(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
II liga | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Stal Mielec | 1 — 1 | Radomiak Radom | 10 PAŹ | 16:00 | ||||
25 bramek | Krzysztof Szewczyk (21 + 4 k.) (Cracovia II) |
18 bramek | Artur Biały (17 + 1 k.) (Unia), Maciej Stróżak (16 + 2 k.) (Wisła, Beskid) |
15 bramek | Sebastian Świerzbiński (9 + 6 k.) (Podhale) |
14 bramek | Paweł Czajkowski (KP KSZO 1929), Piotr Kamiński (Czarni), Hubert Laskowski (Korona II), Krzysztof Świątek (13 + 1 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 2 | Alit Ożarów | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 54' 2 — 2 57' Partyzant: 1 Alit: 1 Trenerzy: KOMISARSKI JAROSŁAW — LIPOWSKI JAROSŁAW.
| ||||||||
Kamienna Brody | 0 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 10 PAŹ | 15:30 | ||||
0 — 1 72' Kamienna: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Sobczyński Adrian — Osiński Cezary.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 0 | ŁKS Georyt Łagów | 10 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 Unia: 47 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Andrzej Fendrych — Dziubel Krzysztof.
| ||||||||
W 90+1. minucie 9Bartosz Malinowski (ŁKS) nie wykorzystał rzutu karnego (47Łukasz Otręba obronił). | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 4 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
Nidzianka: 87 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Wijas Paweł, Pindral Mateusz — Maj Zdzisław.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 4 — 1 | GKS Rudki | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 Hetman: 12 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Świetlik Dariusz.
| ||||||||
W 41. minucie sędzia usunął trenera Dariusza Świetlika ze strefy technicznej. | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 3 | Lubrzanka Kajetanów | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 83' 0 — 3 90+2' MKS Zdrój: 1 Lubrzanka: 89 Trenerzy: Trela Krzysztof — Stocki Krzysztof, Foks Zenobiusz.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 2 — 0 | Klimontowianka Klimontów | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wierna: 1 Klimontowianka: 24 Trenerzy: LNIANY MARIUSZ — KLEPACZ GRZEGORZ .
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 1 — 0 | Neptun Końskie | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 Pogoń: 1 Neptun: 12 Trenerzy: Sekuła Radosław, Kuranty Jacek — Szpiega Waldemar.
|
23 bramek | Bartosz Sot (22 + 1 k.) (Nidzianka), Michał Smolarczyk (18 + 5 k.) (Wierna) |
19 bramek | Jacek Rożek (14 + 5 k.) (Klimontowianka) |
17 bramek | Krystian Rzepa (16 + 1 k.) (Pogoń), Artur Kidoń (14 + 3 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Star Starachowice | 0 — 1 | GKS Nowiny | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 Star: 1 GKS Nowiny: 92 Trenerzy: Anduła Artur — Ludwinek Mariusz.
| ||||||||
Moravia Morawica | 2 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Moravia: 22 Granat: 33 Trenerzy: Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz — Snopek Arkadiusz, Bilski Robert.
| ||||||||
Piast Stopnica | 2 — 3 | Stal Kunów | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 75' 2 — 2 2 — 3 90+2' Piast: 27 Stal: 1 Trenerzy: Skiba Sławomir — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
Gród: 1 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Arczewski Mariusz — Twaróg Michał.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Orlicz: 12 Wisła: 12 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz, Kabała Rajmund — Francuz Wiesław, Modzelewski Arkadiusz.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 2 — 4 | Polanie Pierzchnica | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 63' 2 — 2 76' 2 — 3 78' 2 — 4 Zieleń: 44 Polanie: 22 Trenerzy: Józefowski Karol — Kwaśniewski Łukasz.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 5 — 1 | Zenit Chmielnik | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 62' 4 — 1 5 — 1 Orlęta: 80 Zenit: 1 Trenerzy: Cieślak Janusz — Złotnik Witold, Bielcki Damian.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Sparta: 12 Wicher: 1 Trenerzy: Mazur Jerzy — Wojtasiński Sławomir, Pałaka Stanisław.
|
27 bramek | Mariusz Fabjański (22 + 5 k.) (Star) |
22 bramek | Jakub Majewski (Polanie), Dominik Szewczyk (GKS Nowiny), Michał Piotrowski (14 + 8 k.) (Wisła) |
15 bramek | Mirosław Słoń (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
GLKS Fałków | 4 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 71' 3 — 1 4 — 1 GLKS Fałków: 12 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Baran Robert — Kwiatkowski Maciej.
| ||||||||
Skała Tumlin | 2 — 1 | Astra Piekoszów | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 36' 1 — 1 2 — 1 Skała: 22 Astra: 1 Trenerzy: Janik Wiesław, Guzik Michał — Śladkowski Marcin, Guzy Edward.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 3 — 2 | Dąb Nagłowice | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 53' 3 — 1 3 — 2 90+1' Bucovia: 12 Dąb: 1 Trenerzy: Haczkiewicz Marian — Jarmuda Sławomir.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 5 — 0 | Partyzant Wodzisław | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Piaskowianka: 1 Partyzant: 92 Trenerzy: Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław — Styczeń Tomasz.
| ||||||||
Nida Sobków | 2 — 0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Nida: 99 Politechnika Św.: 12 Trenerzy: Janicki Karol, Poczęty Maciej — Obarzanek Artur.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 0 | Victoria Mniów | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 Zryw: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Kośmider Mariusz — Milcarz Michał, Strycharski Andrzej.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 8 — 1 | Samson Samsonów | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 Lechia: 1 Samson: 1 Trenerzy: Gałęziowski Mirosław — Jagodziński Artur.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 0 | Piast Chęciny | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 Sokół: 1 Piast: 1 Trenerzy: Luzar Jan — Mochocki Karol.
|
40 bramek | Albert Zajęcki (39 + 1 k.) (Lechia) |
25 bramek | Sebastian Wijas (23 + 2 k.) (Sokół) |
20 bramek | Marcin Supierz (MSS-Klonówka), Rafał Krzysztofik (16 + 4 k.) (Piaskowianka) |
18 bramek | Tomasz Raczyński (17 + 1 k.) (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Alit II Ożarów | 3 — 4 | Zorza Tempo Pacanów | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 28' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 80' 3 — 4 90' Alit II: 1 Zorza Tempo: 12 Trenerzy: Ożóg Piotr — Pośpiech Leszek.
| ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 0 — 1 | GKS Górno | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 Spartakus II: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Janaszek Arkadiusz — Waldon Miroslaw.
| ||||||||
OKS Opatów | 3 — 1 | Zryw Zbigniewice | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 OKS Opatów: 1 Zryw: 15 Trenerzy: Siczek Tomasz — Szmuc Tomasz.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 2 — 0 | LZS Samborzec | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
Skalbmierz | ||||||||
1 — 0 2 — 0 Nidzica: 22 LZS Samborzec: 30 Trenerzy: Idziak Adam — Gawroński Wojciech, Lamch Kacper.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 3 — 0 | Świt Ćmielów | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Baszta: 1 Świt: 12 Trenerzy: Maruszewski Dariusz — Marynowski Tomasz.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 9 — 1 | Jawornik Gorzków | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 4' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 Agricola: 93 Jawornik: 1 Trenerzy: Mrzygłód Marek — Szlembarski Marcin.
| ||||||||
Gród Wiślica | 4 — 2 | UKS Baćkowice | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 4' 1 — 1 1 — 2 22' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Gród: 33 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: Gruchałą Przemysław — Czaja Adrian.
|
33 bramek | Marcin Chmiel (30 + 3 k.) (LZS Samborzec) |
30 bramek | Patryk Klepacz (29 + 1 k.) (Gród) |
23 bramek | Tomasz Kopacki (20 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
22 bramek | Kamil Olesiński (Gród) |
20 bramek | Norbert Wątek (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
ULKS Łączna | 1 — 3 | KS Smyków | 11 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 1 — 2 37' 1 — 3 81' ULKS Łączna: 1 KS Smyków: 12 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Kołodziejczyk Jacek, Owczarek Paweł.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 1 — 1 | Radiator$ Stąporków | 11 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' Unia: 1 Radiator$: 1 Trenerzy: Bodzioch Marcin — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Granat Borki | 1 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 11 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 Granat: 35 Płomień: 1 Trenerzy: Filipiak Mateusz, Kolus Zbigniew — Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz.
| ||||||||
Spotkanie opóźnione z powodu turnieju orlika starszego. | ||||||||
KS Kamienna Wola | 2 — 8 | Tęcza Gowarczów | 11 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 58' 1 — 2 60' 1 — 3 66' 1 — 4 70' 1 — 5 77' 1 — 6 80' 2 — 6 2 — 7 87' 2 — 8 90' KS Kamienna W.: 83 Tęcza: 12 Trenerzy: Janus Ryszard — Skowron Paweł.
| ||||||||
Łysica II Bodzentyn | 4 — 1 | Akademia Piłkarska Korona Kielce | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 68' 3 — 1 4 — 1 Łysica II: 1 Akademia Piłkarska Korona: 12 Trenerzy: Dejworek Piotr, Dejworek Seweryn — Rajecki Piotr, Ciesielski Tomasz.
|
14 bramek | Paweł Rybicki (12 + 2 k.) (Radiator$) |
13 bramek | Hubert Cieślik (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II), Dawid Kwiecień (Radiator$) |
9 bramek | Radosław Jarząb (8 + 1 k.) (Płomień) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
GTS Raków | 5 — 2 | LZS Czarnocin | 11 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 36' 2 — 1 2 — 2 71' 3 — 2 4 — 2 5 — 2 GTS Raków: 94 LZS Czarnocin: 99 Trenerzy: Więcek Andrzej — Pytel Przemysław, Bomba Paweł.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 1 — 0 | GLKS Krasocin | 11 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 Top-Spin: 1 GLKS Krasocin: 1 Trenerzy: Gawroński Andrzej, Brudziński Arkadiusz — Sitkowski Grzegorz, Trojszczak Andrzej.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 3 — 0 | GKS Kluczewsko | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Start: 12 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz, Bezóska PaTRYK — dĄBROWSKI łUKASZ.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 1 — 1 | Wierna II Małogoszcz | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 89' ŁKS Łopuszno: 12 Wierna II: 1 Trenerzy: Pichet Jacek — Bień Paweł.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 2 — 4 | Nida Oksa | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 1 — 2 55' 2 — 2 2 — 3 63' 2 — 4 89' Strzelec: 1 Nida: 12 Trenerzy: Sosień Seweryn, Wojtaś Paweł — Kusaj Andrzej, Radziejewski Marcin.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj.
| ||||||||
LKS Bolmin | 4 — 1 | Deko Włoszczowa | 11 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 77' 4 — 1 LKS Bolmin: 1 Deko: 1 Trenerzy: Nowaczek Paweł — Tanasiewicz Marcin.
|
29 bramek | Adrian Koprowski (27 + 2 k.) (Start) |
27 bramek | Andrzej Kusaj (25 + 2 k.) (Nida) |
15 bramek | Łukasz Niebudek (ŁKS Łopuszno), Kamil Wijas (14 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno) |
14 bramek | Tomasz Różański (Nida), Kamil Cygan (12 + 2 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Huragan Wilczyce | 3 — 0 | Zorza Czajków | 11 PAŹ | 11:00 | ||||
Goście nie skompletowali składu. | ||||||||
Ester Wojciechowice | 1 — 1 | GKS Obrazów | 11 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 49' 1 — 1 Ester: 33 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Gajda Maciej.
| ||||||||
Arka Pawłów | 5 — 2 | Strażak Bidziny | 11 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 85' 4 — 2 89' 5 — 2 Arka P.: 1 Strażak: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Dyjewski Przemysław.
| ||||||||
UKS Iwaniska | 1 — 4 | GKS Świniary | 11 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 30' 0 — 3 51' 0 — 4 61' 1 — 4 UKS Iwaniska: 1 GKS Świniary: 12 Trenerzy: starba grzegorz — urbaniak robert.
| ||||||||
Piast Osiek | 5 — 1 | KS Tarłów | 11 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 19' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Piast: 1 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Ryński Robert — Tomczyk Robert.
| ||||||||
Arka Koprzywnica | 0 — 9 | Marol Jacentów | 11 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 0 — 6 0 — 7 0 — 8 0 — 9 90+2' Arka K.: 1 Marol: 12 Trenerzy: Ciach Wojciech, Walczak Marek — Rutkowski Zbigniew.
|
31 bramek | Damian Lipiec (28 + 3 k.) (GKS Obrazów) |
19 bramek | Łukasz Mazur (GKS Obrazów) |
18 bramek | Paweł Hammer (14 + 4 k.) (Huragan) |
15 bramek | Maciej Drozdowski (Huragan, Cukrownik) |
14 bramek | Przemysław Kopeć (4 + 10 k.) (GKS Świniary) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Tarnovia Tarnów | 3 — 0 | Potok Sitno | 10 PAŹ | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Tarnovia: 1 Potok: 98 Trenerzy: Ćwik Jacek, Gajdur Klaudia — Kiecana Rafał, Smoląg Tomasz.
| ||||||||
Bronowianka Kraków | 4 — 1 | Górnik II Łęczna | 10 PAŹ | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 44' 3 — 1 4 — 1 Bronowianka: 1 Górnik II: 1 Trenerzy: Żądło Andrzej — Mieczkowski Janusz. | ||||||||
DAP Dębica | 0 — 6 | Rysy Bukowina Tatrzańska | 10 PAŹ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 36' 0 — 3 42' 0 — 4 45' 0 — 5 62' 0 — 6 85' DAP: 1 Rysy: 1 Trenerzy: Cabaj Maciej — Podczerwiński Paweł.
| ||||||||
Iskra Brzezinka | 0 — 4 | Moravia Morawica | 11 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 8' 0 — 3 59' 0 — 4 Iskra: 99 Moravia: 12 Trenerzy: Bożena Słotoś — Tarczyńska Maria. | ||||||||
Od 27. minuty 20Mariola Wałek w bramce Moravii. |
20 bramek | Halina Półtorak (Rysy) |
19 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
18 bramek | Marta Góral (17 + 1 k.) (Naprzód) |
17 bramek | Justyna Kapustka (16 + 1 k.) (Tarnovia) |
15 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 3 | Victoria Pińczów | 11 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 70' 0 — 3 80+2' MKS Zdrój: 12 Victoria: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Pasternak Jacek, Sobolewski Rafał.
|
12 bramek | Magdalena Bazan (Łysica) |
10 bramek | Federica Dall'Ara (9 + 1 k.) (Orlicz), Aleksandra Misiak (8 + 2 k.) (Wisła) |
9 bramek | Lilla Jamska (Stal), Agnieszka Wąsowicz (Top-Spin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 3 — 2 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 54' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Jagiellonia: 12 Hutnik: 1 Trenerzy: Kulhawik Tomasz , Grzybki Piotr — Orłowski Robert, Tracz Wojciech. | ||||||||
Łódzki KS | 0 — 2 | Cracovia Kraków | 10 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 69' 0 — 2 90+1' Łódzki KS: 33 Cracovia: 83 Trenerzy: Pyrdoł Marcin, Byczkowski Jarosław — Mrozek Piotr, Cabaj Marcin. | ||||||||
MKS Ełk | 0 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 11 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 45' MKS Ełk: 1 KP KSZO 1929: 33 Trenerzy: Dakowicz Artur , Pokropski Wojciech — Domagała Waldemar, Kadela Mariusz, Pietrasiak Dariusz.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 0 — 2 | Motor Lublin | 11 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 65' 0 — 2 90' GKS Bełchatów: 52 Motor: 12 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Jasik Tomasz, Herda Karol. | ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 2 | UKS SMS Łódź | 11 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 36' 1 — 2 Wisła: 1 UKS SMS Łódź: 53 Trenerzy: KMIECIK KAZIMIERZ — Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Kroczek Dawid. | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 0 — 0 | Stal Mielec | 11 PAŹ | 15:00 | ||||
TOP 54: 35 Stal M.: 12 Trenerzy: Storto Miłosz, Ciejak Piotr, Krukowski Michał — Łętocha Krzysztof, Serafiński Maciej, Wyparło Bogusław.
| ||||||||
Legia Warszawa | 0 — 2 | Polonia Warszawa | 11 PAŹ | 16:30 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 Legia: 1 Polonia: 25 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Maciej Kowal, Tomasz Grudziński — Maliszewski Michał, Maleszyk Damian, Gołaszewski Bartłomiej.
|
21 bramek | Kacper Piechniak (17 + 4 k.) (Jagiellonia) |
15 bramek | Czarek Sauczek (12 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Mikołaj Napora (Legia), Dawid Brzeski (12 + 1 k.) (Polonia) |
12 bramek | Piotr Poński (Korona SA), Mateusz Skonieczka (MKS Ełk), Sebastian Palonek (7 + 5 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Neptun Końskie | 5 — 0 | MKS Zdrój Busko | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Neptun: 1 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: Jarząb Arkadiusz — Malczewski Lech.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 1 — 4 | Olimpia Pogoń Staszów | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' 1 — 2 41' 1 — 3 44' 1 — 4 Klimontowianka: 12 Pogoń: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Konat Rafał.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 1 — 3 | Zenit Chmielnik | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 88' 1 — 3 90+4' ŁKS Łagów: 12 Zenit: 12 Trenerzy: Siwoń Grzegorz — Srokosz Sebastian.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | — | Orlęta Kielce | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 44' 0 — 3 60' 1 — 3 1 — 4 70' 2 — 4 Naprzód: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Magiera Stanisław — Kowalik Mateusz .
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 3 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 85' Wisła Junior: 1 Granat: 98 Trenerzy: Jarosz Wojciech, Jarosz Michał — Paździsz Andrzej.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | — | Juventa Starachowice | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 44' 2 — 3 60' 2 — 4 66' 2 — 5 TS 1946 Nida: 12 Juventa: 1 Trenerzy: PASTERNAK JACEK — WÓJTOWICZ TOMASZ.
|
38 bramek | Piotr Zieliński (36 + 2 k.) (Neptun) |
19 bramek | Karol Maciąg (Juventa), Mikołaj Podzielny (Juventa) |
15 bramek | Bartłomiej Sidor (13 + 2 k.) (Neptun) |
14 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 10 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 3 — 0 | Juventa Starachowice | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KP KSZO 1929: 12 Juventa: 1 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
Rodzina Kielce | 0 — 13 | Korona Kielce SA | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 26' 0 — 2 28' 0 — 3 33' 0 — 4 37' 0 — 5 39' 0 — 6 40' 0 — 7 48' 0 — 8 55' 0 — 9 58' 0 — 10 60' 0 — 11 61' 0 — 12 64' 0 — 13 79' Rodzina: 32 Korona SA: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz, Łebek Daniel — Graba Marek, Jacek Kubicki.
| ||||||||
KKP Korona Kielce | 1 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 KKP Korona: 1 Granat: 1 Trenerzy: Słabiak Mariusz, Krężołek Tomasz, Gil Piotr — Kasprzyk Dariusz.
|
18 bramek | Daniel Król (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Sebastian Klimczyk (KP KSZO 1929), Kornel Łosak (Korona SA) |
13 bramek | Mateusz Niewczas (Juventa) |
12 bramek | Emil Gołyski (Juventa), Cezary Matuszewski (10 + 2 k.) (KKP Korona) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Piast Chęciny | 3 — 1 | Orlicz Suchedniów | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 77' Piast: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Mochocki Karol — Krzysztoszek Mariusz.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 2 — 4 | Lechia Strawczyn | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 52' 2 — 3 2 — 4 85' Nidzianka: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej — Woźniak Bogdan.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 2 — 0 | Moravia Morawica | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wierna: 1 Moravia: 1 Trenerzy: Bień Paweł — Podsiadło Jarosław.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 9 — 0 | Deko Włoszczowa | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Czarnovia: 1 Deko: 1 Trenerzy: Wąchała Jan — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 3 | GKS Nowiny | 10 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 27' 1 — 2 1 — 3 49' 2 — 3 Hetman: 1 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Podsiedlik Daniel — Wróbel Adam.
| ||||||||
GKS Górno | 1 — 1 | Gród Ćmińsk | 11 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 GKS Górno: 1 Gród: 1 Trenerzy: Kobus Kamil, Zieliński Krystian — Mech Paweł.
|
15 bramek | Marcin Jakóbczyk (13 + 2 k.) (Piast) |
13 bramek | Arkadiusz Terech (7 + 6 k.) (Moravia) |
12 bramek | Norbert Jaworski (Piast) |
11 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Dawid Zolbach (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Unia Sędziszów | 3 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
Goście przyjechali bez ważnych kart zdrowia. | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 4 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 11 PAŹ | 11:00 | ||||
Skalbmierz | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 77' 3 — 2 89' 4 — 2 Nidzica: 12 Victoria 2015: 12 Trenerzy: Idziak Adam, Jaworski Dominik — Majchrowski Andrzej.
|
11 bramek | Jakub Szewczyk (Unia) |
10 bramek | Dominik Wojtusik (Victoria 2015) |
9 bramek | Piotr Strasz (Unia) |
8 bramek | Mateusz Pobiega (7 + 1 k.) (Nidzica) |
7 bramek | Tomasz Niedźwiedź (Nidzica), Hubert Przebieracz (Sparta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Kamienna Brody | 2 — 1 | Świt Ćmielów | 10 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 68' 2 — 1 Kamienna: 1 Świt: 1 Trenerzy: Świtoń Jacek — Paszyński Piotr.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 2 — 1 | GKS Rudki | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 65' 1 — 1 2 — 1 Cukrownik: 1 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Waszczyk Artur, Durak Paweł — Kowalski Dariusz.
| ||||||||
Arka Pawłów | 0 — 2 | Stal Kunów | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 60' Arka: 1 Stal: 1 Trenerzy: Krzewicki Przemysław — .
|
27 bramek | Adam Witek (Stal) |
19 bramek | Patryk Wodnicki (Stal) |
16 bramek | Michał Zieja (Arka) |
11 bramek | Mateusz Gąsior (GKS Rudki), Mateusz Pożoga (Arka), Dawid Zapała (Arka), Michał Wojton (10 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 1 | Spartakus Aureus Daleszyce | 9 PAŹ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Partyzant: 1 Spartakus: 12 Trenerzy: Komisarski Jarosław — Więcek Andrzej.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 2 — 3 | ŁKS Łopuszno | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 2 — 1 2 — 2 66' 2 — 3 80' Bucovia: 16 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: Haczkiewicz Marian — Wilk Piotr.
| ||||||||
GKS Nowiny | 5 — 1 | Hetman Włoszczowa | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 56' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 GKS Nowiny: 12 Hetman: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Chuptyś Łukasz.
| ||||||||
Skała Tumlin | 1 — 3 | Neptun Końskie | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 1 — 2 73' 1 — 3 78' Skała: 21 Neptun: 12 Trenerzy: Janik Wiesław — Gad Bartłomiej.
|
16 bramek | Kacper Stachura (15 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno) |
13 bramek | Patryk Janus (Partyzant), Wojciech Umański (12 + 1 k.) (Partyzant) |
11 bramek | Konrad Smolec (10 + 1 k.) (Neptun) |
10 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus), Patryk Wiaderny (6 + 4 k.) (Neptun) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 3 — 0 | Piaskowianka Piaski | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Start: 1 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 0 — 2 | Zryw Skroniów | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 15' Partyzant: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Styczeń Tomasz — Olesiński Michał.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 2 — 1 | Dąb Nagłowice | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 78' Naprzód: 1 Dąb: 1 Trenerzy: Osiński Cezary — Seweryn Bogusław, Koczanowski Michał.
|
44 bramek | Bartłomiej Równicki (40 + 4 k.) (Naprzód) |
27 bramek | Adrian Merklinger (Dąb) |
23 bramek | Sebastian Rusek (22 + 1 k.) (Zryw) |
21 bramek | Piotr Kasza (16 + 5 k.) (Zryw) |
18 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 1 — 1 | Gród Wiślica | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 TS 1946 Nida: 12 Gród: 12 Trenerzy: SOSIEŃ SEWERYN — WIELOCH PIOTR.
| ||||||||
Piast Stopnica | 4 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 17' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Piast: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Skiba Sławomir — Kondek Dawid.
|
17 bramek | Patryk Tokarz (16 + 1 k.) (MKS Zdrój) |
11 bramek | Albert Dryja (Gród), Wiktor Tutaj (TS 1946 Nida), Konrad Studziżór (10 + 1 k.) (Zorza Tempo) |
10 bramek | Oskar Dylawerski (TS 1946 Nida), Michał Grzywa (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 1 — 4 | Klimontowianka Klimontów | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 7' 1 — 2 24' 1 — 3 34' 1 — 4 46' Koprzywianka: 12 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Twaróg Michał — Szymański Łukasz.
| ||||||||
GKS Świniary | 0 — 3 | OKS Opatów | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 31' 0 — 3 80' GKS Świniary: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Urbaniak Robert — Pater Paweł.
| ||||||||
Alit Ożarów | 0 — 0 | Sparta Dwikozy | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
Alit: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Ożóg Piotr — Rogoziński Robert.
| ||||||||
KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 5 — 0 | Czarni Połaniec | 10 PAŹ | 13:00 | ||||
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 KP KSZO 1929 II: 12 Czarni: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin, Barański Rafał — Mikoda Rafał.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | — | Baszta Rytwiany |
15 bramek | Kacper Librowski (13 + 2 k.) (KP KSZO 1929 II) |
14 bramek | Wojciech Jędo (13 + 1 k.) (Czarni) |
13 bramek | Adrian Bernyś (Klimontowianka) |
11 bramek | Arkadiusz Lasota (Klimontowianka) |
9 bramek | Mikołaj Smalera (GKS Świniary), Paweł Warzyński (KP KSZO 1929 II), Łukasz Janik (6 + 3 k.) (KP KSZO 1929 II), Mateusz Wicik (5 + 4 k.) (Baszta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|