Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 58,825
· Najnowszy użytkownik: plums020zz
Statystyki
statystyka
Grają ligi piłkarskie - obsada sędziowska
Daniel Krajewski (Fot. G. Sojka)

II liga
Kolejka 28
Górnik Łęczna  1 — 1  Błękitni Stargard Szczeciński13 KWI17:00

III liga, gr. IV
Kolejka 24
Orlęta Radzyń Podlaski  2 — 1  Wiślanie Jaśkowice13 KWI13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Podlasie Biała Podlaska  0 — 7  Stal Rzeszów13 KWI15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
Spartakus Daleszyce  1 — 1  Chełmianka Chełm13 KWI16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Czarni Połaniec  0 — 1  Motor Lublin13 KWI16:00
 
0 — 1
Avia Świdnik  0 — 2  Wólczanka Wólka Pełkińska13 KWI16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Soła Oświęcim  0 — 1  Podhale Nowy Targ13 KWI17:00
 
0 — 1
Hutnik Nowa Huta Kraków  1 — 1  Stal Kraśnik13 KWI17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Wisła Puławy  2 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.14 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Wisła Sandomierz  0 — 2  Sokół Sieniawa14 KWI16:00
 
0 — 1
 
0 — 2

IV liga
Kolejka 24
Neptun Końskie  2 — 0  Korona II Kielce13 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Wierna Małogoszcz  0 — 1  Lubrzanka Kajetanów13 KWI16:00
 
0 — 1
Unia Sędziszów  4 — 1  Klimontowianka PBI Klimontów14 KWI11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
Kamienna Brody  2 — 5  Granat Skarżysko-Kamienna14 KWI16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
1 — 5
 
2 — 5
 
Naprzód Jędrzejów  1 — 0  TS 1946 Nida Pińczów14 KWI16:00
1 — 0
 
Olimpia Pogoń Staszów  1 — 2  Partyzant Radoszyce14 KWI16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Łysica Bodzentyn  1 — 0  Alit Ożarów14 KWI16:00
1 — 0
 
ŁKS Probudex Łagów  7 — 0  Hetman Włoszczowa14 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
MKS Zdrój Busko  0 — 0  GKS Nowiny14 KWI16:00

Klasa okręgowa
Kolejka 20
Sparta Kazimierza Wielka  0 — 1  Stal Kunów13 KWI13:00
 
0 — 1
Kartki także: Michał Kania I 16'.
LZS Samborzec  0 — 1  OKS Opatów14 KWI16:00
 
0 — 1
Orlicz Suchedniów   2 — 0  Star Starachowice14 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Piaskowianka Piaski  1 — 2  GKS Rudki14 KWI16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Piast Stopnica  4 — 3  Sparta Dwikozy14 KWI16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
3 — 3
 
4 — 3
 
Świt Ćmielów  2 — 1  Moravia Morawica14 KWI16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Zenit Chmielnik  3 — 0  Nidzianka Bieliny14 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Bucovia Bukowa  4 — 0  Astra Piekoszów14 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 

Klasa A, gr. I
Kolejka 16
Politechnika Świętokrzyska Kielce  2 — 0  Wicher Miedziana Góra13 KWI15:30
1 — 0
 
2 — 0
 
MSS-Klonówka Masłów  1 — 1  Granat Borki13 KWI16:30
1 — 0
 
 
1 — 1
Gród Ćmińsk  3 — 0  Orlęta Kielce14 KWI15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Lechia Strawczyn  4 — 2  Top-Spin Promnik14 KWI15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
Polanie Pierzchnica  8 — 4  Polonia Białogon Kielce14 KWI15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
 
5 — 2
6 — 2
 
 
6 — 3
7 — 3
 
 
7 — 4
8 — 4
 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  1 — 2  Samson Samsonów14 KWI15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
ŁKS Łopuszno  4 — 1  Tęcza Gowarczów14 KWI15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 

Klasa A, gr. II
Kolejka 14
Gród Wiślica  4 — 2  Wierna II Małogoszcz13 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
4 — 2
 
Dąb Nagłowice  4 — 0  Nidzica Dobiesławice13 KWI16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Nida Oksa  0 — 2  GKS Kluczewsko14 KWI15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Victoria 2015 Skalbmierz  2 — 1  LKS Bolmin14 KWI15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Partyzant Wodzisław  4 — 5  Wisła Nowy Korczyn14 KWI15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
 
4 — 2
 
4 — 3
 
4 — 4
 
4 — 5
Nida Sobków  2 — 0  Zieleń Żelisławice14 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 

Klasa A, gr. III
Kolejka 14
GKS Górno  6 — 0  Ester Wojciechowice13 KWI11:00
Bodzentyn 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Piast Osiek  3 — 0  Spartakus II Daleszyce13 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Zryw Zbigniewice  1 — 0  Arka Pawłów13 KWI16:30
1 — 0
 
Zorza Tempo Pacanów  2 — 1  Baszta Rytwiany14 KWI15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Strażak Bidziny  3 — 0  Wisła II Sandomierz14 KWI15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
UKS Baćkowice  2 — 0  Agricola Łoniów14 KWI15:00
1 — 0
 
2 — 0
 

Klasa B, gr. I
Kolejka 14
KS Kamienna Wola  0 — 8  Victoria Mniów13 KWI15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
Orlicz II Suchedniów  3 — 0  GLKS Fałków13 KWI15:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Czarnovia Kielce  2 — 1  KS Smyków14 KWI11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Płomień Wólka Kłucka  0 — 1  Skała Tumlin14 KWI11:00
 
0 — 1
Futsal Nowiny  0 — 2  Radiator$ Stąporków14 KWI15:00
 
0 — 1
 
0 — 2

Klasa B, gr. II
Kolejka 11
Start Słupia Jędrzejowska  6 — 1  LZS Czarnocin13 KWI16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
GKS Imielno10 — 0  Deko Włoszczowa14 KWI11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
Strzelec Chroberz  3 — 1  Jawornik Gorzków14 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Zryw Skroniów11 — 1  Vitalpol Solec-Zdrój14 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 
9 — 1
 
10 — 1
 
11 — 1
 

Klasa B, gr. III
Kolejka 14
GKS Obrazów  3 — 1  GTS Raków14 KWI11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
Zorza Czajków  0 — 7  Stal II Kunów14 KWI11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
GKS Świniary  0 — 1  Huragan Wilczyce14 KWI11:00
 
0 — 1
Cukrownik Włostów  0 — 1  UKS Iwaniska14 KWI11:00
 
0 — 1
FKS Łazy Starachowice  5 — 0  Koprzywianka Arka Koprzywnica14 KWI13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
KS Tarłów  1 — 3  Marol Jacentów14 KWI14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
Komentarze
#1 | Kibic dnia kwiecień 12 2019 17:24:26
Obawiam sie ze MKS- Nowiny 0-3. Ta druzyna bez ambicji
#2 | TSA dnia kwiecień 13 2019 08:00:57
prosimy o odblokowanie kieleckiej piłki -otwiera sie strona google
#3 | FranpiOva dnia czerwiec 04 2019 09:53:38
Propecia Resultados Fotos Order Bulk Cialis buy viagra online Amoxicilina Amoxiclav Sandoz Comparaison Cialis Viagra Levitra Amoxicillin And Dakin'S Solution
#4 | FranpiOva dnia czerwiec 11 2019 15:07:54
Acquistare Sildenafil Lupin Cephalexin Cephalexin Hcl Opth cialis Viagra Soft Tabs Erfahrung Generic Provera
#5 | FranpiOva dnia czerwiec 19 2019 11:34:49
Costo Cialis Da 10 Mg viagra online prescription What Is The Drug Cephalexin Lexin Cephalexin No Prescription Birth Control Pills
#6 | Randobefs dnia czerwiec 24 2019 11:06:43
Cialis Nueva Presentacion buy viagra Viagra Ohne Rezept Stuttgart
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Igor Kozieł (11 lat, Sokół)
Mateusz Widanka (11 lat, Czarni)
Adrian Staszkowski (12 lat, Łysica)
Kacper Socha (12 lat, Orlęta)
Patryk Ozdoba (12 lat, Huragan)
Kamil Kalita (12 lat, Baszta)
Kacper Krupa (12 lat, Alit)
Dawid Socha (12 lat, Orlęta)
Adam Lech (13 lat, Baszta)
Patrycja Szymańska (14 lat, KP KSZO 1929)
Oskar Toporek (14 lat, Wicher)
Bartłomiej Radko (14 lat, Górnik)
Patryk Kubarski (14 lat, Wierna)
Aleksander Stachnik (15 lat, Wisła)
Aleksandra Drymajło (15 lat, Resovia)
Filip Kulikowski (16 lat, TOP 54)
Dawid Glinka (16 lat, Orlęta)
Adrian Gawroński (16 lat, Koprzywianka Arka)
Maciej Pokora (16 lat, Futsal)
Adrian Boruch (16 lat, Piast)
Natalia Janus (17 lat, Bronowianka)
Malwina Broda (17 lat, Sparta)
Oskar Wywrót (17 lat, MSS-Klonówka)
Jakub Konstantyn (17 lat, Korona II)
Gabriela Karp (17 lat, Prądniczanka)
Michał Jurewicz (17 lat, Jagiellonia)
Patryk Marut (17 lat, Stal)
Dawid Rezaeian (17 lat, Pogoń)
Michał Maciejski (18 lat, Moravia)
Wojciech Surma (18 lat, Astra)
Piotr Pogorzelski (18 lat, Olimpia)
Maksymilian Strzelecki (18 lat, Gród)
Jakub Obrębski (18 lat, LZS Samborzec)
Jakub Janik (18 lat, Wisła)
Nikodem Pyrek (18 lat, FASoE)
Antoni Suwała (18 lat, Garbarnia)
Mateusz Małecki (18 lat, Rodzina)
Filip Syska (18 lat, Wicher)
Dawid Kępiński (18 lat, GKS Bełchatów)
Kacper Bałas (19 lat, Escola Varsovia)
Marcin Gajos (19 lat, Dąb)
Maciej Reguliński (19 lat, Naprzód)
Patrycja Giza (19 lat, DAP)
Karol Białkowski (19 lat, KS Tarłów)
Bartosz Dziopa (19 lat, Rodzina)
Patryk Hernicki (19 lat, Bucovia)
Jakub Eliasz (19 lat, Zorza Tempo)
Hubert Met (19 lat, Czarnovia)
Bartłmiej Prus (20 lat, Widok)
Michał Kaczmarski (20 lat, Sparta)
Mateusz Midro (20 lat, Unia)
Filip Pietrzak (20 lat, Łódzki KS)
Bartosz Nowacki (20 lat, KKP Korona)
Oskar Oszust (21 lat, Unia)
Paweł Snochowski (21 lat, Czarnovia)
Hubert Lachowski (21 lat, TS 1946 Nida)
Konrad Kołek (22 lata, Hutnik)
Dagmara Młynarczyk (22 lata, Orlicz)
Paweł Bernaciak (22 lata, Kamienna)
Wiktor Bobryk (22 lata, Piast)
Przemysław Kowal (23 lata, Orlęta)
Magda Kowalska (23 lata, Hetmanki)
Krzysztof Kita (23 lata, Samson)
Patryk Rusin (23 lata, Stal)
Karol Gozdek (23 lata, Gród)
Michał Obara (23 lata, Orlicz)
Daniel Marszałek (23 lata, Gród)
Patryk Pietryka (24 lata, Zenit)
Igor Łasicki (24 lata, Wisła)
Mateusz Kowalski (24 lata, Naprzód)
Michał Kobiałka (24 lata, Wisła)
Dawid Orkisz (24 lata, Zenit)
Dawid Komisarczyk (24 lata, GKS Kluczewsko)
Angelika Zarańska (24 lata, MKS Zdrój)
Paweł Kaleta (25 lat, Granat)
Michał Górniak (25 lat, Motor)
Wojciech Ścisło (25 lat, MKS Zdrój)
Karol Suwała (25 lat, Orlęta)
Piotr Niźnik (26 lat, Polonia Białogon)
Albert Duda (26 lat, Płomień)
Rafał Pawłowski (26 lat, Polonia Białogon)
Witold Ziarko (26 lat, LZS Samborzec)
Piotr Piekarski (26 lat, Chełmianka)
Szymon Bieroński (27 lat, Nida)
Mateusz Koza (27 lat, Skała)
Katarzyna Weber (28 lat, MUKS Kraśnik)
Tomasz Janyst (28 lat, MSS-Klonówka)
Remigiusz Kowalski (29 lat, Huragan)
Paweł Cegieła (29 lat, Hetman)
Łukasz Kozieł (29 lat, Victoria)
Kathleen Bartczak (30 lat, Bronowianka)
Elia Soriano (30 lat, Korona)
Mateusz Pęcherz (32 lata, TS 1946 Nida)
Jakub Smektała (32 lata, Ruch)
Paweł Ciochoń (32 lata, Szreniawa)
Piotr Antas (33 lata, Garbarnia)
Michał Marcinek (34 lata, Zorza Tempo)
Robert Banaszek (36 lat, Victoria 2015)
Wiadomości
25 czerwca
20 czerwca
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
5 czerwca
1 czerwca
29 maja
25 maja
22 maja
21 maja
19 maja
18 maja
14 maja
12 maja
11 maja
8 maja
7 maja
6 maja
4 maja
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."