson: Victoria M.:
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 5 — 2 | Zryw Skroniów | 17 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 30' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 90' Polonia Białogon:
| ||||||||
LKS Bolmin | 4 — 0 | Tęcza Gowarczów | 17 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 | ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 1 — 2 | ŁKS Łopuszno | 17 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 38' 1 — 1 1 — 2 85' Płomień: ŁKS Łopuszno:
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 3 — 4 | Nida Oksa | 17 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 14' 2 — 2 2 — 3 53' 3 — 3 3 — 4 90' Deko: 1 Nida O.: 12
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 5 — 3 | LZS Samborzec | 17 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 1 — 2 58' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 4 — 3 80' 5 — 3 | ||||||||
Rafis Kazimierza Wielka | 0 — 3 | Nidzica Dobiesławice | 17 SIE | 17:00 | ||||
Spotkanie odwołane. Gospodarze zrezygnowali z gry. | ||||||||
GTS Raków | 1 — 2 | Świt Ćmielów | 17 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 GTS Raków:
| ||||||||
KK-Chwilówki Skarżysko-Kamienna | 2 — 3 | UKS Baćkowice | 17 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 27' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 70' KK-Chwilówki: UKS Baćkowice: | ||||||||
UKS Iwaniska | 1 — 7 | GKS Obrazów | 17 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 26' 0 — 3 37' 0 — 4 0 — 5 0 — 6 60' 1 — 6 1 — 7 75'
| ||||||||
Nida Sobków | 2 — 0 | KS Smyków | 17 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Nida S.:
| ||||||||
Granat Borki | 0 — 3 | Radiator$ Stąporków | 17 SIE | 18:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 2 — 1 Granat B.: Radiator$:
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 3 — 0 | Jawornik Gorzków | 31 SIE | 16:30 | ||||
Goście nie zebrali składu. | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 3 — 0 | Alit II Ożarów | 31 SIE | 16:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 KP KSZO 1929 O. .: Kartki także: Tomasz Zygmunt , Grzegorz Pękalski , Paweł Maziarz , Michał Maziarz , Łukasz Kędziora , Adrian Hura .
| ||||||||
Przerwany w 90+3. minucie z powodu zdekompletowania zespołu gości (6 czerwonych kartek). | ||||||||
GKS Imielno | 3 — 0 | Zorza Tempo Pacanów | 1 WRZ | 16:30 | ||||
Goście zrezygnowali z gry. |