(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Górnik Zabrze | 0 — 1 | Korona Kielce | 8 LIS | 15:30 | ||||
0 — 1 Korona: 1 Trenerzy: OJRZYŃSKI LESZEK, CYRAK JERZY, KANCLERZ KAMIL, OPALIŃSKI GRZEGORZ — MARCIN BROSZ, TOMASZ WILMAN, WOJCIECH MROSZCZYK, MAREK MATUSZEK.
|
25 bramek | Krzysztof Szewczyk (21 + 4 k.) (Cracovia II) |
18 bramek | Artur Biały (17 + 1 k.) (Unia), Maciej Stróżak (16 + 2 k.) (Wisła, Beskid) |
15 bramek | Sebastian Świerzbiński (9 + 6 k.) (Podhale) |
14 bramek | Paweł Czajkowski (KP KSZO 1929), Piotr Kamiński (Czarni), Hubert Laskowski (Korona II), Krzysztof Świątek (13 + 1 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 2 — 2 | Klimontowianka Klimontów | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 49' ŁKS Łagów: 33 Klimontowianka: 24 Trenerzy: Dziubel Krzysztof, Brudek Marek — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 1 | Alit Ożarów | 8 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 70' 1 — 1 Hetman: 33 Alit: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Lipowski Jarosław.
| ||||||||
Kamienna Brody | 1 — 4 | Nidzianka Bieliny | 8 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 20' 0 — 3 28' 0 — 4 41' 1 — 4 Kamienna: 1 Nidzianka: 87 Trenerzy: Sobczyński Adrian — Wijas Paweł, Pindral Mateusz.
| ||||||||
W przerwie spotkania trener Adrian Sobczyński został usunięty przez sędzię ze strefy technicznej. | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 2 — 1 | Partyzant Radoszyce | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 85' MKS Zdrój: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Pietrzykowski Ireneusz — Komisarski Jarosław.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 1 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 Wierna: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Lniany Mariusz — Ruszkowski Cezary.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 0 | GKS Rudki | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Unia: 1 GKS Rudki: 1 Trenerzy: FENDRYCH ANDRZEJ — ŚWIETLIK DARIUSZ.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 3 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Pogoń: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: KURANTY JACEK — OSIŃSKI CEZARY.
| ||||||||
Neptun Końskie | 5 — 0 | Lubrzanka Kajetanów | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Neptun: 89 Lubrzanka: 89 Trenerzy: SZPIEGA WALDEMAR — STOCKI KRZYSZTOF, ZENOBIUSZ FOKS.
|
23 bramek | Bartosz Sot (22 + 1 k.) (Nidzianka), Michał Smolarczyk (18 + 5 k.) (Wierna) |
19 bramek | Jacek Rożek (14 + 5 k.) (Klimontowianka) |
17 bramek | Krystian Rzepa (16 + 1 k.) (Pogoń), Artur Kidoń (14 + 3 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Piast Stopnica | 3 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Piast: 27 Wisła: 12 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Francuz Wiesław, Boduszek Maciej.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 4 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Orlicz: 1 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz, Kabała Rajmund — Twaróg Michal, Wiśniewski Radosław.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 1 — 5 | Star Starachowice | 8 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 42' 1 — 3 52' 1 — 4 68' 1 — 5 89' Zieleń: 44 Star: 1 Trenerzy: Józefowski Karol — Anduła Artur.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 2 | Gród Ćmińsk | 8 LIS | 13:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
0 — 1 45+1' 0 — 2 90+1' Orlęta: 12 Gród: 1 Trenerzy: Cieślak Janusz — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 1 | GKS Nowiny | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 Moravia: 22 GKS Nowiny: 92 Trenerzy: BĘBEN MAREK, JEZIORSKI KAZIMIERZ — LUDWINEK MARIUSZ.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 2 | Polanie Pierzchnica | 8 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 33' 0 — 2 52' 1 — 2 Sparta: 12 Polanie: 22 Trenerzy: Mazur Jerzy — Kwaśniewski Łukasz.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 1 | Zenit Chmielnik | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 56' 2 — 1 Wicher: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir, Pałka Stanisław — Ubożak Łukasz, Boksa Krystian.
| ||||||||
Stal Kunów | 1 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 76' Stal: 1 Granat: 70 Kartki także: Sebastian Kostrzewa 44' — . Trenerzy: Jałocha Jarosław — Snopek Arkadiusz.
|
27 bramek | Mariusz Fabjański (22 + 5 k.) (Star) |
22 bramek | Jakub Majewski (Polanie), Dominik Szewczyk (GKS Nowiny), Michał Piotrowski (14 + 8 k.) (Wisła) |
15 bramek | Mirosław Słoń (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Piast Chęciny | 4 — 2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 40' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 Piast: 1 Politechnika Św.: 24 Trenerzy: Karol Mochocki — Artur Obarzanek.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 66' Bucovia: 12 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Haczkiewicz Marian, Tatar Tomasz — Kwiatkowski Maciej.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 4 — 0 | Skała Tumlin | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Piaskowianka: 1 Skała: 99 Trenerzy: OPARA GRZEGORZ, PIETRASIENICZ MIROSŁAW — SANIK WIESŁAW, GUZIK MICHAŁ.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Nida Sobków | 0 — 0 | GLKS Fałków | 8 LIS | 13:00 | ||||
Nida: 99 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Baran Robert.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 0 — 1 | Astra Piekoszów | 8 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 Zryw: 1 Astra: 1 Trenerzy: Kośmider Mariusz — Guzy Edward, Wiśniewski Marcin.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 3 — 0 | Dąb Nagłowice | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Lechia: 37 Dąb: 1 Trenerzy: Gałęziowski Mirosław — Jarmuda Sławomir.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 1 | Partyzant Wodzisław | 8 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 Sokół: 13 Partyzant: 12 Trenerzy: Luzar Jan — Styczeń Tomasz.
| ||||||||
Samson Samsonów | 0 — 2 | Victoria Mniów | 8 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 43' Samson: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Jagodziński Artur — Milcarz Michał, Królik Łukasz.
|
40 bramek | Albert Zajęcki (39 + 1 k.) (Lechia) |
25 bramek | Sebastian Wijas (23 + 2 k.) (Sokół) |
20 bramek | Marcin Supierz (MSS-Klonówka), Rafał Krzysztofik (16 + 4 k.) (Piaskowianka) |
18 bramek | Tomasz Raczyński (17 + 1 k.) (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Alit II Ożarów | 0 — 1 | OKS Opatów | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 14' Alit II: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Piotr Ożóg — Siczek Tomasz.
| ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 3 — 0 | Nidzica Dobiesławice | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Spartakus II: 1 Nidzica: 22 Trenerzy: Janaszek Arkadiusz — Idziak Adam.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 1 | GKS Górno | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+2' Baszta: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Maruszewski Dariusz — Waldon Mirosław.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 0 — 0 | Zryw Zbigniewice | 8 LIS | 13:00 | ||||
Agricola: 93 Zryw: 1 Trenerzy: Mrzygłód Marek, Kołacz Łukasz — Szmuc Tomasz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 4 — 3 | LZS Samborzec | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 47' 4 — 2 72' 4 — 3 81' Gród: 33 LZS Samborzec: 30 Trenerzy: Gruchała Przemysław — Gawroński Wojciech.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 2 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 8 LIS | 13:00 | ||||
Iwaniska | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 68' UKS Baćkowice: 12 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Czaja Adrian — Pospiech Leszek.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 4 — 0 | Świt Ćmielów | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Jawornik: 1 Świt: 1 Trenerzy: Szlembarski Marcin — Marynowski Tomasz.
|
33 bramek | Marcin Chmiel (30 + 3 k.) (LZS Samborzec) |
30 bramek | Patryk Klepacz (29 + 1 k.) (Gród) |
23 bramek | Tomasz Kopacki (20 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
22 bramek | Kamil Olesiński (Gród) |
20 bramek | Norbert Wątek (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Huragan Wilczyce | 2 — 4 | Arka Pawłów | 8 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 1 — 2 36' 2 — 2 2 — 3 47' 2 — 4 87' Huragan: 1 Arka P.: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 2 — 4 | Zorza Czajków | 8 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' 0 — 3 20' 0 — 4 44' 1 — 4 2 — 4 Ester: 1 Zorza: 12 Trenerzy: Paszyński Piotr — .
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 1 — 1 | KS Tarłów | 8 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 89' Cukrownik: 1 KS Tarłów: 95 Trenerzy: Kwiatosz Krzysztof — Tomczyk Robert.
| ||||||||
Piast Osiek | 3 — 0 | UKS Iwaniska | 8 LIS | 12:00 | ||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
Arka Koprzywnica | 6 — 3 | GKS Świniary | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 42' 4 — 1 4 — 2 67' 5 — 2 5 — 3 78' 6 — 3 Arka K.: 1 GKS Świniary: 1 Trenerzy: Ciach Wojciech — Urbaniak Robert.
| ||||||||
Marol Jacentów | 1 — 2 | GKS Obrazów | 8 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 21' 1 — 2 Marol: 12 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Rutkowski Zbigniew — Marzec Robert.
|
31 bramek | Damian Lipiec (28 + 3 k.) (GKS Obrazów) |
19 bramek | Łukasz Mazur (GKS Obrazów) |
18 bramek | Paweł Hammer (14 + 4 k.) (Huragan) |
15 bramek | Maciej Drozdowski (Huragan, Cukrownik) |
14 bramek | Przemysław Kopeć (4 + 10 k.) (GKS Świniary) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Respekt Myślenice | 2 — 0 | Potok Sitno | 7 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Respekt: 41 Potok: 98 Trenerzy: Senderski Przemysław, Topa Józef — Kiecana Rafał, Smoląg Tomasz.
| ||||||||
Sparta Daleszyce | 1 — 5 | Rysy Bukowina Tatrzańska | 7 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 40' 1 — 1 1 — 2 60' 1 — 3 1 — 4 67' 1 — 5 Sparta: 1 Rysy: 12 Trenerzy: Wengorski Marcin — Podczerwiński Paweł.
|
20 bramek | Halina Półtorak (Rysy) |
19 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
18 bramek | Marta Góral (17 + 1 k.) (Naprzód) |
17 bramek | Justyna Kapustka (16 + 1 k.) (Tarnovia) |
15 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Stal Kunów | 0 — 1 | Łysica Bodzentyn | 7 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 26' Stal: 1 Łysica: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Rubinkiewicz Mirosław.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 0 | Top-Spin Promnik | 7 LIS | 13:30 | ||||
1 — 0 Wisła: 1 Top-Spin: 12 Trenerzy: Pabijańczyk Henryk — Brudziński Arkadiusz.
|
12 bramek | Magdalena Bazan (Łysica) |
10 bramek | Federica Dall'Ara (9 + 1 k.) (Orlicz), Aleksandra Misiak (8 + 2 k.) (Wisła) |
9 bramek | Lilla Jamska (Stal), Agnieszka Wąsowicz (Top-Spin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Legia Warszawa | 2 — 1 | MKS Ełk | 7 LIS | 12:10 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Legia: 1 MKS Ełk: 1 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Sebastian Różycki, Arkadiusz Białostocki — Dakowicz Artur, Pokropski Wojciech. | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 1 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 60' 1 — 2 65' TOP 54: 77 KP KSZO 1929: 1 Trenerzy: Storto Miłosz , Ciejak Piotr — Domagała Waldemar, Pietrasiak Dariusz, Kadela Mariusz.
| ||||||||
Wisła Kraków | 0 — 0 | Jagiellonia Białystok | 8 LIS | 11:00 | ||||
Wisła: 1 Jagiellonia: 12 Trenerzy: KMIECIK KAZIMIERZ — Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr.
| ||||||||
Motor Lublin | 3 — 1 | Polonia Warszawa | 8 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 27' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Motor: 12 Polonia: 25 Trenerzy: Jasik Tomasz, Herda Karol — Maliszewski Michał, Maleszyk Damian.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 1 — 0 | Cracovia Kraków | 8 LIS | 12:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
1 — 0 Korona SA: 97 Cracovia: 23 Trenerzy: Mierzwa Marek, Gębura Michał — Mrozek Piotr, Cabaj Marcin.
| ||||||||
Łódzki KS | 2 — 1 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 8 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 33' Łódzki KS: 25 Hutnik: 1 Trenerzy: Pyrdoł Marcin — Orłowski Robert, Kaczmarczyk Adam, Tracz Wojciech. | ||||||||
GKS Bełchatów | 0 — 2 | UKS SMS Łódź | 8 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 81' 0 — 2 84' GKS Bełchatów: 54 UKS SMS Łódź: 26 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Kroczek Dawid, Jabłoński Mariusz.
| ||||||||
Stal Rzeszów | 0 — 1 | Stal Mielec | 8 LIS | 14:00 | ||||
0 — 1 Stal R.: 12 Stal M.: 12 Trenerzy: SZELIGA JERZY , KLOC PAWEŁ, POKRYWKA GRZEGORZ — Łętocha Krzysztof, Paprocki Przemysław, Wyparło Bogusław.
|
21 bramek | Kacper Piechniak (17 + 4 k.) (Jagiellonia) |
15 bramek | Czarek Sauczek (12 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Mikołaj Napora (Legia), Dawid Brzeski (12 + 1 k.) (Polonia) |
12 bramek | Piotr Poński (Korona SA), Mateusz Skonieczka (MKS Ełk), Sebastian Palonek (7 + 5 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 2 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 72' MKS Zdrój: 1 Granat: 31 Trenerzy: Malczewski Lech — Paździsz Andrzej.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | — | TS 1946 Nida Pińczów | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Zenit: 12 TS 1946 Nida: 12 Trenerzy: Srokosz Sebastian, Szymański Marek — Pasternak Jacek.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 0 — 2 | Wisła Junior Sandomierz | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 52' 0 — 2 70' Pogoń: 1 Wisła Junior: 33 Trenerzy: Konat Rafał — Jarosz Wojciech.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 2 | Juventa Starachowice | 7 LIS | 16:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 81' 1 — 2 90+1' Orlęta: 98 Juventa: 1 Trenerzy: Kowalik Mateusz — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 1 — 1 | ŁKS Georyt Łagów | 8 LIS | 13:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 Klimontowianka: 1 ŁKS Łagów: 12 Trenerzy: Dywan Andrzej — Siwoń Grzegorz.
|
38 bramek | Piotr Zieliński (36 + 2 k.) (Neptun) |
19 bramek | Karol Maciąg (Juventa), Mikołaj Podzielny (Juventa) |
15 bramek | Bartłomiej Sidor (13 + 2 k.) (Neptun) |
14 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 13 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 2 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 6 LIS | 17:30 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 42' KKP Korona: 1 KP KSZO 1929: 12 Trenerzy: Słabiak Mariusz, Krężołek Tomasz, Gil Piotr — Wróbel Marcin, Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 2 — 1 | Korona Kielce SA | 7 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 Granat: 1 Korona SA: 12 Trenerzy: Kasprzyk Dariusz — Graba Marek, Kubicki Jacek.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 5 | Juventa Starachowice | 7 LIS | 14:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
0 — 1 35' 0 — 2 52' 0 — 3 56' 0 — 4 71' 0 — 5 72' Orlęta: 33 Juventa: 1 Trenerzy: JANICKI KAROL — SPADŁO ZDZISŁAW.
|
18 bramek | Daniel Król (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Sebastian Klimczyk (KP KSZO 1929), Kornel Łosak (Korona SA) |
13 bramek | Mateusz Niewczas (Juventa) |
12 bramek | Emil Gołyski (Juventa), Cezary Matuszewski (10 + 2 k.) (KKP Korona) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Piast Chęciny | 3 — 3 | Wierna Małogoszcz | 7 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 1 — 2 48' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 82' Piast: 1 Wierna: 1 Trenerzy: MOCHOCKI KAROL — BIEŃ PAWEŁ.
| ||||||||
Moravia Morawica | 7 — 1 | Deko Włoszczowa | 7 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Moravia: 1 Deko: 1 Trenerzy: Podsiadło Jarosław — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 2 | Gród Ćmińsk | 7 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 19' 1 — 1 1 — 2 2 — 2 Orlicz: 1 Gród: 1 Trenerzy: Krzysztoszek Mariusz — Mech Paweł.
| ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 0 | Czarnovia Kielce | 7 LIS | 13:00 | ||||
GKS Nowiny: 1 Czarnovia: 18 Trenerzy: Wróbel Adam — Wąchała Jan.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 3 — 3 | GKS Górno | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 72' 3 — 1 3 — 2 83' 3 — 3 Lechia: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Bogdan Woźniak — Kobus Kamil, Zieliński Krystian.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 1 — 2 | Hetman Włoszczowa | 7 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 90' Nidzianka: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej — Podsiedzik Daniel .
|
15 bramek | Marcin Jakóbczyk (13 + 2 k.) (Piast) |
13 bramek | Arkadiusz Terech (7 + 6 k.) (Moravia) |
12 bramek | Norbert Jaworski (Piast) |
11 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Dawid Zolbach (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 3 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 7 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Victoria 2015: 12 Wisła: 12 Trenerzy: MAJCHROWSKI ANDRZEJ — BODUSZEK MACIEJ.
| ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 2 — 3 | Unia Sędziszów | 8 LIS | 10:00 | ||||
Skalbmierz | ||||||||
0 — 1 20' 0 — 2 40' 1 — 2 1 — 3 72' 2 — 3 Nidzica: 22 Unia: 1 Trenerzy: Idziak Adam, Gieres Jerzy — Gardiew Tomasz, Rokicki Krystian.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 26 września, 13:00, spotkanie odwołane z powodu opadów deszczu. |
11 bramek | Jakub Szewczyk (Unia) |
10 bramek | Dominik Wojtusik (Victoria 2015) |
9 bramek | Piotr Strasz (Unia) |
8 bramek | Mateusz Pobiega (7 + 1 k.) (Nidzica) |
7 bramek | Tomasz Niedźwiedź (Nidzica), Hubert Przebieracz (Sparta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Skała Tumlin | 0 — 5 | Spartakus Aureus Daleszyce | 7 LIS | 10:00 | ||||
0 — 1 9' 0 — 2 51' 0 — 3 72' 0 — 4 77' 0 — 5 79' Skała: 1 Spartakus: 1 Trenerzy: Guzik Michał — Więcek Andrzej.
|
16 bramek | Kacper Stachura (15 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno) |
13 bramek | Patryk Janus (Partyzant), Wojciech Umański (12 + 1 k.) (Partyzant) |
11 bramek | Konrad Smolec (10 + 1 k.) (Neptun) |
10 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus), Patryk Wiaderny (6 + 4 k.) (Neptun) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 3 — 1 | Dąb Nagłowice | 7 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Piaskowianka: 12 Dąb: 1 Trenerzy: Pietrasiewicz Mirosław — Seweryn Bogusław.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 5 | Naprzód Jędrzejów | 7 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 53' 0 — 2 61' 0 — 3 76' 0 — 4 0 — 5 80+1' Unia: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: GARDIEW TOMASZ — OSIŃSKI CEZARY.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 3 — 2 | Partyzant Wodzisław | 7 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 3 — 2 Start: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Styczeń Tomasz.
|
44 bramek | Bartłomiej Równicki (40 + 4 k.) (Naprzód) |
27 bramek | Adrian Merklinger (Dąb) |
23 bramek | Sebastian Rusek (22 + 1 k.) (Zryw) |
21 bramek | Piotr Kasza (16 + 5 k.) (Zryw) |
18 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|