(fot. G. Sojka).
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Korona Kielce | 1 — 0 | Piast Gliwice | 26 WRZ | 18:00 | ||||
1 — 0 Korona: 22 |
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 1 | ŁKS Georyt Łagów | 27 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 2 — 1 Klimontowianka: 24 ŁKS Łagów: 12 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Janus Ryszard, Gołofit Rafał.
| ||||||||
W 73. minucie Karol Wójciak nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Borgensztajn obronił). Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 7 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 27 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Lubrzanka: 1 Naprzód: 12 Trenerzy: STOCKI KRZYSZTOF, FOKS ZENOBIUSZ — GROSZEK JAROSŁAW.
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 3 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 28 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Spartakus: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Więcek Andrzej, Kozubek Dariusz — Jagodziński Artur.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 4 — 2 | Skała Tumlin | 28 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 3 — 2 62' 4 — 2 Sparta: 1 Skała: 1 Kartki także: Krystian Olejarczyk 86'. Trenerzy: Owca Stanisław — Ludwinek Mariusz.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 1 | Hetman Włoszczowa | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 57' Unia: 12 Hetman: 33 Trenerzy: Gardiew Tomasz, Kupa Zbigniew — Lichosik Karol.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Orlicz: 12 Pogoń: 1 Trenerzy: Anduła Artur, Kabała Rajmund — Trela Krzysztof.
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 2 — 1 | Alit Ożarów | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 80' MKS Zdrój: 12 Alit: 2 Trenerzy: Zawadziński Piotr — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 2 | GKS Rudki | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 69' Neptun: 12 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Dziubel Krzysztof — Kowalski Łukasz, Jaworek Paweł.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Stal Kunów | 2 — 1 | Zenit Chmielnik | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 83' Stal: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Siczek Tomasz — Idzik Piotr.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 3 — 2 | Piast Stopnica | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 65' 3 — 2 73' Orlęta: 94 Piast: 27 Trenerzy: JANICKI KAROL — TOMECKI GRZEGORZ.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 0 — 2 | Kamienna Brody | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 71' Astra: 81 Kamienna: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Sobczyński Adrian.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 4 — 2 | GKS Nowiny | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 60' 4 — 1 4 — 2 87' Sparta: 1 GKS Nowiny: 30 Trenerzy: Mazur Jerzy — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 0 | KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Wicher: 1 KSZO 1929 II: 1 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Marynowski Tomasz.
| ||||||||
Star Starachowice | 1 — 1 | LZS Samborzec | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 76' Star: 1 LZS Samborzec: 12 Trenerzy: Spadło Zdzisław — Szkutnik Atrur.
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 3 | Koprzywianka Koprzywnica | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 58' 2 — 3 3 — 3 Moravia: 22 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz — Kuranty Jacek, Klubiński Paweł.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 0 — 1 | Nidzianka Bieliny | 28 WRZ | 15:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
0 — 1 85' Politechnika Św.: 27 Nidzianka: 87 Trenerzy: Obarzanek Artur — Wiącek Andrzej, Wijas Paweł.
|
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 Sokół: 1 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: HACZKIEWICZ MARIAN — KWIATKOWSKI MACIEJ, ZARZYCKI CEZARY.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 0 — 2 | Samson Samsonów | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Zryw: 1 Samson: 1 Trenerzy: KOŚMIDER MARIUSZ — PAWLIK JACEK, GĘBSKI KRZYSZTOF.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 5 — 1 | Partyzant Wodzisław | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 5' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Zieleń: 26 Partyzant: 92 Trenerzy: Józefowski Karol — Ćwiertnia Rafał.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 0 | Nida Sobków | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Piaskowianka: 12 Nida: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław — Pańtak Hubert.
| ||||||||
Victoria Mniów | 1 — 0 | Piast Chęciny | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Victoria M.: 21 Piast: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr, Rusiński Karol — Wilk Piotr.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 5 — 0 | Victoria Górki Szczukowskie | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Lechia: 37 Victoria G. S.: 1 Trenerzy: Zapała Kazimierz — Filipiak Mateusz.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 7 — 0 | Hetman II Włoszczowa | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Gród: 1 Hetman II: 1 Trenerzy: Arczewski Mariusz — Szafrański Maciej.
|
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 5 — 0 | Agricola Łoniów | 27 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Wisła: 12 Agricola: 12 Trenerzy: Francuz Wiesław, Boduszewski Maciej — Twaróg Michał.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 3 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 49' 2 — 2 80' 3 — 2 Zryw: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Szmuc Tomasz — Kopacki Tomasz.
| ||||||||
Victoria 2009 Kurozwęki | 2 — 1 | Gród Wiślica | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 41' Victoria 2009: 1 Gród: 1 Trenerzy: Dutka Krzysztof — Gruchała Przemysław.
| ||||||||
KS Tarłów | 0 — 1 | Polanie Pierzchnica | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 45+1' KS Tarłów: 12 Polanie: 22 Trenerzy: Tomczyk Robert — Kwaśniewski Łukasz.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 3 — 2 | Nidzica Dobiesławice | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 41' 2 — 2 57' 3 — 2 Świt: 12 Nidzica: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — .
| ||||||||
GKS Górno | 1 — 0 | Baszta Rytwiany | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 GKS Górno: 12 Baszta: 1 Trenerzy: WALDON MIROSŁAW, KRZYSIEK ARKADIUSZ — MAJEWSKI JERZY.
| ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 0 — 3 | OKS Opatów | 28 WRZ | 15:15 | ||||
0 — 1 76' 0 — 2 90' Spartakus II: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Kozubek Dariusz — Kodyra Rafał.
|
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
KS Kamienna Wola | 4 — 0 | Unia Małogoszcz | 27 WRZ | 15:15 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 KS Kamienna W.: 12 Unia: 1 Trenerzy: Janus Ryszard — Bodzioch Marcin.
| ||||||||
GLKS Fałków | 6 — 1 | ULKS Łączna | 27 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 26' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 GLKS Fałków: 12 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Baran Robert — Zmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 2 | Dolina Wilków | 27 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 Polonia Białogon: 11 Dolina: 1 Trenerzy: KOSTUCHA MICHAŁ, SIUDA ARTUR — RUBINKIEWICZ MIROSŁAW.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 3 — 0 | Płomień Wólka Kłucka | 28 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Tęcza: 1 Płomień: 12 Trenerzy: Skowron Paweł, Gorzewski Tadeusz — Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz.
| ||||||||
KS Smyków | 2 — 1 | Victoria II Mniów | 28 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 38' 1 — 1 2 — 1 KS Smyków: 1 Victoria II: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Jacek — Rusiński Karol.
| ||||||||
Lubrzanka II Kajetanów | 3 — 1 | Radiator$ Stąporków | 28 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 83' Lubrzanka II: 23 Radiator$: 1 Trenerzy: STOCKI KRZYSZTOF, FOKS BOGDAN — JEDYNAK SŁAWOMIR, MAJOS SŁAWOMIR.
|
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 3 — 1 | GLKS Krasocin | 28 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 44' Top-Spin: 1 GLKS Krasocin: 1 Trenerzy: Brudziński Arkadiusz — Luzar Jan.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 5 — 2 | Nida Oksa | 28 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 66' 4 — 2 5 — 2 Bucovia: 1 Nida: 1 Trenerzy: Tatar Tomasz, Malaga Sławomir — Fendrych Andrzej.
| ||||||||
LKS Bolmin | 6 — 2 | Wierna II Małogoszcz | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 52' 4 — 1 5 — 1 5 — 2 65' 6 — 2 LKS Bolmin: 1 Wierna II: 1 Trenerzy: Nowaczek Paweł, Sztandera Maciej — Kuterasiński Adam.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 4 — 4 | Dąb Nagłowice | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 37' 1 — 3 48' 1 — 4 55' 2 — 4 3 — 4 4 — 4 GKS Kluczewsko: 1 Dąb: 1 Trenerzy: dariusz dąbrowski, józef darczyk — sławomir jarmuda.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 1 — 5 | ŁKS Łopuszno | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 21' 0 — 3 36' 0 — 4 41' 1 — 4 1 — 5 66' Start: 1 ŁKS Łopuszno: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz, Opałka Grzegorz — Soboń Karol.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Victoria Skalbmierz | 4 — 1 | GKS Świniary | 28 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 17' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Victoria: 33 GKS Świniary: 12 Trenerzy: MICHAŁ BOREK — FRAŃCZAK JANUSZ.
| ||||||||
Źródło Solec-Zdrój | 3 — 4 | GTS Raków | 28 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 30' 2 — 2 58' 2 — 3 60' 2 — 4 72' 3 — 4 Źródło: 1 GTS Raków: 1 Trenerzy: Chrustek Grzegorz — Więcek Andrzej.
| ||||||||
Arka Koprzywnica | 7 — 2 | LZS Czarnocin | 28 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 7 — 2 80' Arka: 12 LZS Czarnocin: 1 Trenerzy: Ciach Wojciech, Walczak Marek — Pytel Przemysław, Szostak Krystian.
| ||||||||
Piast Osiek | 3 — 1 | Jawornik Gorzków | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 48' 3 — 1 Piast: 2 Jawornik: 1 Trenerzy: ryński robert — radziszewski paweł.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 2 — 1 | Zorza Czajków | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 2 — 1 Strzelec: 1 Zorza: 12 Trenerzy: Seweryn Sosień, PawełBochniak — Gil Michał.
|
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 2 | Arka Pawłów | 24 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 63' Cukrownik: 1 Arka: 1 Trenerzy: kwiatosz krzysztof — koprowski kamil.
| ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
ŁKS Georyt II Łagów | 1 — 2 | Łysica II Bodzentyn | 27 WRZ | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 63' 1 — 2 80' ŁKS II: 1 Łysica II: 97 Trenerzy: Siwoń Grzegorz — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 3 — 1 | Arka Pawłów | 28 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 88' Huragan: 1 Arka: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 5 — 0 | UKS Baćkowice | 28 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Alit II: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Ożóg Piotr — Czaja Adrian, Grzyb Krzysztof.
| ||||||||
Kamienna II Brody | 1 — 2 | Marol Jacentów | 28 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 31' 0 — 2 55' 1 — 2 Kamienna II: 12 Marol: 1 Trenerzy: STACHURA Hubert — CHRUŚCIEL Grzegorz.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 0 | Ester Wojciechowice | 28 WRZ | 11:00 | ||||
Cukrownik: 1 Ester: 1 Trenerzy: Waszczyk Artur — Cheba Jacek.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 2 — 1 | GKS Obrazów | 28 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 88' 2 — 1 Strażak: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Jędrzejewski Damian — Marzec Robert.
|
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Centrum Staszów | 0 — 2 | Górnik II Łęczna | 26 WRZ | 16:00 | ||||
Iga Karpińska, Kinga Łukaszkiewicz | ||||||||
Resovia Rzeszów | 1 — 1 | Naprzód Sobolów | 27 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Resovia: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Wargacka Sabina — Bukowiec Piotr.
| ||||||||
DAP Dębica | 2 — 4 | Bronowianka Kraków | 27 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 1 — 2 33' 1 — 3 38' 1 — 4 55' 2 — 4 DAP: 1 Bronowianka: 12 Trenerzy: Cabaj Maciej, Marian Magdalena — Żądło Andrzej.
| ||||||||
Zielonka Wrząsowice | 2 — 1 | Rysy Bukowina Tatrzańska | 28 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Zielonka: 1 Rysy: 1 Trenerzy: Szewczyk Marcin, Kawula Robert — Podczerwiński Paweł.
| ||||||||
Respekt Myślenice | 1 — 0 | Moravia Morawica | 28 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Respekt: 99 Moravia: 1 Trenerzy: Szewczyk Jarosław, Dziadkowiec Jan — Tarczyńska Maria.
|
23 bramek | Aleksandra Giza (22 + 1 k.) (Zielonka, Rysy) |
17 bramek | Marta Góral (16 + 1 k.) (Naprzód) |
12 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
9 bramek | Kinga Łatka (7 + 2 k.) (Bronowianka) |
8 bramek | Patrycja Dadał (Zielonka), Aleksandra Misiura (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 2 — 1 | Orlicz Suchedniów | 27 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Hetmanki: 10 Orlicz: 1 Trenerzy: Podsiedlik Daniel — Kabała Rajmund.
| ||||||||
UKS Iwaniska | 0 — 4 | Stal Kunów | 27 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 35' 0 — 3 43' 0 — 4 1 — 4 UKS Iwaniska: 12 Stal: 1 Trenerzy: Starba Grzegorz — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 4 | Wisła Nowy Korczyn | 28 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 MKS Zdrój: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Pabijańczyk Henryk, Skindek Aleksander.
|
15 bramek | Kamila Komisarczyk (13 + 2 k.) (Sparta) |
13 bramek | Karolina Podgórska (Sparta) |
12 bramek | Maja Dąbrowska (Stal), Aleksandra Pawlik (11 + 1 k.) (Stal) |
11 bramek | Natalia Romańska (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 2 — 0 | Polonia Warszawa | 27 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Jagiellonia: 1 Polonia: 1 Trenerzy: TOMAR SAMUEL — CHMIELEWSKI ŁUKASZ , SUT DAWID. | ||||||||
Stal Rzeszów | 1 — 0 | Cracovia Kraków | 28 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 Stal R.: 1 Cracovia: 23 Trenerzy: WOŁOWIEC MARCIN, KLOC PAWEŁ — Zegarek Paweł. | ||||||||
Korona Kielce SA | 4 — 0 | Olimpia Elbląg | 28 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Korona SA: 1 Olimpia: 1 Trenerzy: Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek — TYBURSKI Dariusz.
| ||||||||
Wisła Puławy | 0 — 5 | Stal Mielec | 28 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 26' 0 — 2 60' 0 — 3 67' 0 — 4 0 — 5 82' Wisła P.: 22 Stal M.: 24 Trenerzy: Mariusz Abramczyk, Michał Majewski — Kula Jakub , Mazur Robert.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 0 — 0 | Stomil Olsztyn | 28 WRZ | 15:00 | ||||
GKS Bełchatów: 54 Stomil: 1 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — AZIEWICZ TOMASZ.
| ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 1 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 2 — 1 Wisła K.: 1 KSZO-Junior: 12 Trenerzy: MARZEC DARIUSZ — Domagała Waldemar.
| ||||||||
Motor Lublin | 5 — 1 | ŁKS 1926 Łomża | 28 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 82' Motor: 31 ŁKS 1926 Łomża: 12 Trenerzy: Tomasz Złomańczuk, Herda Karol, Grajper Jarosław — Obrycki Arkadiusz.
| ||||||||
Legia Warszawa | 1 — 2 | Łódzki KS | 28 WRZ | 18:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 47' Legia: 1 Łódzki KS: 33 Trenerzy: Kobierecki Piotr, Kamil Socha, Mateusz Kamuda, Arkadiusz Białostocki — Piotr Faryński.
|
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 1 | Czarni Połaniec | 27 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Granat: 1 Czarni: 12 Trenerzy: Kotwica Jarosław, Snopek Arkadiusz — Reczek Marcin.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 2 | Orlęta Kielce | 27 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 34' TS 1946 Nida: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Maj Zdzisław — Janicki Karol.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 0 — 1 | Neptun Końskie | 27 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 68' ŁKS Łagów: 1 Neptun: 1 Trenerzy: Bochniak Szymon — Kluska Tomasz.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 1 — 2 | Juventa Starachowice | 27 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 53' 1 — 2 Klimontowianka: 1 Juventa: 1 Trenerzy: Szymański Łukasz — Wójtowicz Tomasz.
|
16 bramek | Karol Maciąg (Juventa) |
13 bramek | Jakub Łata (Wisła Junior) |
12 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
11 bramek | Mikołaj Podzielny (Juventa) |
10 bramek | Karol Rogoziński (Granat), Piotr Dzieciuch (7 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 8 | ||||||||
Korona Kielce SA | 4 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 27 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Korona SA: 1 Granat: 12 Trenerzy: GĘBURA MICHAŁ, GRABA MAREK — KASPRZYK DARIUSZ.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 1 — 3 | KKP Korona Kielce | 27 WRZ | 10:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 1 — 2 62' 1 — 3 Juventa: 1 KKP Korona: 12 Trenerzy: Spadło Zdzisław — Pełka Mikołaj.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 3 | Polonia Białogon Kielce | 27 WRZ | 11:15 | ||||
0 — 1 34' 0 — 2 49' 0 — 3 71' TS 1946 Nida: 1 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Pasternak Marek — Kostucha Michał.
|
16 bramek | Piotr Poński (Korona SA) |
11 bramek | Kacper Chudecki (Korona SA) |
10 bramek | Ernest Jopkiewicz (6 + 4 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Piotr Pierzchała (KKP Korona), Michał Rybus (KKP Korona), Cyprian Suligowski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 0 — 1 | Czarnovia Kielce | 27 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 80' Naprzód: 4 Czarnovia: 1 Trenerzy: Magiera Stanisław — Wąchała Jan.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 1 | GKS Górno | 27 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 2 — 1 Orlicz: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Kowalik Dariusz — Kamil Kobus, Norbert Pajdo.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 1 — 4 | Piaskowianka Piaski | 27 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 1 — 2 50' 1 — 3 60' 1 — 4 73' Deko: 1 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — .
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 6 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 27 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Nidzianka: 97 Wicher: 1 Trenerzy: Iwan Hubert — Wojtasiński Śławomir.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 3 | Wierna Małogoszcz | 27 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 47' 0 — 3 61' 1 — 3 Unia: 1 Wierna: 1 Trenerzy: Krystian ROKICKI — Paweł BIEŃ.
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 10 | Zenit Chmielnik | 27 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 1 — 4 47' 1 — 5 1 — 6 1 — 7 65' 2 — 7 2 — 8 83' 2 — 9 84' 2 — 10 88' Wisła: 12 Zenit: 1 Trenerzy: Boduszek Maciej, Jaroszek Mateusz — Srokosz Sebastian.
| ||||||||
Moravia Morawica | 9 — 0 | Gród Wiślica | 27 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Moravia: 1 Gród: 1 Trenerzy: Osman Mateusz — Wieloch Piotr.
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Świt Ćmielów | 5 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 27 WRZ | 11:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Świt: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Konat Rafał.
| ||||||||
Stal Kunów | 4 — 1 | Kamienna Brody | 27 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 84' Stal: 12 Kamienna: 1 Trenerzy: Jałocha Rafał — Świtoń Jacek.
| ||||||||
Star Starachowice | 0 — 2 | GKS Rudki | 27 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 82' Star: 12 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Spadło Zdzisłwa, Mikos Artur — Kowalski Łukasz.
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
GKS Nowiny | 1 — 0 | Spartakus Daleszyce | 27 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 GKS Nowiny: 12 Spartakus: 12 Trenerzy: Wróbel Adam — Więcek Andrzej.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 3 | Orlęta Kielce | 27 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 1 — 2 52' 1 — 3 Hetman: 1 Orlęta: 33 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Goraj Rafał.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 2 | Astra Piekoszów | 27 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 51' 1 — 2 Gród: 1 Astra: 1 Trenerzy: Mech Paweł — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
UKS Chęciny | 4 — 2 | ŁKS Łopuszno | 27 WRZ | 11:00 | ||||
UKS Chęciny: 1 ŁKS Łopuszno: 1 Trenerzy: Mochocki Karol — .
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 5 — 3 | Partyzant Radoszyce | 27 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 7' 1 — 2 10' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 45' 4 — 3 5 — 3 Lechia: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Woźniak Bogdan — Basiak Marek.
| ||||||||
Victoria Mniów | 2 — 6 | Bucovia Bukowa | 27 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 18' 1 — 2 1 — 3 26' 2 — 3 2 — 4 46' 2 — 5 54' 2 — 6 Victoria: 7 Bucovia: 1 Trenerzy: Milcarz Michał — Tatar Tomasz, Malaga Sławomir.
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 5 | MKS Zdrój Busko | 27 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 35' 1 — 2 1 — 3 62' 1 — 4 65' 1 — 5 80+1' Zryw: 1 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: Gajos Hubert — Malczewski Lech.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 4 — 3 | Partyzant Wodzisław | 27 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 4 — 3 77' Zenit: 12 Partyzant: 1 Trenerzy: Ozóg Radosław — Ćwiertnia Rafał.
| ||||||||
Victoria Skalbmierz | 3 — 0 | MGTS Działoszyce | 27 WRZ | 12:00 | ||||
Unia Sędziszów | — | Źródło Solec-Zdrój | 28 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Unia: 1 Źródło: 1 Trenerzy: CHUPTYŚ ŁUKASZ — CHRUSTEK GRZEGORZ.
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Marol Jacentów | 4 — 1 | Wisła Junior Sandomierz | 27 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 Marol: 127 Wisła Junior: 127 Trenerzy: Chruściel Grzegorz — Łuczak Dariusz.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 1 — 4 | Olimpia Pogoń Staszów | 27 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 49' 0 — 2 0 — 3 70' 0 — 4 72' 1 — 4 Nidzianka: 1 Pogoń: 21 Trenerzy: Mateusz Pindral — Twaróg Michał.
| ||||||||
Czarni Połaniec | 1 — 5 | Łysica Akamit Bodzentyn | 27 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 20' 0 — 3 29' 1 — 3 1 — 4 1 — 5 Czarni: 1 Łysica: 12 Trenerzy: Majewski Jerzy — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Arka Pawłów | 0 — 4 | MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 27 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 35' 0 — 3 53' 0 — 4 57' Arka: 1 KSZO-Junior II: 1 Trenerzy: Krzewicki Przemysław — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 3 — 2 | Piast Osiek | 27 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 23' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Sparta: 1 Piast: 1 Trenerzy: Rogoziński Robert — .
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 5 — 0 | Cukrownik Włostów | 28 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Ester: 12 Cukrownik: 1 Trenerzy: CHEBA JACEK — WASZCZYK ARTUR.
|
|
|