(fot. G. Sojka)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
GKS Katowice | 1 — 0 | Korona Kielce | 6 LIS | 12:40 | ||||
1 — 0 Korona: 1 Trenerzy: Górak Rafał — Nowak Dominik.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Stal Rzeszów | 3 — 0 | GKS Bełchatów | 5 LIS | 18:00 | ||||
Ruch Chorzów | 5 — 2 | Śląsk II Wrocław | 6 LIS | 18:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 2 | Zenit Chmielnik | 6 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 42' 1 — 2 54' Świt: 33 Zenit: 12 Trenerzy: Wróbel Marcin — Rot Jerzy.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 0 | Hetman Włoszczowa | 6 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 Wicher: 99 Hetman: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Grzesik Slawomir.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 4 — 2 | Piaskowianka Piaski | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Unia: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz — Stępień Adrian.
| ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 2 | Nida Oksa | 7 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 45' Piast: 12 Nida: 12 Trenerzy: Skiba Sławomir — Lichosik Karol.
| ||||||||
W 47. minucie Artur Walasek (Piast) nie wykorzystał rzutu karnego (Sebastian Ostrowski obronił). W 80. minucie Dawid Kowalski (Piast) nie wykorzystał rzutu karnego (Sebastian Ostrowski obronił). | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 1 — 2 | Orlęta Kielce | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 1 — 2 Naprzód: 1 Orlęta: 99 Trenerzy: Rokicki Krystian — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
Stal Kunów | 2 — 0 | Gród Ćmińsk | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Stal: 1 Gród: 12 Trenerzy: Dynarek Marcin — Wijas Paweł.
| ||||||||
W 1. połowie Stal nie wykorzystała rzutu karnego (Seweryn Woźniak obronił). | ||||||||
Bucovia Bukowa | 2 — 1 | OKS Opatów | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 2 — 1 Bucovia: 12 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Luzar Jan — Kadela Mariusz.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 0 — 2 | Góral Górno | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 71' Sparta: 1 Góral: 12 Trenerzy: Siudak Marcin — Piotrowicz Damian.
|
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Skała Tumlin | 2 — 1 | Tęcza Gowarczów | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 2 — 1 Skała: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Górecki Dariusz — Skowron Paweł.
| ||||||||
ULKS Łączna | 1 — 3 | Lechia Strawczyn | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 64' 0 — 3 67' 1 — 3 ULKS Łączna: 31 Lechia: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Łebek Daniel.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 1 — 0 | Radiator$ Stąporków | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 Partyzant: 31 Radiator$: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Victoria Mniów | 2 — 3 | Polonia Białogon Kielce | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 Victoria: 1 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Rusiński Karol — Kasperek Piotrek.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 0 | Orlicz II Suchedniów | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 MSS-Klonówka: 12 Orlicz II: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Kabała Rajmund.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 0 — 2 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 57' Astra: 92 Sokół: 1 Trenerzy: Sadko Tomasz — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
KS Smyków | 3 — 0 | Samson Samsonów | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KS Smyków: 12 Samson: 69 Trenerzy: Mech Kamil — Kuliński Artur.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
W drugiej połowie Mateusz Wieczorek (KS) nie wykorzystał rzutu karnego (Damian Szkudlarek obronił). |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
GKS Imielno | 5 — 2 | Start Słupia Jędrzejowska | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 13' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 GKS Imielno: 27 Start: 69 Trenerzy: Ciekalski Robert — Koprowski Adrian.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: kliknij w ten link. | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 4 — 1 | Zieleń Żelisławice | 7 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Zorza Tempo: 12 Zieleń: 12 Trenerzy: Konat Rafał — Juzefowski Karol.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 19 września, 15:00, spotkanie odwołane z powodu stanu boiska po opadach. |
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
UKS Baćkowice | 6 — 1 | KS Tarłów | 7 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 81' UKS Baćkowice: 1 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Chruściel Grzegorz — Lipowski Jarosław.
|
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Granat Borki | 2 — 2 | GLKS Fałków | 6 LIS | 16:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 1 — 2 40' 2 — 2 Granat: 97 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Jas Krystian — Jarząb Kamil.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 1 — 4 | Moravia II Morawica | 7 LIS | 10:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 19' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 Polanie: 1 Moravia II: 1 Trenerzy: Staszewski Michal — Detka Damian.
| ||||||||
Polanie nie wykorzystali rzutu karnego (Karol Kochel obronił). | ||||||||
KS Kamienna Wola | 0 — 7 | Zryw Łopuszno | 7 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 14' 0 — 3 41' 0 — 4 44' 0 — 5 48' 0 — 6 54' 0 — 7 66' KS Kamienna W.: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Boruń Zbigniew — Zagurowski Bartosz.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 0 — 3 | Top-Spin Promnik | 7 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 7' 0 — 2 35' 0 — 3 39' Płomień: 44 Top-Spin: 12 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Wasowicz Marcin.
| ||||||||
Sparta Strawczynek | 2 — 1 | OKS Instal Michałów Starachowice | 7 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90+2' Sparta: 1 Instal: 1 Trenerzy: Tkaczyk Mateusz — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 4 — 3 | Czarnovia Kielce | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 19' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 4 — 3 Politechnika Św.: 1 Czarnovia: 76 Trenerzy: Obarzanek Artur — Trela Mariusz.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Jawornik Gorzków | 1 — 0 | LZS Czarnocin | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 Jawornik: 1 LZS Czarnocin: 8 Trenerzy: Radziszewski Paweł — Jajeśniak Łukasz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 26 września, 15:00, spotkanie nie odbyło się z powodu zalanego boiska. |
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Śląsk II Wrocław | — | LUKS Ziemia Lubińska Czerniec | 6 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Śląsk II: 1 LUKS Ziemia Lubińska: 12 Trenerzy: Koziarska Monika — Rączka Zbigniew. | ||||||||
Respekt Myślenice | 3 — 2 | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 6 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 68' 3 — 2 75' Respekt: 96 Ostrovia 1909: 1 Trenerzy: Senderski Przemysław — Pawlak Łukasz. | ||||||||
Wanda Kraków | 0 — 2 | Bielawianka Bielawa | 6 LIS | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Wanda: 36 Bielawianka: 1 Trenerzy: Szot Krzysztof — Głogowski Sebastian. | ||||||||
KKP Unia Lublin | 8 — 0 | KSP Kielce | 6 LIS | 15:30 | ||||
Arena Lublin | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 KKP Unia: 1 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Knap Jakub — Tekiel Łukasz. | ||||||||
Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 — 1 | Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 7 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Sokół: 1 Pogoń-Ekolog: 1 Trenerzy: Grabiec Tomasz — Kochelak Krzysztof. | ||||||||
Prądniczanka Kraków | 1 — 2 | Podgórze Kraków | 7 LIS | 18:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 78' Prądniczanka: 21 Podgórze: 12 Trenerzy: Sędor Piotr — Sołtysińska Katarzyna. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
eSKa Skarżysko-Kamienna | 0 — 5 | Hetmanki Włoszczowa | 7 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 9' 0 — 3 27' 0 — 4 66' 0 — 5 70' eSKa: 12 Hetmanki: 12 Trenerzy: Gadecki Piotr — Ochenduszka Mariusz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 3 października, 12:00, spotkanie odwołane. |
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|