W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 34 - grupa B | ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 1 | Korona Kielce | 22 MAJ | 20:30 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 32 | ||||||||
MKS Kluczbork | 1 — 1 | Kotwica Kołobrzeg | 23 MAJ | 17:00 | ||||
Wisła Puławy | 0 — 1 | Puszcza Niepołomice | 23 MAJ | 20:00 | ||||
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
Alit Ożarów | 0 — 0 | GKS Rudki | 23 MAJ | 17:00 | ||||
Alit: 12 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Świetlik Dariusz.
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 2 — 1 | Unia Sędziszów | 24 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90+2' Spartakus: 12 Unia: 47 Trenerzy: Więcek Andrzej, Kozubek Dariusz — Fendrych Andrzej.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 0 — 1 | Orlicz Suchedniów | 24 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 69' Hetman: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: GROSZEK JAROSŁAW — KOTWICA JAROSŁAW.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 3 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka | 24 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 TS 1946 Nida: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Maj Zdzisław — Owca stanisław.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 0 — 1 | Lubrzanka Kajetanów | 24 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 3' Pogoń: 1 Lubrzanka: 1 Trenerzy: Przetak Maciej, Sekuła Radosław — Stocki Krzysztof, Kundera Grzegorz.
| ||||||||
Skała Tumlin | 1 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 24 MAJ | 17:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
0 — 1 57' 1 — 1 Skała: 99 Klimontowianka: 24 Trenerzy: Ludwinek Mariusz — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 2 — 2 | MKS Zdrój Busko | 24 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 59' 1 — 2 66' 2 — 2 Naprzód: 1 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: Osiński Cezary — Jagodziński Artur, Armata Karol.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 1 — 0 | Neptun Końskie | 24 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 ŁKS Łagów: 33 Neptun: 89 Trenerzy: GOŁOFIT RAFAŁ — ROT JERZY.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 3 | Star Starachowice | 23 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 48' 0 — 3 66' GKS Nowiny: 1 Star: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 7 — 1 | Stal Kunów | 24 MAJ | 17:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
1 — 0 1 — 1 17' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Orlęta: 80 Stal: 1 Trenerzy: Cieślak Janusz — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 0 | Astra Piekoszów | 24 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 Zenit: 1 Astra: 81 Trenerzy: Idzik Piotr — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 0 | Sparta Dwikozy | 24 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 Piast: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Jerzy Mazur.
| ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 24 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 Kamienna: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Adrian Sobczyński — Wojtasiński Sławomir, Salwa Piotr.
| ||||||||
LZS Samborzec | 1 — 2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 24 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 71' 1 — 1 1 — 2 90+5' LZS Samborzec: 1 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Szkutnik Artur — Obarzanek Artur.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 2 — 3 | Nidzianka Bieliny | 24 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 26' 0 — 3 28' 1 — 3 2 — 3 Koprzywianka: 1 Nidzianka: 87 Trenerzy: KURANTY Jacek, KLUBIŃSKI Paweł — WIĄCEK Andrzej, PINDRAL Mateusz.
| ||||||||
KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 0 — 3 | Moravia Morawica | ||||||
Bodzechów |
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
Nida Sobków | 1 — 1 | Lechia Strawczyn | 23 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Nida: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Pańtak Hubert — Zapała Kazimierz.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 3 | Zryw Skroniów | 24 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 2 — 3 MSS-Klonówka: 12 Zryw: 1 Trenerzy: Kwiatkowski Maciej, Zarzycki Paweł — Kośmider Mariusz.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 3 — 2 | Zieleń Żelisławice | 24 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 59' 3 — 1 3 — 2 72' Sokół: 1 Zieleń: 44 Trenerzy: WIJAS PAWEŁ — JÓZEFOWSKI KAROL, BARCZYŃSKI CEZARY.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 2 — 2 | Victoria Mniów | 24 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 1 — 2 45+1' 2 — 2 Partyzant: 12 Victoria M.: 1 Trenerzy: Styczeń Tomasz — Szpiega Waldemar, Królik Łukasz.
| ||||||||
Piast Chęciny | 1 — 0 | Gród Ćmińsk | 24 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 Piast: 1 Gród: 1 Trenerzy: Wilk Piotr — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
Samson Samsonów | 2 — 1 | Piaskowianka Piaski | 24 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 51' 1 — 1 2 — 1 Samson: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek, Zapała Paweł — Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
Victoria Górki Szczukowskie | vo ob. | Hetman II Włoszczowa |
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
Baszta Rytwiany | 3 — 1 | Agricola Łoniów | 23 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 31' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Baszta: 1 Agricola: 1 Kartki także: Dariusz Maruszewski 55' — . Trenerzy: Maruszewski Dariusz — Twaróg Michał.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 6 — 1 | KS Tarłów | 24 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 85' 6 — 1 Zryw: 1 KS Tarłów: 12 Trenerzy: Szmuc Tomasz — Tomczyk Robert .
| ||||||||
Gród Wiślica | 2 — 0 | Spartakus II Daleszyce | 24 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Gród: 33 Spartakus II: 1 Trenerzy: GRUCHAŁA PRZEMYSŁAW — JANASZEK ARKADIUSZ.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 3 — 1 | Świt Ćmielów | 24 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+3' 2 — 1 3 — 1 Polanie: 1 Świt: 1 Trenerzy: Kwaśniewski Łukasz — Marynowski Tomasz.
| ||||||||
OKS Opatów | 1 — 1 | GKS Górno | 24 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 84' 1 — 1 OKS Opatów: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Siczek Tomasz — Waldon Mirosław, Haba Szymon.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 0 — 11 | Wisła Nowy Korczyn | 24 MAJ | 15:00 | ||||
Kazimierza Wielka | ||||||||
0 — 1 17' 0 — 2 0 — 3 22' 0 — 4 42' 0 — 5 45' 0 — 6 0 — 7 54' 0 — 8 0 — 9 75' 0 — 10 80' 0 — 11 88' Nidzica: 1 Wisła: 12 Trenerzy: Gruchała Stanisław — Francuz Wiesław, Boduszek Maciej.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 3 — 0 | Victoria 2009 Kurozwęki |
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Tęcza Gowarczów | 1 — 5 | GLKS Fałków | 24 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 1 — 4 65' 1 — 5 Tęcza: 1 GLKS Fałków: 12 Trenerzy: Skowron Paweł, Rynkiewicz Mariusz — Baran Robert.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 0 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 24 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 Unia: 1 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Bodzioch Marcin — Ogłoza Łukasz.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 3 — 2 | KS Smyków | 24 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 35' 0 — 2 37' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Radiator$: 1 KS Smyków: 12 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Kołodziejczyk Jacek.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 6 — 3 | KS Kamienna Wola | 24 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 61' 5 — 1 5 — 2 81' 5 — 3 87' 6 — 3 Płomień: 1 KS Kamienna W.: 85 Trenerzy: Kaniowski Mateusz — Janus Ryszard.
| ||||||||
Victoria II Mniów | 0 — 3 | Dolina Wilków | ||||||
ULKS Łączna | 3 — 0 | Lubrzanka II Kajetanów |
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
GKS Kluczewsko | 0 — 1 | GLKS Krasocin | 24 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 58' GKS Kluczewsko: 1 GLKS Krasocin: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz, Pura Paweł — Luzar Jan.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 0 — 3 | LKS Bolmin | 24 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 63' 0 — 3 68' Top-Spin: 1 LKS Bolmin: 21 Trenerzy: Brudziński Arkadiusz — Nowaczek Paweł.
| ||||||||
Nida Oksa | 3 — 5 | Wierna II Małogoszcz | 24 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 32' 0 — 3 1 — 3 1 — 4 70' 1 — 5 72' 2 — 5 3 — 5 Nida: 12 Wierna II: 1 Trenerzy: Radziejewski Marcin — Bień Paweł.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 4 — 2 | ŁKS Łopuszno | 24 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 36' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 89' Bucovia: 11 ŁKS Łopuszno: 1 Trenerzy: Tatar Tomasz — .
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 2 — 1 | Dąb Nagłowice | 24 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 70' 2 — 1 Start: 12 Dąb: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Jarmuda Sławomir.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Zorza Czajków | 3 — 3 | Victoria Skalbmierz | 24 MAJ | 11:00 | ||||
Staszów, ul. Koszarowa (boczne) | ||||||||
0 — 1 27' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 35' 2 — 3 47' 3 — 3 Zorza: 1 Victoria: 12 Trenerzy: Bochenek Leszek Sylwester — .
| ||||||||
Arka Koprzywnica | 14 — 1 | GTS Raków | 24 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 12 — 1 80' 13 — 1 14 — 1 Arka: 1 GTS Raków: 1 Trenerzy: ciach wojciech — więcek andrzej.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 3 — 1 | LZS Czarnocin | 24 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 39' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Jawornik: 1 LZS Czarnocin: 39 Trenerzy: Radziszewki Paweł — Pyte lPrzemysław, Sczef Adamus.
| ||||||||
GKS Świniary | 3 — 0 | Źródło Solec-Zdrój | ||||||
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
UKS Baćkowice | 5 — 2 | Kamienna II Brody | 24 MAJ | 11:00 | ||||
Iwaniska | ||||||||
1 — 0 1 — 1 10' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 5 — 2 UKS Baćkowice: 12 Kamienna II: 1 Trenerzy: Adrian Czaja — Stachura Hubert .
| ||||||||
Łysica II Bodzentyn | 3 — 0 | Strażak Bidziny | 24 MAJ | 11:00 | ||||
Goście nie przyjechali. | ||||||||
Huragan Wilczyce | 6 — 0 | Cukrownik Włostów | 24 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Huragan: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Kwiatosz Krzysztof.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 0 — 7 | Alit II Ożarów | 24 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 0 — 6 0 — 7 75' Ester: 12 Alit II: 1 Trenerzy: Zdybski Konrad — Oźóg Piotr.
| ||||||||
Marol Jacentów | 0 — 5 | GKS Obrazów | 24 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 85' 1 — 4 90+5' 1 — 5 90+6' Marol: 12 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Kaczmarski Mariusz — Marzec Robert.
| ||||||||
Arka Pawłów | 3 — 0 | ŁKS Georyt II Łagów |
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Polonia Warszawa | 0 — 1 | Olimpia Elbląg | 23 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 31' Polonia: 12 Olimpia: 31 Trenerzy: Chmielewski Adam, Gołaszewski Igor — Dariusz Kaczmarczyk.
| ||||||||
Jagiellonia Białystok | 0 — 0 | GKS Bełchatów | 23 MAJ | 14:00 | ||||
Jagiellonia: 1 GKS Bełchatów: 54 Trenerzy: TOMAR SAMUEL, AMBROŻEJ ANDRZEJ — ZADWORNY TOMASZ.
| ||||||||
Stal Rzeszów | 0 — 3 | Legia Warszawa | 23 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 48' 0 — 3 Stal R.: 1 Legia: 1 Trenerzy: SOWA JACEK, KLOC PAWEŁ, WOŁOWIEC MARCIN — Kobierecki Piotr, Socha Kamil.
| ||||||||
Wisła Puławy | 1 — 3 | Wisła Kraków | 23 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 1 — 3 78' Wisła P.: 12 Wisła K.: 1 Trenerzy: Abramczyk Mariusz, Nowak Marek — PISZCZEK JACEK.
| ||||||||
Stomil Olsztyn | 2 — 8 | Korona Kielce SA | 23 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 24' 0 — 3 44' 0 — 4 48' 1 — 4 2 — 4 2 — 5 75' 2 — 6 84' 2 — 7 86' 2 — 8 90+1' Stomil: 25 Korona SA: 1 Trenerzy: MIERZEJEWSKI ANDRZEJ — RuszkowskiCezary, Mierzwa Marek.
| ||||||||
Stal Mielec | 0 — 3 | Motor Lublin | 23 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 45' 0 — 2 59' 0 — 3 74' Stal M.: 1 Motor: 1 Trenerzy: Hariasz Zbigniew, Serafiński Maciej — Tomasz Złomańczuk, Grzegorz Komor.
| ||||||||
Łódzki KS | 0 — 0 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 23 MAJ | 14:00 | ||||
Łódzki KS: 33 KSZO-Junior: 12 Trenerzy: Pyrdoł Marcin — Domagała Waldemar , Lasocki Rafał.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 2 | ŁKS 1926 Łomża | 23 MAJ | 14:20 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+2' Cracovia: 23 ŁKS 1926 Łomża: 1 Trenerzy: Zegarek Paweł, Łach Władysław — Obrycki Arkadiusz. |
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
12 bramek | Dawid Surma (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 1 | Progres Kraków | 23 MAJ | 13:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 48' Korona SA: 12 Progres: 12 Trenerzy: Gębura Michał, Graba Marek — LIPECKI KRZYSZTOF.
| ||||||||
Górnik Łęczna | 0 — 2 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 23 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Górnik: 12 KSZO-Junior: 99 Trenerzy: Grzywa Maciej — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Stal Mielec | 2 — 1 | Motor Lublin | 23 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Stal: 1 Motor: 12 Trenerzy: Serafiński Maciej — Grzegorz Komor, Tomasz ZŁomańczuk. | ||||||||
Cracovia Kraków | 3 — 4 | Resovia Rzeszów | 25 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 18' 3 — 1 3 — 2 61' 3 — 3 67' 3 — 4 70' Cracovia: 83 Resovia: 98 Trenerzy: Krok Krzysztof — Rafał Rajzer .
|
12 bramek | Dominik Zawadzki (10 + 2 k.) (Progres) |
7 bramek | Aleks Aftyka (Górnik), Tomasz Stawiarski (KSZO-Junior) |
6 bramek | Błażej Radwanek (Progres) |
5 bramek | Kamil Antonik (Resovia), Szymon Hajduk (Progres), Piotr Poński (Korona SA), Kamil Słoma (Resovia), Bartłomiej Tymoszuk (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 5 — 0 | Wisła Junior Sandomierz | 23 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Granat: 98 Wisła Junior: 22 Trenerzy: — Jarosz Wojciech, Jarosz Maciej.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 6 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 23 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 45' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Juventa: 12 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Pasternak Jacek.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 0 — 4 | ŁKS Georyt Łagów | 23 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 27' 0 — 2 64' 0 — 3 69' 0 — 4 Łysica: 1 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Czarnecki Michał — Siwoń Grzegorz, Gołofit Rafał.
| ||||||||
Czarni Połaniec | 1 — 0 | Klimontowianka Klimontów | 23 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 Czarni: 1 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Reczek Marcin — Dywan Andrzej.
|
16 bramek | Karol Maciąg (Juventa) |
13 bramek | Jakub Łata (Wisła Junior) |
12 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
11 bramek | Mikołaj Podzielny (Juventa) |
10 bramek | Karol Rogoziński (Granat), Piotr Dzieciuch (7 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych |
16 bramek | Piotr Poński (Korona SA) |
11 bramek | Kacper Chudecki (Korona SA) |
10 bramek | Ernest Jopkiewicz (6 + 4 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Piotr Pierzchała (KKP Korona), Michał Rybus (KKP Korona), Cyprian Suligowski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 0 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 23 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 44' 0 — 2 Wierna: 1 Naprzód: 17 Trenerzy: Bień Paweł — Magiera Stanisław.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 3 | Orlicz Suchedniów | 23 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 68' 0 — 2 76' 1 — 2 1 — 3 80' Unia: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: ROKICKI KRYSTIAN — TUSZNIO TOMASZ.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 6 — 2 | Deko Włoszczowa | 23 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 6 — 2 Czarnovia: 22 Deko: 1 Trenerzy: Wąchała Jan — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
GKS Górno | 3 — 2 | Nidzianka Bieliny | 23 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 7' 0 — 2 26' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 GKS Górno: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Kobus Kamil — Iwan Hubert.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 4 — 5 | Wicher Miedziana Góra | 23 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 21' 3 — 2 3 — 3 39' 4 — 3 4 — 4 61' 4 — 5 Piaskowianka: 12 Wicher: 1 Trenerzy: Florkiewicz Włodzimierz — Wojtasiński Sławomir.
|
35 bramek | Patryk Mackiewicz (34 + 1 k.) (Naprzód) |
16 bramek | Krystian Zieliński (GKS Górno) |
15 bramek | Patryk Zapała (13 + 2 k.) (Czarnovia) |
14 bramek | Patryk Pisarek (Naprzód) |
13 bramek | Paweł Miśtal (12 + 1 k.) (Deko) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 6 | Moravia Morawica | 23 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 9' 1 — 2 1 — 3 61' 1 — 4 71' 1 — 5 74' 1 — 6 78' Wisła: 12 Moravia: 1 Trenerzy: Boduszek Maciej, Koza Aleksander — Detka Damian.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 0 — 3 | Zenit Chmielnik | 23 MAJ | 13:00 | ||||
Nidzica Dobiesławice | 3 — 1 | Gród Wiślica | 23 MAJ | 15:30 | ||||
Kazimierza Wielka | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 74' 3 — 1 Nidzica: 12 Gród: 1 Trenerzy: Gruchała Stanisław — Wieloch Piotr.
|
29 bramek | Karol Maciński (26 + 3 k.) (Zenit) |
22 bramek | Michał Szczygielski (Zenit) |
19 bramek | Mikołaj Maciejski (17 + 2 k.) (Moravia) |
17 bramek | Dominik Dybał (Nidzica), Wojciech Idziak (16 + 1 k.) (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Świt Ćmielów | 3 — 2 | UKS Iwaniska | 23 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 47' 2 — 2 3 — 2 Świt: 1 UKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Starba Grzegorz.
| ||||||||
Kamienna Brody | 1 — 5 | Stal Kunów | 23 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 28' 0 — 3 39' 1 — 3 1 — 4 1 — 5 76' Kamienna: 1 Stal: 12 Trenerzy: Świtoń Jacek — Rafał Jałocha.
| ||||||||
GKS Rudki | 3 — 0 | Star Starachowice |
12 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń) |
11 bramek | Mateusz Gąsior (GKS Rudki), Adam Witek (Stal) |
7 bramek | Karol Rogala (Pogoń) |
6 bramek | Rafał Barszcz (Star), Hubert Czerpak (Świt), Dawid Kiliański (Sparta), Karol Skrzypek (Świt), Adam Celary (4 + 2 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Victoria Mniów | 4 — 0 | Partyzant Radoszyce | 23 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Victoria: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Milcarz Michał — Wolny Dariusz, Basiak Marek.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 1 — 1 | ŁKS Łopuszno | 23 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 56' Lechia: 1 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: Bogdan Woźniak — Soboń Karol.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 0 | Orlęta Kielce | 23 MAJ | 11:00 | ||||
Gród: 12 Orlęta: 13 Trenerzy: MECH PAWEŁ — GORAJ RAFAŁ.
| ||||||||
UKS Chęciny | 2 — 1 | Astra Piekoszów | 24 MAJ | 10:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 2 — 1 UKS Chęciny: 1 Astra: 1 Trenerzy: Mochocki Karol — Filipiak Mateusz.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 0 — 0 | GKS Nowiny | 25 MAJ | 17:30 | ||||
Hetman: 1 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Wróbel Adam.
|
28 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia) |
24 bramek | Paweł Bąk (22 + 2 k.) (Bucovia) |
20 bramek | Norbert Jaworski (19 + 1 k.) (UKS Chęciny) |
18 bramek | Piotr Śliwa (Lechia) |
17 bramek | Wojciech Umański (12 + 5 k.) (Partyzant) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 0 | Partyzant Wodzisław | 23 MAJ | 11:00 | ||||
Unia: 99 Partyzant: 1 Trenerzy: ROKICKI KRYSTIAN — STYCZEŃ TOMASZ.
| ||||||||
Victoria Skalbmierz | 2 — 2 | Zryw Skroniów | 23 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 76' 2 — 2 Victoria: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Majchrowski Andrzej — Gajos Hubert.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 3 — 0 | MGTS Działoszyce | 23 MAJ | 11:00 |
23 bramek | Mikołaj Szczygielski (Zenit) |
20 bramek | Konrad Sikorski (MKS Zdrój) |
18 bramek | Artur Ciepliński (17 + 1 k.) (MKS Zdrój) |
15 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój), Krystian Bracisiewicz (7 + 8 k.) (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Czarni Połaniec | 2 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 23 MAJ | 09:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Czarni: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: mikoda rafał — twaróg michał.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 1 — 0 | Wisła Junior Sandomierz | 23 MAJ | 11:00 | ||||
Nidzianka Bieliny | 4 — 0 | Marol Jacentów | 23 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Nidzianka: 1 Marol: 1 Trenerzy: PINDRAL Mateusz — CHRUŚCIEL Grzegorz.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 2 | MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 23 MAJ | 16:00 | ||||
Arka Pawłów | 1 — 2 | Łysica Bodzentyn | 23 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 64' 1 — 2 Arka: 1 Łysica: 12 Trenerzy: Krzewicki Przemysław — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 0 — 7 | Piast Osiek | 24 MAJ | 12:00 |
35 bramek | Dominik Chrzanowski (29 + 6 k.) (Łysica) |
31 bramek | Gabriel Grabowski (28 + 3 k.) (KSZO-Junior II, Marol) |
22 bramek | Piotr Satro (Nidzianka) |
20 bramek | Daniel Król (KSZO-Junior II) |
17 bramek | Filip Płeszka (Ester), Adam Koprowski (16 + 1 k.) (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|