Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,319
· Najnowszy użytkownik: Gracyse4
Statystyki
statystyka
Zakończenie sezonu - wyniki

W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.

Puchar Polski, świętokrzyskie
Finał
Wisła Sandomierz  1 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 13 CZE17:00
Staszów, Koszarowa 
Łukasz Jamróz (sam.) 57'
1 — 0
 
Trenerzy: Grzegorz Wesołowski, Daniel Beszczyński — Przemyslaw Cecherz, Krystian Kanarski, Rafał Borek, Łukasz Jamróz.

III liga, gr. IV
Kolejka 34
Orlęta Radzyń Podlaski  4 — 1  Unia Tarnów16 CZE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Damian Panek, Rafał Borysiuk, Mateusz BożymDaniel Bartkowski, Kamil Pawlak, Daniel Popiela.
Wiślanie Jaśkowice  2 — 0  Soła Oświęcim16 CZE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Wojciech Ankowski, Janusz Morawski, Jakub Krasuski — Tomasz Świderski.
Avia Świdnik  1 — 1  Karpaty Krosno16 CZE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Dominik Bednarczyk, Tomasz Bednaruk, Krzysztof Żukowski — Dariusz Jęczkowski.
Wisła Sandomierz  2 — 0  MKS Trzebinia16 CZE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Grzegorz Wesołowski, Daniel Beszczyński, Jarosław Piątkowski — Mariusz Wójcik.
Podhale Nowy Targ  1 — 3  Resovia Rzeszów16 CZE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
Trenerzy: Janusz Niedźwiedź, Marcin Zubek, Paweł RompaSzymon Grabowski, Rafał Rajzer.
Wólczanka Wólka Pełkińska  2 — 3  JKS 1909 Jarosław16 CZE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
Trenerzy: Grzegorz SitekSzymon Szydełko, Konrad Bober.
Stal Rzeszów  5 — 1  Podlasie Biała Podlaska16 CZE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
5 — 1
 
Trenerzy: Grzegorz NalepaTomasz Złomańczuk, Przemysław Sałański.
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  1 — 1  Motor Lublin16 CZE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Przemyslaw Cecherz, Krystian Kanarski, Rafał Borek — Piotr Zasada, Robert Chmura, Arkadiusz Onyszko.
Chełmianka Chełm  3 — 2  Spartakus Aureus Daleszyce16 CZE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
Trenerzy: Artur Bożyk, Dariusz Banaszuk, Artur Chewdorczuk — Andrzej Więcek, Arkadiusz Janaszek.

21 bramekPrzemysław Banaszak (17 + 4 k.) (Chełmianka)
19 bramekWojciech Białek (18 + 1 k.) (Avia)
17 bramekBartłomiej Buczek (9 + 8 k.) (Resovia)
16 bramekWojciech Reiman (11 + 5 k.) (Stal)
15 bramekKonrad Nowak (Motor)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

III liga, gr. IV
1.   Resovia Rzeszów 34 77 61–22 23 8 3
2.   Motor Lublin 34 71 70–29 22 5 7
3.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 34 64 50–31 18 10 6
4.   Chełmianka Chełm 34 62 56–29 18 8 8
5.   Podhale Nowy Targ 34 56 59–43 16 8 10
6.   Stal Rzeszów 34 55 56–40 16 7 11
7.   Wólczanka Wólka Pełkińska 34 55 56–42 16 7 11
8.   Wiślanie Jaśkowice 34 48 52–56 13 9 12
9.   Orlęta Radzyń Podlaski 34 46 45–47 12 10 12
10.   Avia Świdnik 34 41 55–49 10 11 13
11.   Soła Oświęcim 34 37 39–59 10 7 17
12.   Spartakus Aureus Daleszyce 34 36 39–55 10 6 18
13.   Podlasie Biała Podlaska 34 36 40–52 7 15 12
14.   Wisła Sandomierz 34 36 30–46 10 6 18
15.   JKS 1909 Jarosław 34 35 39–64 10 5 19
16.   Unia Tarnów 34 35 48–70 9 8 17
17.   MKS Trzebinia 34 27 35–63 6 9 19
18.   Karpaty Krosno 34 27 27–60 6 9 19
 

IV liga
Kolejka 34
Alit Ożarów   3 — 1  ŁKS Georyt Łagów16 CZE11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Dariusz PietrasiakPaweł Jaworek.
Kamienna Brody  2 — 1  GKS Nowiny16 CZE11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Trenerzy: Marcin Wróbel, MIROSŁAW ZIĘBA — Mariusz Ludwinek.
MKS Zdrój Busko  3 — 0  Wierna Małogoszcz17 CZE15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Ireneusz PietrzykowskiPaweł Bień, Michał Borowski.
Łysica Bodzentyn  1 — 1  Partyzant Radoszyce17 CZE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Krzysztof TrelaJarosław Komisarski.
Czarni Połaniec  6 — 2  Nidzianka Bieliny17 CZE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
Trenerzy: Piotr Mazurkiewicz, Rafał Mikoda — Mariusz Arczewski.
Neptun Końskie  4 — 0  Lubrzanka Kajetanów17 CZE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Waldemar SzpiegaDariusz Kozubek, Zenobiusz Foks.
Naprzód Jędrzejów  0 — 0  Olimpia Pogoń Staszów17 CZE17:00
Trenerzy: Grzegorz Opara, Cezary Osiński — Paweł Czaja.
Hetman Włoszczowa  1 — 2  Moravia Morawica17 CZE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Jacek Pawlik — .
Unia Sędziszów  2 — 1  TS 1946 Nida Pińczów17 CZE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Trenerzy: Mariusz KośmiderPaweł Wijas.

27 bramekMirosław Kalista (25 + 2 k.) (Łysica)
26 bramekMateusz Fryc (Wierna, Naprzód)
24 bramekJakub Mażysz (21 + 3 k.) (Alit)
23 bramekMariusz Jaros (16 + 7 k.) (Łysica)
22 bramekDamian Skiba (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

IV liga
1.   Czarni Połaniec 34 81 81–26 25 6 3
2.   Neptun Końskie 34 77 74–31 24 5 5
3.   MKS Zdrój Busko 34 77 76–28 24 5 5
4.   Alit Ożarów 34 58 72–49 17 7 10
5.   Naprzód Jędrzejów 34 56 52–41 16 8 10
6.   Partyzant Radoszyce 34 53 64–49 16 5 13
7.   Łysica Bodzentyn 34 53 74–65 15 8 11
8.   ŁKS Georyt Łagów 34 47 47–42 12 11 11
9.   GKS Nowiny 34 45 44–56 13 6 15
10.   Olimpia Pogoń Staszów 34 42 41–58 12 6 16
11.   Wierna Małogoszcz 34 40 40–56 11 7 16
12.   Kamienna Brody 34 39 34–39 10 9 15
13.   Lubrzanka Kajetanów 34 35 39–61 9 8 17
14.   Hetman Włoszczowa 34 35 31–52 8 11 15
15.   Unia Sędziszów 34 34 44–61 9 7 18
16.   TS 1946 Nida Pińczów 34 33 31–45 9 6 19
17.   Moravia Morawica 34 33 39–61 9 6 19
18.   Nidzianka Bieliny 34 17 33–96 4 5 25
 

Klasa okręgowa
Kolejka 30
Orlicz Suchedniów   3 — 5  Star Starachowice16 CZE16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
2 — 4
 
 
2 — 5
3 — 5
 
Trenerzy: Bogusław DąbrowskiArkadiusz Bilski.
Świt Ćmielów  0 — 1  GKS Rudki16 CZE17:00
 
0 — 1
Trenerzy: Michał Kosowski, Łukasz Kotwa — Janusz Cieślak.
Klimontowianka Klimontów  2 — 2  Stal Kunów16 CZE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
35' Maciej Miłek (sam.)
1 — 2
 
2 — 2
 
Trenerzy: Jacek KurantyMarcin Dynarek.
Piast Stopnica  1 — 0  Sparta Dwikozy16 CZE17:00
1 — 0
 
Trenerzy: Sławomir SkibaJerzy Mazur, Marcin Siudak.
Lechia Strawczyn  1 — 4  Sparta Kazimierza Wielka16 CZE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
 
1 — 4
Trenerzy: Mirosław GałęziowskiMarek Kowalski.
Gród Ćmińsk  2 — 6  Granat Skarżysko-Kamienna16 CZE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
2 — 4
 
 
2 — 5
 
2 — 6
Trenerzy: Tomasz KołodziejczykDominik Rokita.
Bucovia Bukowa  2 — 1  Polanie Pierzchnica17 CZE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Łukasz Bąk (k.) 80'
2 — 1
 
Trenerzy: Andrzej DecMirosław Rubinkiewicz.
Zenit Chmielnik  3 — 0  OKS Opatów17 CZE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 

34 bramekBłażej Miller (33 + 1 k.) (Granat)
33 bramekMariusz Fabjański (29 + 4 k.) (Star)
28 bramekTomasz Staszewski (23 + 5 k.) (Orlicz)
22 bramekMarcin Dynarek (20 + 2 k.) (Stal)
19 bramekJacek Rożek (16 + 3 k.) (Klimontowianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa
1.   Granat Skarżysko-Kamienna 30 85 116–19 28 1 1
2.   Klimontowianka Klimontów 30 65 61–30 20 5 5
3.   Star Starachowice 30 59 79–41 18 5 7
4.   Sparta Dwikozy 30 54 55–36 17 3 10
5.   Sparta Kazimierza Wielka 30 53 49–39 16 5 9
6.   Stal Kunów 30 47 65–44 13 8 9
7.   Świt Ćmielów 30 46 61–49 13 7 10
8.   Orlicz Suchedniów 30 44 70–61 13 5 12
9.   Zenit Chmielnik 30 42 40–38 12 6 12
10.   GKS Rudki 30 35 42–54 9 8 13
11.   Bucovia Bukowa 30 32 44–65 10 2 18
12.   OKS Opatów 30 32 45–60 9 5 16
13.   Piast Stopnica 30 25 34–79 7 4 19
14.   Gród Ćmińsk 30 24 43–74 6 6 18
15.   Lechia Strawczyn 30 23 46–94 6 5 19
16.   Polanie Pierzchnica 30 16 27–94 5 1 24
 

Baraże, I liga kobiet
Finały
Sparta Daleszyce  1 — 5  Rekord Bielsko-Biała 16 CZE16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
Trenerzy: Marcin WengorskiMarcin Trzebuniak.
Polonia Środa Wielkopolska  5 — 1  Loczki Wyszków 21 CZE17:00


Finały Centralnej Ligi Juniorów U19
Finał
Cracovia Kraków  0 — 2  Lech Poznań 15 CZE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2

Finały Centralnej Ligi Juniorów U17
Półfinały
Śląsk Wrocław  0 — 3  Jagiellonia Białystok 15 CZE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Ryszard Pietraszewski, ARTUR WOŹNIAK — .
Korona Kielce SA  0 — 0  Pogoń Szczecin 16 CZE12:00
Kielce, ul. Szczepaniaka 
Trenerzy: Michał Gębura, Marek Graba — Andrzej Tychowski, Patryk Kurant.


Finały Centralnej Ligi Juniorów U15
Półfinały
Pogoń Szczecin  2 — 2  Zagłębie Lubin 15 CZE11:00
Wisła Kraków  1 — 1  Escola Varsovia Warszawa 16 CZE15:00
 
0 — 1
1 — 1
 

Baraże, Centralna Liga Juniorów U19
Półfinały
Śląsk Wrocław  0 — 1  Stal Mielec 16 CZE11:00
Pomologia Prószków  1 — 5  Bałtyk Koszalin 16 CZE11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
1 — 5
 
Polonia 1912 Leszno  2 — 2  GKS Bełchatów 16 CZE15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
Trenerzy: Przemysław KowalskiJakub Renosik, Zygmunt Łuszcz.
Hetman Białystok  0 — 7  Ruch Chorzów 16 CZE15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
Trenerzy: Bogusław NosIreneusz Psykała, Mateusz Sobota, Adrian Gach, Piotr Lech.
Dąb Przybyszów  0 — 2  Escola Varsovia Warszawa 16 CZE15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Bogusław Korczak, Antoni Korczak — Marek Brzozowski, Krzysztof Bakaj.
Juventa Starachowice  0 — 1  Elana Toruń 16 CZE15:00
 
0 — 1
Trenerzy: Zdzisław SpadłoJarosław Białek, Dawid Affelt.
Garbarnia Kraków  4 — 1  Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 CZE15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Stanisław Śliwa, TOMASZ WOŹNIAK, MAZURKIEWICZ — Paweł Babiarz.
Naki Olsztyn  1 — 0  KP Starogard Gdański 16 CZE15:40
1 — 0
 
Trenerzy: Cezary BiskupiakPaweł Sierański, Jerzy Siora.


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 22
Sparta Kazimierza Wielka  0 — 6  Piaskowianka Piaski13 CZE18:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
Trenerzy: Andrzej SenderMirosław Pietrasiewicz.
Zenit Chmielnik  1 — 3  MKS Zdrój Busko16 CZE13:00
 
0 — 1
Radosław Sowula (sam.) 49'
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Łukasz Ubożak, Dawid Kawiński — Lech Malczewski.
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 3  Unia Sędziszów
Wisła Nowy Korczyn  3 — 0  Bucovia Bukowa

21 bramekMichał Ciosk (Piaskowianka)
16 bramekMarcin Pawłowski (11 + 5 k.) (Zenit)
13 bramekKamil Cichoński (Zenit), Ernest Banasik (12 + 1 k.) (Bucovia)
12 bramekSebastian Baran (Piaskowianka), Patryk Kuśmierek (Zenit), Krystian Bracisiewicz (8 + 4 k.) (MKS Zdrój)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna
Kolejka 1
Gród Ćmińsk  0 — 1  TS 1946 Nida Pińczów13 CZE16:00
 
0 — 1
Trenerzy: Kamil MechMarcin Karpiński.

14 bramekJakub Bielecki (10 + 4 k.) (Wisła Junior)
8 bramekAdrian Materek (KP KSZO 1929), Piotr Mikos (KP KSZO 1929), Patryk Tkacz (Piaskowianka)
7 bramekŁukasz Swat (6 + 1 k.) (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. II
1.   Piaskowianka 18 43 61–16
2.   Zenit 18 40 66–23
3.   MKS Zdrój 18 40 54–22
4.   Naprzód 18 34 64–27
5.   Unia 18 33 53–30
6.   Wierna 18 22 43–44
7.   Wisła 18 16 23–61
8.   Sparta 18 6 17–98
9.   Start 18 15 18–43
  Bucovia 18 12 24–65
  Nidzica 0   – 
  Zryw 0   – 
 
Świętokrz. Liga Jun. Młodszych, wiosna
1.   KP KSZO 1929 14 37 44–  5
2.   Wisła Junior 14 31 34–19
3.   Orlęta 14 29 39–16
4.   GKS Nowiny 14 19 15–19
5.   Piaskowianka 14 16 28–31
6.   Gród 14 14 16–27
7.   TS 1946 Nida 14 12 17–23
8.   Baszta 14 3   7–60


Junior młodszy, gr. B
Kolejka 7
Astra Piekoszów  3 — 0  Deko Włoszczowa12 CZE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Marcin ŚladkowskiWłodzimierz Kosowski.

10 bramekDominik Pękalski (7 + 3 k.) (Astra)
9 bramekPaweł Dercz (Deko)
8 bramekŁukasz Brożek (7 + 1 k.) (Astra), Jakub Kryczka (6 + 2 k.) (Astra)
7 bramekJakub Janicki (Hetman), Norbert Mosiejowski (Hetman)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Junior młodszy, gr. C
Kolejka 7
Gród Wiślica  3 — 4  Nida Oksa16 CZE11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
3 — 3
 
 
3 — 4
Trenerzy: Piotr WielochPiotr Stolarczyk, Błażej Gogolin.

16 bramekMateusz Strzeszkowski (Naprzód)
13 bramekMariusz Matuszewski (Zorza Tempo)
12 bramekMateusz Domagała (Naprzód)
8 bramekWiktor Blicharski (Naprzód)
6 bramekDamian Bielecki (Naprzód), Klaudiusz Mastyna (Unia), Tomasz Soboń (Nida)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Junior młodszy, gr. D
Kolejka 7
GKS Rudki  3 — 0  Alit Ożarów 14 CZE17:30
Kolejka 10
Marol Jacentów  1 — 1  Strażak Bidziny16 CZE10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Kartki także: Mateusz Kozieł 46'.
Trenerzy: Mariusz KaczmarskiPaweł Rybus.

11 bramekAdam Sobczyk (Alit)
9 bramekDawid Góra (GKS Rudki)
6 bramekMaciej Nowacki (Alit), Bartłomiej Duda (4 + 2 k.) (Alit)
5 bramekKacper Grzegorski (Stal), Kacper Nowak (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Junior młodszy, gr. E
Kolejka 1
LZS Samborzec  0 — 2  Sparta Dwikozy13 CZE17:30
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Damian LipiecJerzy Mazur, Marcin Siudak.

10 bramekBartłomiej Markiewicz (Sparta)
6 bramekSzymon Basiński (Czarni)
5 bramekŁukasz Kominek (4 + 1 k.) (LZS Samborzec)
4 bramkiAdrian Durma (Czarni), Michał Kamiński (Czarni), Jakub Oszczudłowski (Koprzywianka Arka), Tomasz Pytko (Czarni), Dawid Śpiewak (Sparta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Junior młodszy, gr. A
1.   Czarnovia 10 24 41–10
2.   Granat 10 21 36–11
3.   Moravia 10 20 28–  9
4.   Orlicz 10 11 16–26
5.   Wicher 10 11 16–23
6.   GKS Górno 10 0   6–64
 

Junior młodszy, gr. C
1.   Naprzód 10 30 52–  7
2.   Unia 10 19 37–11
3.   Zorza Tempo 10 17 26–21
4.   Nidzica 10 12 21–35
5.   Nida 10 7   7–30
6.   Gród 10 1 20–59

Junior młodszy, gr. E
1.   Czarni 8 22 24–  3
2.   Sparta 8 17 22–10
3.   LZS Samborzec 8 10 11–13
4.   Koprzywianka Arka 8 4 13–35
5.   Zryw 8 4   6–15
 
Junior młodszy, gr. B
1.   Hetman 10 27 37–12
2.   Lechia 10 17 19–15
3.   Astra 10 17 35–20
4.   Deko 10 15 24–13
5.   ŁKS Łopuszno 10 10 19–23
6.   Top-Spin 10 1 12–63
 

Junior młodszy, gr. D
1.   Alit 10 27 47–  6
2.   Stal 10 22 28–22
3.   GKS Rudki 10 15 22–20
4.   Kamienna 10 10   7–20
5.   Strażak 10 9 14–26
6.   Marol 10 3   3–27

Komentarze
#1 | Kibic dnia czerwiec 15 2018 22:42:38
Kto spada z Czwartej Ligi ?
#2 | Zks dnia czerwiec 15 2018 22:44:59
Wisla spadek UNIA tylko music zremisowac I przy wygranej Domingo leci do czwartej ligi
#3 | Przeznaczenie dnia czerwiec 16 2018 00:32:35
- puk, puk
- kto tam
- przeznaczenie żelusiu
- czego chcesz od mnie
- już niedługo się przekonasz
#4 | do 3 dnia czerwiec 16 2018 00:37:09
przez Ciebie jestem spięty
#5 | expert kieleckiego futbolu dnia czerwiec 16 2018 06:07:52
przy remisie Unia Tarnów spada bo ma gorszy bezpośredni
#6 | Bolek dnia czerwiec 16 2018 08:00:22
No niekoniecznie, potrzebna będzie mała tabela, bo ewentualnie 36 pkt. będą miały 4 drużyny.
#7 | Kibic dnia czerwiec 16 2018 08:22:13
Czy Sparta Daleszyce [Piłka nożna kobiet] gra dzisiaj baraż o pierwszą ligę .
#8 | Kibic dnia czerwiec 16 2018 08:59:11
A z Okręgowki ile spada?
#9 | Obiektywny dnia czerwiec 16 2018 09:02:28
Jeśli jutro wygra Nida Pinczow i Hetman Włoszczowa a Lubrzanka Kajetanow przegra to spada do Okręgowki chyba że zostawia 18 zespołów w Czwartej Lidze. W innych województwach w Czwartych Ligach jest 18 - 20 zespołów i tak powinno być u nas a nie jak zawsze jesteśmy inni i na tym tracimy.
#10 | do 9, sędziowie dnia czerwiec 16 2018 10:01:34
i tak może być jutro, sędziowie jakoś dziwnie lepiej sędziują dla nidy i hetmana. Ostatnio się dużo mówiło o sędziowaniu, to karny dla buska, to dwa karne dla końskich... ale jak się patrzy w statystyki 4 ligi to kto ma najwięcej goli z karnych?
po 10 goli z karnych ma Paweł Meszek (czarni połaniec) i Marcin Jarmuda (hetman włoszczowa). Pierwsi zrobili awans, a drudzy utrzymali się w lidze chociaż byli najsłabszym zespołem w drugiej rundzie. No i dziwnym zbiegiem okoliczności hetmanowi w Małogoszczu sędziował Pan sędzia Żołądek (rozpoczął wynik bardzo problematycznym rzutem karnym po zagraniu ręką) i ten sam Pan sędzia "dziwnym zbiegiem okoliczności" wczesniej sędziował i ustawił mecz rzutem karnym z kapelusza na 1-0 w meczu z unią. I kto tu rządzi w lidze Wink
#11 | Kibic dnia czerwiec 16 2018 10:12:01
W przyszłym sezonie Nida klasa okregowa. Derby z Piaskami.,Zenitem.
#12 | Agrafka dnia czerwiec 16 2018 10:12:30
Jestem spięty i co mi zrobisz? Odwróć tabele i wtedy będę na czele...
#13 | pinczowianin dnia czerwiec 16 2018 10:41:31
Jak waldek nie sprzeda meczu z kajetanowem, to Nida się utrzyma. Wystarczy żeby Sandomierz spadł to wtedy unia sędziszów nie ma o co grać, Nida wygrywa w sędziszowie, jak wyżej lubrzanka nie wygrywa i Nida się utzrzymuje
#14 | pinczowianin dnia czerwiec 16 2018 10:42:55
mozę jeszcze być opcja Sandomierz się utrzymuje to Nidzie wystrarcza remis
#15 | pinczowianin dnia czerwiec 16 2018 10:42:55
mozę jeszcze być opcja Sandomierz się utrzymuje to Nidzie wystrarcza remis
#16 | VIP dnia czerwiec 16 2018 10:59:50
Podziękujcie Spartakusowi bo nie jednemu dupę uratował...
Szacunek ludzi CK.
#17 | Yi dnia czerwiec 16 2018 11:10:18
Mecz Gród-Granat przełożony na sobotę 17:00
#18 | kibic ck futbol dnia czerwiec 16 2018 11:40:06
nie dość że świętokrzyskie ma mało drużyn na szczeblu centralnym to jeszcze zmniejszają lige ale dno
#19 | Kus dnia czerwiec 16 2018 12:23:06
Jak radzi sobie Alit i Kamienną?
#20 | Alit dnia czerwiec 16 2018 12:26:06
Alit - ŁKS 2-1
#21 | Dinx dnia czerwiec 16 2018 12:28:38
Daleszyce i vip to jak świnia i siodło Grin
#22 | G dnia czerwiec 16 2018 12:40:07
Alit-Łks 3-1
#23 | x dnia czerwiec 16 2018 12:43:55
Jak wiocha Brody i Nowiny?
#24 | Nida Oksa dnia czerwiec 16 2018 13:04:29
Wynik meczu juniorów Gród Wiślica - Nida Oksa 3:4 !!!!!
#25 | Do 10 dnia czerwiec 16 2018 13:16:48
W tym meczu Unia też miała karnego, którego nie wykorzystała, a Hetman był lepszy na boisku
#26 | Ks dnia czerwiec 16 2018 13:32:18
Karny hetman-unia był na 2:0.
#27 | Unia dnia czerwiec 16 2018 13:40:48
Żołądek w Małogoszczu karny z kapelusza a we Włoszczowie ?
#28 | do unia dnia czerwiec 16 2018 14:06:47
nie powiedzieli ci ze rzut karny to jeszcze nie bramka/patrz hetman,nowiny tez mieliście/strzelil 10 karnych ale czy na 33 mecze to dużo/jeżeli z matematyka problem to jeden karny na ponad 3 mecze/i czy wynik 3:0 można uznac za" wypaczony".i kiedy wygraliście ostatni mecz z hetmanem przypomnij
#29 | Do Hetman dnia czerwiec 16 2018 14:11:01
Karny z unią był na 1-0 i na 100% być to nie powinno. Bramkarz unii wypiąstkował piłkę a wasz zawodnik wpadł w niego. Wszyscy to widzieli oprócz sędziego, który później nie dał wam nic zrobić. Karny dla unii był już przy 3-0. Ciekawe jak to jest że wam sędziuje ten sam sędzia i macie 10 goli z karnych
#30 | Do Unia dnia czerwiec 16 2018 14:14:31
Czyli zagrożenie spadkiem Unii to wina Hetmana? A w czasie działania RODO wymienianie nazwiska i sugerowanie, że brał udział w jakiś układach może wiązać się z kłopotami
#31 | kibic dnia czerwiec 16 2018 14:24:42
kolego, czytałem i tu nikt nic nie sugeruje, są przytaczane statystyki i opinie. O tym kto, gdzie sędziuje można przeczytać wszędzie.
Jednak to troche dziwne że w tak decydujących meczach, w tak krótkim odstępie czasu, sedziuje tej samej drużynie tan sam sędzia. Ktoś to przecież weryfikuje w związku
#32 | Do 28 dnia czerwiec 16 2018 14:41:11
Chyba kolego za dużo o piłce nie wiesz. Jak zespół dostaję karnego na 1:0 z powietrza to później może być 3:0 lub 4:0 a Ty będziesz się upierał że nie miał ten karny wpływu. A czy przypadkiem zespół, który stracił tą bramkę nie musiał się otworzyć. Pomyśl.
#33 | Do 10 dnia czerwiec 16 2018 15:40:24
Ciekawe ile oni jeszcze tych karnych nie strzestrzelili, a może strzelali też inniSmile
#34 | Ks dnia czerwiec 16 2018 16:13:20
Karny z Unia był na 2:0
#35 | Nie pij tyle dnia czerwiec 16 2018 16:26:36
Ty na innym meczu byles
#36 | pch dnia czerwiec 16 2018 17:24:17
SKS Wisła Sandomierz - MKS Trzebinia -:- (1:0)
18' - bramka dla SKS - Róg
#37 | ja dnia czerwiec 16 2018 17:42:46
orlęa - unia 1:0
#38 | liga dnia czerwiec 16 2018 17:57:48
Narazie jest dobrze, oby tak do końca
#39 | ja dnia czerwiec 16 2018 18:00:24
Chełmianka - Spartakus 1:0
#40 | pch dnia czerwiec 16 2018 18:14:44
SKS Wisła Sandomierz - MKS Trzebinia -:- (2:0)
18' - bramka dla SKS - Róg
52' - bramka dla SKS - Juda
#41 | kobiety dnia czerwiec 16 2018 18:16:06
Sparta gra o 1 ligę, może ktoś ma jakieś informacje?
#42 | gg dnia czerwiec 16 2018 18:16:49
orlęa - unia 1:1
#43 | kibic dnia czerwiec 16 2018 18:23:43
W 3 lidze przy małej tabeli kto spada ?
#44 | Ks dnia czerwiec 16 2018 18:26:08
Chyba sandomierz
#45 | kibic dnia czerwiec 16 2018 18:27:48
Chyba Unia Tarnów bo Sandomierz dwa razy ich ograł ale pewny nie jestem
#46 | kibic dnia czerwiec 16 2018 18:28:25
Chyba Unia Tarnów bo Sandomierz dwa razy ich ograł ale pewny nie jestem
#47 | Granst dnia czerwiec 16 2018 18:28:41
Jak granat
#48 | Ggg do 44 dnia czerwiec 16 2018 18:28:58
A nie Tarnów? Lepszy bilans ma Wisła z nimi. A i bramki są na korzyść z całej rundy
#49 | kibic dnia czerwiec 16 2018 18:31:37
ale jazda w 3 lidze

Stal Rzeszów 4-0 Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Unia Tarnów
Wisła Sandomierz 2-0 MKS Trzebinia

Mala tebelka przy tych wynikach:

podlasie 6 6-6
unia 6 6-6
wisla 6 3-3
#50 | kibic dnia czerwiec 16 2018 18:32:33
KSZO 1-1
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Aleks Borowiecki (11 lat, Neptun)
Jakub Zbróg (11 lat, KS Smyków)
Miłosz Cichoń (11 lat, MGTS Działoszyce)
Mikołaj Szczepara (12 lat, GLKS Krasocin)
Wojciech Pacierz (12 lat, Orlęta)
Tomasz Warzecha (13 lat, Zorza Tempo)
Marcel Rożek (13 lat, Juventa)
Tomasz Sekułowicz (13 lat, MKS Zdrój)
Oskar Gómuła (14 lat, KP KSZO 1929)
Piotr Rejmak (14 lat, KS Smyków)
Kacper Wiecha (15 lat, Victoria 2015)
Magdalena Błędzińska (15 lat, Łysica)
Jakub Sadko (15 lat, Gród)
Michał Smerdzyński (16 lat, Unia)
Marcin Pyza (16 lat, Marol)
Nikola Marzec (16 lat, LZS Samborzec)
Krystian Jakubas (16 lat, Czarni)
Maciej Droński (16 lat, Resovia)
Jakub Szumera (16 lat, Wisła)
Michał Szweda (17 lat, GKS Imielno)
Hubert Osika (17 lat, Karpaty)
Maciej Borówka (17 lat, Naprzód)
Kacper Jaszkiewicz (17 lat, Polonia 1912)
Andżelika Wrona (17 lat, Górnik II)
Wiktor Banaśkiewicz (18 lat, ŁKS Łopuszno)
Alex Witaszek (18 lat, Klimontowianka)
Anna Zając (18 lat, Iskra)
Mateusz Niemiec (18 lat, Sparta)
Mateusz Kłos (18 lat, Stal)
Seweryn Chomański (18 lat, KSZO-Junior)
Kamil Włodarczyk (19 lat, GLKS Krasocin)
Wiktor Beśka (20 lat, Warta)
Krzysztof Ruszkiewicz (20 lat, GKS Bełchatów)
Bartosz Dygas (20 lat, Arka)
Artur Ura (20 lat, Huragan)
Patryk Graba (20 lat, Orlicz)
Jakub Szałas (20 lat, Zryw)
Ernest Nowak (20 lat, Ester)
Sebastian Błąd (21 lat, Zryw)
Mateusz Ferenc (21 lat, Piast)
Michał Misiak (21 lat, Cosmos)
Maciej Wojczuk (21 lat, Podlasie)
Paulina Smolarczyk (21 lat, Kobiecy KP)
Szymon Kaczmarczyk (21 lat, Orlęta)
Filip Sobański (21 lat, Stal)
Dominik Gaudyn (21 lat, Soła)
Marcin Misiak (21 lat, Cosmos)
Filip Warzecha (22 lata, MSS-Klonówka)
Rafał Sikora (22 lata, Granat)
Kewin Chaba (22 lata, Świt)
Kamil Romański (23 lata, Ester)
Jakub Kamiński (23 lata, Orlęta)
Piotr Górecki (23 lata, Sparta)
Wiktor Zbróg (24 lata, KS Smyków)
Dominik Sornat (24 lata, LKS Bolmin)
Adrian Brożyna (24 lata, Nidzianka)
Arkadiusz Kot (24 lata, Orlęta)
Karolina Bodanka (24 lata, AZS UJ II)
Katarzyna Wróblewska (24 lata, AZS UJ II)
Piotr Nowak (25 lat, Pogoń)
Klaudia Pieprzak (25 lat, Wisła)
Daniel Obara (25 lat, ULKS Łączna)
Bartłomiej Mikołajek (25 lat, KS Tarłów)
Krzysztof Chabik (26 lat, Piast)
Piotr Stawski (26 lat, Wierna II)
Arkadiusz Szlufik (26 lat, MSS-Klonówka)
Mariusz Latała (28 lat, Arka)
Dawid Kozieł (28 lat, Orlicz II)
Marcin Matuszewski (28 lat, Wisła)
Konrad Rączka (28 lat, Łazy)
Mariusz Serafin (30 lat, KS Tarłów)
Michał Morawski (30 lat, Wiślanie)
Daniel Gołębiewski (31 lat, Bytovia)
Maciej Stępień (32 lata, LKS Bolmin)
Paweł Kurek (36 lat, Star)
Marek Gruszka (38 lat, LZS Czarnocin)
Krzysztof Trela (41 lat, Łysica)
Tomasz Kozieł (41 lat, Przebój)
Tomasz Siwecki (42 lata, Koprzywianka Arka)
Bogusław Seweryn (58 lat, Dąb)
Wiadomości
13 lipca
10 lipca
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
2 czerwca
30 maja
26 maja
23 maja
19 maja
16 maja
15 maja
11 maja
10 maja
9 maja
5 maja
4 maja
2 maja
28 kwietnia
25 kwietnia
21 kwietnia
18 kwietnia
13 kwietnia
11 kwietnia
6 kwietnia
4 kwietnia
31 marca
30 marca
28 marca
23 marca
17 marca
16 marca
15 marca
10 marca
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."