W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Wisła Płock | 1 — 2 | Korona Kielce | 26 SIE | 18:00 | ||||
0 — 1 60' 1 — 1 1 — 2 82' Korona: 33 Trenerzy: Kaczmarek Marcin, Rafałowicz Sławomir, Bagrowski Maciej, Krzyształowicz Andrzej — TOMASZ WILMAN, SŁAWOMIR GRZESIK, ZBIGNIEW ROBAKIEWICZ, MICHAŁ DUTKIEWICZ.
|
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Korona II Kielce | 5 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 27 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Korona II: 25 Pogoń: 1 Trenerzy: Czaja Paweł, Kuzera Kamil, Szołowski Andrzej — Sekuła Radosław, Malec Piotr.
| ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 27 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 65' Alit: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Chorab Piotr — Kośmider Mariusz, Osiński Cezary.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 5 — 3 | Nidzianka Bieliny | 28 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 55' 5 — 2 5 — 3 84' Łysica: 1 Nidzianka: 88 Trenerzy: Cieślak Janusz, Pawłowski Piotr — Wijas Paweł, Pindral Mateusz.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 3 | Czarni Połaniec | 28 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 49' 0 — 2 66' 0 — 3 76' 1 — 3 Sparta: 69 Czarni: 99 Trenerzy: Czajka Paweł — Kiciński Tomasz.
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 2 — 0 | Moravia Morawica | 28 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła: 1 Moravia: 22 Trenerzy: PACHOLARZ JAROSŁAW, BESZCZYŃSKI DANIEL — BĘBEN MAREK.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 1 | Lubrzanka Kajetanów | 28 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 39' 1 — 1 2 — 1 Partyzant: 1 Lubrzanka: 97 Trenerzy: KOMISARSKI JAROSŁAW — STOCKI KRZYSZTOF, FOKS ZENOBIUSZ.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 3 — 0 | Hetman Włoszczowa | 28 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 ŁKS Łagów: 1 Hetman: 33 Trenerzy: Paweł Jaworek — Pawlik Jacek.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 1 | MKS Zdrój Busko | 28 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 41' TS 1946 Nida: 1 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: Ruszkowski Cezary — Pietrzykowski Ireneusz.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 3 | Neptun Końskie | 28 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 65' 0 — 3 90+1' Unia: 1 Neptun: 12 Trenerzy: Fendrych Andrzej — Szpiega Waldemar.
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
GKS Nowiny | 5 — 1 | Stal Kunów | 27 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 32' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 GKS Nowiny: 92 Stal: 1 Trenerzy: Ludwinek Mariusz — Jałoch Jarosław, Dynarek Marcin.
| ||||||||
Star Starachowice | 0 — 1 | Kamienna Brody | 27 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 70' Star: 12 Kamienna: 1 Trenerzy: Anduła Artur — Wrobel Marcin.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 6 — 1 | Lechia Strawczyn | 27 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 76' 5 — 1 6 — 1 Orlicz: 1 Lechia: 97 Trenerzy: GÓRECKI DARIUSZ — WOŹNIAK BOGDAN, GAŁĘZIOWSKI MIROSŁĄW.
| ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 5 | Sparta Dwikozy | 28 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 45' 0 — 3 46' 0 — 4 55' 0 — 5 60' Piast: 27 Sparta: 1 Trenerzy: TOMECKI GRZEGORZ — MAZUR JERZY.
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 1 | Gród Ćmińsk | 28 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 GKS Rudki: 1 Gród Ć.: 1 Trenerzy: KOWALSKI ŁUKASZ, KOŚMICKI MARCIN — ARCZEWSKI MARIUSZ.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 2 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 28 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 2 — 1 Polanie: 21 Granat: 33 Trenerzy: Trela Krzysztof — Rot Jerzy.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 3 — 0 | Gród Wiślica | 28 SIE | 17:00 | ||||
Goście przyjechali bez kart zdrowia. | ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 28 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 69' Zenit: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Ubożak Łukasz — Wojtasińsk Sławomir, Sobczyk Michał.
| ||||||||
Od 59. minuty 16Rafał Sikora w bramce Wichra. |
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Termin 4 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 1 — 4 | Orlęta Kielce | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 1 — 4 Zieleń: 20 Orlęta: 12 Trenerzy: BELKA DARIUSZ — KOŁODZIEJCZYK TOMASZ.
| ||||||||
Piast Chęciny | 0 — 3 | Nida Oksa | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 20' 0 — 3 80' Piast: 12 Nida O.: 12 Trenerzy: Stefański Rafał — Kusaj Andrzej , Radziejewski Marcin.
| ||||||||
Nida Sobków | 5 — 0 | Tęcza Gowarczów | 28 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Nida S.: 77 Tęcza: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Skowron Paweł.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 1 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 Astra: 1 Sokół: 12 Trenerzy: Guzy Edward — Trela Mariusz .
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 0 | Piaskowianka Piaski | 28 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Politechnika Św.: 24 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Obarzanek Artur — Magiera Stanisław, Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 1 | Zryw Skroniów | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 73' Radiator$: 12 Zryw S.: 1 Trenerzy: JEDYNAK SŁAWOMIR — ZIÓŁKOWSKI WOJCIECH.
| ||||||||
Victoria Mniów | 2 — 4 | ŁKS Łopuszno | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 42' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 53' 2 — 4 85' Victoria: 1 ŁKS Łopuszno: 1 Trenerzy: Rusiński Karol — Picheta Jacek, Niebudek Łukasz .
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 4 — 1 | Partyzant Wodzisław | 28 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 79' 4 — 1 Bucovia: 30 Partyzant: 92 Trenerzy: Jamrozik Michał, Tatar Tomasz — Osiński Mariusz.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Termin 4 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 1 | GKS Obrazów | 27 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Wisła: 12 GKS Obrazów: 1 | ||||||||
Agricola Łoniów | 1 — 2 | Piast Osiek | 27 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 1 — 2 88' Agricola: 1 Piast: 1 Trenerzy: TWARÓG MICHAŁ, KOŁACZ ŁUKASZ — RYNSKI ROBERT.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 1 — 1 | UKS Baćkowice | 28 SIE | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' Nidzica: 22 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: Idziak Adam, Grudzień Michał — .
| ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 2 | GKS Górno | 28 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 2 — 1 2 — 2 LZS Samborzec: 33 GKS Górno: 1 Trenerzy: GAWROŃSKI WOJCIECH, ŁUKAWSKI REMIGIUSZ — WALDON MIROSŁAW.
| ||||||||
Koprzywianka Arka Koprzywnica | 0 — 4 | Zorza Tempo Pacanów | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 53' 0 — 2 61' 0 — 3 72' 0 — 4 84' Koprzywianka Arka: 12 Zorza Tempo: 12 Trenerzy: Ciach Wojciech, Walczak Marek — Malczewski Lech.
| ||||||||
OKS Opatów | 9 — 0 | Baszta Rytwiany | 28 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 OKS Opatów: 1 Baszta: 91 Trenerzy: Pietrasiak Dariusz — Zaliński Maciej.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 3 — 1 | Jawornik Gorzków | 28 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Alit II: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: OŹÓG PIOTR — SENDER ANDRZEJ.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 4 | Świt Ćmielów | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 2 — 3 2 — 4 MSS-Klonówka: 90 Świt: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr, Zarychta Tomasz — Marynowski Tomasz.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 0 — 2 | Spartakus II Daleszyce | 27 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 44' 0 — 2 88' Polonia Białogon: 12 Spartakus II: 1 Trenerzy: Drej Karol, Rajecki Piotr — Janaszek Arkadiusz.
| ||||||||
Samson Samsonów | 4 — 1 | KS Kamienna Wola | 28 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Samson: 1 KS Kamienna W.: 85 Trenerzy: Rynk Mariusz, Gębski Łukasz — Janus Ryszard.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 2 | KS Smyków | 28 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 63' Top-Spin: 1 KS Smyków: 12 Trenerzy: Gawroński Andrzej — Kołodziejczyk Dawid.
| ||||||||
ULKS Łączna | 3 — 2 | LKS Bolmin | 28 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 3 — 2 90' ULKS Łączna: 1 LKS Bolmin: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Nowaczek Paweł , Pęczkowicz Kamil.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 2 — 0 | Skała Tumlin | 28 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Płomień: 1 Skała: 1 Trenerzy: Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz — Guzik Michał , Janik Wiesław .
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 0 — 5 | Granat Borki | 28 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 44' 0 — 3 65' 0 — 4 80' 0 — 5 88' Unia: 1 Granat: 1 Trenerzy: BODZIOCH MARCIN, ŚWIERSZCZ ANDRZEJ — FILIPIAK MATEUSZ, KOLUS ZBIGNIEW. |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
GKS Imielno | 2 — 1 | Wierna II Małogoszcz | 28 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 64' GKS Imielno: 20 Wierna II: 1 Trenerzy: Karasek Artur — Bień Paweł.
| ||||||||
GLKS Krasocin | 2 — 5 | Start Słupia Jędrzejowska | 28 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 60' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 2 — 5 90+2' GLKS Krasocin: 33 Start: 12 Trenerzy: Sitkowski Grzegorz — Winiarski Łukasz.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 3 — 0 | Dąb Nagłowice | 28 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 GKS Kluczewsko: 1 Dąb: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz, PURA PAWeł — KRUPKA ZBIGNIEW, Seweryn Bogusław.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 3 — 1 | Strzelec Chroberz | 28 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 61' 2 — 1 3 — 1 LZS Czarnocin: 12 Strzelec: 1 Trenerzy: Pytel Przemysław — Sosień Seweryn.
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Termin 3 | ||||||||
Huragan Wilczyce | 2 — 1 | KS Tarłów | 28 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 5' 1 — 1 2 — 1 Huragan: 1 KS Tarłów: 12 Trenerzy: Pierzchała Wojciech — Tomczyk Robert.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 4 — 3 | ŁKS Georyt II Łagów | 28 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 4 — 3 82' Strażak: 1 ŁKS II: 1 Trenerzy: Stańczyk Piotr — Siwoń Grzegorz.
| ||||||||
Arka Pawłów | 2 — 2 | Zryw Zbigniewice | 28 SIE | 11:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 43' 2 — 2 78' Arka: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Majewski Jerzy.
| ||||||||
GTS Raków | 2 — 2 | Cukrownik Włostów | 28 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' 2 — 2 57' GTS Raków: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Więcek Andrzej — Dywan Andrzej.
| ||||||||
Koprzywianka II Koprzywnica | — | Ester Wojciechowice | 28 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 13' 0 — 3 19' 1 — 3 1 — 4 40' 1 — 5 44' 1 — 6 72' 1 — 7 82' Koprzywianka II: 1 Ester: 1 Trenerzy: Ciach Wojciech — Paszyński Piotr, Pałasz Jan.
| ||||||||
Zorza Czajków | 4 — 0 | UKS Iwaniska | 28 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Zorza: 12 UKS Iwaniska: 23 Trenerzy: Bochenek Leszek — Starba Grzegorz.
| ||||||||
Marol Jacentów | 1 — 2 | GKS Świniary | 28 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 75' Marol: 12 GKS Świniary: 1 Trenerzy: Rutkowski Zbigniew — Smykla Krzysztof.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Victoria Gaj | 0 — 2 | Respekt Myślenice | 27 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 38' 0 — 2 63' Victoria: 1 Respekt: 41 Trenerzy: Piwowarczyk Radoslaw, Wozniak Marcin — Senderski Przemyslaw, Topa Zbigniew.
| ||||||||
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 0 — 8 | Starówka Nowy Sącz | 27 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' 0 — 3 18' 0 — 4 21' 0 — 5 36' 0 — 6 59' 0 — 7 88' 0 — 8 90' Grodziszczanka: 12 Starówka: 12 Trenerzy: Sołek Tomasz, Telka Arkadiusz — Fiut Dominika, Maslej Marian.
| ||||||||
DAP Dębica | 0 — 3 | Tarnovia Tarnów | 28 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 44' 0 — 3 79' DAP: 12 Tarnovia: 1 Trenerzy: CABAJ MACIEJ — ĆWIK JACEK.
| ||||||||
SMS Niemce | 1 — 6 | UKS Widok SP 51 Lublin | 28 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 1 — 4 1 — 5 76' 1 — 6 80' SMS Niemce: 1 Widok: 23 Trenerzy: KOT PIOTR, BRONIKOWSKI TOMASZ, STEFANIAK PAWEŁ — Rodak Piottr, Porzucek Paweł.
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Termin 1 | ||||||||
Victoria Pińczów | 0 — 8 | Sparta Daleszyce | 27 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 55' 0 — 5 62' 0 — 6 71' 0 — 7 0 — 8 Victoria: 12 Sparta: 1 Trenerzy: Jacek Pasternak, Rafał Sobolewski — Marcin Wengorski.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 5 — 0 | Kobiecy KP Kielce | 28 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Wisła: 1 Kobiecy KP: 1 Trenerzy: Pabijańczyk Henryk — Kukła Dawid.
| ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 1 — 0 | KSP Kielce | 28 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 Hetmanki: 1 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Ochenduszka Mariusz — Czerwiak Monika, Tekiel Łukasz.
| ||||||||
Kamienna Brody | 0 — 8 | Orlicz Suchedniów | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 22' 0 — 4 0 — 5 0 — 6 0 — 7 47' 0 — 8 53' Kamienna: 12 Orlicz: 1 Trenerzy: KARWACKI MICHAŁ — KABAŁA RAJMUND.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 5 — 0 | Resovia Rzeszów | 27 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Jagiellonia: 12 Resovia: 98 Trenerzy: Kulawik Tomasz, Grzybko Piotr — Jęczkowski Dariusz , Rajzer Rafał.
| ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 0 — 3 | Progres 99 Kraków | 27 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 45' 0 — 3 90' TOP 54: 1 Progres 99: 1 Trenerzy: Buraczewski Tomasz, Więcierzewski Konrad, Jakubiec Tomasz — Lipecki Krzysztof, Terlecki Łukasz.
| ||||||||
Stal Mielec | 3 — 1 | Neptun Końskie | 27 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 19' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Stal: 1 Neptun: 1 Trenerzy: Kula Jakub, Dydo Bartłomiej — Jarząb Arkadiusz, Gad Bartłomiej.
| ||||||||
UKS SMS Łódź | 1 — 1 | Motor Lublin | 27 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' UKS SMS Łódź: 26 Motor: 1 Trenerzy: Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Tomaszewski Tomasz, Jabłoński Mariusz — Tomasz Jasik, Rogala Robert. | ||||||||
Wisła Kraków | 0 — 1 | Łódzki KS | 27 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 36' Wisła: 1 Łódzki KS: 33 Trenerzy: Kazimierz Kmiecik, Artur Łaciak — Janowski Jacek.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 0 — 1 | Znicz Pruszków | 27 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 86' Polonia: 1 Znicz: 1 Kartki także: Mateusz Małkiewicz 90'. Trenerzy: Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej, Gołaszewski Bartłomiej — Kochański Robert, Wojciechowski MArcin, Kądziela Jakub.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 2 — 3 | Cracovia Kraków | 28 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 75' 2 — 3 90+3' GKS Bełchatów: 1 Cracovia: 23 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNY — ŁACH WŁADYSŁAW, CABAJ MARCIN. |
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Termin 1 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 8 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 27 SIE | 09:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 KP KSZO 1929: 12 Pogoń: 1 Trenerzy: Waldek Domagałą, Darek Pietrasiak — Konat Rafalł.
| ||||||||
Moravia Morawica | 2 — 1 | Zenit Chmielnik | 27 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Moravia: 1 Zenit: 23 Trenerzy: Podsiadło Jarosław — Srokosz Sebastian, Maciński Karol.
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 3 | Orlęta Kielce | 27 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 29' 0 — 3 56' MKS Zdrój: 12 Orlęta: 1 Trenerzy: Kula Norbert — Janicki Karol.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 5 | Granat Skarżysko-Kamienna | 27 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 Unia: 69 Granat: 1 Trenerzy: Rokicki Krystian — Kasprzyk Dariusz.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 4 — 0 | Klimontowianka Klimontów | 28 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Juventa: 1 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Szymański Łukasz.
|
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Termin 1 | ||||||||
Zryw Skroniów | 2 — 3 | Orlicz Suchedniów | 27 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 53' 2 — 2 62' 2 — 3 65' Zryw: 1 Orlicz: 12 Trenerzy: Ziółkowski Wojciech — Krzysztoszek Mariusz .
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 1 — 3 | Hetman Włoszczowa | 27 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 24' 0 — 3 1 — 3 Wierna: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Paweł Bień — Łukasz Chuptyś.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 6 — 0 | Czarnovia Kielce | 27 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Lechia: 1 Czarnovia: 1 Trenerzy: BOGDAN WOZNIAK — WĄCHAŁA JAN.
| ||||||||
Rodzina Kielce | 1 — 4 | GKS Nowiny | 27 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 30' 1 — 2 1 — 3 80' 1 — 4 89' Rodzina: 1 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Pacanowski Paweł, Łebek Daniel — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 1 | Nida Oksa | 27 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' Sokół: 12 Nida: 1 Trenerzy: — Kusaj Andrzej, Radzijewki Marcin.
|
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 2 | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 27 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' Granat: 1 Naprzód: 18 Trenerzy: Sokołowski Rafał — Osiński Cezary.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 1 | KKP Korona Kielce | 27 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Korona SA: 12 KKP Korona: 1 Trenerzy: Gębura Michał, Graba Marek — Krężołek Tomasz, Pełka Mikołaj.
| ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 2 | TS 1946 Nida Pińczów | 28 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 5' 0 — 2 40' 1 — 2 Neptun: 1 TS 1946 Nida: 12 Trenerzy: GAD BARTŁOMIEJ — SOSIEŃ SEWERYN, KARWIŃSKI MARCIN.
|
31 bramek | Klaudiusz Marzec (29 + 2 k.) (Juventa) |
20 bramek | Maciej Śliwa (Juventa) |
17 bramek | Artur Piróg (15 + 2 k.) (Korona SA) |
16 bramek | Kacper Librowski (15 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
13 bramek | Cezary Matuszewski (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Termin 1 | ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 3 — 0 | Orlicz Suchedniów | 27 SIE | 11:00 | ||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 0 | Orlęta Kielce | 27 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wicher: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Tacij Marcin — Stefański Rafał.
| ||||||||
Rodzina Kielce | 4 — 0 | GKS Nowiny | 27 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Rodzina: 1 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Łebek Daniel, Pacanowski Paweł — Chrzanowski Damian.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 2 — 8 | Łysica Bodzentyn | 27 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 37' 1 — 3 1 — 4 51' 1 — 5 1 — 6 1 — 7 66' 1 — 8 2 — 8 Astra: 1 Łysica: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin, Sadko Tomasz — Dejworek Seweryn.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 3 — 2 | Samson Samsonów | 27 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 12' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Gród: 21 Samson: 12 Trenerzy: Mech Paweł, Mech Kamil — Piasecki Andrzej, Piasecki Kamil.
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 3 | Piast Stopnica | 27 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 54' 0 — 2 0 — 3 72' Gród: 12 Piast: 1 Trenerzy: Wieloch Piotr — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 1 | Nidzica Dobiesławice | 27 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' 2 — 1 Zenit: 1 Nidzica: 12 Trenerzy: Ozóg Radosław — .
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 27 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 60' Wisła: 12 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Baduszek Maciej — Kondek Dawid.
|
21 bramek | Szymon Wesołowski (19 + 2 k.) (Zenit) |
17 bramek | Patryk Kuśmierek (Zenit) |
16 bramek | Adrian Kapciak (Piast) |
12 bramek | Maciej Kardynał (Piast) |
11 bramek | Mariusz Matuszewski (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|