(fot. G. Sojka)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 1 | Sandecja Nowy Sącz | 18 WRZ | 20:30 | ||||
0 — 1 12' Korona: 1 Trenerzy: Nowak Dominik — Dudek Dariusz.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Pogoń Siedlce | 2 — 0 | Lech II Poznań | 15 WRZ | 16:00 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 1 — 0 | Chojniczanka Chojnice | 19 WRZ | 16:00 | ||||
Jakub Wilczyński 57' 1 — 0 Kartki także: Piotr Zmorzyński 56', Daniel Hoyo-Kowalski 23' — Mateusz Bartosiak 64', Sebastian Olszewski 16', Tomasz Mikołajczak 22', 87'.
|
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 5 — 0 | Bucovia Bukowa | 18 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Hetman: 1 Bucovia: 12 Trenerzy: Grzesik Slawomir — Luzar Jan.
| ||||||||
WIDEO: rzut karny – kliknij w ten link. | ||||||||
ARTYKUŁ: strona Bucovii – kliknij w ten link. | ||||||||
Paweł Bąk nie wykorzystał rzutu karnego (Damian Dyras obronił). | ||||||||
Świt Ćmielów | 3 — 0 | Sparta Dwikozy | 18 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Świt: 33 Sparta: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Siudak Marcin. | ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 18 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 Unia: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz — Rokicki Krystian.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 2 | Stal Kunów | 18 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 51' 1 — 1 1 — 2 80' 2 — 2 Wicher: 98 Stal: 12 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Dynarek Marcin. | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 2 | Góral Górno | 18 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 33' 1 — 2 Piaskowianka: 12 Góral: 1 Trenerzy: Borek Michał — Piotrowicz Damian.
| ||||||||
OKS Opatów | 0 — 1 | Piast Stopnica | 19 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 59' OKS Opatów: 1 Piast: 1 Trenerzy: Kadela Mariusz — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Nida Oksa | 1 — 0 | Orlęta Kielce | 19 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Nida: 22 Orlęta: 12 Trenerzy: Lichosik Karol — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. |
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 6 — 1 | Lechia Strawczyn | 18 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 59' 6 — 1 Orlicz II: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Kabała Rajmund — Gałęziowski Mirosław. | ||||||||
Skała Tumlin | 2 — 3 | ULKS Łączna | 18 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 28' 0 — 3 1 — 3 2 — 3 Skała: 4 ULKS Łączna: 20 Trenerzy: Górecki Dariusz — Żmijewski Tadeusz. | ||||||||
Tęcza Gowarczów | 1 — 1 | Samson Samsonów | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 49' Tęcza: 1 Samson: 69 Trenerzy: Skowron Paweł — Koza Michał.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 1 | Victoria Mniów | 19 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+5' Astra: 92 Victoria: 99 Trenerzy: Sadko Tomasz — Rusiński Karol.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 0 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 19 WRZ | 15:00 | ||||
Kielce, Białogon, ul. Siedmiu Źródeł | ||||||||
0 — 1 42' 0 — 2 90+1' MSS-Klonówka: 12 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Janicki Karol — Kasperek Piotrek. | ||||||||
Radiator$ Stąporków | 5 — 2 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 19 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 59' 5 — 1 5 — 2 90+3' Radiator$: 12 Sokół: 27 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 4 — 1 | KS Smyków | 19 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Partyzant: 31 KS Smyków: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Mech Kamil.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Dąb Nagłowice | 1 — 0 | Gród Wiślica | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 Dąb: 47 Gród: 1 Trenerzy: Szota Radosław — Malczewski Lech.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 0 — 1 | LKS Bolmin | 19 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 90+3' GKS Kluczewsko: 12 LKS Bolmin: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Hańćko Tomasz.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 0 — 3 | Start Słupia Jędrzejowska | 19 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 67' 0 — 2 84' 0 — 3 90+2' Zryw: 1 Start: 69 Kartki także: Łukasz Owczarek 89' — . Trenerzy: Łoboda Robert — Koprowski Adrian.
| ||||||||
GKS Imielno | 2 — 1 | Partyzant Wodzisław | 19 WRZ | 16:00 | ||||
Busko-Zdrój, Stadion Miejski (boczne, szt.) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 GKS Imielno: 21 Partyzant: 92 Trenerzy: Ciekalski Robert — Gardiew Tomasz.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 3 — 1 | Victoria 2015 Skalbmierz | 19 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 51' Wisła: 1 Victoria 2015: 12 Trenerzy: Łuszcz Paweł — Łakota Łukasz.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
LZS Samborzec | 4 — 1 | UKS Baćkowice | 18 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 61' 4 — 1 LZS Samborzec: 12 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Burakowski Mateusz — Chruściel Grzegorz. | ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 1 | Zryw Zbigniewice | 18 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Baszta: 10 Zryw: 1 Trenerzy: Sitek Tomasz — Ciach Wojciech. | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 3 — 0 | Kamienna Brody | 19 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Nidzianka: 1 Kamienna: 12 Trenerzy: Pindral Mateusz — Wójtowicz Tomasz. | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 1 — 2 | GKS Świniary | 19 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 1 — 2 Koprzywianka: 1 GKS Świniary: 12 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Krawczyk Dariusz. | ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
KS Tarłów | 4 — 2 | GKS Obrazów | 19 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 67' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 KS Tarłów: 69 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Lipowski Jarosław — Lipiec Damian. | ||||||||
ARTYKUŁ: strona KS Tarłów – kliknij w ten link. | ||||||||
Arka Pawłów | 6 — 3 | Piast Osiek | 19 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 11' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 52' 4 — 2 5 — 2 6 — 2 6 — 3 90' Arka: 99 Piast: 12 Trenerzy: Kalista Mirosław — Kiciński Tomasz. |
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Moravia II Morawica | 5 — 0 | Płomień Wólka Kłucka | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Moravia II: 22 Płomień: 1 Trenerzy: Detka Damian — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 10 — 0 | KS Kamienna Wola | 18 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 Politechnika Św.: 1 KS Kamienna W.: 83 Trenerzy: Obarzanek Artur — Boruń Zbigniew.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Sparta Strawczynek | 0 — 2 | Polanie Pierzchnica | 19 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 90+3' Sparta: 1 Polanie: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Staszewski Michal. | ||||||||
GLKS Fałków | 4 — 1 | Top-Spin Promnik | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 56' 3 — 1 4 — 1 GLKS Fałków: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Jarząb Kamil — Wasowicz Marcin.
| ||||||||
Granat Borki | 1 — 7 | Zryw Łopuszno | 19 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 13' 0 — 3 16' 1 — 3 1 — 4 81' 1 — 5 88' 1 — 6 89' 1 — 7 90+2' Granat: 21 Zryw: 1 Trenerzy: Jas Krystian — Zagurowski Bartosz.
| ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 2 — 2 | Czarnovia Kielce | 19 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' 1 — 2 78' 2 — 2 Instal: 1 Czarnovia: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Trela Mariusz.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
MGTS Działoszyce | 1 — 3 | Nida Sobków | 19 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 1 — 2 69' 1 — 3 74' MGTS Działoszyce: 31 Nida: 12 Trenerzy: Banaszek Robert — Ślusarczyk Tomasz.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 7 — 1 | Deko Włoszczowa | 19 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 5' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Nidzica: 1 Deko: 1 Trenerzy: Czajka Paweł — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 0 — 6 | Strzelec Chroberz | 19 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 61' 0 — 5 0 — 6 73' Unia: 1 Strzelec: 12 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Czyszczoń Tomasz.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
LZS Czarnocin | 0 — 0 | Vitalpol Solec-Zdrój | 19 WRZ | 15:00 | ||||
Działoszyce | ||||||||
LZS Czarnocin: 99 Vitalpol: 1 Trenerzy: Jajeśniak Łukasz — Ból Augustyn.
|
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Wodnik Styków | 2 — 3 | GTS Raków | 18 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 2 — 3 90+1' Wodnik: 12 GTS Raków: 94 Trenerzy: Gadecki Piotr — Baran Janusz. | ||||||||
Agricola Łoniów | 4 — 2 | GKS Iwaniska | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 75' 4 — 1 4 — 2 89' Agricola: 26 GKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Zaliński Maciej — Tomaszewski Konrad. | ||||||||
Cukrownik Włostów | — | Huragan Wilczyce | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 2 — 1 2 — 2 76' 2 — 3 90' Cukrownik: 1 Huragan: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Kulita Mateusz. | ||||||||
Stal II Kunów | 2 — 1 | Marol Jacentów | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Stal II: 12 Marol: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Koterbski Mateusz. | ||||||||
Ester Wojciechowice | 1 — 3 | FKS Łazy Starachowice | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 71' 1 — 3 90+2' Ester: 1 Łazy: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Drabik Bartłomiej. |
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Puchar Polski kobiet, świętokrzyskie | ||||||||
Finał | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 2 — 0 | Hetmanki Włoszczowa | 18 WRZ | 14:00 | ||||
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce | ||||||||
1 — 0 2 — 0 KP KSZO 1929: 1 Hetmanki: 1 Trenerzy: Kroczek Szymon — Ochenduszka Mariusz.
| ||||||||
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link. |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
KSP II Kielce | — | Top-Spin Promnik | ||||||
Wisła Nowy Korczyn | 3 — 2 | eSKa Skarżysko-Kamienna | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Wisła: 1 eSKa: 5 Trenerzy: Pabijańczyk Henryk — Gadecki Piotr. |
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|