(fot. G. Sojka)
Zachęcamy do sprawdzenia transferów w IV lidze i okręgówce (zakładka po lewej).
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 1 | Jagiellonia Białystok | 21 SIE | 17:30 | ||||
I liga | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Korona Kielce | 1 — 0 | Łódzki KS | 21 SIE | 18:00 | ||||
1 — 0 Korona: 1 Trenerzy: Nowak Dominik — Vicuna Jose.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Wisła Puławy | 1 — 2 | Chojniczanka Chojnice | 21 SIE | 17:15 | ||||
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Pilica Białobrzegi | 4 — 1 | Mamry Giżycko | 21 SIE | 17:00 | ||||
III liga, gr. III | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Odra Wodzisław Śląski | 1 — 1 | LKS Goczałkowice-Zdrój | 21 SIE | 17:00 | ||||
Pniówek Pawłowice Śląskie | 1 — 1 | Zagłębie II Lubin | 22 SIE | 16:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 1 | Orlęta Kielce | 21 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 74' Wicher: 18 Orlęta: 12 Trenerzy: Sobczyk Michał — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 0 | Bucovia Bukowa | 21 SIE | 16:00 | ||||
Piast: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Skiba Sławomir — Luzar Jan.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 0 | Gród Ćmińsk | 21 SIE | 17:00 | ||||
Unia: 1 Gród: 12 Trenerzy: Opara Grzegorz — Wijas Paweł.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 1 — 0 | Stal Kunów | 22 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 Naprzód: 1 Stal: 1 Trenerzy: Rokicki Krystian — Dynarek Marcin.
| ||||||||
OKS Opatów | 5 — 0 | Sparta Dwikozy | 22 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 OKS Opatów: 13 Sparta: 1 Trenerzy: Kadela Mariusz — Siudak Marcin. | ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 0 | Góral Górno | 22 SIE | 17:00 | ||||
Stadion Miejski KSZO, Ostrowiec Świętokrzyski | ||||||||
1 — 0 2 — 0 Świt: 33 Góral: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Piotrowicz Damian. | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 4 — 0 | Nida Oksa | 22 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Hetman: 1 Nida: 12 Trenerzy: Grzesik Slawomir — Lichosik Karol. | ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 4 | Piaskowianka Piaski | 22 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 90' 1 — 4 90+2' Zenit: 1 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Stefański Rafał — Borek Michał. |
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 1 — 1 | Tęcza Gowarczów | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 58' 1 — 1 Orlicz II: 1 Tęcza: 12 Trenerzy: Kabała Rajmund — Skowron Paweł. | ||||||||
Astra Piekoszów | 4 — 3 | Lechia Strawczyn | 22 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 12' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 58' 3 — 3 4 — 3 Astra: 92 Lechia: 26 Trenerzy: Sadko Tomasz — Gałęziowski Mirosław.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 5 — 1 | Samson Samsonów | 22 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 79' 5 — 1 Partyzant: 1 Samson: 69 Trenerzy: Pawlik Jacek — Koza Michał.
| ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 2 | Victoria Mniów | 22 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 2 — 1 2 — 2 61' ULKS Łączna: 1 Victoria: 99 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Rusiński Karol.
| ||||||||
Skała Tumlin | 1 — 2 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 22 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 64' 1 — 2 90+5' Skała: 94 Sokół: 1 Trenerzy: Górecki Dariusz — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
KS Smyków | 1 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 22 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+2' KS Smyków: 12 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Mech Kamil — Kasperek Piotr.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 6 — 2 | MSS-Klonówka Masłów | 22 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 70' 6 — 2 Radiator$: 12 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Janicki Karol. |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Partyzant Wodzisław | 4 — 1 | Zieleń Żelisławice | 21 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Partyzant: 12 Zieleń: 26 Trenerzy: Gardiew Tomasz — Józefowski Karol.
| ||||||||
GKS Imielno | 2 — 3 | Wisła Nowy Korczyn | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 32' 0 — 2 44' 0 — 3 50' 1 — 3 2 — 3 GKS Imielno: 20 Wisła: 12 Trenerzy: Ciekalski Robert — Łuszcz Paweł.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: kliknij w ten link. | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 1 — 4 | Start Słupia Jędrzejowska | 22 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 1 — 2 1 — 3 60' 1 — 4 Zorza Tempo: 1 Start: 69 Trenerzy: Sazio Salvatore — Koprowski Adrian.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 3 — 4 | Zryw Skroniów | 22 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 45' 1 — 3 1 — 4 2 — 4 3 — 4 GKS Kluczewsko: 12 Zryw: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Łoboda Robert.
| ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 3 | LKS Bolmin | 22 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 21' 0 — 3 28' 1 — 3 Gród: 1 LKS Bolmin: 1 Kartki także: Bartosz Karcz 40' — . Trenerzy: Malczewski Lech — Kruk Piotr.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 2 — 5 | Victoria 2015 Skalbmierz | 22 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 45+2' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 2 — 5 Dąb: 47 Victoria 2015: 1 Trenerzy: Szota Radosław — Łakota Łukasz.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
GKS Obrazów | 7 — 0 | Zryw Zbigniewice | 22 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 GKS Obrazów: 1 Zryw: 12 Trenerzy: Lipiec Damian — Szkutnicki Witold. | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 2 — 0 | Nidzianka Bieliny | 22 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Koprzywianka: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Pindral Mateusz. | ||||||||
Arka Pawłów | 6 — 0 | UKS Baćkowice | 22 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Arka: 99 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Kalista Mirosław — Chruściel Grzegorz. | ||||||||
GKS Świniary | 2 — 2 | Piast Osiek | 22 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 59' GKS Świniary: 12 Piast: 12 Trenerzy: Krawczyk Dariusz — Kiciński Tomasz. | ||||||||
ZDJĘCIA: Natalia Gładysz – kliknij w ten link. | ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 2 | LZS Samborzec | 22 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 61' 1 — 2 90' Baszta: 95 LZS Samborzec: 12 Trenerzy: Sitek Tomasz — Burakowski Mateusz. |
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Ekstraliga kobiet | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Tarnovia Tarnów | 0 — 4 | UKS SMS Łódź | 21 SIE | 11:45 | ||||
Boisko Wolanii, Wola Rzędzińska | ||||||||
KKP Bydgoszcz | 1 — 2 | GKS Katowice | 22 SIE | 12:00 | ||||
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Bielawianka Bielawa | 2 — 0 | Śląsk II Wrocław | 21 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Bielawianka: 1 Śląsk II: 12 Trenerzy: Głogowski Sebastian — Koziarska Monika. | ||||||||
Respekt Myślenice | 5 — 0 | Wanda Kraków | 21 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Respekt: 96 Wanda: 35 Trenerzy: Senderski Przemysław — Szot Krzysztof. | ||||||||
Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 — 4 | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' 0 — 3 49' 0 — 4 50' Sokół: 1 Ostrovia 1909: 1 Trenerzy: Grabiec Tomasz — Pawlak Łukasz.
| ||||||||
Podgórze Kraków | 1 — 2 | Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 22 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 88' 1 — 2 90+1' Podgórze: 12 Pogoń-Ekolog: 12 Trenerzy: Sołtysińska Katarzyna — Kochelak Krzysztof. | ||||||||
Prądniczanka Kraków | 2 — 1 | KSP Kielce | 22 SIE | 18:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Prądniczanka: 22 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Sędor Piotr — Tekiel Łukasz.
|
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 3 | Stal Rzeszów | 21 SIE | 12:15 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 48' 2 — 2 2 — 3 82' Wisła: 1 Stal: 1 Trenerzy: Filipek Adrian — Tokarczyk Maciej.
| ||||||||
Górnik Zabrze | 1 — 2 | Cracovia Kraków | 22 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 16' 1 — 2 Górnik: 25 Cracovia: 31 Kartki także: Kasper Hamulewicz 87'. Trenerzy: Osadnik Radosław — Ankowski Wojciech.
|
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 0 | Wisła Puławy | 21 SIE | 12:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 Korona SA: 97 Wisła P.: 1 Trenerzy: Wójs Kordian — Popławski Marcin.
| ||||||||
SMS Resovia Rzeszów | 1 — 2 | Cracovia Kraków | 21 SIE | 13:00 | ||||
Stadion Resovii (boczne, szt.) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 74' 1 — 2 76' SMS Resovia: 1 Cracovia: 23 Trenerzy: Borawski Roman — Kustoń Wojciech. | ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 0 | TOP 54 Biała Podlaska | 21 SIE | 15:00 | ||||
Myślenice, ul. Zdrojowa | ||||||||
1 — 0 Wisła K.: 1 TOP 54: 1 Trenerzy: Jałocha Patryk — Storto Miłosz. | ||||||||
Stal Rzeszów | 3 — 1 | Motor Lublin | 22 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 Stal: 1 Motor: 1 Trenerzy: Cabaj Lukasz — Bożyk Artur. |
10 bramek | Karol Domański (TOP 54) |
9 bramek | Konrad Gorszkow (Cracovia) |
7 bramek | Michał Głogowski (Wisła K.), Michał Kęska (Cracovia) |
6 bramek | Filip Kowalski (Wisła K.), Dawid Pieniążek (SMS Resovia), Jakub Welter (Wisła P.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 1 — 2 | BKS Lublin | 21 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' 1 — 2 72' TOP 54: 2 BKS Lublin: 1 Trenerzy: Brzeziński Krzysztof — Komor Grzegorz. | ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 3 | Stal Rzeszów | 21 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 1 — 2 46' 1 — 3 62' Cracovia: 2 Stal: 22 Trenerzy: Dudziński Marcin — Hus Krzysztof. | ||||||||
Sandecja Nowy Sącz | 0 — 2 | Wisła Kraków | 21 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 45' Sandecja: 1 Wisła: 12 Trenerzy: Czernecki Jerzy — Bąk Bartosz. | ||||||||
Górnik Łęczna | 2 — 1 | KKP Korona Kielce | 22 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 58' 2 — 1 Górnik: 1 KKP Korona: 12 Trenerzy: Fiedeń Jacek — Pełka Mikołaj. |
12 bramek | Michał Wachowicz (Górnik) |
11 bramek | Kacper Gołda (Stal) |
10 bramek | Filip Przybyłko (Wisła) |
9 bramek | Mikołaj Nowiński (KKP Korona) |
7 bramek | Ewan Dworak (Stal), Jakub Zbróg (KKP Korona) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|