(fot. G. Sojka).
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Legia Warszawa | 2 — 0 | Korona Kielce | 24 SIE | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Korona: 22 |
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
GKS Rudki | 4 — 0 | Orlicz Suchedniów | 23 SIE | 16:00 | ||||
Bodzentyn | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 GKS Rudki: 1 Orlicz: 12 Trenerzy: Świetlik Dariusz — Anduła Artur, Kabała Rajmund.
| ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 2 | Spartakus Daleszyce | 23 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 32' 0 — 2 77' 1 — 2 Alit: 1 Spartakus: 84 Trenerzy: WRÓBEL MARCIN — WIĘCEK ANDRZEJ, KOZUBEK DARIUSZ.
| ||||||||
Skała Tumlin | 1 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 24 SIE | 11:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
0 — 1 1 — 1 Skała: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: Ludwinek Mariusz — Krzysztof Trela.
| ||||||||
W 1. minucie Krystian Rzepa nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 2 | Lubrzanka Kajetanów | 24 SIE | 17:00 | ||||
Stopnica, ul. Kazimierza Wielkiego | ||||||||
0 — 1 17' 0 — 2 69' MKS Zdrój: 12 Lubrzanka: 23 Trenerzy: Zawadziński Piotr — Stocki Krzysztof.
| ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 3 | Sparta Kazimierza Wielka | 24 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 30' 0 — 3 47' 1 — 3 Neptun: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Dziubel Krzysztof — .
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 1 — 3 | Hetman Włoszczowa | 24 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 50' 1 — 3 ŁKS Łagów: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Janus Ryszard, Gołofit Rafał — Lichosik Karol.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 1 — 2 | TS 1946 Nida Pińczów | 24 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 67' 1 — 2 Naprzód: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: OSIŃSKI CEZARY — JAGODZIŃSKI ARTUR.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 3 — 0 | Unia Sędziszów | 27 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Klimontowianka: 24 Unia: 47 Trenerzy: KLEPACZ GRZEGORZ — GARDIEW TOMASZ.
| ||||||||
W pierowtnym terminie 24 sierpnia o 17:00 spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska. |
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Star Starachowice | 2 — 1 | Stal Kunów | 23 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90' Star: 1 Stal: 1 Trenerzy: SPADŁO ZDZISŁAW, MIKOS ARTUR — SICZEK TOMASZ.
| ||||||||
GKS Nowiny | 1 — 2 | Kamienna Brody | 23 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 GKS Nowiny: 30 Kamienna: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Sobczyński Adrian.
| ||||||||
LZS Samborzec | 0 — 2 | Zenit Chmielnik | 24 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 LZS Samborzec: 12 Zenit: 1 Trenerzy: Szkutnik Artur — Idzik Piotr.
| ||||||||
Moravia Morawica | 5 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 24 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Moravia: 22 Wicher: 1 Trenerzy: Bęben Marek — Wojtasiński Sławomir.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 2 | Sparta Dwikozy | 24 SIE | 17:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
1 — 0 1 — 1 39' 2 — 1 2 — 2 73' Politechnika Św.: 12 Sparta: Trenerzy: Obarzanek — Mazur Jerzy.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 4 — 0 | Astra Piekoszów | 24 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Nidzianka: 87 Astra: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej, Wijas Paweł — Śladkowski Marcin, Muszyński Grzegorz, Skowron Michał.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 4 — 1 | Orlęta Kielce | 24 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 85' 4 — 1 Koprzywianka: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Mutanty Jacek, Klubiński Paweł — Zychalski Marcin.
| ||||||||
KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 0 — 3 | Piast Stopnica | 24 SIE | 17:00 | ||||
Bodzechów | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 35' 3 — 1 4 — 1 brak danych (sam.) 78' 5 — 1 KSZO 1929 II: 1 Piast: 1 Trenerzy: Marynowski Tomasz — Tomecki Grzegorz.
|
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Nida Sobków | 6 — 2 | Partyzant Wodzisław | 23 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 6 — 2 89' Nida: 1 Partyzant: 92 Trenerzy: Pańtak Hubert — Cwiertnia Rafał.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 4 | Victoria Mniów | 24 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 1 — 2 41' 2 — 2 2 — 3 66' 2 — 4 77' MSS-Klonówka: 12 Victoria M.: 1 Trenerzy: Kwiatkowski Maciej — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 5 — 0 | Piaskowianka Piaski | 24 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Lechia: 1 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Zapała Kazimierz — Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 6 — 0 | Zieleń Żelisławice | 24 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Gród: 1 Zieleń: 26 Kartki także: Cezary Barczyński 44'. Trenerzy: Arczewski Mariusz — Józefowski Karol .
| ||||||||
Hetman II Włoszczowa | 1 — 3 | Zryw Skroniów | 24 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 49' 1 — 3 83' Hetman II: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Szafrański Marcin, Tanasiewicz Marcin — Kośmider Mariusz.
| ||||||||
Victoria Górki Szczukowskie | 1 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 24 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 Victoria G. S.: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Filipiak Mateusz — Haczkiewicz Marian.
| ||||||||
Piast Chęciny | 0 — 2 | Samson Samsonów | 24 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 87' Piast: 1 Samson: 1 Trenerzy: Wilk Piotr — Pawlik Jacek, Gębski Krzysztof, Zapała Robert.
|
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
GKS Górno | 3 — 2 | Spartakus II Daleszyce | 23 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 16' 2 — 2 30' 3 — 2 GKS Górno: 1 Spartakus II: 1 Trenerzy: Waldon Mirosław, Baranowski Daniel — Toboła Paweł, Roter Michał.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 3 — 2 | Victoria 2009 Kurozwęki | 23 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 35' 0 — 2 40' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Agricola: 1 Victoria 2009: 1 Trenerzy: Twaróg Michał — Sekuła Radosław, Kozioł Krzysztof.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 2 — 1 | Świt Ćmielów | 24 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 2 — 1 Zorza Tempo: 1 Świt: 12 Trenerzy: Kopacki Tomasz — Paszyński Piotr.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 3 — 1 | KS Tarłów | 24 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Wisła: 12 KS Tarłów: 12 Trenerzy: FRANCUZ WIESŁAW — TOMCZYK ROBERT.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 2 — 5 | Baszta Rytwiany | 24 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 59' 2 — 3 2 — 4 66' 2 — 5 86' Zryw: 1 Baszta: 1 Trenerzy: Majewski Jerzy — Szmuc Tomasz.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 2 — 3 | Gród Wiślica | 24 SIE | 17:00 | ||||
Kazimierza Wielka | ||||||||
1 — 0 1 — 1 43' 1 — 2 56' 2 — 2 2 — 3 90+1' Nidzica: 22 Gród: 1 Trenerzy: Gruchała Stanisław — Gruchała Przemysław.
| ||||||||
OKS Opatów | 3 — 4 | Polanie Pierzchnica | 24 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 80' 3 — 4 90+2' OKS Opatów: 1 Polanie: 94 Trenerzy: Kodyra Rafał — Kwaśniewski Łukasz, Malinowski Marek.
|
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
GLKS Fałków | 6 — 1 | KS Kamienna Wola | 24 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 29' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 GLKS Fałków: 12 KS Kamienna W.: 12 Trenerzy: baran robert — janus ryszard.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 3 — 3 | Tęcza Gowarczów | 24 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 86' 3 — 3 Polonia Białogon: 25 Tęcza: 1 Trenerzy: Kostucha Michał, Siuda Artur — Skowron Paweł.
| ||||||||
Dolina Wilków | 1 — 2 | ULKS Łączna | 24 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 Dolina: 1 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosława — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 4 — 2 | Victoria II Mniów | 24 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 40' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Płomień: 12 Victoria II: 1 Trenerzy: Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz — Rusiński Karol.
|
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Kamienna II Brody | 6 — 0 | Alit II Ożarów | 24 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Kamienna II: 12 Alit II: 12 Trenerzy: STACHURA HUBERT — OŻÓG PIOTR.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
GKS Obrazów | 3 — 1 | Ester Wojciechowice | 24 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 GKS Obrazów: 1 Ester: 1 Trenerzy: Marzec Robert — Cheba Jacek.
| ||||||||
Marol Jacentów | 2 — 0 | Arka Pawłów | 24 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Marol: 1 Arka: 1 Trenerzy: Chruściel Grzegorz, Kaczmarski Mariusz — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 1 — 2 | Huragan Wilczyce | 24 SIE | 18:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 53' 1 — 2 85' Strażak: 1 Huragan: 12 Trenerzy: Jędrzejwski Damian — Dywan Andrzej, Paw Stanisław.
|
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
DAP Dębica | 0 — 3 | Resovia Rzeszów | 22 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 59' 0 — 3 79' DAP: 1 Resovia: 1 Trenerzy: Cabaj Maciej — Wargacka Sabina, Nosal Monika.
| ||||||||
Górnik II Łęczna | 1 — 0 | Naprzód Sobolów | 23 SIE | 12:00 | ||||
Maryna Huzarewicz | ||||||||
Bronowianka Kraków | 5 — 0 | Moravia Morawica | 23 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Bronowianka: 12 Moravia: 91 Trenerzy: Żądło Andrzej — Tarczyńska Maria.
| ||||||||
Zielonka Wrząsowice | 2 — 3 | Respekt Myślenice | 24 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 88' Zielonka: 26 Respekt: 99 Trenerzy: Szewczyk Marcin, Kawula Robert — Szewczyk Jarosław, Dziadkowiec Jan.
| ||||||||
Centrum Staszów | 0 — 4 | Rysy Bukowina Tatrzańska | 24 SIE | 12:30 | ||||
23 bramek | Aleksandra Giza (22 + 1 k.) (Zielonka, Rysy) |
17 bramek | Marta Góral (16 + 1 k.) (Naprzód) |
12 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
9 bramek | Kinga Łatka (7 + 2 k.) (Bronowianka) |
8 bramek | Patrycja Dadał (Zielonka), Aleksandra Misiura (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Centralna Liga Juniorów, gr. zachodnia | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Warta Poznań | 1 — 1 | UKP Zielona Góra | 24 SIE | 12:00 | ||||
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Motor Lublin | 3 — 2 | Jagiellonia Białystok | 20 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 14' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Motor: 31 Jagiellonia: 1 Trenerzy: Tomasz Złomańczuk, Grajper Jarosław, Herda Karol — TOMAR SAMUEL, AMBROŻEJ ANDRZEJ. | ||||||||
Korona Kielce SA | 4 — 0 | Legia Warszawa | 23 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Korona SA: 12 Legia: 1 Trenerzy: Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek — Piotr Kobierecki, Kamil Socha, Mateusz Kamuda, Grzegorz Szamotulski.
| ||||||||
Łódzki KS | 2 — 4 | Stal Mielec | 23 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 85' 2 — 4 90+4' Łódzki KS: 33 Stal M.: 24 Trenerzy: Faryński Piotr, Jarosław byczkowski — Białek Janusz, Wyparło Bogusław. | ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 1 — 1 | Stomil Olsztyn | 24 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 KSZO-Junior: 12 Stomil: 82 Trenerzy: Domagała Waldemar — Tomasz Aziewicz.
| ||||||||
ŁKS 1926 Łomża | 0 — 3 | Stal Rzeszów | 24 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 ŁKS 1926 Łomża: 12 Stal R.: 1 Trenerzy: Obrycki Arkadiusz, Szuba Adam — SOWA JACEK, WOŁOWIEC MARCIN.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 3 — 1 | Cracovia Kraków | 24 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 37' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Polonia: 97 Cracovia: 23 Trenerzy: CHMIELEWSKI ŁUKASZ, SUT DAWID — Zegarek Paweł.
| ||||||||
Olimpia Elbląg | 0 — 3 | Wisła Puławy | 24 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 79' 0 — 3 90+2' Olimpia: 1 Wisła P.: 1 Trenerzy: Tyburski Dariusz — Mariusz Abramczyk.
| ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 1 | GKS Bełchatów | 24 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Wisła K.: 1 GKS Bełchatów: 52 Trenerzy: MARZEC DARIUSZ — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT.
|
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|