W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 3 — 1 | Alit Ożarów | 16 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 33' 2 — 1 3 — 1 Lubrzanka: 92 Alit: 1
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 5 — 1 | Neptun Końskie | 16 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Wierna: 1 Neptun: 1
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 2 — 2 | GKS Rudki | 16 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 39' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 87' Spartakus: 1 GKS Rudki: 92
| ||||||||
GKS Nowiny | 3 — 2 | Star Starachowice | 16 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 22' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 GKS Nowiny: 95 Star: 12
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 1 | ŁKS Probudex Łagów | 16 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 65' 1 — 1 Granat: 12 ŁKS Łagów: 1
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 2 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 16 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Łysica: 1 Naprzód: 1
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 2 | MKS Zdrój Busko | 16 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 38' TS 1946 Nida: 1 MKS Zdrój: 12
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 2 — 1 | Orlicz Suchedniów | 16 LIS | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 51' Pogoń: 1 Orlicz: 1
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 2 | Czarni Połaniec | 17 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 19' Damian Bawor 1 — 2 2 — 2 Partyzant: 1 Czarni: 1
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 2 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 16 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 87' 2 — 2 Sparta K. W.: 16 Victoria 2015: 1
| ||||||||
Świt Ćmielów | 0 — 3 | Zenit Chmielnik | 16 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 30' 0 — 3 70' Świt: 1 Zenit: 1
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 1 — 1 | Stal Kunów | 16 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Zorza Tempo: 12 Stal: 33
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 0 — 3 | Hetman Włoszczowa | 16 LIS | 13:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 22' 0 — 3 Klimontowianka: 12 Hetman: 33
| ||||||||
Kamienna Brody | 0 — 1 | OKS Opatów | 17 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 20' Kamienna: 1 OKS Opatów: 1
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 17 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Moravia: 1 Wicher: 90
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 1 | Unia Sędziszów | 17 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 72' Piaskowianka: 1 Unia: 47
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 0 — 2 | Piast Stopnica | 17 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 39' 0 — 2 44' Sparta D.: 33 Piast: 1
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
I liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Rekord Bielsko-Biała | 6 — 1 | Sparta Daleszyce | 16 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Rekord: 3 Sparta: 1 |
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Starówka Nowy Sącz | 0 — 4 | KSP Kielce | 16 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 59' 0 — 3 0 — 4 90+1' Starówka: 1 KSP Kielce: 99 |
17 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka) |
14 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce) |
12 bramek | Maja Oleszczuk (Widok) |
11 bramek | Adrianna Sobolewska (Prądniczanka) |
9 bramek | Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka), Katarzyna Kuciel (Prądniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Pogoń Szczecin | 4 — 0 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 16 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Pogoń: 2 Hutnik: 12 | ||||||||
Legia Warszawa | 4 — 2 | Lechia Gdańsk | 16 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Legia: 1 Lechia: 1 | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 1 | Lech Poznań | 16 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 2 — 1 Korona SA: 12 Lech: 1 | ||||||||
Escola Varsovia Warszawa | 0 — 0 | Arka Gdynia | 16 LIS | 12:00 | ||||
Escola Varsovia: 1 Arka: 1 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 1 — 1 | Wisła Kraków | 16 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' Jagiellonia: 1 Wisła: 1 | ||||||||
Górnik Zabrze | 2 — 2 | Zagłębie Lubin | 17 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 58' 1 — 2 65' 2 — 2 Górnik: 2 Zagłębie: 1 | ||||||||
Cracovia Kraków | 3 — 2 | UKS SMS Łódź | 17 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 32' Cracovia: 22 UKS SMS Łódź: 12 | ||||||||
Śląsk Wrocław | 2 — 2 | Gwarek Zabrze | 17 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 22' 1 — 2 2 — 2 Śląsk: 1 Gwarek: 1 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 1 — 0 | BKS Lublin | 16 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 TOP 54: 77 BKS Lublin: 3 | ||||||||
Stal Mielec | 3 — 0 | Podgórze Kraków | 16 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Stal: 1 Podgórze: 1 | ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 5 | Cracovia Kraków | 16 LIS | 12:30 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 45' 1 — 2 1 — 3 53' 1 — 4 60' 1 — 5 68' Wisła: 1 Cracovia: 2 | ||||||||
Korona Kielce SA | 1 — 5 | Karpaty Krosno | 16 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 35' 0 — 3 48' 1 — 3 1 — 4 84' 1 — 5 89' Korona SA: 88 Karpaty: 4 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Sandecja Nowy Sącz | 1 — 4 | KKP Korona Kielce | 15 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 1 — 2 36' 1 — 3 60' 1 — 4 72' Sandecja: 1 KKP Korona: 1 | ||||||||
Górnik Łęczna | 4 — 2 | Motor Lublin | 16 LIS | 10:00 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Górnik: 12 Motor: 1 | ||||||||
Wisła Kraków | 5 — 0 | TOP 54 Biała Podlaska | 16 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Wisła: 1 TOP 54: 12 | ||||||||
Akademia Piłkarska 21 Kraków | 3 — 1 | Stal Rzeszów | 17 LIS | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 80+1' AP 21: 2 Stal: 1 |
21 bramek | Mateusz Stanek (Wisła) |
13 bramek | Filip Wolski (KKP Korona) |
11 bramek | Kacper Tracz (Motor) |
10 bramek | Jakub Łukasiewicz (TOP 54) |
7 bramek | Bartłomiej Donda (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Baraże, Makroregion Juniorów Starszych | ||||||||
Finały - rewanże | ||||||||
Juventa Starachowice | 3 — 2 | Czarnovia Kielce | 17 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 27' 2 — 2 40' 3 — 2 Juventa: 27 Czarnovia: 1
| ||||||||
Korona SA II Kielce | 5 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 17 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Korona II: 33 KP KSZO 1929: 10
|
Baraże, Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Finały - rewanże | ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 3 | Spartakus Daleszyce | 17 LIS | 10:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 58' 1 — 2 1 — 3 79' Neptun: 1 Spartakus: 17
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 2 — 6 | TS 1946 Nida Pińczów | 17 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 1 — 2 37' 1 — 3 46' 1 — 4 47' 1 — 5 79' 2 — 5 2 — 6 90' Pogoń: 12 TS 1946 Nida: 12
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 0 | KS Smyków |