Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.).

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 77

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,208
· Najnowszy użytkownik: locks287yc
Statystyki
statystyka
Grają ligi piłkarskie - wyniki
Hetman Włoszczowa
(fot. G. Sojka)

Piłkarskie ligi nabierają powoli rozpędu. Oprócz czwartej ligi w potyczkach 3. kolejki zobaczyć będziemy w ten weekend mogli także pilkarzy klasy okręgowej i wszystkich grup A-klasy. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.

A przed spotkaniami polecamy zapoznać się z transferami w czrwonej zakładce po lewej stronie.

III liga, gr. IV
Kolejka 1
Cracovia II Kraków  1 — 0  Avia ŚwidnikSOB17:00
Tomasz Bała (k.) 68'
1 — 0
 
Siarka Tarnobrzeg  0 — 1  Wisłoka DębicaSOB17:00
 
0 — 1
Kartki także: Kamil Beszczyński 87' — .
Sokół Sieniawa  3 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.SOB17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Orlęta Radzyń Podlaski  2 — 1  Podlasie Biała PodlaskaSOB17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Wisła Puławy  2 — 1  Wólczanka Wólka PełkińskaSOB18:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Stal Kraśnik  1 — 2  Korona II KielceNDZ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
ŁKS Probudex Łagów  0 — 1  Jutrzenka GiebułtówNDZ16:00
 
0 — 1
76' Szymon Czerwiak (sam.)
Wisła Sandomierz  3 — 1  Chełmianka ChełmNDZ17:00
1 — 0
 
Marcel Tyl (k.) 69'
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
KS Wiązownica  3 — 0  Hetman ZamośćNDZ17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Lewart Lubartów  0 — 1  Podhale Nowy TargNDZ17:00
 
0 — 1

2 bramkiMarcel Tyl (1 + 1 k.) (Wisła S.)
1 bramkaKamil Bełczowski (Wisła S.), Dariusz Cygan (Stal K.), Kacper Drelich (Sokół), Emil Drozdowicz (Wisła P.), Rafał Dusiło (Wólczanka), Wiktor Długosz (Korona II), Karol Kalita (Orlęta), Daquan King (Sokół), Hubert Kotowicz (Chełmianka), Damian Lubera (Wisłoka), Łukasz Mazurek (Sokół), Gabriel Mierzwiński (Podlasie), Adrian Paluchowski (Wisła P.), Kacper Rop (KS Wiązownica), Błażej Skórski (Podhale), Wałerij Sokolenko (KS Wiązownica), Szymon Stanisławski (KP KSZO 1929), Maciej Wojczuk (Orlęta), Kacper Wydra (KS Wiązownica), Tomasz Bała (1 k.) (Cracovia II), Oskar Sewerzyński (1 k.) (Korona II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

III liga, gr. IV
1.   KS Wiązownica 1 3   3–  0 1
2.   Wisła Sandomierz 1 3   3–  1 1
  Sokół Sieniawa 1 3   3–  1 1
4.   Wisła Puławy 1 3   2–  1 1
  Orlęta Radzyń Podlaski 1 3   2–  1 1
  Korona II Kielce 1 3   2–  1 1
7.   Cracovia II Kraków 1 3   1–  0 1
  Podhale Nowy Targ 1 3   1–  0 1
  Wisłoka Dębica 1 3   1–  0 1
  Jutrzenka Giebułtów 1 3   1–  0 1
11.   Stal Stalowa Wola 0   – 
12.   Podlasie Biała Podlaska 1 0   1–  2 1
  Wólczanka Wólka Pełkińska 1 0   1–  2 1
  Stal Kraśnik 1 0   1–  2 1
15.   Siarka Tarnobrzeg 1 0   0–  1 1
  ŁKS Probudex Łagów 1 0   0–  1 1
  Lewart Lubartów 1 0   0–  1 1
  Avia Świdnik 1 0   0–  1 1
19.   Chełmianka Chełm 1 0   1–  3 1
  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 1 0   1–  3 1
21.   Hetman Zamość 1 0   0–  3 1


IV liga
Kolejka 3
TS 1946 Nida Pińczów  1 — 2  Star StarachowiceSOB17:00
 
0 — 1
Karol Stępnik (k.) 45+1'
1 — 1
 
 
1 — 2
Alit Ożarów  3 — 2  Olimpia Pogoń StaszówSOB17:30
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
Łysica Bodzentyn  0 — 1  Czarni PołaniecSOB17:30
 
0 — 1
Wierna Małogoszcz  3 — 0  Partyzant RadoszyceSOB17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 3  GKS RudkiNDZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
 
2 — 3
Spartakus Daleszyce  3 — 3  Lubrzanka KajetanówNDZ17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
 
3 — 3
W 86. minucie Damian Kopyciński (Lubrzanka) nie wykorzystał rzutu karnego - rzut karny został powtórzony.
OKS Opatów  1 — 4  Orlicz Suchedniów NDZ17:30
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
Neptun Końskie  3 — 1  Naprzód JędrzejówNDZ17:30
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
Hetman Włoszczowa  2 — 5  Moravia MorawicaNDZ17:30
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
 
2 — 4
 
2 — 5
90' Maciej Horna (k.)
GKS Nowiny  4 — 0  AKS 1947 Busko-ZdrójNDZ17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 

4 bramkiMaciej Żądło (Spartakus)
3 bramkiKarol Armata (Neptun), Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Kamil Łokieć (Alit), Maciej Horna (2 + 1 k.) (Moravia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

IV liga
1.   Czarni Połaniec 3 9   7–  2 3
2.   Spartakus Daleszyce 3 7   8–  4 2 1
  Alit Ożarów 3 7   8–  4 2 1
4.   GKS Nowiny 3 6   7–  3 2 1
5.   Moravia Morawica 3 6 10–  4 2 1
6.   Neptun Końskie 3 6   6–  5 2 1
7.   Star Starachowice 3 6   6–  5 2 1
8.   Łysica Bodzentyn 3 4   4–  4 1 1 1
9.   Orlicz Suchedniów 3 4   6–  4 1 1 1
10.   Naprzód Jędrzejów 3 4   9–  7 1 1 1
11.   GKS Rudki 3 4   3–  4 1 1 1
12.   AKS 1947 Busko-Zdrój 3 4   4–  7 1 1 1
13.   Olimpia Pogoń Staszów 3 3   5–  6 1 2
14.   Hetman Włoszczowa 3 3   5–  7 1 2
15.   Wierna Małogoszcz 3 3   5–  8 1 2
16.   Granat Skarżysko-Kamienna 3 3   8–  5 1 2
17.   TS 1946 Nida Pińczów 3 2   2–  3 2 1
18.   Lubrzanka Kajetanów 3 2   5–  7 2 1
19.   OKS Opatów 3 1   3–10 1 2
20.   Partyzant Radoszyce 3 0   0–12 3
 


Klasa okręgowa
Kolejka 1
Wicher Miedziana Góra  3 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzSOB11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
3 — 2
 
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 0  Świt ĆmielówSOB11:00
1 — 0
 
W 70. minucie Sparta nie wykorzystała rzutu karnego (Tomasz Dymanowski obronił).
Orlęta Kielce  0 — 5  Klimontowianka PBI KlimontówSOB11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
W 10. minucie Orlęta Kielce nie wykorzystały rzutu karnego (bramkarz obronił).
Piast Stopnica  2 — 1  Unia SędziszówSOB11:30
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Zenit Chmielnik  2 — 1  Zorza Tempo PacanówNDZ17:30
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Zryw Zbigniewice  0 — 1  Stal KunówNDZ17:30
 
0 — 1
Bucovia Bukowa  1 — 0  Sparta DwikozyNDZ17:30
1 — 0
 
Piaskowianka Piaski  1 — 1  Kamienna BrodyNDZ17:30
brak danych — Marcin Dynarek28'

2 bramkiJacek Rożek (Klimontowianka)
1 bramkaKamil Adamski (Victoria 2015), Michał Borek (Victoria 2015), Marcin Dynarek (Kamienna), Michał Hołody (Klimontowianka), Maciej Kiliański (Klimontowianka), Tomasz Kita (Unia), Mateusz Leszczyński (Piast), Bartosz Malinowski (Wicher), Patryk Mazur (Zorza Tempo), Sebastian Misztal (Zenit), Mateusz Miłek (Klimontowianka), Piotr Mocherek (Sparta K. W.), Wiktor Nogacki (Wicher), Piotr Saladra I (Bucovia), Michał Sobczyk (Wicher), Szymon Wesołowski (Zenit), Patryk Wodnicki (Stal), Paweł Żmuda (Piast)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa
1.   Klimontowianka PBI Klimontów 1 3   5–  0 1
2.   Wicher Miedziana Góra 1 3   3–  2 1
3.   Piast Stopnica 1 3   2–  1 1
  Zenit Chmielnik 1 3   2–  1 1
5.   Stal Kunów 1 3   1–  0 1
  Sparta Kazimierza Wielka 1 3   1–  0 1
  Bucovia Bukowa 1 3   1–  0 1
8.   Kamienna Brody 1 1   1–  1 1
9.   Piaskowianka Piaski 1 1   1–  1 1
10.   Victoria 2015 Skalbmierz 1 0   2–  3 1
11.   Zorza Tempo Pacanów 1 0   1–  2 1
  Unia Sędziszów 1 0   1–  2 1
13.   Sparta Dwikozy 1 0   0–  1 1
  Zryw Zbigniewice 1 0   0–  1 1
  Świt Ćmielów 1 0   0–  1 1
16.   Orlęta Kielce 1 0   0–  5 1
 


Klasa A, gr. I
Kolejka 1
Gród Ćmińsk  2 — 3  Samson SamsonówSOB11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
Polonia Białogon Kielce  3 — 1  Victoria MniówSOB15:00
 
0 — 1
25' Mateusz Pedrycz (sam.)
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
Astra Piekoszów  2 — 1  KS SmykówSOB17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Polanie Pierzchnica  1 — 1  Tęcza GowarczówNDZ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Skała Tumlin  1 — 2  Radiator$ StąporkówNDZ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
Granat Borki  2 — 5  Lechia StrawczynNDZ15:00
Mateusz Kaniowski24', Wiktor Banaśkiewicz48' — brak danych 5
MSS-Klonówka Masłów  2 — 4  Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynNDZ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4

2 bramkiJakub Wójcik (Samson)
1 bramkaWiktor Banaśkiewicz (Granat), Marcin Blicharski (Sokół), Jakub Bodzioch (Astra), Michał Bracha (Skała), Kamil Frączyk (Gród), Grzegorz Gałązka (Tęcza), Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon), Patryk Janus (KS Smyków), Jakub Jedlikowski (Polonia Białogon), Mateusz Kaniowski (Granat), Jakub Kosiński (Polonia Białogon), Konrad Kotte (Radiator$), Przemysław Kupis (MSS-Klonówka), Marcin Lipowski (MSS-Klonówka), Sebastian Miter (Astra), Grzegorz Napora (Sokół), Mariusz Piwowarczyk (Samson), Marcin Snoch (Sokół), Klaudiusz Sołtysiak (Radiator$), Michał Staszewski (Polanie), Mateusz Wieczorek (Gród), Sebastian Wijas (Sokół)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa A, gr. II
Kolejka 1
Start Słupia JędrzejowskaWierna II MałogoszczSOB16:00
Goście nie dojechali na mecz.
GKS Imielno  2 — 1  Nida SobkówSOB17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj.






(fot. G. Sojka)

Nidzica Dobiesławice  2 — 0  Zieleń ŻelisławiceNDZ15:00
Kazimierza Wielka 
1 — 0
 
2 — 0
 
Wisła Nowy Korczyn  1 — 1  Dąb NagłowiceNDZ15:00
Zryw Skroniów  4 — 3  LKS BolminNDZ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
Piotr Wnuk (sam.) 68'
3 — 2
 
4 — 2
 
 
4 — 3
Nida Oksa  2 — 1  Gród WiślicaNDZ16:30

2 bramkiHubert Pietras (Nidzica)
1 bramkaSzymon Błaszczyk (LKS Bolmin), Dawid Dostał (GKS Imielno), Hubert Myśliński (LKS Bolmin), Mariusz Paluch (LKS Bolmin), Marcin Sadowski (Zryw), Grzegorz Toboła (Zryw), Kamil Woliński (GKS Imielno), Rafał Woliński (Nida S.), Krystian Zasada (Zryw)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa A, gr. III
Kolejka 1
Huragan Wilczyce  0 — 2  LZS SamborzecNDZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
FKS Łazy Starachowice  2 — 0  GKS ObrazówNDZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
UKS Baćkowice  1 — 2  Arka PawłówNDZ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Góral Górno  1 — 1  Piast OsiekNDZ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Nidzianka Bieliny  1 — 2  Baszta RytwianyNDZ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2

1 bramkaSebastian Kostrzewa (Arka), Jarosław Kończak (Arka), Dawid Krzysiek (Nidzianka), Wiktor Król (Baszta), Karol Maciąg (Łazy), Damian Mądry (LZS Samborzec), Filip Niewczas (Łazy), Patryk Papaj (UKS Baćkowice), Robert Radek (Góral), Bartłomiej Ryński (Piast), Mateusz Wicik (Baszta), Cezary Zioło (LZS Samborzec)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa A, gr. I
1.   Lechia 1 3   5–  2
2.   Sokół 1 3   4–  2
3.   Polonia Białogon 1 3   3–  1
4.   Samson 1 3   3–  2
5.   Astra 1 3   2–  1
  Radiator$ 1 3   2–  1
7.   Tęcza 1 1   1–  1
8.   Polanie 1 1   1–  1
9.   Gród 1 0   2–  3
10.   KS Smyków 1 0   1–  2
  Skała 1 0   1–  2
12.   MSS-Klonówka 1 0   2–  4
13.   Victoria 1 0   1–  3
14.   Granat 1 0   2–  5
 
Klasa A, gr. II
1.   Nidzica 1 3   2–  0
2.   Zryw 1 3   4–  3
3.   GKS Imielno 1 3   2–  1
  Nida O. 1 3   2–  1
5.   Dąb 1 1   1–  1
6.   Wisła 1 1   1–  1
7.   Unia 0   – 
  Start 0   – 
  Wierna II 0   – 
10.   LKS Bolmin 1 0   3–  4
11.   Gród 1 0   1–  2
  Nida S. 1 0   1–  2
13.   Zieleń 1 0   0–  2
 

Klasa A, gr. III
1.   LZS Samborzec 1 3   2–  0
  Łazy 1 3   2–  0
3.   Baszta 1 3   2–  1
  Arka 1 3   2–  1
5.   Piast 1 1   1–  1
6.   Góral 1 1   1–  1
7.   Koprzywianka 0   – 
8.   Nidzianka 1 0   1–  2
  UKS Baćkowice 1 0   1–  2
10.   Huragan 1 0   0–  2
  GKS Obrazów 1 0   0–  2
12.   Strażak 0   – 
 
Komentarze
#1 | Kl O dnia sierpień 01 2020 10:45:48
Kto awansuje z okręgówki ?
#2 | Olo dnia sierpień 01 2020 10:56:14
Nie ma żadnego pewniaka do awansu.
#3 | Kolo dnia sierpień 01 2020 10:57:58
Unia Sędziszów ma największe szanse
#4 | Lks dnia sierpień 01 2020 11:01:25
orlęta awans
#5 | okregówka dnia sierpień 01 2020 11:02:44
Sparta Kazimierza Wielka pewniak
#6 | Zzz dnia sierpień 01 2020 11:07:06
Jak sędzia Piekarski może sędziować mecz o 15 w Pierzchnicy i 16:30 w Oksie. Teleportuje się ?
#7 | Granat dnia sierpień 01 2020 11:09:11
Dobre transfery w Granacie Borki. Mieli dojść jeszcze Pach z Neptuna, Wijas z Nidy, Ernestowicz z Lechii i Doroszko z Łopuszna ale będziemy ich ściągnąć na wiosnę. GRANACIK na awans
#8 | okr dnia sierpień 01 2020 11:14:54
Myślę, że Sędziszów albo Kunów mają największe szanse. Słychać też że Klimontów bardzo chciałby awansować, co do reszty ciężko ocenić jak wszyscy będą grać po tej przerwie
#9 | Do 7 dnia sierpień 01 2020 11:18:36
Doroszko poszedł do Bukowy
#10 | Fanatyk dnia sierpień 01 2020 11:35:53
Doroszko dobry grajek!
#11 | kibic z Kostomlut dnia sierpień 01 2020 11:39:06
jaki wynik Wicherka?
#12 | Kibic dnia sierpień 01 2020 11:39:43
Jak świt ?
#13 | Hag dnia sierpień 01 2020 11:42:26
Klimontow prowadzi 1:0 z Orletami
#14 | Mks dnia sierpień 01 2020 11:46:33
Sparta Świt 0 1
#15 | U dnia sierpień 01 2020 11:49:42
Jak oręta z klimontowem
#16 | kibic z Kostomlut dnia sierpień 01 2020 11:53:11
Jak Wicherek?
#17 | Unia dnia sierpień 01 2020 11:54:14
Sędziszów mocny, doszło kilku ciekawych zawodników i kasa sie zgadza.
#18 | Klim dnia sierpień 01 2020 11:55:12
Klima transmituje mecz na fb wiec nie musicie sie pytać co chwilę o wynik
#19 | Wyniki dnia sierpień 01 2020 11:55:38
Pisać wyniki kto na meczach
#20 | Orleta dnia sierpień 01 2020 11:57:22
Orleta - Klimonyowianka 0-1 do przerwy.
#21 | Gugua dnia sierpień 01 2020 12:19:08
Jak unia sedziszow ?
#22 | Wynik dnia sierpień 01 2020 12:21:17
Piast - Unia 1:0
#23 | Orleta dnia sierpień 01 2020 12:22:32
Orleta - Klimonyowianka 0-2
#24 | Orleta dnia sierpień 01 2020 12:26:02
Orleta - Klimontowianka 0-3
#25 | Unia dnia sierpień 01 2020 12:33:11
Unia stracila bramke po bledzie.
#26 | Ks dnia sierpień 01 2020 12:37:19
Ile musi być młodzieżowców w okręgówce? Jedne czy dwóch
#27 | Do Ks dnia sierpień 01 2020 12:42:17
Dwóch młodzieżowców
#28 | ghs dnia sierpień 01 2020 12:44:17
§8 1. W meczach mistrzowskich seniorów muszą brać udział zawodnicy młodzieżowi, których na boisku musi występować przez cały mecz co najmniej:
a. dwóch w IV lidze
b. dwóch w Klasie Okręgowej
c. jeden w klasie A.
2. Zawodnikami młodzieżowymi są zawodnicy, którzy w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie danego sezonu rozgrywkowego ukończyli 21 rok życia oraz zawodnicy
młodsi (...)
#29 | Orleta dnia sierpień 01 2020 12:45:00
Orleta - Klimontowianka 0-4
#30 | Do 9 dnia sierpień 01 2020 12:45:08
Zgadzam się dobry w końcu w 3 lidze ładnie grał
#31 | Hj dnia sierpień 01 2020 12:47:35
Jak tam wicher
#32 | Orleta dnia sierpień 01 2020 12:51:25
Orleta - Klimontowianka 0-5
#33 | Wmg dnia sierpień 01 2020 13:01:08
Wicher 3:2 victoria
#34 | gość dnia sierpień 01 2020 13:01:33
Sparta KW- Świt 1: 0. koniec meczu.
#35 | Guguhq dnia sierpień 01 2020 13:08:34
Unia po bledzie Otreby ? (Bramkarza) ?
#36 | Kielce86 dnia sierpień 01 2020 13:09:02
Grod Samson 2-3
#37 | Unia dnia sierpień 01 2020 13:09:25
Jako wynik unia
#38 | Do 5 dnia sierpień 01 2020 13:21:37
Buhhhaaa to dopiero dziś pokazali jak to ma być pewniak to poziom okregowki to dno
#39 | do 7 dnia sierpień 01 2020 13:23:32
Nie podniecajcie się tak w tych Borkach,pewnie i tak będziecie walczyć o utrzymanie
#40 | Do # 4 dnia sierpień 01 2020 13:48:43
Masz awans Orląt xD
#41 | Unia dnia sierpień 01 2020 13:50:16
Podajcie wynik
#42 | Gosc1 dnia sierpień 01 2020 13:51:24
Piast Stopnica - Unia Sędziszów 2-1
#43 | Tkl dnia sierpień 01 2020 13:58:37
Nie przechwalając brawo zarząd w Klimontowie! Budujecie coś pięknego!
#44 | Do 38 dnia sierpień 01 2020 14:07:24
Sa 3 pkt czy nie? O to chyba chodzi po 90 minutach ,dziękuję do widzenia
#45 | kibic obserwator dnia sierpień 01 2020 14:10:27
Do 38.To ten poziom zaniża min Świt, który potrafił tylko murować bramkę.Jakby nie ich bramkarz który obronił rzut karny i wiele innych setek to spokojnie powinno być 4 zero.
#46 | Kibic Tki dnia sierpień 01 2020 14:56:04
Klimontowianka awans solidna druzyna powodzenia!!!
#47 | Obser. dnia sierpień 01 2020 15:10:15
Unia po bledzie obrony stracila obydwie bramki..Bramka dla Uni po ładnej akcji z lewej strony strzelca nie znam bo .Jedyne czym wyroznil sie ten mecz to wyzwiskami pod adresem sedziow i druzyny przyjezdnej .
#48 | Do 4 dnia sierpień 01 2020 15:11:35
Masz rację, Orlęta pewniak do awansu
#49 | Sto dnia sierpień 01 2020 15:29:05
Stopnica mega drużyna, walka, cały mecz pod kontrolą, unia może miała 15 minut
#50 | analityk dnia sierpień 01 2020 15:40:05
Stopnica może powalczyć o awans
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.



Wiadomości
3 sierpnia
2 sierpnia
1 sierpnia
30 lipca
28 lipca
27 lipca
25 lipca
24 lipca
23 lipca
19 lipca
18 lipca
15 lipca
14 lipca
12 lipca
11 lipca
10 lipca
9 lipca
7 lipca
6 lipca
3 lipca
2 lipca
30 czerwca
27 czerwca
26 czerwca
24 czerwca
Dziś urodziny mają
Franciszek Pindral (11 lat, DAP Kielce)
Bartłomiej Kasza (11 lat, Zryw)
Artur Basiak (12 lat, KS Smyków)
Piotr Kurtek (13 lat, GKS Nowiny)
Piotr Szwagierczak (13 lat, Strażak)
Piotr Tomaszewski (13 lat, SOAP Kadet)
Bartosz Gruszka (13 lat, DAP Kielce)
Dominik Znojek (14 lat, GKS Nowiny)
Bartosz Piątkowski (14 lat, Klimontowianka)
Igor Skrzyniarz (14 lat, Korona II)
Daniel Dybiński (15 lat, Moravia)
Patryk Lamentowicz (15 lat, Partyzant)
Maciej Sodo (15 lat, AKS 1947)
Łukasz Cioroch (16 lat, Kamienna)
Jakub Jończyk (16 lat, TS 1946 Nida)
Adam Kaleta (16 lat, Neptun)
Konrad Lis (16 lat, Gród)
Jakub Czaja (16 lat, AP SKS Star)
Kinga Tomana (17 lat, Victoria 2015)
Michał Bednarek (17 lat, Tęcza)
Nikodem Detka (18 lat, Czarnovia)
Oskar Olszewski (18 lat, GKS Nowiny)
Dawid Kolasiński (18 lat, LZS Samborzec)
Adrian Cholerzyński (18 lat, Hetman)
Konrad Angelo (18 lat, Granat)
Olaf Kowalik (18 lat, Stal)
Cezary Przypkowski (18 lat, Wisła II)
Piotr Lichota (18 lat, Vitalpol)
Jakub Romanek (19 lat, Gród)
Oskar Gosek (19 lat, Orlęta)
Aleksander Nowak (19 lat, Orlęta)
Michał Pierzchnica (20 lat, Deko)
Jakub Mucha (20 lat, Wisła Junior)
Norbert Kobiałka (20 lat, Baszta)
Patryk Pasternak (21 lat, Polanie)
Przemysław Kowalski (21 lat, Baszta)
Damian Urban (22 lata, Piaskowianka)
Rafał Brzeziński (23 lata, Start)
Mateusz Rejowski (23 lata, Wierna)
Patryk Lech (23 lata, Orlęta)
Michał Adach (23 lata, Polanie)
Mateusz Brzdąk (24 lata, Gród)
Łukasz Murdza (24 lata, GKS Iwaniska)
Dawid Bąba (24 lata, Hetman)
Dominik Wikło (24 lata, Łysica)
Dawid Nowak (24 lata, Victoria 2015)
Damian Świercz (24 lata, Victoria)
Erwin Pastuszka (25 lat, Ester)
Piotr Dudzik (25 lat, Klonówka)
Michał Hajdenrajch (26 lat, Łysica)
Sebastian Frej (26 lat, Dąb)
Adam Sikora (26 lat, GTS Raków)
Szymon Omasta (26 lat, GLKS Krasocin)
Tomasz Sowa (26 lat, Piast)
Michał Bąk I (27 lat, Bucovia)
Adrian Ciesielski (27 lat, GKS Kluczewsko)
Michał Bąk (93) (27 lat, Bucovia)
Marcin Pindral (28 lat, Nidzianka)
Dawid Stachera (28 lat, GKS Iwaniska)
Paweł Kamiński (29 lat, TS 1946 Nida)
Damian Kopeć (30 lat, Nida)
Dominik Wiśniewski (30 lat, Skała)
Mateusz Dostał (30 lat, Nida)
Karol Janicki (31 lat, MSS-Klonówka)
Michał Sołtysik (32 lata, Nida)
Dariusz Górski (33 lata, Ester)
Dominik Grzyb (33 lata, LKS Bolmin)
Paweł Spiecha (33 lata, Zenit)
Emil Naszydłowski (36 lat, Orlicz II)
Dariusz Maruszewski (37 lat, Pogoń)
Paweł Minda (38 lat, Polonia Białogon)
Paweł Pruś (41 lat, Agricola)
Mariusz Podgórski (42 lata, Olimp)
Jacek Czarnecki (42 lata, Skała)
Paweł Dygas (48 lat, ULKS Łączna)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."