W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 37 | ||||||||
Pogoń Szczecin | 3 — 0 | Korona Kielce | 4 CZE | 18:00 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 34 | ||||||||
Polonia Warszawa | 1 — 2 | Raków Częstochowa | 3 CZE | 17:00 | ||||
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 32 | ||||||||
Czarni Połaniec | 0 — 3 | Unia Sędziszów | 4 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 2 — 1 Czarni: 1 Unia: 81
| ||||||||
ŁKS Łagów | 2 — 1 | Korona II Kielce | 4 CZE | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' 2 — 1 ŁKS Łagów: 1 Korona II: 2
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 2 — 2 | Alit Ożarów | 4 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 TS 1946 Nida: 1 Alit: 1
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 4 — 0 | Nidzianka Bieliny | 4 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Wisła: 1 Nidzianka: 88
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 2 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 4' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 Sparta: 1 Pogoń: 24
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 4 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Moravia: 22 Naprzód: 1
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 4 — 6 | MKS Zdrój Busko | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 20' 0 — 3 22' 1 — 3 1 — 4 54' 1 — 5 59' 2 — 5 3 — 5 3 — 6 74' 4 — 6 Hetman: 33 MKS Zdrój: 82
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 2 | Neptun Końskie | 4 CZE | 18:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 61' Lubrzanka: 80 Neptun: 12
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 0 — 1 | Łysica Bodzentyn | 7 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 25' Partyzant: 1 Łysica: 12
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
[nie uwzględniono wycofania Korony II]
16 (żółty) baraż o utrzymanie
17 (pomarańczowy) spadek wskutek relegacji Wiernej z III ligi
18 (czerwony) spadek
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Lechia Strawczyn | 1 — 7 | Gród Ćmińsk | 1 CZE | 18:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 15' 1 — 2 31' 1 — 3 61' 1 — 4 78' 1 — 5 81' 1 — 6 84' 1 — 7 88' Lechia: 1 Gród .: 1 Kartki także: Dawid Adach 27'. Trenerzy: Wozniak Bogdan, Gałęziowski Mirosław — Jagodziński Artur.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 3 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 Sparta: 55 Granat: 30 Trenerzy: Mazur Jerzy — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 1 | Polanie Pierzchnica | 3 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 70' Wicher: 1 Polanie: 22 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir, Salwa Piotr — Trela Krzysztof , Juszcze Stanisław .
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 1 | Star Starachowice | 3 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' Piast: 27 Star: 1 Trenerzy: TOMECKI GRZEGORZ — SPADŁO ZDZISŁAW.
| ||||||||
Kamienna Brody | 6 — 2 | Stal Kunów | 4 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 7' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 65' 5 — 2 6 — 2 Kamienna: 1 Stal: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Jałocha Rafał, Dynarek Marcin.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 0 — 3 | GKS Nowiny | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 45+1' 0 — 2 52' 0 — 3 90+2' Zenit: 1 GKS Nowiny: 92 Trenerzy: Ubożak Łukasz, Sobura Marek — Ludwinek Mariusz.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 4 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 4 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 89' Orlicz: 1 Klimontowianka: 99 Trenerzy: Dąbrowski Bogusław — Mażysz Adam.
| ||||||||
GKS Rudki | 0 — 0 | Gród Wiślica | 4 CZE | 17:30 | ||||
GKS Rudki: 92 Gród W.: 1 Trenerzy: Kośmicki Marcin — Gruchała Przemysław.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
[nie uwzględniono wycofania Korony II]
14 (pomarańczowy) spadek wskutek relegacji Wiernej z III ligi
15 (czerwony) spadek
16 (czerwony) spadek
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 3 — 0 | Tęcza Gowarczów | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 38' 1 — 3 58' 2 — 3 2 — 4 67' 2 — 5 71' Zieleń: 12 Tęcza: 1 Trenerzy: Józefowski Karol — Skowron Paweł.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 2 — 5 | Nida Oksa | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 2 — 1 2 — 2 65' 2 — 3 85' 2 — 4 88' 2 — 5 90+1' Sokół: 1 Nida O.: 1 Trenerzy: Filipiak Mateusz — Radziejewski Marcin, Stolarczyk Piotr.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 2 | Orlęta Kielce | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 1 — 2 90+6' Zryw S.: 65 Orlęta: 1 Trenerzy: Ziółkowski Wojciech — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 1 — 0 | Bucovia Bukowa | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 ŁKS Łopuszno: 6 Bucovia: 69 Trenerzy: Picheta Jacek — Jamrozik Michał.
| ||||||||
Victoria Mniów | 4 — 2 | Piast Chęciny | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 4 — 2 Victoria: 12 Piast: 1 Trenerzy: Milcarz Michał, Slusarczyk Konrad — Mochocki Karol.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 3 — 2 | Nida Sobków | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 17' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 72' Radiator$: 1 Nida S.: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Janicki Karol.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 0 — 2 | Partyzant Wodzisław | 4 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 Piaskowianka: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Magiera Stanisław , Pietrasiewicz Mirosław — Objosło Przemysław, Kruk Michał .
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 5 | Astra Piekoszów | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 1 — 5 Politechnika Św.: 76 Astra: 1 Trenerzy: Obarzanek Artur — Śladkowski Marcin, Wiśniewski Marcin.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Alit II Ożarów | 2 — 5 | LZS Samborzec | 3 CZE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' 1 — 2 26' 1 — 3 39' 1 — 4 66' 1 — 5 75' 2 — 5 Alit II: 1 LZS Samborzec: 12 Trenerzy: Ożóg Piotr — Gawroński Wojciech.
| ||||||||
GKS Obrazów | 2 — 0 | UKS Baćkowice | 4 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 GKS Obrazów: 1 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: Gajda Maciej, Marzec Robert — Zbigniew Rutkowski.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 0 — 5 | Zorza Tempo Pacanów | 4 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 55' 0 — 3 64' 1 — 3 1 — 4 80' 1 — 5 85' MSS-Klonówka: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr — Malczewski Jan.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 3 | Świt Ćmielów | 4 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 77' 1 — 1 1 — 2 1 — 3 85' Baszta: 91 Świt: 1 Trenerzy: ZALIŃSKI MACIEJ — CZAJA ADRIAN.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 3 — 0 | Nidzica Dobiesławice | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Jawornik: 1 Nidzica: 22 Trenerzy: Szlembarski Marcin, Wątek Marcin — Idzik Adam, Iwański Dominik.
| ||||||||
OKS Opatów | 11 — 0 | Koprzywianka Arka Koprzywnica | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 OKS Opatów: 1 Koprzywianka Arka: 12 Trenerzy: Kadela Mariusz, Pietrasiak Dariusz — Ciach Wojciech.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 4 — 2 | Agricola Łoniów | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Wisła: 1 Agricola: 93 Trenerzy: FRANCUZ WIESŁAW, BODUSZEK MACIEJ — TWARÓG MICHAŁ.
| ||||||||
Piast Osiek | 5 — 1 | GKS Górno | 4 CZE | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 90' Piast: 12 GKS Górno: 1 Trenerzy: Konat Rafał — Szcurek Jarosław.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
14 (pomarańczowy) spadek wskutek relegacji Wiernej z III ligi
15 (czerwony) spadek
16 (czerwony) spadek
17 (czerwony) spadek
15 (czerwony) spadek
16 (czerwony) spadek
17 (czerwony) spadek
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
KS Smyków | 2 — 2 | Płomień Wólka Kłucka | 3 CZE | 16:00 | ||||
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) | ||||||||
0 — 1 33' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+3' KS Smyków: 1 Płomień: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Dawid — Kaniowski Mateusz, Kasprzyk Przemysław.
| ||||||||
Granat Borki | 3 — 0 | Top-Spin Promnik | 3 CZE | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Granat: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Górecki Dariusz — Gawroński Andrzej , Wąsowski Andrzej.
| ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 4 | Unia Małogoszcz | 4 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 27' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 61' 2 — 3 85' 2 — 4 89' ULKS Łączna: 1 Unia: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Świerszcz Andrzej.
| ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 3 | Polonia Białogon Kielce | 4 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 56' 3 — 2 3 — 3 85' Skała: 99 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Guzik Michał , Janik Wiesław — Drej Karol, Ruszkowski Cezary.
| ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 3 — 0 | KS Kamienna Wola | 4 CZE | 11:00 | ||||
Samson Samsonów | 2 — 2 | LKS Bolmin | 4 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 62' 2 — 2 82' Samson: 1 LKS Bolmin: 25 Trenerzy: Rynk Mariusz — Nowaczek Paweł.
|
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
GKS Imielno | 6 — 2 | Start Słupia Jędrzejowska | 3 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 81' 6 — 2 GKS Imielno: 1 Start: 1 Trenerzy: Karasek Artur, Stępień Adrian , Adamski Kamil , Woliński Jakub — Winiarski Łukasz.
| ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 1 — 6 | Dąb Nagłowice | 4 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 13' 0 — 3 37' 1 — 3 1 — 4 62' 1 — 5 63' 1 — 6 65' Vitalpol: 1 Dąb: 1 Trenerzy: Boduszek Maciej — Krupa Zbigniew.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 2 — 3 | Strzelec Chroberz | 4 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 41' 0 — 3 57' 1 — 3 2 — 3 Deko: 20 Strzelec: 1 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Szczygieł Robert.
| ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 4 — 4 | Victoria 2015 Skalbmierz | 4 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 38' 3 — 2 60' 3 — 3 65' 4 — 3 4 — 4 88' Wierna II: 1 Victoria 2015: 99 Trenerzy: Bień Paweł — Borek Michał.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 1 — 0 | GKS Kluczewsko | 4 CZE | 16:00 | ||||
1 — 0 LZS Czarnocin: 1 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Pytel Przemysław — Dąbrowski Dariusz.
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Arka Pawłów | 4 — 0 | Marol Jacentów | 4 CZE | 13:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Arka: 1 Marol: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Sobolewski Marcin.
| ||||||||
W pierwotnym terminie goście nie dojechali. | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Strażak Bidziny | 6 — 3 | UKS Iwaniska | 4 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 80' 6 — 1 6 — 2 89' 6 — 3 90+1' Strażak: 33 UKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Stańczyk Piotr, Sobczyk Mateusz — Starba Grzegorz.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 4 — 3 | Ester Wojciechowice | 4 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 34' 2 — 1 2 — 2 53' 3 — 2 3 — 3 88' 4 — 3 Huragan: 1 Ester: 1 Trenerzy: Pierzchała Wojciech, Kulita Mateusz — Paszyński Piotr.
| ||||||||
KS Tarłów | 5 — 3 | GTS Raków | 4 CZE | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 37' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 66' 3 — 3 4 — 3 5 — 3 KS Tarłów: 1 GTS Raków: 1 Trenerzy: Tomczyk Robert — Siuta Michał.
| ||||||||
ŁKS II Łagów | 3 — 0 | Cukrownik Włostów | 4 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 ŁKS II Łagów: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Swioń Grzegorz — Dywan Andrzej.
| ||||||||
Marol Jacentów | 3 — 0 | Zorza Czajków |
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 0 | Starówka Nowy Sącz | 4 CZE | 12:00 | ||||
1 — 0 Moravia: 69 Starówka: 12 Trenerzy: Tarczyńska Maria — Fiut Dominika, Myjak Wioletta.
| ||||||||
DAP Dębica | 1 — 2 | Bronowianka Kraków | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 85' DAP: 1 Bronowianka: 1 Trenerzy: Nowak Kamil — Żądło Andrzej. | ||||||||
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 2 — 5 | SMS Niemce | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 45' 0 — 4 53' 0 — 5 1 — 5 2 — 5 Grodziszczanka: 1 SMS Niemce: 1 Trenerzy: Sołek Tomasz — KOT PIOTR, ŁAPA PIOTR.
| ||||||||
Victoria Gaj | 1 — 6 | UKS Widok SP 51 Lublin | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 1 — 4 1 — 5 1 — 6 Victoria: 1 Widok: 1 Trenerzy: Piwowarczyk Radosław — Rodak Piotr, Porzucek Paweł.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 1 — 7 | Tarnovia Tarnów | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 52' 1 — 4 60' 1 — 5 1 — 6 72' 1 — 7 86' Łysica: 12 Tarnovia: 1 Trenerzy: RUBINKIEWICZ MIROSŁAW — GAJDUR KLAUDIA.
| ||||||||
Naprzód Sobolów | 0 — 2 | Respekt Myślenice | 4 CZE | 17:00 | ||||
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 2 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 3 CZE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 77' Hetmanki: 1 Wisła: 12 Trenerzy: Ochenduszka Mariusz — Pabijańczyk Henryk.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 30 | ||||||||
Znicz Pruszków | 4 — 0 | Jagiellonia Białystok | 2 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 | ||||||||
Polonia Warszawa | 8 — 1 | TOP 54 Biała Podlaska | 3 CZE | 14:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 Polonia: 1 TOP 54: 1 Trenerzy: Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej — Mazur Robert, Jakubiec Tomasz. | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 2 | Motor Lublin | 3 CZE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 90+2' Korona SA: 1 Motor: 66 Trenerzy: Mierzwa Marek, Mądzik Krzysztof — Tomasz Jasik.
| ||||||||
Resovia Rzeszów | 0 — 0 | Cracovia Kraków | 3 CZE | 16:00 | ||||
Progres 99 Kraków | 0 — 2 | Legia Warszawa | 3 CZE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 58' Progres 99: 1 Legia: 1 Trenerzy: MIŚ MATEUSZ, MRÓZEK KAMIL — Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Arkadiusz Białostocki.
| ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 5 | GKS Bełchatów | 3 CZE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 47' 0 — 3 51' 0 — 4 53' 0 — 5 Neptun: 99 GKS Bełchatów: 12 Trenerzy: Jarząb Arkadiusz, Gad Bartłomiej, Tomala Grzegorz — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT.
| ||||||||
Łódzki KS | 3 — 0 | UKS SMS Łódź | 3 CZE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 UKS SMS Łódź: 26 Trenerzy: Szpak Maciej, Byczkowski Jarosław, Janowski Jacek, Jakub Grzelak — Perliński Marcin, Tomaszewski Tomasz, Jabłoński Mariusz. | ||||||||
Wisła Kraków | 3 — 1 | Stal Mielec | 3 CZE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90' 3 — 1 Wisła: 1 Stal: 1 Trenerzy: Jop Mariusz, Regulski Paweł, Żuchowicz Wojciech — SKIBA DAMIAN, RYGUŁA SEBASTIAN, DYDO BARTŁOMIEJ. |
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Motor Lublin | 2 — 1 | Akademia Piłkarska 21 Kraków | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 80+1' Motor: 13 AP 21: 21 Trenerzy: Wej Rafał — URBAŃSKI MARCIN.
| ||||||||
Stal Mielec | 2 — 0 | KKP Korona Kielce | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Stal: 88 KKP Korona: 24 Trenerzy: PAPROCKI PRZEMYSŁAW, KRUKOWSKI GRZEGORZ, ŻĄDŁO JACEK — Krężołek Tomasz. | ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 2 | Górnik Łęczna | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 70' 2 — 2 Cracovia: 83 Górnik: 1 Trenerzy: TRELA GRZEGORZ, CABAJ MARCIN — Pogonowski Sławomir.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 0 — 0 | Karpaty Krosno | 4 CZE | 15:00 | ||||
Korona SA: 1 Karpaty: 1 Trenerzy: Gębura Michał, Graba Marek — Włodarski Marcin.
|
9 bramek | Mikołaj Grzęda (5 + 4 k.) (Motor) |
8 bramek | Przemysław Skałecki (6 + 2 k.) (Górnik) |
7 bramek | Edwin Rachoń (Górnik), Rafał Dusiło (6 + 1 k.) (Stal) |
6 bramek | Artur Piróg (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 5 — 1 | Unia Sędziszów | 3 CZE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 85' 5 — 1 MKS Zdrój: 1 Unia: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Rokicki Krystian.
| ||||||||
Od 46. minuty 12Dawid Mania w bramce Unii. | ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 3 | Klimontowianka Klimontów | 3 CZE | 13:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 29' 0 — 3 69' 1 — 3 Moravia: 1 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Podsiadło Jarosław — Mażysz Adam.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 0 — 3 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | ||||||
Zenit Chmielnik | 3 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | ||||||
Juventa Starachowice | 9 — 1 | Orlęta Kielce | 4 CZE | 09:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 82' 7 — 1 8 — 1 9 — 1 Juventa: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: WÓJTOWICZ TOMASZ — JANICKI KAROL.
|
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 3 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 3 CZE | 10:00 | ||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 3 | Orlicz Suchedniów | 3 CZE | 12:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 1 — 2 39' 1 — 3 55' 2 — 3 Hetman: 98 Orlicz: 1 Trenerzy: Chuptys Lukasz — Krzysztoszek Mariusz.
| ||||||||
Nida Oksa | 3 — 6 | Lechia Strawczyn | 3 CZE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 49' 3 — 2 3 — 3 66' 3 — 4 70' 3 — 5 78' 3 — 6 80' Nida: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Radziejewski Marcin — GAŁĘZIOWSKI MIROSŁAW.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 3 — 2 | Zryw Skroniów | 3 CZE | 13:00 | ||||
0 — 1 32' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 85' Czarnovia: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Wachała Jan — Olesinski Michał, Krawczyk Szymon.
|
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
GKS Górno | 0 — 2 | Sparta Dwikozy | 3 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 33' 0 — 2 GKS Górno: 1 Sparta: 10 Trenerzy: Kobus Kamil, Zieliński Krystian — Mazur Jerzy.
| ||||||||
Stal Kunów | 3 — 0 | Arka Pawłów | 3 CZE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Stal: 1 Arka: 1 Trenerzy: Jałocha Rafał — KRZEWICKI PRZEMYSŁAW.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 3 — 0 | Vitalpol Solec-Zdrój |
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
GKS Nowiny | 8 — 0 | MSS-Klonówka Masłów | 3 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 GKS Nowiny: 1 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 2 — 1 | Orlicz Suchedniów | 3 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 50' 2 — 1 Czarnovia: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Kośmicki Marcin — Dołęga Leszek.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 1 | ŁKS Łagów | 3 CZE | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Orlęta: 12 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Stefański Rafał — Brudek Albert.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 1 | Astra Piekoszów | 4 CZE | 10:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Gród: 44 Astra: 12 Kartki także: Maksym Ślefarski 52' — . Trenerzy: Mech Paweł, Mech Kamil — Wróbel Karol.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 3 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 4 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 73' Łysica: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Dejworek Seweryn — Tacij Marcin.
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 0 | Deko Włoszczowa | 3 CZE | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Hetman: 1 Deko: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 9 | Start Słupia Jędrzejowska | 3 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 9' 0 — 2 20' 0 — 3 21' 0 — 4 24' 1 — 4 1 — 5 31' 1 — 6 48' 1 — 7 52' 1 — 8 65' 1 — 9 72' 2 — 9 Tęcza: 1 Start: 1 Trenerzy: Skowron Paweł — Winiarski Łukasz.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 5 | Piaskowianka Piaski | 4 CZE | 12:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 20' 0 — 3 30' 0 — 4 61' 0 — 5 74' Radiator$: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: JANUS RYSZARD — PIETRASIEWICZ MIROSŁAW.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 1 — 4 | Bucovia Bukowa | 4 CZE | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 1 — 2 50' 1 — 3 1 — 4 80' Wierna: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Kleszcz Filip, Stalmasiński Karol — Haczkiewicz Marian.
|
23 bramek | Sebastian Baran (Piaskowianka) |
21 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka), Ernest Banasik (19 + 2 k.) (Bucovia) |
16 bramek | Adam Kubicz (13 + 3 k.) (Hetman) |
14 bramek | Dawid Molus (Start) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
GKS Świniary | 1 — 2 | OKS Opatów | 3 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 21' 1 — 2 GKS Świniary: 12 OKS Opatów: 79 Trenerzy: Urbaniak Robert — Pater Paweł.
| ||||||||
Alit Ożarów | 3 — 3 | Kamienna Brody | 3 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 59' 2 — 3 70' 3 — 3 Alit: 31 Kamienna: 1 Trenerzy: Ożóg Piotr — Stachura Hubert.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 3 — 0 | GKS Obrazów | 3 CZE | 11:00 | ||||
LZS Samborzec | 4 — 1 | Strażak Bidziny | 3 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 LZS Samborzec: 1 Strażak: 1 Trenerzy: lipiec damian — jędrzejewski damian.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|