Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 53,550
· Najnowszy użytkownik: Lydyj
Statystyki
statystyka
3. runda okręgowego PP - wyniki

(fot. G. Sojka)

Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej ustalił pary trzeciej rundy okręgowego Pucharu Polski. Zaplanowano aż 22 spotkania.

Puchar Polski, świętokrzyskie
Runda 3
Wicher Miedziana Góra  1 — 0  Łysica Bodzentyn 12 WRZ16:00
1 — 0
 
Trenerzy: Przemysław Ryński, Piotr Salwa — Waldemar Rak.
Victoria Mniów  1 — 4  Granat Skarżysko-Kamienna 12 WRZ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
Trenerzy: Karol RusińskiDominik Rokita.
Lechia Strawczyn  1 — 3  Moravia Morawica 12 WRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: GałęziowskiKrzysztof Dziubel.
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 1  Naprzód Jędrzejów 12 WRZ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Grzegorz Opara, Cezary Osiński — .
Polonia Białogon Kielce  0 — 2  ŁKS Probudex Łagów 12 WRZ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Karol DrejPaweł Jaworek.
Zorza Tempo Pacanów  3 — 0  Sparta Kazimierza Wielka 12 WRZ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Trenerzy: Lech MalczewskiMarek Kowalski.
Zawodników gości nr 6 nie był w stanie potwierdzić swojej tożsamości.
Świt Ćmielów  1 — 0  Alit Ożarów 12 WRZ16:00
1 — 0
 
Trenerzy: Michał Kosowski, Łukasz Kotwa — Tadeusz Krawiec.
Orlicz Suchedniów   3 — 5  Korona II Kielce 12 WRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
2 — 3
 
3 — 3
 
 
3 — 4
 
3 — 5
Trenerzy: Mariusz ArczewskiSlawomir Grzesik.
Zenit Chmielnik  0 — 4  Lubrzanka Kajetanów 12 WRZ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Łukasz UbożakDariusz Kozubek.
GKS Rudki  3 — 2  Kamienna Brody 12 WRZ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Kacper Wiecha (k.) 81'
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Janusz CieślakKrzysztof Trela.
Bucovia Bukowa  2 — 10GKS Nowiny 12 WRZ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
  4' Michał Jamrozik (sam.)
 
0 — 3
1 — 3
 
 
1 — 4
2 — 4
 
 
2 — 5
 
2 — 6
 
2 — 7
 
2 — 8
 
2 — 9
 
2 — 10
Trenerzy: Andrzej DecMariusz Ludwinek.
Sparta Dwikozy  1 — 3  Klimontowianka Klimontów 12 WRZ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Rafał OleniaczJacek Kuranty.
Astra Piekoszów  1 — 1  
k. 4–2
Wierna Małogoszcz 12 WRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Robert Solnica, Tomasz Rudnicki — Paweł Bień.
Piaskowianka Piaski  7 — 0  Unia Sędziszów 12 WRZ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Michał Rogala, Mirosław Pietrasiewicz — Tomasz Gardiew.

Zdjęcia z meczu na facebookowym profilu Radosława Piaseckiego.


(fot. R. Piasecki)

LZS Samborzec  0 — 3  Olimpia Pogoń Staszów 12 WRZ16:00
GKS Kluczewsko  1 — 5  Partyzant Radoszyce 12 WRZ16:20
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
Trenerzy: Dariusz Dąbrowski, Jacek Zięba, Sławomir Orzechowski — Jarosław Komisarski.
Spotkanie opóźnione 20 minut z powodu spóźnienia gości.
Politechnika Świętokrzyska Kielce  1 — 11Star Starachowice 12 WRZ20:00
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
1 — 6
 
 
1 — 7
 
1 — 8
 
1 — 9
 
1 — 10
 
1 — 11
Trenerzy: Artur ObarzanekArkadiusz Bilski.
Strażak Bidziny  5 — 0  OKS Opatów 13 WRZ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Paweł Rybus — .
Piast Stopnica  0 — 5  TS 1946 Nida Pińczów 18 WRZ15:45
 
0 — 1
 
0 — 2
54' Artur Karasek (k.)
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
77' Artur Garula (k.)
Trenerzy: Sławomir SkibaArtur Jagodziński.
Zryw Skroniów  0 — 2  Hetman Włoszczowa 19 WRZ15:45
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Zdzisław MajJacek Pawlik.
Orlęta Kielce  6 — 2  Nidzianka Bieliny 19 WRZ15:45
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
Trenerzy: Tomasz Kołodziejczyk, Daniel Grzelak — Dariusz Świetlik.
Star/Juventa Starachowice  4 — 1  Stal Kunów 19 WRZ15:45
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
Trenerzy: Zdzisław SpadłoMarcin Dynarek.

III liga, gr. IV
Kolejka 7
Motor Lublin  4 — 2  Czarni Połaniec12 WRZ20:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
Trenerzy: Mariusz Sawa, Robert Chmura, Arkadiusz OnyszkoPiotr Mazurkiewicz, JAKUB KORCZYKOWSKI, Paweł Meszek.


11 bramekTomasz Płonka (Stal R.), Rafał Król (7 + 4 k.) (Stal K.)
10 bramekDariusz Gawęcki (Hutnik), Mateusz Kompanicki (7 + 3 k.) (Chełmianka)
9 bramekArtur Pląskowski (Podhale)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

III liga, gr. IV
1.   Stal Rzeszów 20 43 48–14 12 7 1
2.   Podhale Nowy Targ 20 43 37–16 12 7 1
3.   Motor Lublin 20 39 33–18 10 9 1
4.   Wisła Puławy 20 38 24–16 11 5 4
5.   Hutnik Nowa Huta Kraków 20 38 36–25 12 2 6
6.   Stal Kraśnik 20 30 31–23 8 6 6
7.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 20 28 31–25 7 7 6
8.   Orlęta Radzyń Podlaski 20 27 28–32 6 9 5
9.   Avia Świdnik 20 24 22–24 6 6 8
10.   Sokół Sieniawa 20 23 30–31 6 5 9
11.   Chełmianka Chełm 20 23 25–28 6 5 9
12.   Wisła Sandomierz 19 22 20–31 6 4 9
13.   Wólczanka Wólka Pełkińska 20 22 26–22 5 7 8
14.   Wiślanie Jaśkowice 20 22 24–40 5 7 8
15.   Podlasie Biała Podlaska 20 20 21–37 5 5 10
16.   Czarni Połaniec 19 16 22–36 4 4 11
17.   Spartakus Aureus Daleszyce 20 14 13–32 3 5 12
18.   Soła Oświęcim 20 13 17–38 3 4 13
 


Ekstraliga kobiet
Kolejka 5
AZS UJ Kraków  2 — 0  Mitech ŻywiecWRZ11:00



Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. II
Kolejka 4
Orlęta Kielce  8 — 2  Hetman Włoszczowa12 WRZ17:00
Kamil Mróz (k.) 11'
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 
 
8 — 2
Trenerzy: Tomasz KołodziejczykHubert Wójcik.

12 bramekKonrad Smolec (11 + 1 k.) (Neptun)
9 bramekBartłomiej Kołomański (Orlęta)
6 bramekAleksander Pilarski (Neptun)
5 bramekAleksander Nowak (Orlęta)
4 bramkiKrystian Moskal (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 5
Czarni Połaniec  1 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.11 WRZ16:30
1 — 0
 
Trenerzy: Tomasz KicińskiMarcin Wróbel.
Naprzód Jędrzejów  6 — 1  Victoria 2015 Skalbmierz11 WRZ16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
 
6 — 1
Trenerzy: Jerzy PutowskiAndrzej Majchrowski.
KKP Korona Kielce  3 — 2  Piaskowianka Piaski12 WRZ16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
Trenerzy: Mariusz Slabiak, Kamil Jarząb — Mirosław Pietrasiewicz, Rafał Krzysztofik.
Rodzina Kielce  0 — 8  Orlęta Kielce12 WRZ16:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
Trenerzy: Bogdan Lasota, ADAM WRÓBEL — Rafał Stefański, MATEUSZ KOWALIK.

12 bramekMateusz Domagała (Naprzód), Filip Kaczmarski (Orlęta), Adrian Żyła (Czarni)
11 bramekŁukasz Dziewięcki (Orlęta)
10 bramekJacek Karpacz (Orlęta), Oskar Łąk (Czarni), Piotr Kutera (9 + 1 k.) (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrz. Liga Jun. Starszych, gr. II
1.   Orlęta 8 24 40–  6
2.   Neptun 8 15 29–19
3.   TS 1946 Nida 8 9 15–25
4.   Hetman 8 8 13–23
5.   Piaskowianka 8 2   5–29
Świętokrz. Liga Jun. Młodszych
1.   Orlęta 14 39 63–11
2.   KKP Korona 14 37 47–12
3.   Naprzód 14 22 40–25
4.   Piaskowianka 14 21 25–30
5.   KP KSZO 1929 14 19 30–24
6.   Czarni 14 18 27–32
7.   Rodzina 14 10 16–48
8.   Victoria 2015 14 0   9–75


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III
Kolejka 1
GLKS Fałków  4 — 2  Partyzant Radoszyce11 WRZ16:30
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
Trenerzy: Kamil JarząbJarosław Komisarski, Kuba Kos.

16 bramekPatryk Podhordecki (KS Smyków)
11 bramekKrystian Karolewski (9 + 2 k.) (Hetman)
9 bramekDaniel Kabała (8 + 1 k.) (Partyzant)
8 bramekMateusz Tomaszewski (KS Smyków)
7 bramekAdam Kubicz (6 + 1 k.) (Hetman)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV
Kolejka 3
Zryw Skroniów  0 — 1  TS 1946 Nida Pińczów11 WRZ16:30
 
0 — 1
Trenerzy: Andrzej FendrychMarcin Karpiński.
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 7  Partyzant Wodzisław11 WRZ16:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
 
1 — 4
58' Patryk Koziński (sam.)
 
1 — 5
 
1 — 6
 
1 — 7
Trenerzy: Marek Kowalski, Andrzej Sender — Przemysław Objosło.
MKS Zdrój Busko  3 — 2  Piast Stopnica11 WRZ16:30
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Grzegorz ZałęckiSławomir Skiba.

24 bramekMiłosz Jabłoński (MKS Zdrój)
16 bramekKonrad Listwan (TS 1946 Nida)
13 bramekFilip Powroźnik (MKS Zdrój)
9 bramekNorbert Stencel (8 + 1 k.) (Partyzant)
8 bramekKacper Judasz (Piast)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. V
Kolejka 1
Stal Kunów  3 — 4  Arka Pawłów11 WRZ16:30
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
3 — 4
 
Trenerzy: Jarosław Jałocha — .
OKS Opatów  8 — 2  Spartakus Aureus Daleszyce11 WRZ16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Adrian Kolasa (k.) 54'
4 — 1
 
 
4 — 2
5 — 2
 
6 — 2
 
7 — 2
 
8 — 2
 
Trenerzy: Mariusz Kadela, PAweł Pater — Marek Gołąbek.

11 bramekDominik Bonia (10 + 1 k.) (Arka)
7 bramekPiotr Błażejewski (OKS Opatów), Adam Hamera (Star/Juventa II), Filip Stępień (Alit), Sebastian Żelaszczyk (OKS Opatów), Wiktor Jedynak (6 + 1 k.) (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VI
Kolejka 1
Klimontowianka Klimontów  3 — 5  Koprzywianka Arka Koprzywnica11 WRZ16:30
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
3 — 4
 
 
3 — 5
Trenerzy: Dariusz KrawczykWojciech Ciach.

7 bramekKamil Zimoląg (Zryw)
6 bramekKacper Barański (5 + 1 k.) (Pogoń)
5 bramekTomasz Pietrzykowski (Koprzywianka Arka), Dawid Pluciński (Pogoń), Wojciech Wyrazik (3 + 2 k.) (Baszta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. I
1.   Orlicz 10 23 34–15
2.   Lechia 10 22 33–11
3.   Gród 10 17 20–19
4.   Granat 10 11 17–21
5.   Top-Spin 10 11 28–38
6.   Skała 10 1 11–39
 


Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. III
1.   Futsal 10 27 35–10
2.   Hetman 10 22 38–12
3.   KS Smyków 10 16 37–19
4.   Partyzant 10 11 19–27
5.   GLKS Fałków 10 8 15–33
6.   Radiator$ 10 3   7–50


Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. V
1.   Star/Juventa II 10 28 35–  6
2.   Alit 10 16 27–19
3.   Arka 10 15 32–36
4.   OKS Opatów 10 14 23–26
5.   Stal 10 12 23–26
6.   Spartakus 10 1 11–38
Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. II
1.   Wierna 10 30 60–  3
2.   Bucovia 10 16 19–19
3.   Sokół 10 15 21–23
4.   LKS Bolmin 10 15 17–24
5.   Czarnovia 10 9 12–33
6.   Astra 10 4 14–41
 


Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. IV
1.   MKS Zdrój 10 24 48–18
2.   TS 1946 Nida 10 22 25–12
3.   Piast 9 19 31–14
4.   Zryw 9 15 15–15
5.   Partyzant 10 6 25–29
6.   Sparta 10 0   6–62


Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. VI
1.   Zryw 10 25 15–  8
2.   Koprzywianka Arka 10 18 30–24
3.   Baszta 10 15 21–20
4.   Pogoń 10 11 16–  9
5.   Zorza Tempo 10 10 16–21
6.   Klimontowianka 10 3 10–26

Komentarze
#1 | Lipka dnia wrzesień 08 2018 09:24:54
Dobrze napisane ustił a nie wylosował
#2 | Kibic dnia wrzesień 08 2018 10:18:02
Następna Runda Będzie Losowana czy Ustalana?
#3 | realista dnia wrzesień 08 2018 12:18:59
zawsze, jako chyba jedyny okręgowy związek ustalał pary, a nie losował, co jest chyba 9losowanie) sensem tych rozgrywek
#4 | GhG dnia wrzesień 12 2018 17:06:10
Rudki - Kamienna, do przerwy 0-2
#5 | Johnyr dnia wrzesień 12 2018 17:14:48
Jak naprzod w Słupi
#6 | kibic dnia wrzesień 12 2018 17:15:25
jak wierna ?
#7 | fgfh dnia wrzesień 12 2018 17:40:59
Piaski : Unia 7:0
#8 | Bis dnia wrzesień 12 2018 17:44:21
Chyba z juniorami
#9 | ggg dnia wrzesień 12 2018 17:54:26
Orlicz Suzuki 3 5
#10 | po dnia wrzesień 12 2018 18:01:16
Haha ale naprzód się popisał
#11 | sanepid dnia wrzesień 12 2018 18:01:25
Wicher Łysica 1 0
Viktora Granat 1 4
#12 | Rrr dnia wrzesień 12 2018 18:04:19
Bucovia-Nowiny 2-10
#13 | Asd17 dnia wrzesień 12 2018 18:20:11
Alit - Świt 0:1
#14 | Key dnia wrzesień 12 2018 18:24:50
GKS 1 5 Partyzant
#15 | Adrian dnia wrzesień 12 2018 18:39:55
Polonia-ŁKS 0-2
#16 | Wynik dnia wrzesień 12 2018 18:40:04
Rudki 3-2 Kamienna
#17 | Makay dnia wrzesień 12 2018 18:47:26
Astra - Wierna 1-1 k. 4-2
#18 | Zenit dnia wrzesień 12 2018 18:47:37
Zenit Chmielnik 0:4 Lubrzanka Kajetanów

Skład Zenitu: 1. Dawid Matałowski, 11. Mateusz Osman (46. 5. Damian Bielecki), 16. Kamil Mech (46. 4. Tomasz Buras), 17. Michał Pawłowski, 22. Kamil Król, 3. Jakub Pilawski (60. 9.Szymon Wesołowski), 15. Karol Kuza (65. 10. Arkadiusz Rogala), 8.Marcin Pawłowski, 7.Dawid Stępień, 6. Sebastian Misztal, 18. Patryk Kuśmierek
#19 | Pogoń dnia wrzesień 12 2018 19:17:08
Jak w samborcu?
#20 | dsaa dnia wrzesień 12 2018 19:25:12
Samborzec - Staszów 0:3 walkower
#21 | :) dnia wrzesień 12 2018 19:28:53
Trela pierwsze sukcesySmile
Brawo brwao tak dalejSmile
#22 | Wicher dnia wrzesień 12 2018 19:34:22
WICHER jak idzie Wink
#23 | Kibic dnia wrzesień 12 2018 19:50:09
Brawo Łysica
#24 | Uniok dnia wrzesień 12 2018 19:52:07
Unia pod wodzą nowych trenerów też idzie jak burza..
łubu dubu niech mam żyje prezes naszego klubu 😁
#25 | Ksn dnia wrzesień 12 2018 19:54:13
Naprzód i tak jest lepszy, w łeb od b klasy, to są jaja
#26 | Xxx dnia wrzesień 12 2018 20:37:13
W Kazimierzy nieuprawniony zawodnik? Walkower dla Tempa?
#27 | Kkk dnia wrzesień 12 2018 20:39:52
Jak stopnica?
#28 | Gieksa dnia wrzesień 12 2018 20:42:33
Brawo Rudki! z 0:2 na 3:2!
#29 | Xxx dnia wrzesień 12 2018 20:43:23
Do 27. Stopnica gra we wtorek o 15:45
#30 | Why??? dnia wrzesień 12 2018 21:02:05
Samborzec walkower ?
#31 | Do 29 dnia wrzesień 12 2018 21:13:51
Wtorek był wczoraj więc szanowna KP mogła napisać że inny termin
#32 | Accie dnia wrzesień 12 2018 21:14:17
Z taką grą to Morawica nie wiem czy się utrzyma w okregowce... niżej notowana Lechia pokazała ambicje i walke Ale brakło zamienników na dogrywke i sedzia nie wiedzial w ogole w ktora strone gwizdac zepsuł cały mecz....
#33 | Sshhg dnia wrzesień 12 2018 21:45:16
Politechnika 1:11 STAR
#34 | Mateusz dnia wrzesień 12 2018 21:53:28
Posiada ktoś numer do trenera ULKS ŁĄCZNA bądź do radiators Stąporków czy Orlicz 2 Suchedniów?
#35 | ŁYSICA dnia wrzesień 12 2018 21:55:42
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Grin
#36 | Unia dnia wrzesień 12 2018 22:17:56
Wielkie brawa dla prezesa i zarządu Unii Sędziszów, wielki wstyd i hańba!
#37 | Kto zawinił ??? dnia wrzesień 12 2018 22:24:07
Unia Sędziszów w środę gra puchar a w piątek liga to chyba coś nie halo z tymi terminami
#38 | Do #37 dnia wrzesień 12 2018 22:38:40
Skoro gra w piątek to musieli przełożyć mecz.
#39 | do #26 dnia wrzesień 13 2018 09:08:59
Pewnie trener nie zna swoich zawodników GrinGrinSad
#40 | Unia dnia wrzesień 13 2018 09:46:37
Drużyna -nie ma drużyny. Z pie rwszego składu Bratek i Brożek a gdzie reszta -nie chcą się przemęczać w końcu tak swietnie grają w lidze! Prezesie kończ tą zabawę i zrezygnój!!!
#41 | Do 26 dnia wrzesień 13 2018 10:09:25
W protokole inny na boisku inny, na weryfikacji nie miał dowodu, opisany w protokole ale żeby w pucharze lody kręcić...
#42 | do#41 ciekawski dnia wrzesień 13 2018 10:22:22
a kto tam trenerem jest ShockAngry żenada Sad
#43 | Do #40 dnia wrzesień 13 2018 14:48:22
Chłopie jakbyś się trochę interesował to jutro ma Unia mecz z Hetmanem. Stad taki skład wczoraj w pucharze. Bratek tylko z pierwszego składu.brozek dopiero treningi wznowił. Nie udzielaj się następnym razem jak w ogóle się nie orientujesz.
#44 | kibic mks-u dnia wrzesień 13 2018 16:31:28
tak to jest jak się komuś idzie na rękę czyli Włoszczowie to potem trzeba ponosić konsekwencje 0:7
#45 | FANSKW dnia wrzesień 13 2018 19:01:46
ZNOW PILKARZ Z POLA NA BRAMCE,JAKIES DZIWNE GIERKI Z ZAWODNIKIEM I PEWNIE KOLEJNY WALKOWER. SPARTA KAZIMIERZA W. TO JUZ OSIAGNELA DNO CZY JESZCZE? A MIALO BYC TAK DOBRZE PO POPRZEDNIM PREZESIE
#46 | Kibic dnia wrzesień 13 2018 19:10:09
Ciekawe ile jeszcze razy będą kręcić w Sparcie. Wstyd i hańba.
#47 | Do 45 dnia wrzesień 13 2018 19:58:38
Po prostu chłopcze zapomniał dowodu że sobą wziąść i tyle
#48 | Do 44 dnia wrzesień 13 2018 20:23:13
A ja słyszałem, że mecz chciała przenieść Unia
#49 | Do#47 dnia wrzesień 13 2018 20:31:27
Nie nie wprowadzają ludzi w błąd Shock z chłopaka 15 letniego zrobili 20 letniego Sad takie rzeczy tylko u wasAngry
#50 | Do 40 dnia wrzesień 13 2018 20:59:23
Uje sie nie kreskuje głabiu patentowany.
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Jakub Pietrowski (10 lat, Spartakus)
Borys Brożyna (11 lat, Gród)
Olaf Tobera (13 lat, KKP Korona)
Szymon Tymoszewski (13 lat, Orlęta)
Jakub Lipiński (14 lat, MKS Zdrój)
Jakub Grzelec (14 lat, Piaskowianka)
Krystian Kozłowski (14 lat, Spartakus)
Krystian Pająk (14 lat, KP KSZO 1929)
Kacper Goździk (15 lat, Juventa)
Miłosz Szcześniak (15 lat, OKS Opatów)
Mateusz Wójcik II (15 lat, Klimontowianka)
Łukasz Cyran (15 lat, KP KSZO 1929)
Filip Mazur (15 lat, KP KSZO 1929)
Jakub Kłos (15 lat, Juventa)
Bartosz Mydlowiecki (15 lat, MGTS Działoszyce)
Natalia Furman (15 lat, Respekt)
Kuba Jarosz (15 lat, Arka)
Patryk Wawrzyniak (16 lat, Zagłębie)
Wiktor Stawecki (16 lat, KKP Korona)
Igor Podsiadły (16 lat, Futsal)
Kacper Przydatek (16 lat, KP KSZO 1929)
Piotr Siekański (16 lat, Polanie)
Jakub Włodarski (16 lat, Victoria 2015)
Szymon Gołąb (17 lat, Alit)
Kamil Mrozik (17 lat, Łysica)
Bartosz Smyka (17 lat, Neptun)
Mateusz Trałka (17 lat, Pogoń)
Mateusz Kuziński (17 lat, Sparta)
Tomasz Reichel (17 lat, Stal)
Piotr Kazała (18 lat, Wicher)
Jakub Jakubczak (18 lat, Chrobry)
Mateusz Prajs (19 lat, Sparta)
Michał Dwojak (19 lat, Kamienna)
Adam Dul (19 lat, Hutnik)
Adrian Masternak (19 lat, ŁKS Łagów)
Klaudia Chrzęszczyk (19 lat, Łysica)
Przemysław Kunicki (19 lat, Start)
Sebastian Łużak (20 lat, Zenit)
Maciej Szelągowski (20 lat, Stomil)
Szymon Strząbała (20 lat, GKS Górno)
Konrad Sołtyka (20 lat, Koprzywianka Arka)
Sebastian Kiełbus (20 lat, Partyzant)
Karol Szymański (20 lat, MOSP)
Mateusz Szukała (20 lat, Podhale)
Kamil Barabasz (20 lat, Czarni)
Joanna Piwowarczyk (21 lat, Naprzód)
Karol Bassa (21 lat, GKS Rudki)
Mariusz Podolak (21 lat, Motor)
Weronika Czulak (21 lat, Bronowianka)
Jan Sądej (21 lat, Czarnovia)
Dominik Michalik (21 lat, GLKS Krasocin)
Jakub Praga (21 lat, Alit)
Marcin Szewc (22 lata, Stal)
Kamil Kurek (22 lata, Star)
Patryk Wójcik (22 lata, Hutnik)
Łukasz Sideł (23 lata, Victoria)
Marek Maślejak (23 lata, Cosmos)
Przemysław Kudła (23 lata, Stal)
Krystian Grochalski (23 lata, Sparta)
Sebastian Jędrzejak (23 lata, Piaskowianka)
Kamil Soja (23 lata, UKS Baćkowice)
Mateusz Stępień (23 lata, MKS Zdrój)
Michał Sydoryk (24 lata, LZS Czarnocin)
Dariusz Łukasik (24 lata, Garbarnia)
Arkadiusz Pacocha (24 lata, Tęcza)
Piotr Sałata (25 lat, Juventa)
Arkadiusz Krawczyk (25 lat, LZS Czarnocin)
Adrian Ciach (25 lat, LZS Samborzec)
Marek Pachulec (25 lat, Podlasie)
Dawid Zielonka (25 lat, Victoria)
Daniel Cedro (26 lat, Lubrzanka II)
Bartłomiej Nawrot (26 lat, Zryw)
Tomasz Pięta (27 lat, Unia)
Mateusz Dudek (27 lat, Dąb)
Kamil Świeca (27 lat, Sparta)
Damian Kupisz (29 lat, Karpaty)
Kamil Wilk (29 lat, Wolania)
Mariusz Frankiewicz (30 lat, Orlęta)
Tomasz Persona (31 lat, Olimpia)
Bartłomiej Łapuszek (31 lat, Przebój)
Paweł Węgrzyn (31 lat, Unia)
Kamil Król (31 lat, Zenit)
Barłomiej Łapuszek (31 lat, Przebój)
Karol Walasek (32 lata, Victoria 2009)
Zbigniew Boruń (33 lata, KS Kamienna W.)
Michał Kusiak (34 lata, Polonia Białogon)
Michał Nowak (36 lat, Orlicz)
Marek Klusek (38 lat, Łysica)
Łukasz Kazik (38 lat, Unia)
Piotr Wilk (42 lata, Piast)
Artur Głowala (46 lat, KS Kamienna W.)
Wiadomości
23 marca
22 marca
21 marca
19 marca
16 marca
15 marca
14 marca
12 marca
9 marca
7 marca
2 marca
1 marca
28 lutego
27 lutego
16 lutego
12 lutego
9 lutego
8 lutego
5 lutego
3 lutego
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."