(fot. G. Sojka)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga |
II liga | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 3 — 1 | Wigry Suwałki | 13 LIS | 13:00 | ||||
Motor Lublin | 4 — 1 | Wisła Puławy | 13 LIS | 17:30 | ||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 2 — 0 | Ruch Chorzów | 14 LIS | 13:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Orlęta Kielce | 5 — 1 | Piast Stopnica | 13 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 81' 5 — 1 Orlęta: 99 Piast: 12 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 4 — 1 | Sparta Dwikozy | 13 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Gród: 12 Sparta: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — Siudak Marcin.
| ||||||||
Góral Górno | 3 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 13 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 Góral: 12 Naprzód: 1 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Rokicki Krystian.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 0 — 5 | Stal Kunów | 14 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 48' 0 — 3 54' 0 — 4 62' 0 — 5 70' Bucovia: 12 Stal: 1 Trenerzy: Luzar Jan — Dynarek Marcin.
| ||||||||
OKS Opatów | 1 — 2 | Hetman Włoszczowa | 14 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 44' 1 — 1 1 — 2 OKS Opatów: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Kadela Mariusz — Grzesik Slawomir.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 0 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 14 LIS | 13:00 | ||||
Zenit: 1 Wicher: 99 Trenerzy: Rot Jerzy — Chrzanowski Damian.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 1 | Świt Ćmielów | 14 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 50' 1 — 1 Piaskowianka: 1 Świt: 33 Trenerzy: Pełka Mikołaj — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Nida Oksa | 3 — 4 | Unia Sędziszów | 14 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 16' 1 — 2 1 — 3 56' 2 — 3 3 — 3 3 — 4 90' Nida: 1 Unia: 1 Trenerzy: Lichosik Karol — Opara Grzegorz.
|
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 4 — 0 | ULKS Łączna | 13 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Polonia Białogon: 1 ULKS Łączna: 31 Trenerzy: Kasperek Piotr — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 4 — 2 | Victoria Mniów | 13 LIS | 13:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Orlicz II: 12 Victoria: 1 Trenerzy: Kabała Rajmund — Rusiński Karol.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 3 — 2 | MSS-Klonówka Masłów | 14 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 44' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 79' Tęcza: 1 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Skowron Paweł — Janicki Karol.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 2 | KS Smyków | 14 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 72' Lechia: 1 KS Smyków: 12 Trenerzy: Łebek Daniel — Mech Kamil.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Radiator$ Stąporków | 4 — 1 | Skała Tumlin | 14 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Radiator$: 1 Skała: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Górecki Dariusz.
| ||||||||
Samson Samsonów | 2 — 3 | Astra Piekoszów | 14 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 78' 2 — 3 Samson: 69 Astra: 92 Trenerzy: Kuliński Artur — Sadko Tomasz.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 0 — 4 | Partyzant Radoszyce | 14 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 69' 0 — 3 82' 0 — 4 84' Sokół: 1 Partyzant: 12 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Pawlik Jacek.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
I liga kobiet | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Sportowa Czwórka Radom | 2 — 1 | Ząbkovia Ząbki | 13 LIS | 12:00 | ||||
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Stal Rzeszów | 1 — 7 | Lech Poznań | 14 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 48' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 68' 1 — 5 71' 1 — 6 78' 1 — 7 82' Stal: 12 Lech: 1 Trenerzy: Tokarczyk Maciej — Wędzonka Hubert.
|