W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 5 — 0 | Nidzianka Bieliny | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Lubrzanka: 97 Nidzianka: 87 Trenerzy: Świetlik Darek — Wijas Paweł, Pindral Mateusz.
| ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 1 | Łysica Bodzentyn | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 75' Moravia: 22 Łysica: 1 Trenerzy: Marek Bęben — Cieślak Janusz .
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 2 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 MKS Zdrój: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Pietrzykowski Ireneusz — Kośmider Mariusz, Osiński Cezary.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 82' Hetman: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — SEKUŁA RADOSŁAW, MALEC PIOTR.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 0 — 3 | Korona II Kielce | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 25' 0 — 3 82' Sparta: 12 Korona II: 1 Trenerzy: Burliga Szymon — Czaja Paweł, Kuzera Kamil, Haczkiewicz Jarosław.
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 4 — 0 | Alit Ożarów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Wisła: 1 Alit: 12 Trenerzy: PACHOLARZ JAROSŁAW, BESZCZYŃSKI DANIEL — CHORAB PIOTR.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 0 — 0 | Unia Sędziszów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
Partyzant: 1 Unia: 1 Trenerzy: Komisarski Jarosław — Fendrych Andrzej.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 3 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 30' 3 — 1 ŁKS Łagów: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Jaworek Paweł — Ruszkiewicz Cezary, Sosień Seweryn.
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Star Starachowice | 2 — 2 | GKS Nowiny | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 45' 1 — 2 2 — 2 Star: 1 GKS Nowiny: 92 Trenerzy: Anduła Artur — Ludwinek Mariusz.
| ||||||||
Piast Stopnica | 2 — 2 | Polanie Pierzchnica | 8 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 88' 2 — 2 88' Piast: 1 Polanie: 21 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Trela Krzysztof, Kwaśniewski Leszek.
| ||||||||
GKS Rudki | 0 — 0 | Klimontowianka Klimontów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
GKS Rudki: 1 Klimontowianka: 24 Trenerzy: Kowalski Łukasz, Kośmicki Marcin — Mażysz Adam, Szymański Łukasz.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 4 — 0 | Gród Ćmińsk | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Orlicz: 1 Gród .: 1 Trenerzy: Górecki Dariusz — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 Zenit: 1 Granat: 30 Trenerzy: Ubożak Łukasz — Rot Jerzy.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 8 | Stal Kunów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 37' 0 — 3 46' 0 — 4 60' 0 — 5 74' 0 — 6 75' 0 — 7 80' 1 — 7 1 — 8 90' Wicher: 1 Stal: 1 Trenerzy: WOJTASIŃSKI SŁAWOMIR, SALWA PIOTR — JAŁOCHA JAROSŁAW, DYNAREK MARCIN.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 3 — 2 | Gród Wiślica | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 48' 2 — 2 55' 3 — 2 Lechia: 37 Gród W.: 1 Trenerzy: Bogdan Woźniak, Gałęziowski Mirosław — Gruchała Przemysław, Sobura Marek.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 0 — 0 | Kamienna Brody | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
Sparta: 55 Kamienna: 1 Trenerzy: Mazur Jerzy — Wróbel Marcin.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Termin 10 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 0 — 3 | Nida Sobków | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 43' 0 — 3 86' Zieleń: 12 Nida S.: 77 Trenerzy: JÓZEFOWSKI KAROL — JANICKI KAROL, POCZĘTY MACIEJ.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 2 — 0 | Piast Chęciny | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Astra: 1 Piast: 1 Trenerzy: Guzy Edward, Pakuła Kamil — Stefański Rafał.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 0 | Bucovia Bukowa | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 Politechnika Św.: 1 Bucovia: 30 Trenerzy: Obarzanek Artur — Jamrozik Michał, Tatar Tomasz.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 3 — 0 | Orlęta Kielce | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Radiator$: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Kołodziejczyk Tomasz .
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 3 — 3 | Nida Oksa | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 68' 2 — 2 72' 3 — 2 3 — 3 90' ŁKS Łopuszno: 12 Nida O.: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Kusaj Andrzej, Radziejewski Marcin.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 3 — 3 | Tęcza Gowarczów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 15' 2 — 1 2 — 2 45' 2 — 3 3 — 3 Zryw S.: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Ziółkowski Wojciech — Skowron Paweł.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 3 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 50' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 87' Piaskowianka: 12 Sokół: 12 Trenerzy: Magiera Stanisław, Pietrasiewicz Mirosław — Trela Mariusz.
| ||||||||
Victoria Mniów | 4 — 1 | Partyzant Wodzisław | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 48' 3 — 1 4 — 1 Victoria: 1 Partyzant: 92 Trenerzy: Milcarz Michał — Objosło Przemysław.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Termin 10 | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 5 — 0 | Koprzywianka Arka Koprzywnica | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 MSS-Klonówka: 1 Koprzywianka Arka: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr — Walczak Marek.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 3 — 0 | UKS Baćkowice | 8 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Alit II: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Ożóg Piotr — Czaja Adrian.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 3 | Nidzica Dobiesławice | 8 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 1 — 2 49' 1 — 3 67' Wisła: 1 Nidzica: 22 Trenerzy: Misiewicz Łukasz, Boduszek Maciej — Józiak Adam, Grudzień Michał.
| ||||||||
GKS Obrazów | 3 — 3 | Piast Osiek | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 18' 1 — 2 48' 1 — 3 75' 2 — 3 3 — 3 GKS Obrazów: 1 Piast: 1 Trenerzy: Gajda Maciej — Ryński Robert.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 2 — 2 | LZS Samborzec | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 45' 0 — 2 60' 1 — 2 2 — 2 Agricola: 1 LZS Samborzec: 33 Trenerzy: twaróg michał, kołacz łukasz — gawroński wojciech.
| ||||||||
OKS Opatów | 0 — 2 | Świt Ćmielów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 64' 0 — 2 90+2' OKS Opatów: 1 Świt: 1 Trenerzy: PIETRASIAK DARIUSZ, ĆWIK RADOSŁAW — MARYNOWSKI TOMASZ.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 1 — 4 | GKS Górno | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 1 — 2 57' 1 — 3 80' 1 — 4 89' Jawornik: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Sender Andrzej , Wątek Marcin — Szczurek Jarosław , Kowalik Przemysław.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 3 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 32' 0 — 2 64' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Baszta: 91 Zorza Tempo: 12 Trenerzy: Zaliński Maciej — Malczewski Lech.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Skała Tumlin | 5 — 2 | Granat Borki | 8 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 72' 5 — 1 5 — 2 90' Skała: 12 Granat: 1 Trenerzy: Janik Wiesław — Filipiak Mateusz, Kolus Zbigniew.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 1 — 6 | KS Smyków | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 28' 0 — 4 38' 0 — 5 39' 1 — 5 1 — 6 73' Unia: 1 KS Smyków: 12 Trenerzy: Bodzioch Marcin — Kołodziejczyk Dawid.
| ||||||||
W 68. minucie Damian Zbróg (Smyków) nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
ULKS Łączna | 0 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 55' ULKS Łączna: 1 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Drej Karol.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 3 — 2 | Samson Samsonów | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 18' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90' 3 — 2 Płomień: 1 Samson: 1 Trenerzy: Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz — Rynk Mariusz, Gębski Łukasz.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 1 | Spartakus II Daleszyce | 9 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 80' 2 — 1 Top-Spin: 1 Spartakus II: 1 Trenerzy: Brudziński Arkadiusz, Gawroński Andrzej — Janaszek Arkadiusz.
| ||||||||
LKS Bolmin | 6 — 0 | KS Kamienna Wola | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 LKS Bolmin: 94 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Nowaczek Paweł — Ryszard Janus.
|
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
GLKS Krasocin | 8 — 2 | Vitalpol Solec-Zdrój | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 53' 6 — 1 7 — 1 7 — 2 82' 8 — 2 GLKS Krasocin: 1 Vitalpol: 1 Trenerzy: Sitowski Grzegorz , Czechowski Artur — Boduszek Maciej .
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 1 | GKS Imielno | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 34' 1 — 1 GKS Kluczewsko: 1 GKS Imielno: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Piotr Gruszka , Karasek Artur .
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 6 — 0 | Deko Włoszczowa | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Dąb: 1 Deko: 1 Trenerzy: Krupa Zbigniew — Kosowki Włodzimierz.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 1 — 4 | Wierna II Małogoszcz | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 31' 0 — 2 32' 0 — 3 50' 1 — 3 1 — 4 63' Start: 12 Wierna II: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Bień Paweł, Stalmasiński Karol.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 3 — 1 | Victoria 2015 Skalbmierz | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 69' 2 — 1 3 — 1 Strzelec: 1 Victoria 2015: 99 Trenerzy: Szczygieł Robert — Borek Michał.
| ||||||||
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Termin 9 | ||||||||
Koprzywianka II Koprzywnica | — | Strażak Bidziny | 8 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 14' 0 — 3 17' 0 — 4 21' 0 — 5 24' 0 — 6 26' 0 — 7 30' 0 — 8 36' 0 — 9 41' 0 — 10 49' 0 — 11 52' 0 — 12 0 — 13 79' 0 — 14 82' Koprzywianka II: 13 Strażak: 33 Trenerzy: Wojciech Ciach, Walcla Marek — Piotr Stanczyk.
| ||||||||
GTS Raków | 4 — 4 | Marol Jacentów | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 59' 4 — 2 4 — 3 4 — 4 90+2' GTS Raków: 12 Marol: 12 Trenerzy: Chodynko Tomasz — Rutkowski Zbigniew.
| ||||||||
Zorza Czajków | 0 — 3 | Huragan Wilczyce | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
Wilczyce | ||||||||
Czajków nie dojechał na mecz. | ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 4 | Zryw Zbigniewice | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' 0 — 3 76' 0 — 4 87' Cukrownik: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Majewski Jerzy.
| ||||||||
Opóźniony z powodu spóźnienia gości. | ||||||||
Arka Pawłów | 1 — 1 | KS Tarłów | 9 PAŹ | 12:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 Arka: 1 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Tomczyk Robert.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 0 — 1 | GKS Świniary | 9 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 Ester: 1 GKS Świniary: 12 Trenerzy: Paszyński Piotr — Smykla Krzysztof.
| ||||||||
UKS Iwaniska | 1 — 4 | ŁKS Georyt II Łagów | 9 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 11' 1 — 1 1 — 2 77' 1 — 3 84' 1 — 4 87' UKS Iwaniska: 12 ŁKS II: 12 Trenerzy: Starba Grzegorz — Śiwoń Grzegorz, Bochniak Szymon.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Victoria Gaj | 4 — 1 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' 3 — 1 4 — 1 Victoria: 1 Grodziszczanka: 1 Trenerzy: Piwowarczyk Radosław, Woźniak Marcin — Sołek Tomasz.
| ||||||||
Naprzód Sobolów | 2 — 0 | UKS Widok SP 51 Lublin | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Naprzód: 1 Widok: 1 Trenerzy: bukowiec piotr — Rodak Piotr, Porzucek Paweł. | ||||||||
Łysica Bodzentyn | 0 — 4 | DAP Dębica | 8 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 38' 0 — 3 55' 0 — 4 72' Łysica: 1 DAP: 12 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosław — Cabaj Mciej.
| ||||||||
Starówka Nowy Sącz | 4 — 3 | Bronowianka Kraków | 9 PAŹ | 13:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 70' 4 — 3 86' Starówka: 1 Bronowianka: 1 Trenerzy: Fiut Dominika, Kalisz Klaudia — Żądło Andrzej.
| ||||||||
Moravia Morawica | 5 — 1 | SMS Niemce | 9 PAŹ | 14:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 42' 4 — 1 5 — 1 Moravia: 69 SMS Niemce: 1 Trenerzy: Tarczyńska Maria — KOT PIOTR.
| ||||||||
Respekt Myślenice | 0 — 2 | Tarnovia Tarnów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 36' 0 — 2 70' Respekt: 41 Tarnovia: 1 Trenerzy: Senderski Przemysław, Dziadkowiec Jan — Gajdur Klaudia, Ćwik Jacek.
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Termin 7 | ||||||||
Stal Kunów | 1 — 4 | Sparta Daleszyce | 8 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 73' 1 — 4 Stal: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Wengorski Marcin.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 3 — 4 | Hetmanki Włoszczowa | 8 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 63' 3 — 3 65' 3 — 4 80+1' Top-Spin: 12 Hetmanki: 1 Trenerzy: Brudziński Arkadiusz — Ochenduszka Mariusz.
| ||||||||
Victoria Pińczów | 0 — 1 | KSP Kielce | 8 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 Victoria: 20 KSP Kielce: 12 Trenerzy: PASTERNAK JACEK, SOBOLEWSKI RAFAŁ — CZERWIAK MONIKA, TEKIEL ŁUKASZ.
| ||||||||
Kamienna Brody | 4 — 3 | Kobiecy KP Kielce | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 42' 2 — 3 3 — 3 4 — 3 Kamienna: 17 Kobiecy KP: 1 Trenerzy: KARWACKI MICHAŁ — KUKŁA DAWID.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Korona Kielce SA | 1 — 2 | Jagiellonia Białystok | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 33' 1 — 2 Korona SA: 25 Jagiellonia: 33 Trenerzy: Mierzwa Marek, Mądzik Krzysztof — Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr.
| ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 2 | Legia Warszawa | 8 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 52' 1 — 1 1 — 2 81' Wisła: 1 Legia: 1 Trenerzy: Mariusz Jop, Regulski Paweł — Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Arkadiusz Białostocki.
| ||||||||
Łódzki KS | 0 — 2 | Resovia Rzeszów | 8 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 35' Łódzki KS: 33 Resovia: 33 Trenerzy: Janowski Jacek, Byczkowski Jarosław — Jęczkowski Dariusz , Rajzer Rafał. | ||||||||
Znicz Pruszków | 0 — 3 | Motor Lublin | 8 PAŹ | 12:30 | ||||
0 — 1 36' 0 — 2 85' 0 — 3 90+4' Znicz: 1 Motor: 1 Trenerzy: Kochański Robert, Wojciechowski Marcin, K,ądziela Jakub — Jasik Tomasz, Rogala Robert.
| ||||||||
W 89. minucie sędzia usunęła trenera Roberta Kochańskiego ze strefy technicznej. | ||||||||
Stal Mielec | 3 — 1 | GKS Bełchatów | 8 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90+3' Stal: 1 GKS Bełchatów: 12 Trenerzy: Kula Jakub, Dydo Bartłomiej — ZADWORNY TOMASZ.
| ||||||||
Neptun Końskie | 5 — 6 | Progres 99 Kraków | 8 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 27' 2 — 1 2 — 2 54' 2 — 3 61' 2 — 4 77' 3 — 4 3 — 5 82' 3 — 6 4 — 6 5 — 6 Neptun: 1 Progres 99: 1 Trenerzy: Jarząb Arkadiusz, Gad Bartłomiej — LIPECKI KRZYSZTOF.
| ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 1 — 2 | UKS SMS Łódź | 9 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 TOP 54: 1 UKS SMS Łódź: 26 Trenerzy: Buraczewski Tomasz, Jakubiec Tomasz, Więcierzewski Konrad — Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 1 — 3 | Cracovia Kraków | 9 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 80' Polonia: 1 Cracovia: 23 Trenerzy: Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej, Gołaszewski Bartłomiej — WÓJS KORDIAN, CABAJ MARCIN.
|
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Termin 7 | ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 3 | Moravia Morawica | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 23' 1 — 2 1 — 3 90' Unia: 69 Moravia: 1 Trenerzy: Rokicki Krystian — Podsiadło Jarosław.
| ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 4 — 0 | Juventa Starachowice | 8 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 KP KSZO 1929: 1 Juventa: 1 Trenerzy: Domagała Waldemar, Pietrasiak Dariusz — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 3 — 0 | Zenit Chmielnik | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 1 — 2 | MKS Zdrój Busko | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' 1 — 2 Pogoń: 1 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: TWARÓG MICHAŁ — KULA NORBERT.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 2 | Klimontowianka Klimontów | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 48' 1 — 1 1 — 2 68' 2 — 2 Orlęta: 30 Klimontowianka: 1 Trenerzy: JANICKI KAROL — SZYMAŃSKI ŁUKASZ.
|
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 9 | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 3 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
TS 1946 Nida Pińczów | 1 — 1 | Neptun Końskie | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 25' TS 1946 Nida: 12 Neptun: 12 Trenerzy: Sosień Seweryn — Gad Bartłomiej.
| ||||||||
KKP Korona Kielce | 3 — 0 | Korona Kielce SA | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KKP Korona: 1 Korona SA: 12 Trenerzy: Krężołek Tomasz, Sulak Andrzej — Gębura Michał, Graba Marek.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 0 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 9 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 40' Juventa: 1 KP KSZO 1929: 1 Trenerzy: Wójcik Mariusz — Barański Rafał.
|
31 bramek | Klaudiusz Marzec (29 + 2 k.) (Juventa) |
20 bramek | Maciej Śliwa (Juventa) |
17 bramek | Artur Piróg (15 + 2 k.) (Korona SA) |
16 bramek | Kacper Librowski (15 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
13 bramek | Cezary Matuszewski (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Termin 7 | ||||||||
Rodzina Kielce | 2 — 6 | Orlicz Suchedniów | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 2 — 2 2 — 3 61' 2 — 4 66' 2 — 5 71' 2 — 6 83' Rodzina: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Łebek Daniel — Krzysztoszek Mariusz .
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 0 — 4 | Lechia Strawczyn | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 1' 0 — 2 10' 0 — 3 69' 0 — 4 79' Sokół: 15 Lechia: 1 Trenerzy: Filipak Mateusz, Michalski Dariusz — Bogdan Woźniak .
| ||||||||
Nida Oksa | 2 — 4 | Hetman Włoszczowa | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 39' 1 — 2 1 — 3 43' 1 — 4 53' 2 — 4 Nida: 1 Hetman: 12 Trenerzy: Radziszewski Marcin, Kusaj Andrzej — Chuptyś Łukasz.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 0 | Wierna Małogoszcz | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 Gród: 1 Wierna: 12 Trenerzy: — BIEN PAWEL, STALMASINSKI KAROL.
| ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 1 | Czarnovia Kielce | 9 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 49' GKS Nowiny: 12 Czarnovia: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Wąchała Jan.
|
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Termin 6 | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 2 | Sparta Dwikozy | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 44' 0 — 2 75' Nidzianka: 1 Sparta: 1 Trenerzy: WIĄCEK ANDRZEJ — GACH PAWEŁ.
| ||||||||
GKS Górno | 1 — 5 | Spartakus Aureus Daleszyce | 8 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 34' 1 — 2 55' 1 — 3 63' 1 — 4 65' 1 — 5 80' GKS Górno: 1 Spartakus: 1 Trenerzy: Waldon Mirosław — Więcek Andrzej.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 2 — 6 | GKS Rudki | 9 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 1 — 2 57' 1 — 3 63' 1 — 4 1 — 5 74' 1 — 6 75' 2 — 6 Cukrownik: 1 GKS Rudki: 1 Trenerzy: dywan andrzej — halik sebastian.
|
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Termin 7 | ||||||||
Rodzina Kielce | 8 — 0 | Orlicz Suchedniów | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Rodzina: 25 Orlicz: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Wawrzeńczyk Michał.
| ||||||||
Samson Samsonów | 1 — 1 | ŁKS Georyt Łagów | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 70' Samson: 12 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Piasecki Andrzej, Hyb Ryszard — Brudek Albert.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 3 — 0 | MSS-Klonówka Masłów | 8 PAŹ | 14:30 | ||||
GKS Nowiny | 3 — 0 | Orlęta Kielce | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 GKS Nowiny: 12 Orlęta: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Stefański Rafał.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 3 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 9 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Astra: 1 Wicher: 4 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Tacij Marcin, Salwa Piotr.
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Termin 6 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 1 | Piaskowianka Piaski | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Hetman: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz, Ciupa Cezary — Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
W 57. minucie sędzia usunął trenera Mirosława Pietrasiewicza ze strefy technicznej. | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 6 — 1 | Deko Włoszczowa | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 48' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Start: 1 Deko: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 1 — 1 | Bucovia Bukowa | 9 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 53' Radiator$: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: JEDYNAK SŁAWOMIR, KWIECIEŃ ŁUKASZ — HACZKIEWICZ MARIAN.
|
23 bramek | Sebastian Baran (Piaskowianka) |
21 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka), Ernest Banasik (19 + 2 k.) (Bucovia) |
16 bramek | Adam Kubicz (13 + 3 k.) (Hetman) |
14 bramek | Dawid Molus (Start) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 3 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Nidzica: 12 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: IDZIAK ADAM, TRĘDOWSKI STANISŁAW — KONDEK DAWID.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 0 — 3 | Piast Stopnica | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 0 — 3 63' Zenit: 12 Piast: 1 Trenerzy: Ozóg Radosław — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Gród Wiślica | 3 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Gród: 12 Wisła: 11 Trenerzy: Wieluch Piotr — Boduszek Maciej, Buczak Kamil.
|
21 bramek | Szymon Wesołowski (19 + 2 k.) (Zenit) |
17 bramek | Patryk Kuśmierek (Zenit) |
16 bramek | Adrian Kapciak (Piast) |
12 bramek | Maciej Kardynał (Piast) |
11 bramek | Mariusz Matuszewski (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Termin 7 | ||||||||
Kamienna Brody | 0 — 3 | Baszta Rytwiany | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 59' 0 — 3 78' Kamienna: 12 Baszta: 12 Trenerzy: Stachura Hubert — Malec Piotr.
| ||||||||
Alit Ożarów | 6 — 1 | Strażak Bidziny | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Alit: 31 Strażak: 1 Trenerzy: Ożóg Piotr — Jędrzejewski Damian.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 6 | OKS Opatów | 8 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 41' 1 — 2 42' 1 — 3 50' 1 — 4 52' 2 — 4 2 — 5 2 — 6 Świt: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Dyjewski Przemyslaw, Łasicki Łukasz — Pater Pawel.
| ||||||||
LZS Samborzec | 1 — 2 | GKS Świniary | 8 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 33' 1 — 2 LZS Samborzec: 12 GKS Świniary: 12 Trenerzy: Damian Lipiec — Urbaniak Robert.
| ||||||||
GKS Obrazów | 1 — 1 | Czarni Połaniec | 9 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' GKS Obrazów: 1 Czarni: 1 Trenerzy: Marzec Robert — Mikoda Rafał.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|