Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 51

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 86,450
· Najnowszy użytkownik: progevpotlink22
Statystyki
statystyka
Ligi młodzieżowe - wyniki
Juniorzy
(fot. R. Piasecki)

CLJ U-18
Kolejka 5
Pogoń Szczecin  3 — 2  Górnik Zabrze12 WRZ11:00
Obiekt Sportowy Bukowe, Szczecin 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
Trenerzy: Piotr Łęczyński — Radosław Osadnik.
Śląsk Wrocław  2 — 1  Korona Kielce SA12 WRZ12:00
Stadion Oporowska, Wrocław 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Trenerzy: Krzysztof Wołczek — Paweł Czaja.
UKS SMS Łódź  1 — 0  Escola Varsovia Warszawa12 WRZ12:00
1 — 0
 
Trenerzy: Marcin Perliński — Konrad Dousa.
Cracovia Kraków  2 — 1  Hutnik Nowa Huta Kraków12 WRZ15:00
Stadion AWF, Kraków 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Andrzej Paszkiewicz — Grzegorz Staszewski.
Gwarek Zabrze  1 — 2  Zagłębie Lubin13 WRZ12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Janusz Kowalski — Marcin Ciliński.
Lechia Gdańsk  1 — 2  Legia Warszawa13 WRZ16:15
Stadion Miejski Ogniwo, Sopot 
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Trenerzy: Paweł Pęczak — Grzegorz Szoka.

13 bramekWiktor Kamiński (Legia), Kacper Skóra (Arka)
10 bramekOliwier Sławiński (Zagłębie)
9 bramekKrystian Okoniewski (Lechia), Miłosz Strzeboński (Korona SA), Mateusz Trela (Arka), Radosław Zyśk (Jagiellonia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-18
1.   Śląsk Wrocław 14 31 31–18 10 1 3
2.   Wisła Kraków 15 31 34–22 10 1 4
3.   Zagłębie Lubin 15 28 24–18 8 4 3
4.   Pogoń Szczecin 15 26 38–30 8 2 5
5.   Górnik Zabrze 15 26 28–20 8 2 5
6.   Legia Warszawa 15 25 32–20 7 4 4
7.   Cracovia Kraków 15 25 27–21 7 4 4
8.   Lech Poznań 15 22 23–21 6 4 5
9.   UKS SMS Łódź 15 20 26–26 6 2 7
10.   Arka Gdynia 15 19 31–35 6 1 8
11.   Escola Varsovia Warszawa 15 18 20–24 5 3 7
12.   Gwarek Zabrze 15 16 18–33 4 4 7
13.   Jagiellonia Białystok 14 15 31–27 4 3 7
14.   Lechia Gdańsk 15 14 27–29 4 2 9
15.   Korona Kielce SA 15 14 23–37 4 2 9
16.   Hutnik Nowa Huta Kraków 15 7 10–42 2 1 12
 


CLJ U-17, gr. D
Kolejka 5
Stal Mielec  3 — 1  Karpaty Krosno12 WRZ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Kartki także: Fryderyk Ciździel 54'.
Korona Kielce SA  3 — 1  Hutnik Nowa Huta Kraków12 WRZ12:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Cracovia Kraków  0 — 1  TOP 54 Biała Podlaska12 WRZ12:30
Stadion AWF, Kraków 
 
0 — 1
Wisła Kraków  8 — 1  Motor Lublin12 WRZ14:30
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 

13 bramekKarol Tokarczyk (Wisła)
10 bramekDominik Sarga (Wisła)
9 bramekWiktor Łuczyk (Cracovia)
8 bramekBartosz Kralka (Korona SA), Mateusz Stanek (Wisła)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-17, gr. D
1.   Wisła Kraków 14 37 54–12 12 1 1
2.   Cracovia Kraków 14 24 30–16 8 6
3.   TOP 54 Biała Podlaska 14 22 22–19 6 4 4
4.   Motor Lublin 14 22 24–33 7 1 6
5.   Korona Kielce SA 14 19 28–28 6 1 7
6.   Hutnik Nowa Huta Kraków 14 17 23–37 5 2 7
7.   Stal Mielec 14 14 25–40 4 2 8
8.   Karpaty Krosno 14 7 17–38 2 1 11
 


Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
Kolejka 5
AKS 1947 Busko-Zdrój  2 — 5  Orlęta Kielce12 WRZ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
2 — 3
 
 
2 — 4
 
2 — 5
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  2 — 1  Hetman Włoszczowa12 WRZ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
GKS Nowiny  0 — 2  Futsal Nowiny13 WRZ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Korona SA II Kielce  2 — 0  Star/Juventa Starachowice13 WRZ15:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
1 — 0
 
2 — 0
 

15 bramekJacek Karpacz (Orlęta)
13 bramekFilip Kaczmarski (Orlęta)
10 bramekAdrian Materek (Orlęta)
9 bramekŁukasz Swat (KP KSZO 1929), Kacper Śliwa (Korona II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
1.   Korona SA II Kielce 14 40 70–15 13 1
2.   Orlęta Kielce 14 29 54–20 9 2 3
3.   Star/Juventa Starachowice 14 27 32–18 8 3 3
4.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 14 25 33–22 8 1 5
5.   Futsal Nowiny 14 21 21–25 7 7
6.   GKS Nowiny 14 11 24–45 3 2 9
7.   AKS 1947 Busko-Zdrój 14 9 21–55 3 11
8.   Hetman Włoszczowa 14 1   8–63 1 13


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
Kolejka 4
Top-Spin Promnik  4 — 1  Radiator$ Stąporków12 WRZ10:00
Piotr Wrona (sam.) 22'
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Neptun Końskie  7 — 0  Lechia Strawczyn12 WRZ15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  1 — 5  Partyzant Radoszyce12 WRZ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
Czarnovia Kielce  2 — 3  LKS Bolmin13 WRZ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
20 bramekWiktor Wnuk (LKS Bolmin)
11 bramekBartłomiej Błoński (Czarnovia)
10 bramekFilip Piotrowski (Neptun)
9 bramekKacper Sasal (Neptun)
8 bramekKacper Polit (LKS Bolmin), Jakub Woźniak (Lechia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 4
TS 1946 Nida Pińczów  2 — 4  Naprzód Jędrzejów12 WRZ11:30
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
2 — 3
 
 
2 — 4
Victoria 2015 Skalbmierz  1 — 2  Partyzant Wodzisław12 WRZ12:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Nida Oksa  0 — 3  Strzelec Chroberz13 WRZ12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
15 bramekJakub Cios (TS 1946 Nida)
11 bramekMateusz Domagała (Naprzód)
10 bramekAleksander Maludziński (Naprzód)
8 bramekKacper Judasz (Piast), Jakub Malczewski (Partyzant)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
Kolejka 3
Wicher Miedziana Góra  1 — 8  GKS Rudki12 WRZ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
 
1 — 6
 
1 — 7
 
1 — 8
Spartakus Daleszyce  6 — 1  Orlicz Suchedniów 12 WRZ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
5 — 1
 
6 — 1
 
Rodzina Kielce  0 — 4  ŁKS Probudex Łagów12 WRZ14:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
10 bramekPatryk Hernik (Spartakus)
7 bramekBartłomiej Soczomski (Spartakus)
6 bramekAdrian Kruk (Spartakus)
5 bramekMiłosz Burys (Orlicz), Kacper Czajkowski (ŁKS Łagów), Sebastian Jarosz (ŁKS Łagów), Tomasz Krasoń (ŁKS Łagów)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IV
Kolejka 4
Alit Ożarów  4 — 1  Olimpia Pogoń Staszów12 WRZ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
Arka Pawłów  0 — 13Czarni Połaniec12 WRZ10:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
 
0 — 9
 
0 — 10
 
0 — 11
 
0 — 12
 
0 — 13
Stal Kunów  1 — 2  Klimontowianka PBI Klimontów12 WRZ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Sparta Dwikozy  2 — 0  Kamienna Brody13 WRZ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 

16 bramekOskar Łąk (Czarni)
12 bramekAdam Sobczyk (Alit)
11 bramekJakub Kosowicz (Czarni), Mariusz Plichta (Alit)
10 bramekBartłomiej Markiewicz (Sparta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. I
1.   Neptun 14 34 65–24
2.   Partyzant 14 31 46–15
3.   LKS Bolmin 14 25 61–38
4.   Lechia 14 22 36–42
5.   Radiator$ 14 17 22–43
6.   Top-Spin 14 14 27–48
7.   Czarnovia 14 9 20–44
8.   Sokół 14 6 25–48

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. III
1.   Spartakus 9 24 40–19
2.   Orlicz 10 20 29–15
3.   ŁKS Łagów 10 19 36–15
4.   GKS Rudki 10 10 17–21
5.   Wicher 10 5 13–43
6.   Rodzina 9 5   8–30
7.   Polanie 0   – 
  Zenit 0   – 
 
Kl. okręg. juniorów starszych, gr. II
1.   TS 1946 Nida 11 27 44–11
2.   Naprzód 11 24 51–18
3.   Partyzant 12 24 33–18
4.   Victoria 2015 12 16 21–36
5.   Piast 12 12 22–42
6.   Strzelec 9 7   7–24
7.   Nida O. 11 4 11–40
8.   Sparta 0   – 
 

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. IV
1.   Alit 14 39 66–  7
2.   Czarni 14 37 51–13
3.   Sparta 14 17 24–30
4.   Pogoń 14 17 30–29
5.   Kamienna 14 16 21–26
6.   Stal 14 16 32–37
7.   Klimontowianka 14 14 19–43
8.   Arka 14 7 15–73
 

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 5
Star/Juventa Starachowice  1 — 3  AP SKS Star Starachowice12 WRZ09:30
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
Spartakus Daleszyce  2 — 2  KKP Korona Kielce12 WRZ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
Orlęta Kielce  3 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.12 WRZ12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 

18 bramekSebastian Czechowski (Orlęta)
14 bramekJacek Safian (Star/Juventa)
13 bramekIgor Jas (KP KSZO 1929)
8 bramekWiktor Miernik (Star/Juventa), Franciszek Słoń (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
1.   Orlęta Kielce 12 31 43–  9 10 1 1
2.   Star/Juventa Starachowice 12 30 60–13 10 2
3.   Granat Skarżysko-Kamienna 12 17 23–33 5 2 5
4.   AP SKS Star Starachowice 12 16 17–31 5 1 6
5.   KKP Korona Kielce 12 14 23–42 4 2 6
6.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 12 11 27–23 3 2 7
7.   Spartakus Daleszyce 12 2 14–56 2 10


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I
Kolejka 4
GKS Nowiny  9 — 3  Piaskowianka Piaski12 WRZ09:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
 
3 — 3
4 — 3
 
5 — 3
 
6 — 3
 
7 — 3
 
8 — 3
 
9 — 3
 
Arka Kluczewsko  5 — 0  Polanie Pierzchnica12 WRZ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Czarnovia Kielce  3 — 5  Unia Sędziszów12 WRZ15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
2 — 5
 
3 — 5
 
15 bramekKsawery Kulasek (Piaskowianka), Szymon Matysek (GKS Nowiny)
14 bramekSzymon Kot (Naprzód)
12 bramekDominik Pasternak (Polanie)
10 bramekOskar Przeworski (GKS Nowiny)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II
Kolejka 3
Baszta Rytwiany  1 — 1  Sparta Kazimierza Wielka12 WRZ10:30
1 — 0
 
 
1 — 1
AKS 1947 Busko-Zdrój  1 — 1  OKS Opatów12 WRZ13:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Ester Wojciechowice  6 — 2  Zorza Tempo Pacanów13 WRZ11:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
 
4 — 2
5 — 2
 
6 — 2
 
16 bramekKacper Kulczuga (OKS Opatów)
14 bramekKamil Borek (AKS 1947)
11 bramekIgor Kadela (OKS Opatów)
6 bramekEmil Czaja (OKS Opatów), Wojciech Kowalski (Baszta), Mateusz Szcześniak (AKS 1947)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. I
1.   GKS Nowiny 11 28 55–11
2.   Naprzód 11 22 35–22
3.   Arka 10 13 24–18
4.   Polanie 10 13 28–34
5.   Piaskowianka 11 12 31–45
6.   Unia 11 12 25–38
7.   Czarnovia 4 0   5–35
 

Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. II
1.   OKS Opatów 10 26 60–14
2.   AKS 1947 10 20 42–15
3.   Baszta 10 15 24–22
4.   Ester 10 12 21–35
5.   Sparta 10 8 16–31
6.   Zorza Tempo 10 4 10–56


CLJ U-15, gr. D
Kolejka 5
TOP 54 Biała Podlaska  0 — 5  Sandecja Nowy Sącz12 WRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Motor Lublin  3 — 2  Górnik Łęczna12 WRZ13:30
Arena Lublin (boczne, naturalne) 
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
BKS Lublin  4 — 2  Cracovia Kraków12 WRZ14:00
Arena Lublin (boczne, sztuczne) 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
60' Krzysztof Figiel (sam.)
3 — 2
 
4 — 2
 
KKP Korona Kielce  1 — 1  Wisła Kraków12 WRZ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
10 bramekIgor Maślanka (Sandecja), Tomasz Stanaszek (Wisła)
9 bramekFilip Kowalski (Wisła), Kacper Żabiński (BKS Lublin)
8 bramekMarcel Łukawski (KKP Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  1 — 3  Orlęta Kielce12 WRZ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Tadeusz Krawiec — Michał Pałgan.
GKS Nowiny  6 — 0  Hetman Włoszczowa13 WRZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Bartosz Papka — Karol Lichosik.
KKP Korona II Kielce  7 — 0  Granat Skarżysko-Kamienna13 WRZ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 bramekMikołaj Nowiński (Korona II)
7 bramekMaksymilian Krawiec (KP KSZO 1929)
6 bramekAleksander Cerek (Korona II)
5 bramekDominik Kobiec (Orlęta), Nikodem Kuzera (Korona II), Igor Taborek (GKS Nowiny)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-15, gr. D
1.   Wisła 14 40 44–13
2.   KKP Korona 14 30 35–23
3.   Sandecja 14 26 32–19
4.   BKS Lublin 14 24 26–19
5.   Cracovia 14 13 26–33
6.   TOP 54 14 11 16–33
7.   Motor 14 10 14–36
8.   Górnik 14 6 15–32

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
1.   Korona II 10 23 41–13
2.   Orlęta 10 23 27–11
3.   KP KSZO 1929 10 18 20–13
4.   GKS Nowiny 10 12 25–20
5.   Granat 10 8   8–23
6.   Hetman 10 1   5–46
 


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 4
Olimpia Pogoń Staszów  2 — 1  ŁKS Łopuszno12 WRZ17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
DAP Kielce  1 — 0  AP SKS Star Starachowice13 WRZ13:00
1 — 0
 
14 bramekWiktor Kubus (Wierna), Bartosz Szymański (KKP Korona)
13 bramekBłażej Bednarski (Wierna), Oliwier Stefański (ŁKS Łopuszno)
9 bramekPrzemysław Galera (KKP Korona), Maciej Palmąka (Pogoń)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 3
AKS 1947 Busko-Zdrój  2 — 9  KKP Korona II Kielce12 WRZ09:00
Juventa Starachowice  1 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.12 WRZ13:30
1 — 0
 
10 bramekSzymon Gębski (Korona II)
7 bramekFilip Rożek (Juventa)
6 bramekKonrad Nowocień (KP KSZO 1929), Marcin Welenc (Juventa)
5 bramekOlaf Bartkiewicz (KP KSZO 1929), Wojciech Domaradzki (Orlęta), Dominik Wójtowicz (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska I Liga Trampk. Młodszych
1.   Wierna 14 35 41–13
2.   KKP Korona 13 27 49–15
3.   Astra 14 22 24–16
4.   Pogoń 13 21 23–16
5.   Wisła Junior 13 21 20–14
6.   ŁKS Łopuszno 13 13 22–39
7.   DAP Kielce 14 9 13–48
8.   AP SKS Star 14 9 14–45
 

Świętokrzyska II Liga Trampk. Młodszych
1.   Korona II 8 19 37–16
2.   KP KSZO 1929 8 14 34–14
3.   Orlęta 8 13 31–24
4.   Juventa 8 12 28–19
5.   AKS 1947 8 0 15–72
6.   Football Academy 0   – 

Komentarze
#1 | S dnia wrzesień 12 2020 12:18:00
Sjml Spartakus-Korona 2:2
#2 | Aaa dnia wrzesień 12 2020 12:23:28
KOJS gr.IV Alit- Pogoń 4- 1
#3 | S dnia wrzesień 12 2020 16:37:08
OJST SPARTAKUS-ORLICZ 6:1
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Wiadomości
24 listopada
22 listopada
21 listopada
20 listopada
18 listopada
17 listopada
16 listopada
14 listopada
13 listopada
11 listopada
10 listopada
7 listopada
6 listopada
4 listopada
3 listopada
30 października
28 października
23 października
20 października
16 października
13 października
11 października
10 października
7 października
5 października
3 października
Dziś urodziny mają
Igor Krupa (11 lat, Football Academy)
Mateusz Ozimirski (12 lat, Moravia)
Jakub Bobra (12 lat, Korona II)
Wiktor Stępień (12 lat, Piaskowianka)
Mateusz Sobański (12 lat, Arka)
Kuba Wojciechowski (12 lat, Nida)
Dawid Pęk (13 lat, Czarni)
Mikołaj Rynkiewicz (13 lat, Tęcza)
Zofia Kiepas (13 lat, Kamienna)
Miłosz Niekurzak (13 lat, Baszta)
Jakub Boroń (14 lat, Baszta)
Jarema Lewita (14 lat, Baszta)
Michał Gawłowski (15 lat, Pogoń)
Kacper Łodej (15 lat, GKS Rudki)
Dawid Plech (15 lat, GKS Nowiny)
Michał Haja (15 lat, Zryw)
Oliwer Mazonik (16 lat, AP SKS Star)
Krzysztof Krzemiński (16 lat, Top-Spin)
Krzysztof Staniszewski (16 lat, AP SKS Star)
Dawid Drabowicz (17 lat, LZS Samborzec)
Dawid Duda (17 lat, Orlęta)
Rafał Nasternak (17 lat, Trójka)
Jakub Śliwa (17 lat, Orlęta)
Bartosz Walocha (18 lat, Unia)
Patryk Kobierski (18 lat, Granat)
Gabriel Kruk (18 lat, Sparta)
Katarzyna Bądźwól (19 lat, Ester)
Dominik Syska (19 lat, Astra)
Patryk Markiewicz (19 lat, Star)
Piotr Adamczyk (19 lat, Nida)
Kacper Kiliański (19 lat, LZS Samborzec)
Justyna Tysiąc (20 lat, Moravia)
Jakub Cukrowski (20 lat, Sparta)
Kacper Chodakowski (20 lat, Świt)
Mateusz Trela (20 lat, Wisła Junior)
Sebastian Pawlaczyk (20 lat, Pogoń)
Patryk Matachowski (20 lat, Polonia Białogon)
Konrad Bednarek (20 lat, Czarni)
Mateusz Wnęk (21 lat, AKS 1947)
Michał Skiba (21 lat, TS 1946 Nida)
Dawid Stypa (22 lata, Czarni)
Bartosz Norek (22 lata, Nidzica)
Daniel Cecelon (22 lata, Zorza)
Maciej Dudek (22 lata, Nidzianka)
Dominik Rubinkiewicz (23 lata, Łysica)
Robert Szymański (24 lata, Piaskowianka)
Przemysław Lesiak (24 lata, KS Smyków)
Barbara Kasprzycka (24 lata, KP KSZO 1929)
Paweł Witkowski (25 lat, OKS Opatów)
Damian Stępień (25 lat, Klimontowianka)
Michał Giemza (25 lat, Orlicz)
Sebatian Kurek (25 lat, Wisła)
Damian Prokop (25 lat, LKS Bolmin)
Albert Witoń (25 lat, Huragan)
Mateusz Król (26 lat, Naprzód)
Jan Pośnik (26 lat, Czarnovia)
Michał Zapiór (26 lat, Wicher II)
Przemysław Samek (26 lat, Hetman)
Adrian Maciejewski (26 lat, Neptun)
Kamil Krasa (26 lat, Piast)
Krystian Główczyński (27 lat, ULKS Łączna)
Jan Godek (28 lat, Zryw)
Patryk Rogoziński (28 lat, Sparta)
Sebastian Dwojewski (28 lat, Łysica II)
Sebastian Dwojewski (28 lat, Łysica II)
Patryk Mietelski (29 lat, Bucovia)
Krzysztof Pach (35 lat, Neptun)
Krzysztof Płatek (38 lat, Strażak)
Łukasz Kosecki (39 lat, Łysica)
Sebastian Góral (39 lat, Hetman II)
Marek Walczak (44 lata, Koprzywianka)
Krzysztof Dziób (49 lat, Piaskowianka)
Adam Mażysz (58 lat, Klimontowianka)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."