(fot. G. Sojka)
Nowy sezon coraz śmielej zagląda na świętokrzyskie boiska. Do trzecioligowych piłkarzy dołączają ich koledzy z 4 ligi i klasy okręgowej. Kibice niższych lig będą mogli obejrzeć część swoich pupili w pierwsze rundzie Pucharu Polski.
Zachęcamy do sprawdzenia transferów w IV lidze i okręgówce (zakładka po lewej).
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Korona Kielce | 2 — 1 | GKS 1962 Jastrzębie Zdrój | 14 SIE | 12:40 | ||||
1 — 0 1 — 1 15' 2 — 1 Korona: 1 Trenerzy: Nowak Dominik, Trzeciak Jacek — . |
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 3 — 0 | Piast Stopnica | 14 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Gród: 12 Piast: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 3 — 1 | Świt Ćmielów | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 77' 3 — 1 Orlęta: 1 Świt: 33 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Nida Oksa | 1 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 Nida: 1 Wicher: 13 Trenerzy: Lichosik Karol — Sobczyk Michał. | ||||||||
Zenit Chmielnik | 0 — 4 | OKS Opatów | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 21' 0 — 3 0 — 4 Zenit: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Stefański Rafał — Kadela Mariusz.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 2 | Hetman Włoszczowa | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 90+3' 1 — 2 Piaskowianka: 12 Hetman: 1 Trenerzy: Borek Michał — Grzesik Slawomir.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 2 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Bucovia: 1 Naprzód: 69 Trenerzy: Luzar Jan — Osiński Cezary.
| ||||||||
Góral Górno | 2 — 2 | Unia Sędziszów | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 26' 0 — 2 56' 1 — 2 2 — 2 Góral: 1 Unia: 1 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Opara Grzegorz.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: Bogusław Dąbrowski – kliknij w ten link. | ||||||||
Stal Kunów | 7 — 0 | Sparta Dwikozy | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Stal: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Dynarek Marcin — Siudak Marcin.
|
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Puchar Polski, świętokrzyskie | ||||||||
Runda 1 | ||||||||
Moravia II Morawica | 3 — 0 | Gród Wiślica | 14 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Moravia II: 20 Gród W.: 1 Trenerzy: Śmiech Maciej — Malczewski Lech.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 8 — 0 | Samson Samsonów | 14 SIE | 11:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Korona SA: 1 Samson: 69 Trenerzy: Mądzik Krzysztof — Koza Michał.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 3 — 1 | Tęcza Gowarczów | 14 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 83' Polonia Białogon: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Kasperek Piotrek — Skowron Paweł.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 5 — 1 | Astra Piekoszów | 14 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Zryw S.: 1 Astra: 1 Trenerzy: Łoboda Robert — .
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 3 | Skała Tumlin | 14 SIE | 17:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
0 — 1 51' 0 — 2 55' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 83' Politechnika Św.: 1 Skała: 94 Trenerzy: Obarzanek Artur — Salwa Jacek.
| ||||||||
GKS Iwaniska | 2 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 14 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 GKS Iwaniska: 1 Koprzywianka: 8 Trenerzy: tomaszewski konrad — Gawroński Wojciech.
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 3 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 14 SIE | 17:00 | ||||
W drużynie gości wystąpiło dwóch nieuprawnionych zawodników. | ||||||||
Oldboys Jędrzejów | 1 — 5 | Start Słupia Jędrzejowska | 14 SIE | 17:00 | ||||
Piaski | ||||||||
1 — 0 1 — 1 43' 1 — 2 78' 1 — 3 86' 1 — 4 88' 1 — 5 89' Oldboys: 1 Start: 6 Trenerzy: Dudek Paweł — Koprowski Adrian.
| ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 2 — 0 | UKS Baćkowice | 14 SIE | 17:00 | ||||
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 KP KSZO 1929 O. Ś.: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Domagała Waldemar — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
GKS Imielno | 0 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 14 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 77' GKS Imielno: 1 Victoria 2015: 13 Trenerzy: Ciekalski Robert — Łakota Łukasz.
| ||||||||
GKS Nowiny | 1 — 4 | Dąb Nagłowice | 14 SIE | 18:15 | ||||
Nowiny (boczne) | ||||||||
0 — 1 0 — 2 49' 0 — 3 53' 1 — 3 1 — 4 83' GKS Nowiny N.: 23 Dąb: 47 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Szota Radosław.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 0 — 6 | Victoria Mniów | 15 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 90' 0 — 6 90+1' Płomień: 14 Victoria M.: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Rusiński Karol.
| ||||||||
Oldboys KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1 — 3 | LZS Samborzec | 15 SIE | 11:00 | ||||
Stadion Miejski KSZO, Ostrowiec Świętokrzyski | ||||||||
0 — 1 15' 0 — 2 54' 1 — 2 1 — 3 78' Oldboys KSZO: 87 LZS Samborzec: 99 Trenerzy: Wróbel Marcin — Burakowski Mateusz.
| ||||||||
Marol Jacentów | 1 — 5 | GKS Świniary | 15 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 1 — 2 44' 1 — 3 65' 1 — 4 80' 1 — 5 86' Marol: 1 GKS Świniary: 1 Trenerzy: Koterbski Mateusz — Krawczyk Dariusz.
| ||||||||
LKS Bolmin | 4 — 5 | Partyzant Radoszyce | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' 1 — 2 42' 1 — 3 45' 2 — 3 3 — 3 3 — 4 96' 4 — 4 4 — 5 120' LKS Bolmin: 1 Partyzant: 12 Trenerzy: Kruk Piotr — Pawlik Jacek.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 2 — 4 | Baszta Rytwiany | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 5' 0 — 2 1 — 2 2 — 2 2 — 3 69' 2 — 4 90' Agricola: 99 Baszta: 95 Trenerzy: Zaliński Maciej — Sitek Tomasz.
| ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 0 — 3 | Arka Pawłów | 15 SIE | 17:00 | ||||
FKS Łazy się wycofał. | ||||||||
Huragan Wilczyce | 0 — 3 | KS Tarłów | 15 SIE | 17:00 | ||||
Goście zrezygnowali z gry. | ||||||||
Nida Sobków | 2 — 4 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 39' 0 — 2 51' 0 — 3 0 — 4 63' 1 — 4 2 — 4 Nida S.: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Ślusarczyk Tomasz — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Zryw Łopuszno | 3 — 1 | KS Smyków | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 81' 2 — 1 3 — 1 Zryw Ł.: 1 KS Smyków: 1 Trenerzy: Zagurowski Bartosz — Mech Kamil.
| ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 2 — 1 | Piast Osiek | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 46' Vitalpol: 1 Piast O.: 12
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Wodnik Styków | 1 — 3 | Radiator$ Stąporków | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 57' 1 — 3 75' Wodnik: 1 Radiator$: 1 Trenerzy: Gadecki Piotr — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Dziki Skarżysko-Kamienna | 1 — 2 | Kamienna Brody | 16 SIE | 17:00 | ||||
Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego | ||||||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 82' Dziki: 12 Kamienna: 1 Trenerzy: Kądziela Arkadiusz — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 13 — 0 | AF Kielce | 16 SIE | 17:15 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 13 — 0 Nidzianka: 1 Trenerzy: Pindral Mateusz — .
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 3 — 6 | AP Star/Juventa Starachowice | 18 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 2 — 3 47' 2 — 4 48' 2 — 5 59' 3 — 5 3 — 6 74' MSS-Klonówka: 1 AP Star/Juventa: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Kasprzyk Dariusz.
|
7 bramek | Miłosz Dudek (6 + 1 k.) (Vitalpol) |
6 bramek | Łukasz Niemstak (Dąb) |
5 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon), Konrad Głowacki (Korona SA), Adam Hamera (AP Star/Juventa), Michał Hołody (Klimontowianka), Hubert Podolak (Klimontowianka), Michał Pokora (Korona SA), Michał Rybus (Moravia), Kamil Wijas (Zryw Ł.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Lubrzanka lysica
Sparta kazimierza Pogon Staszow
Alit Ozarow Busko
Nida Pińczów Neptun Końskie
Moravia Gks Rudki
Klimontowianka Star Starachowice
Spartakus Korona 2
Orlicz Suchedniów Wierna Małogoszcz