(fot. D. Prokop)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
II liga | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Stal Stalowa Wola | 2 — 1 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 10 WRZ | 16:15 | ||||
20 bramek | Bartłomiej Korbecki (13 + 7 k.) (Chełmianka) |
19 bramek | Kamil Orlik (13 + 6 k.) (Siarka) |
14 bramek | Krystian Mroczek (13 + 1 k.) (Chełmianka), Manuel Torres Jiménez (11 + 3 k.) (Wieczysta), Sebastian Kwaczreliszwili (8 + 6 k.) (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
GKS Rudki | 3 — 2 | Korona II Kielce | 8 WRZ | 16:45 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90' GKS Rudki: 29 Korona II: 12 Trenerzy: Paweł Jaworek, Tomasz Palka — Marek Mierzwa, Krzysztof Kiercz, Krzysztof Trela, Piotr Gil, Łukasz Jamróz.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: Świętokrzyska piłka - skróty – kliknij w ten link. | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 4 — 0 | Hetman Włoszczowa | 9 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Wierna: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Mariusz Lniany, Filip Borowski, Sylwester Adamczyk — Mariusz Kośmider.
| ||||||||
Alit Ożarów | 2 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów | 9 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 63' 1 — 2 82' 2 — 2 Alit: 12 Pogoń: 12 Trenerzy: Paweł Rybus — Rafał Oleniacz, Damian Krakowiak.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 1 | GKS Nowiny | 10 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Klimontowianka: 23 GKS Nowiny: 95 Trenerzy: Marcin Wróbel — Przemysław Cichoń, Bartosz Papka, Damian Kozieł.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 1 — 1 | Neptun Końskie | 10 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Łysica: 1 Neptun: 91 Trenerzy: Tomasz Dymanowski — Arkadiusz Bilski, Mateusz Deka, Mariusz Skoczylas.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: E- Bodzentyn – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: Fb Łysica Bodzentyn – kliknij w ten link. | ||||||||
Orlęta Kielce | 5 — 1 | Stal Kunów | 10 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 48' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Orlęta: 12 Stal: 1 Trenerzy: Tomasz Kołodziejczyk, Marcin Czerwiński, Michał Pałgan — Marcin Dynarek.
| ||||||||
Moravia Morawica | 2 — 1 | Arka Pawłów | 10 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 50' Moravia: 23 Arka: 99 Trenerzy: Maciej Śmiech, Mateusz Filipiak — Mirosław Kalista, Kacper Rak.
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 3 — 0 | Wisła Sandomierz | 10 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Spartakus: 98 Wisła: 1 Trenerzy: Janusz Cieślak, Arkadiusz Janaszek — Dariusz Ogrodnik, Michał Złotek.
| ||||||||
W 3. minucie Stanisław Mokrosnop (Spartakus) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Janowski obronił). W 62. minucie Tomasz Broniś (Spartakus) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Janowski obronił). | ||||||||
AKS 1947 Busko-Zdrój | 1 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 10 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 AKS 1947: 31 Granat: 12 Trenerzy: Marcin Kołodziejczyk, Konrad Majcherczyk — Bolesław Strzemiński.
|
28 bramek | Jakub Rybus (25 + 3 k.) (Moravia) |
26 bramek | Jakub Mażysz (21 + 5 k.) (Alit) |
25 bramek | Mirosław Kalista (21 + 4 k.) (Arka) |
22 bramek | Bartłomiej Książek (20 + 2 k.) (Granat) |
21 bramek | Bartosz Papka (GKS Nowiny), Mateusz Rejowski (19 + 2 k.) (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 3 | Victoria 2015 Skalbmierz | 9 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 0 — 3 31' 1 — 3 Partyzant W.: 92 Victoria 2015: 82 Trenerzy: Tomasz Gardiew — Dominik Frączkiewicz.
| ||||||||
ŁKS Łagów | 5 — 1 | Kamienna Brody | 9 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 65' 5 — 1 ŁKS Łagów: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Rafał Gołofit — Tomasz Wójtowicz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Kamiennej – kliknij w ten link. | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 0 — 1 | Orlicz Suchedniów | 9 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 80' Partyzant R.: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Marcin Niemiec, Maciek Dymek, Paweł Laskowski — Łukasz Tekiel, Jacek Gembski.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 4 — 0 | Gród Ćmińsk | 10 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Naprzód: 1 Gród: 1 Trenerzy: Paweł Wijas — Robert Zagdan.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 1 | Piaskowianka Piaski | 10 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 70' Wicher: 47 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Kamil Mech — Serhii Pylypchuk, Adrian Stępień.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 0 — 0 | Góral Górno | 10 WRZ | 16:00 | ||||
Sparta D.: 1 Góral: 1 Kartki także: Damian Piotrowicz 75'. Trenerzy: Jacek Kuranty — Damian Piotrowicz, Daniel Kuzka.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 0 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 10 WRZ | 16:00 | ||||
Sparta K. W.: 35 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Kamil Mach — Łukasz Biały.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 3 | Świt Ćmielów | 10 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 20' 0 — 3 1 — 3 Unia: 1 Świt: 12 Trenerzy: Grzegorz Opara — Artur Anduła, Maciej Witek.
|
25 bramek | Bartosz Sot (21 + 4 k.) (ŁKS Łagów) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (16 + 5 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Bartłomiej Równicki (19 + 1 k.) (Naprzód), Dominik Szewczyk (18 + 2 k.) (Partyzant W.) |
17 bramek | Krystian Moskal (12 + 5 k.) (Góral) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 0 — 1 | Radiator$ Stąporków | 9 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 90+4' Polonia Białogon: 69 Radiator$: 12 Trenerzy: Paweł Mech — Sławomir Jedynak.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 3 — 1 | Skała Tumlin | 9 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 30' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 MSS-Klonówka: 1 Skała: 1 Trenerzy: Krzysztof Mądzik, Karol Janicki — Michał Koza.
| ||||||||
KS Smyków | 5 — 0 | Zryw 2021 Łopuszno | 9 WRZ | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 KS Smyków: 1 Zryw 2021: 1 Trenerzy: Piotr Kruk — Piotr Wilk.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 4 | Victoria Mniów | 10 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 1 — 2 29' 2 — 2 2 — 3 2 — 4 Politechnika Św.: 1 Victoria: 97 Trenerzy: Artur Obarzanek — Dawid Kukła, Dawid Wołczyk.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 3 — 0 | Moravia II Morawica | 10 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Sokół: 1 Moravia II: 22 Trenerzy: Marcin Śladkowski — Marek Bożek.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 4 — 0 | Dziki Skarżysko-Kamienna | 10 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Lechia: 79 Dziki: 12 Kartki także: Piotr Bębacz 90' — . Trenerzy: Marcin Zieliński — Cezary Nowak, Łukasz Kądziela.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 1 | Astra Piekoszów | 10 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 44' 1 — 1 Zenit: 12 Astra: 12 Trenerzy: Wiesław Francuz — Tomasz Sadko.
|
25 bramek | Patryk Zapała (21 + 4 k.) (Astra), Szymon Wesołowski (14 + 11 k.) (Zenit) |
20 bramek | Wiktor Kamont (18 + 2 k.) (Victoria) |
19 bramek | Albert Zajęcki (Astra) |
18 bramek | Wiktor Szcześniak (17 + 1 k.) (Victoria) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
LKS Bolmin | 1 — 3 | Gród Wiślica | 9 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 1 — 2 60' 1 — 3 82' LKS Bolmin: 12 Gród: 51 Trenerzy: Tomasz Hańćko — Paweł Radziszewski.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 0 | Nidzica Dobiesławice | 10 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Dąb: 1 Nidzica: 93 Trenerzy: Radosław Szota — Paweł Czajka.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 3 — 2 | Nida Oksa | 10 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Zorza Tempo: 1 Nida O.: 12 Trenerzy: Rafał Konat — Marcin Bodzioch.
| ||||||||
GKS Imielno | 5 — 0 | GKS Kluczewsko | 10 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GKS Imielno: 27 GKS Kluczewsko: 12 Trenerzy: Dominik Błaszkiewicz — Dariusz Dąbrowski.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 3 — 0 | Bucovia Bukowa | 10 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Wisła: 1 Bucovia: 99 Trenerzy: Lech Malczewski, Łukasz Misiewicz — Jan Luzar, Piotr Kruk.
| ||||||||
Nida Sobków | 0 — 4 | Piast Stopnica | 10 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 28' 0 — 3 59' 0 — 4 87' Nida S.: 1 Piast: 1 Trenerzy: Krystian Nasidłowski — Mateusz Zoch.
|
27 bramek | Bartłomiej Fitowski (24 + 3 k.) (Wisła) |
23 bramek | Dawid Wnuk (16 + 7 k.) (LKS Bolmin) |
22 bramek | Andrzej Kusaj (16 + 6 k.) (Nida O.) |
16 bramek | Mikołaj Osiński (14 + 2 k.) (Piast), Tomasz Różański (14 + 2 k.) (Nida O.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
KS Tarłów | 4 — 2 | KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 9 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 90' KS Tarłów: 1 KP KSZO 1929 II: 1 Trenerzy: Jarosław Lipowski — Marcin Wróbel, Rafał Barański.
| ||||||||
OKS Opatów | 5 — 1 | Koprzywianka Koprzywnica | 9 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 48' 4 — 1 5 — 1 OKS Opatów: 1 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Tomasz Kiciński, Mariusz Kadela — Wojciech Gawroński.
| ||||||||
GKS Świniary | 2 — 1 | Marol Jacentów | 9 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 GKS Świniary: 1 Marol: 1 Trenerzy: Dariusz Krawczyk — Mateusz Koterbski.
| ||||||||
GKS Iwaniska | 1 — 2 | Nidzianka Bieliny | 9 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 61' 0 — 2 63' 1 — 2 GKS Iwaniska: 12 Nidzianka: 1 Trenerzy: Grzegorz Starba — Mateusz Pindral, Dominik Susło.
| ||||||||
LZS Samborzec | 4 — 1 | Agricola Łoniów | 10 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 LZS Samborzec: 99 Agricola: 1 Trenerzy: Marcin Siudak — Maciej Zaliński, Paweł Kaczmarczyk.
| ||||||||
Star II Starachowice | 4 — 1 | Baszta Rytwiany | 10 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 6' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Star II: 12 Baszta: 12 Trenerzy: Grzegorz Klepacz — Piotr Sojda.
|
33 bramek | Piotr Frańczak (32 + 1 k.) (OKS Opatów) |
31 bramek | Filip Hryniewicz (Star II) |
20 bramek | Jakub Łata (17 + 3 k.) (OKS Opatów) |
18 bramek | Władysław Hawrylak (Koprzywianka) |
16 bramek | Damian Mądry (LZS Samborzec) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
GLKS Fałków | 4 — 1 | Czarnovia Kielce | 9 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 GLKS Fałków: 1 Czarnovia: 1 Trenerzy: Kamil Jarząb — .
| ||||||||
ULKS Łączna | 6 — 3 | GKS II Nowiny | 10 WRZ | 10:30 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 74' 5 — 2 6 — 2 6 — 3 84' ULKS Łączna: 20 GKS II Nowiny: 24 Trenerzy: Tadeusz Żmijewski — Bartosz Papka, Przemysław Cichoń.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 2 — 0 | Tęcza Gowarczów | 10 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Polanie: 99 Tęcza: 1 Trenerzy: Waldemar Szpiega — Paweł Skowron.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | — | Top-Spin Promnik | 10 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 24' 1 — 3 1 — 4 73' KS Kamienna W.: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Zbigniew Boruń — Marcin Wąsowicz.
| ||||||||
Granat Borki | 8 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 10 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 7 — 1 79' 8 — 1 Granat: 26 Płomień: 12 Trenerzy: Dariusz Górecki — Tomasz Głuch.
|
23 bramek | Bartłomiej Bracha II (ULKS Łączna) |
21 bramek | Michał Zegadło (17 + 4 k.) (ULKS Łączna) |
17 bramek | Grzegorz Skarbek (16 + 1 k.) (ULKS Łączna), Artur Kuliński (13 + 4 k.) (Samson) |
15 bramek | Andrzej Paprocki (GLKS Fałków), Jędrzej Bakalarz (13 + 2 k.) (Czarnovia, GKS II Nowiny) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Jawornik Gorzków | 2 — 0 | Naprzód II Jędrzejów | 9 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Jawornik: 1 Naprzód II: 23 Trenerzy: Andrzej Sender — Piotr Stanek.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | — | LZS Czarnocin | 9 WRZ | 16:45 | ||||
0 — 1 41' 1 — 1 2 — 1 Deko: 1 LZS Czarnocin: 99 Trenerzy: Włodzimierz Kosowski — Andrzej Majchrowski.
| ||||||||
GKS Solec-Zdrój | 3 — 0 | Zieleń Żelisławice | 10 WRZ | 11:00 | ||||
Goście zrezygnowali z wyjazdu. | ||||||||
Piaskowianka II Piaski | 2 — 4 | MGTS Działoszyce | 10 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 80' 2 — 3 2 — 4 88' Piaskowianka II: 1 MGTS Działoszyce: 27 Trenerzy: Karol Smorąg, Michał Stępień — Mirosław Jaśkiewicz.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 1 — 2 | Zryw Skroniów | 10 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 9' 1 — 1 1 — 2 35' Strzelec: 12 Zryw: 1 Trenerzy: Paweł Bochniak — Włodzimierz Walczyński.
|
33 bramek | Adrian Koprowski (30 + 3 k.) (Start) |
20 bramek | Piotr Kasza (16 + 4 k.) (Zryw) |
19 bramek | Patryk Gajek (15 + 4 k.) (GKS Solec-Zdrój) |
17 bramek | Adrian Łata (Naprzód II) |
16 bramek | Patryk Gorgoń (11 + 5 k.) (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Wodnik Styków | 1 — 1 | UKS Baćkowice | 9 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' Wodnik: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Szymon Sionek — Damian Łata, Kamil Jaskuła.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 3 — 1 | Ester Wojciechowice | 10 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 19' 3 — 1 Zryw: 1 Ester: 1 Trenerzy: Jacek Rączkowski — Piotr Ożóg.
| ||||||||
Hubal Linów | 1 — 4 | OKS Instal Michałów Starachowice | 10 WRZ | 11:00 | ||||
Ożarów (boczne) | ||||||||
0 — 1 44' 0 — 2 51' 0 — 3 59' 0 — 4 1 — 4 Hubal: 12 Instal: 1 Trenerzy: Magdalena Badura — .
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 3 — 1 | Polesie Wiązownica | 10 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 2 — 1 3 — 1 Cukrownik: 1 Polesie: 1 Trenerzy: Krzysztof Kwiatosz — Maciej Przetak.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 2 — 7 | GTS Raków | 10 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 22' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 2 — 4 44' 2 — 5 47' 2 — 6 2 — 7 Huragan: 1 GTS Raków: 99 Trenerzy: Damian Jędrzejewski, Mateusz Kulita — .
|
28 bramek | Konrad Woźniakowski (22 + 6 k.) (Stal II, Instal) |
16 bramek | Dawid Pacholczak II (Zryw) |
15 bramek | Paweł Rak (14 + 1 k.) (Huragan), Grzegorz Żelazowski (14 + 1 k.) (GTS Raków), Robert Kmera (13 + 2 k.) (Ester), Bartosz Kania (9 + 6 k.) (Wodnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|