(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 2 | Górnik Łęczna | 21 WRZ | 18:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 72' Korona: 1 Trenerzy: MARCIN BROSZ, TOMASZ WILMAN, WOJCIECH MROSZCZYK, MAREK MATUSZEK — Szatałow Jurij, Rybarski Andrzej , Nazaruk Sławomir, Onyszko Arkadiusz.
|
I liga | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Rozwój Katowice | 2 — 1 | Wisła Płock | 19 WRZ | 15:00 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Błękitni Stargard Szczeciński | 0 — 1 | GKS Tychy | 19 WRZ | 15:00 | ||||
25 bramek | Krzysztof Szewczyk (21 + 4 k.) (Cracovia II) |
18 bramek | Artur Biały (17 + 1 k.) (Unia), Maciej Stróżak (16 + 2 k.) (Wisła, Beskid) |
15 bramek | Sebastian Świerzbiński (9 + 6 k.) (Podhale) |
14 bramek | Paweł Czajkowski (KP KSZO 1929), Piotr Kamiński (Czarni), Hubert Laskowski (Korona II), Krzysztof Świątek (13 + 1 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Alit Ożarów | 2 — 2 | Unia Sędziszów | 20 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 Alit: 1 Unia: 47 Trenerzy: Lipowski Radosław — Fendrych Andrzej .
| ||||||||
W 65. minucie trener Andrzej Fendrych usunięty przez sędziego ze strefy technicznej. | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 1 — 1 | Wierna Małogoszcz | 20 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Pogoń: 1 Wierna: 1 Trenerzy: Sekuła Radosław, Kuranty Jacek — Lniany Mariusz.
| ||||||||
W 90+2. trener Mariusz Lniany usunięty przez sędziego ze strefy technicznej. | ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 0 | MKS Zdrój Busko | 20 WRZ | 16:00 | ||||
Neptun: 12 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: Szpiega Waldemar — Trela Krzysztof.
| ||||||||
W 37. minucie 11PiotrRajca (MKS Zdrój) nie wykorzystał rzutu karnego. W 83. minucie 16Robert Banaszek (MKS Zdrój) nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 1 — 1 | Kamienna Brody | 20 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 ŁKS Łagów: 1 Kamienna: 12 Trenerzy: Dziubel Krzysztof — Sobczyński Adrian.
| ||||||||
W 29. minucie trener Adrian Sobczyński usunięty przez sędziego ze strefy technicznej. W 2. minucie przerwany na 5 minut z powodu ataku gniazda os. | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 4 — 1 | Hetman Włoszczowa | 20 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 19' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Klimontowianka: 24 Hetman: 33 Trenerzy: Klepacz Grzegorz, Ziomek Piotr — Groszek Jarosław.
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 3 — 1 | Nidzianka Bieliny | 20 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 76' 3 — 1 Lubrzanka: 89 Nidzianka: 87 Trenerzy: Stocki Krzysztof , FOKS ZENOBIUSZ — WIJAS PAWEŁ , PINDRAL MATEUSZ .
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 2 — 0 | Partyzant Radoszyce | 20 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Naprzód: 13 Partyzant: 1 Trenerzy: Osiński Cezary — Komisarski Jarosław, Kopyciński Damian.
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 20 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' GKS Rudki: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Świetlik Dariusz — Maj Zdzisław.
|
23 bramek | Bartosz Sot (22 + 1 k.) (Nidzianka), Michał Smolarczyk (18 + 5 k.) (Wierna) |
19 bramek | Jacek Rożek (14 + 5 k.) (Klimontowianka) |
17 bramek | Krystian Rzepa (16 + 1 k.) (Pogoń), Artur Kidoń (14 + 3 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 1 — 1 | Piast Stopnica | 20 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' Koprzywianka: 12 Piast: 1 Trenerzy: Twaróg Michał, Wiśniewski Radosław — Tomecki Grzegorz, Skiba Sławomir.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 1 | Moravia Morawica | 20 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 31' 1 — 1 Sparta: 12 Moravia: 22 Trenerzy: Mazur Jerzy — Bęben Marek.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 3 | Orlęta Kielce | 20 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 45' 1 — 3 50' 2 — 3 Wicher: 1 Orlęta: 80 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir, Koza Seweryn — Cieślak Janusz.
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 0 | Zieleń Żelisławice | 20 WRZ | 16:00 | ||||
Stal: 1 Zieleń: 44 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Józefowski Karol.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 2 — 0 | Orlicz Suchedniów | 20 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Granat: 70 Orlicz: 1 Trenerzy: Snopek Arkadiusz, Bilski Robert — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 0 | Star Starachowice | 20 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Zenit: 1 Star: 1 Trenerzy: ZŁOTNIK WITOLD, BOKSA KRYSTIAN — ANDUŁA ARTUR.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 1 — 3 | Gród Ćmińsk | 20 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 73' 1 — 3 81' Polanie: 22 Gród: 1 Trenerzy: Kwaśniewski Łukasz, Cielibiaża Karol — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 3 — 2 | GKS Nowiny | 20 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90+2' Wisła: 12 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Francuz Wiesław 1/2015, Boduszek Maciej — Ludwinek Mariusz .
|
27 bramek | Mariusz Fabjański (22 + 5 k.) (Star) |
22 bramek | Jakub Majewski (Polanie), Dominik Szewczyk (GKS Nowiny), Michał Piotrowski (14 + 8 k.) (Wisła) |
15 bramek | Mirosław Słoń (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Piast Chęciny | 1 — 2 | Nida Sobków | 19 WRZ | 12:25 | ||||
0 — 1 9' 1 — 1 1 — 2 Piast: 1 Nida: 1 Trenerzy: Wilk Piotr — Janicki Karol.
| ||||||||
Opóźniony 25 minut z powodu braku opieki medycznej. | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 3 — 7 | Lechia Strawczyn | 20 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 15' 0 — 4 31' 0 — 5 44' 1 — 5 1 — 6 58' 2 — 6 3 — 6 3 — 7 90+2' MSS-Klonówka: 12 Lechia: 1 Trenerzy: Kwiatkowski Maciej — Gałęziowski Mirosław.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 3 — 0 | Zryw Skroniów | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Sokół: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Luzar Jan — Kośmider Mariusz, Ziółkowski Wojciech.
| ||||||||
W 87. minucie trener Jan Luzar usunięty przez sędziego ze strefy technicznej. | ||||||||
Samson Samsonów | 1 — 1 | Piaskowianka Piaski | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' Samson: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Rynk Mariusz — Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
Victoria Mniów | 4 — 1 | Bucovia Bukowa | 20 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Victoria: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: MICHAŁ MILCARZ, ŁUKASZ KRÓLIK — TOMASZ TATAR.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 1 | Skała Tumlin | 20 WRZ | 15:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
0 — 1 33' 1 — 1 Politechnika Św.: 24 Skała: 26 Trenerzy: Obarzanek Artur — Janik Wiesław, Guzik Michał.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 2 — 0 | GLKS Fałków | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Partyzant: 12 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Styczeń Tomasz — Kądziela Grzegorz.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 1 — 1 | Astra Piekoszów | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' Dąb: 1 Astra: 4 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Marcin Śladkowski.
|
40 bramek | Albert Zajęcki (39 + 1 k.) (Lechia) |
25 bramek | Sebastian Wijas (23 + 2 k.) (Sokół) |
20 bramek | Marcin Supierz (MSS-Klonówka), Rafał Krzysztofik (16 + 4 k.) (Piaskowianka) |
18 bramek | Tomasz Raczyński (17 + 1 k.) (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 5 — 2 | GKS Górno | 19 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 90+1' Zorza Tempo: 12 GKS Górno: 1 Trenerzy: Pośpiech Leszek — Waldon Mirosław.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 3 — 0 | Alit II Ożarów | 19 WRZ | 15:00 | ||||
Iwaniska | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 UKS Baćkowice: 12 Alit II: 1 Trenerzy: Czaja Adrian — Ożóg Piotr.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 1 — 1 | Spartakus II Daleszyce | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Agricola: 93 Spartakus II: 1 Trenerzy: mrzygłód marek, kołacz łukasz — janaszek jakub.
| ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 0 | Baszta Rytwiany | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Gród: 33 Baszta: 12 Trenerzy: Gruchała Przemysław — .
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 0 — 2 | Nidzica Dobiesławice | 20 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 67' Jawornik: 1 Nidzica: 22 Trenerzy: Radziszewski Paweł — Idziak Adam.
| ||||||||
LZS Samborzec | 8 — 0 | Zryw Zbigniewice | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 LZS Samborzec: 30 Zryw: 1 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Szmuc Tomasz.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 0 | OKS Opatów | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Świt: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Marynowski Tomasz — Siczek Tomasz.
|
33 bramek | Marcin Chmiel (30 + 3 k.) (LZS Samborzec) |
30 bramek | Patryk Klepacz (29 + 1 k.) (Gród) |
23 bramek | Tomasz Kopacki (20 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
22 bramek | Kamil Olesiński (Gród) |
20 bramek | Norbert Wątek (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Unia Małogoszcz | 1 — 1 | Granat Borki | 20 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 80' Unia: 1 Granat: 1 Trenerzy: Marcin Bodzioch — Mateusz Filipiak.
| ||||||||
Akademia Piłkarska Korona Kielce | 5 — 0 | KS Kamienna Wola | 20 WRZ | 11:30 | ||||
Kielce, ul. Piekoszowska | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Akademia Piłkarska Korona: 12 KS Kamienna W.: 83 Trenerzy: Rajecki Piotr, Ciesielski Tomasz — Janus Ryszard.
| ||||||||
Opóźniony 30 minut z powodu podejrzenia sfałszowania dat badań lekarskich w drużynie gości. Od 25. minuty 67Mateusz Milczarz w bramce KS Kamienna Wola. Przerwany w 27. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości po opuszczeniu boiska przez 18Tomasza Kapustę. | ||||||||
Radiator$ Stąporków | 3 — 0 | ULKS Łączna | 20 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Radiator$: 1 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 4 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 20 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 50' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Płomień: 1 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Kaniowski Mateusz — Dutkiewicz Piotr.
| ||||||||
KS Smyków | 0 — 1 | Tęcza Gowarczów | 20 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 60' KS Smyków: 1 Tęcza: 12 Trenerzy: Kołodziejczyk Jacek — Skowron Paweł.
|
14 bramek | Paweł Rybicki (12 + 2 k.) (Radiator$) |
13 bramek | Hubert Cieślik (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II), Dawid Kwiecień (Radiator$) |
9 bramek | Radosław Jarząb (8 + 1 k.) (Płomień) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 3 — 0 | LZS Czarnocin | 19 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 29' 2 — 2 2 — 3 59' 2 — 4 66' 3 — 4 3 — 5 85' Wierna II: 1 LZS Czarnocin: 99 Trenerzy: Rudkiewicz Mariusz — Pytel Przemysław, Bomba Paweł.
| ||||||||
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 2 — 7 | Start Słupia Jędrzejowska | 20 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 39' 1 — 4 44' 2 — 4 2 — 5 62' 2 — 6 69' 2 — 7 90+2' Deko: 1 Start: 12 Trenerzy: Tanasiewicz Marcin — Winiarski Łukasz.
| ||||||||
GLKS Krasocin | 2 — 3 | GKS Kluczewsko | 20 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 90+3' GLKS Krasocin: 1 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Grzegorz Sitkowski — Dariusz Dąbrowski.
| ||||||||
Czerwona kartka dla Michała Luzara została anulowana jako pokazana niesłusznie. | ||||||||
LKS Bolmin | 7 — 1 | GTS Raków | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 75' 6 — 1 7 — 1 LKS Bolmin: 94 GTS Raków: 94 Trenerzy: Nowaczek Paweł — Wiecek Andrzej, Baran Janusz.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 2 — 2 | ŁKS Łopuszno | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 1 — 2 88' 2 — 2 Strzelec: 1 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: Sosień Seweryn, Wojtaś Paweł — Picheta Jacek, Niebudek Łukasz.
| ||||||||
| ||||||||
Nida Oksa | 5 — 2 | Top-Spin Promnik | 20 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 35' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Nida: 12 Top-Spin: 12 Trenerzy: Kusaj Andrzej, Radziejewski Marcin — Brudziński Arkadiusz, Gawroński Andrzej.
|
29 bramek | Adrian Koprowski (27 + 2 k.) (Start) |
27 bramek | Andrzej Kusaj (25 + 2 k.) (Nida) |
15 bramek | Łukasz Niebudek (ŁKS Łopuszno), Kamil Wijas (14 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno) |
14 bramek | Tomasz Różański (Nida), Kamil Cygan (12 + 2 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Cukrownik Włostów | 2 — 3 | Piast Osiek | 20 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 38' 1 — 2 1 — 3 75' 2 — 3 Cukrownik: 1 Piast: 1 Trenerzy: Kwiatosz Krzysztof — Ryński Robert.
| ||||||||
GKS Obrazów | 10 — 1 | UKS Iwaniska | 20 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 10 — 1 83' GKS Obrazów: 1 UKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Marzec Robert — Starba Grzegorz.
| ||||||||
KS Tarłów | 1 — 1 | Zorza Czajków | 20 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 KS Tarłów: 12 Zorza: 1 Trenerzy: Tomczyk Robert — Bochenek Leszek.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 3 — 1 | GKS Świniary | 20 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 58' 2 — 1 3 — 1 Strażak: 1 GKS Świniary: 1 Trenerzy: dyjewski przemysław — urbaniak robert.
| ||||||||
Arka Koprzywnica | 2 — 2 | Huragan Wilczyce | 20 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 30' 1 — 2 2 — 2 Arka K.: 1 Huragan: 1 Trenerzy: Ciach Wojciech, Walczak Marek — Dywan Andrzej.
| ||||||||
Marol Jacentów | 1 — 0 | Arka Pawłów | 20 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Marol: 12 Arka P.: 1 Trenerzy: Rutkowski Zbigniew — Koprowski Kamil.
|
31 bramek | Damian Lipiec (28 + 3 k.) (GKS Obrazów) |
19 bramek | Łukasz Mazur (GKS Obrazów) |
18 bramek | Paweł Hammer (14 + 4 k.) (Huragan) |
15 bramek | Maciej Drozdowski (Huragan, Cukrownik) |
14 bramek | Przemysław Kopeć (4 + 10 k.) (GKS Świniary) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Naprzód Sobolów | 1 — 4 | Górnik II Łęczna | 19 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 1 — 4 Naprzód: 1 Górnik II: 1 Trenerzy: Bukowiec Piotr — Mieczkowski Janusz.
| ||||||||
Potok Sitno | 3 — 1 | DAP Dębica | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 57' 3 — 1 Potok: 98 DAP: 1 Trenerzy: Kiecan Rafał, Smoląg Tomasz — Cabaj Maciej. | ||||||||
Tarnovia Tarnów | 4 — 0 | Bronowianka Kraków | 19 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Tarnovia: 1 Bronowianka: 1 Trenerzy: Ćwik Jacek, Gajdur Klaudia — Żądło Andrzej.
| ||||||||
Respekt Myślenice | 5 — 0 | Iskra Brzezinka | 19 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Respekt: 41 Iskra: 99 Trenerzy: Senderski Przemysław, Dziadkowiec Jan — Słotoś Bożena.
| ||||||||
Moravia Morawica | 2 — 5 | Rysy Bukowina Tatrzańska | 20 WRZ | 13:30 | ||||
0 — 1 35' 1 — 1 1 — 2 45' 1 — 3 62' 2 — 3 2 — 4 67' 2 — 5 89' Moravia: 1 Rysy: 12 Trenerzy: Tarczyńska Maria — Podczerwiński Paweł.
| ||||||||
Starówka Nowy Sącz | 0 — 3 | Sparta Daleszyce | 20 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 Starówka: 12 Sparta: 1 Trenerzy: Fiut Dominika, Kalisz Klaudia — Wengorski Marcin.
|
20 bramek | Halina Półtorak (Rysy) |
19 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
18 bramek | Marta Góral (17 + 1 k.) (Naprzód) |
17 bramek | Justyna Kapustka (16 + 1 k.) (Tarnovia) |
15 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 3 | Stal Kunów | 19 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 57' 0 — 3 Wisła: 1 Stal: 1 Trenerzy: Pabijańczyk Henryk, Boduszek Maciej — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 7 — 1 | Victoria Pińczów | 20 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 75' 7 — 1 Top-Spin: 12 Victoria: 1 Trenerzy: Gawroński Andrzej, Brodziński Arkadiusz — Pasternak Jacek, Sobolewski Rafał.
|
12 bramek | Magdalena Bazan (Łysica) |
10 bramek | Federica Dall'Ara (9 + 1 k.) (Orlicz), Aleksandra Misiak (8 + 2 k.) (Wisła) |
9 bramek | Lilla Jamska (Stal), Agnieszka Wąsowicz (Top-Spin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Motor Lublin | 2 — 3 | Legia Warszawa | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 1 — 2 53' 2 — 2 2 — 3 88' Motor: 12 Legia: 1 Trenerzy: Jasik Tomasz , Herda Karol — Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Arkadiusz Białostocki.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 0 | TOP 54 Biała Podlaska | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Cracovia: 23 TOP 54: 35 Trenerzy: Mrozek Piotr, Cabaj Marcin — Storto Miłosz , Ciejak Piotr.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 1 — 1 | Wisła Kraków | 19 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 41' Korona SA: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Mierzwa Marek, Gębura Michał — KMIECIK KAZIMIERZ.
| ||||||||
UKS SMS Łódź | 4 — 0 | MKS Ełk | 19 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 UKS SMS Łódź: 26 MKS Ełk: 1 Trenerzy: Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Kroczek Dawid, Jabłoński Mariusz — Artur Dakowicz, Wojciech Pokropski.
| ||||||||
Stal Mielec | 3 — 0 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 20 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Stal M.: 12 Hutnik: 1 Trenerzy: Łętocha Krzysztof, Paprocki Przemysław, Wyparło Bogusław — Orłowski Robert, Margasiński Bartosz, Wajda Krzysztof. | ||||||||
GKS Bełchatów | 1 — 0 | Łódzki KS | 20 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 GKS Bełchatów: 52 Łódzki KS: 33 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Pyrdoł Marcin.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 3 — 7 | Jagiellonia Białystok | 20 WRZ | 14:30 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 16' 1 — 2 1 — 3 29' 1 — 4 40' 2 — 4 3 — 4 3 — 5 3 — 6 85' 3 — 7 Polonia: 25 Jagiellonia: 12 Trenerzy: Maliszewski Michał, Maleszyk Damian, Gołaszewski Bartłomiej — Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr.
| ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 1 — 0 | Stal Rzeszów | 20 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 KP KSZO 1929: 1 Stal R.: 12 Trenerzy: Domagała Waldemar, Kadela Mariusz — SZELIGA JERZY.
|
21 bramek | Kacper Piechniak (17 + 4 k.) (Jagiellonia) |
15 bramek | Czarek Sauczek (12 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Mikołaj Napora (Legia), Dawid Brzeski (12 + 1 k.) (Polonia) |
12 bramek | Piotr Poński (Korona SA), Mateusz Skonieczka (MKS Ełk), Sebastian Palonek (7 + 5 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 1 — 2 | Wisła Junior Sandomierz | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 56' 1 — 2 MKS Zdrój: 1 Wisła Junior: 33 Trenerzy: Malczewski Lech — Jarosz Wojciech.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | — | Naprzód Jędrzejów | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 TS 1946 Nida: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Pasternak Jacek — Magiera Stanisław.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 7 — 0 | ŁKS Georyt Łagów | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Juventa: 1 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: WÓJTOWICZ TOMASZ — SIWOŃ GRZEGORZ.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 2 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' 2 — 1 Granat: 12 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Pażdzisz Andrzej — Dywan Andrzej.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 3 — 5 | Neptun Końskie | 20 WRZ | 12:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 10' 1 — 2 12' 2 — 2 2 — 3 22' 2 — 4 45' 3 — 4 3 — 5 61' Orlęta: 1 Neptun: 1 Trenerzy: Kowalik Mateusz — Jarząb Arkadiusz.
|
38 bramek | Piotr Zieliński (36 + 2 k.) (Neptun) |
19 bramek | Karol Maciąg (Juventa), Mikołaj Podzielny (Juventa) |
15 bramek | Bartłomiej Sidor (13 + 2 k.) (Neptun) |
14 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 7 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 5 — 0 | Rodzina Kielce | 19 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 KKP Korona: 90 Rodzina: 32 Trenerzy: Słabiak Mariusz, Gil Piotr, Krężołek Tomasz — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 2 — 3 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' 2 — 1 2 — 2 2 — 3 67' Granat: 99 KP KSZO 1929: 12 Trenerzy: Kasprzyk Dariusz — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | — | Juventa Starachowice | 19 WRZ | 11:45 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 0 — 3 30' 0 — 4 34' 0 — 5 39' 0 — 6 53' 1 — 6 1 — 7 59' 1 — 8 70' 1 — 9 72' 1 — 10 78' Pogoń: 22 Juventa: 1 Trenerzy: Przetak Maciej — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
Opóźniony 45 minut z powodu rozgrywania innego spotkania na tym samym boisku. | ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 2 | Korona Kielce SA | 20 WRZ | 12:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 40' 1 — 2 43' Orlęta: 33 Korona SA: 12 Trenerzy: Janicki Karol — Graba Marek, Jacek Kubicki.
|
18 bramek | Daniel Król (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Sebastian Klimczyk (KP KSZO 1929), Kornel Łosak (Korona SA) |
13 bramek | Mateusz Niewczas (Juventa) |
12 bramek | Emil Gołyski (Juventa), Cezary Matuszewski (10 + 2 k.) (KKP Korona) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
GKS Nowiny | 3 — 0 | Lechia Strawczyn | 18 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 GKS Nowiny: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Wróbel Adam — Woźniak Bogdan.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 3 | GKS Górno | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 1 — 2 41' 1 — 3 44' 2 — 3 Orlicz: 1 GKS Górno: 12 Trenerzy: Szczurek Jarosław, Lasota Rafał — Kobus Kamil, Strząbała Łukasz.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 1 — 0 | Wierna Małogoszcz | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 Czarnovia: 22 Wierna: 12 Trenerzy: Wąchała Jan — Bień Paweł.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 4 — 2 | Nidzianka Bieliny | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 50' 2 — 2 53' 3 — 2 4 — 2 Gród: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Paweł Mech — Wiącek Andrzej.
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 1 | Piast Chęciny | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 76' 2 — 1 3 — 1 Moravia: 1 Piast: 23 Trenerzy: Podsiadło Jarosław — Karol Mochocki.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 2 — 3 | Hetman Włoszczowa | 19 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 15' 2 — 1 2 — 2 2 — 3 79' Deko: 1 Hetman: 23 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Groszek Jarosław, Podsiedlik Daniel.
|
15 bramek | Marcin Jakóbczyk (13 + 2 k.) (Piast) |
13 bramek | Arkadiusz Terech (7 + 6 k.) (Moravia) |
12 bramek | Norbert Jaworski (Piast) |
11 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Dawid Zolbach (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 3 | Unia Sędziszów | 19 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 38' 0 — 2 39' 0 — 3 47' Wisła: 12 Unia: 1 Trenerzy: Maciej Boduszek — Krystian Rokicki.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 5 — 3 | Nidzica Dobiesławice | 20 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 1 — 2 31' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 70' 4 — 3 5 — 3 Sparta: 99 Nidzica: 12 Trenerzy: Łakota Łukasz — Idziak Adam, Jaworski Dominik.
| ||||||||
W 4. minucie Sparta nie wykorzystała rzutu karnego. |
11 bramek | Jakub Szewczyk (Unia) |
10 bramek | Dominik Wojtusik (Victoria 2015) |
9 bramek | Piotr Strasz (Unia) |
8 bramek | Mateusz Pobiega (7 + 1 k.) (Nidzica) |
7 bramek | Tomasz Niedźwiedź (Nidzica), Hubert Przebieracz (Sparta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Świt Ćmielów | 6 — 0 | Cukrownik Włostów | 19 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Świt: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: PASZYŃSKI PIOTR — WASZCZYK ARTUR.
| ||||||||
Stal Kunów | 1 — 0 | GKS Rudki | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 Stal: 1 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Jałocha Rafał — Kowalski Łukasz.
| ||||||||
Arka Pawłów | 5 — 2 | Kamienna Brody | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 79' 4 — 2 5 — 2 Arka: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Krzewicki Przemysław — Świtoń Jacek.
|
27 bramek | Adam Witek (Stal) |
19 bramek | Patryk Wodnicki (Stal) |
16 bramek | Michał Zieja (Arka) |
11 bramek | Mateusz Gąsior (GKS Rudki), Mateusz Pożoga (Arka), Dawid Zapała (Arka), Michał Wojton (10 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Spartakus Aureus Daleszyce | 2 — 1 | GKS Nowiny | 19 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 42' 1 — 1 2 — 1 Spartakus: 1 GKS Nowiny: 12 Trenerzy: Więcek Andrzej — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
Skała Tumlin | 2 — 3 | Bucovia Bukowa | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 1 — 2 35' 2 — 2 2 — 3 63' Skała: 21 Bucovia: 1 Trenerzy: Janiak Wiesław — Tatar Tomasz.
| ||||||||
Od 75. minuty 7Michał Wrona w bramce Skały. | ||||||||
ŁKS Łopuszno | 8 — 0 | Samson Samsonów | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 ŁKS Łopuszno: 1 Samson: 1 Trenerzy: Soboń Karol — Rynk Mariusz, Rynk Oskar.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 3 | Partyzant Radoszyce | 19 WRZ | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 58' 3 — 3 Hetman: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Chuptyś Łukasz — Komisarski Jarosław.
|
16 bramek | Kacper Stachura (15 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno) |
13 bramek | Patryk Janus (Partyzant), Wojciech Umański (12 + 1 k.) (Partyzant) |
11 bramek | Konrad Smolec (10 + 1 k.) (Neptun) |
10 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus), Patryk Wiaderny (6 + 4 k.) (Neptun) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 2 | Piaskowianka Piaski | 19 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 72' Dąb: 1 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Seweryn Bogusław — Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 6 — 1 | Unia Sędziszów | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 60' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Naprzód: 1 Unia: 1 Trenerzy: Osiński Cezary — Fendrych Andrzej, Gardiew Tomasz.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 0 — 1 | Start Słupia Jędrzejowska | 19 WRZ | 11:00 |
44 bramek | Bartłomiej Równicki (40 + 4 k.) (Naprzód) |
27 bramek | Adrian Merklinger (Dąb) |
23 bramek | Sebastian Rusek (22 + 1 k.) (Zryw) |
21 bramek | Piotr Kasza (16 + 5 k.) (Zryw) |
18 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 3 — 6 | MKS Zdrój Busko | 19 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 12' 2 — 1 2 — 2 22' 2 — 3 45' 2 — 4 49' 2 — 5 58' 2 — 6 62' 3 — 6 Zorza Tempo: 12 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: Kondek Dawid — Kula Norbert.
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 2 | TS 1946 Nida Pińczów | 19 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 55' 1 — 2 Piast: 1 TS 1946 Nida: 12 Trenerzy: Skiba Sławomir — Sosień Seweryn.
|
17 bramek | Patryk Tokarz (16 + 1 k.) (MKS Zdrój) |
11 bramek | Albert Dryja (Gród), Wiktor Tutaj (TS 1946 Nida), Konrad Studziżór (10 + 1 k.) (Zorza Tempo) |
10 bramek | Oskar Dylawerski (TS 1946 Nida), Michał Grzywa (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
GKS Świniary | 3 — 8 | KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 19 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 25' 1 — 2 31' 1 — 3 34' 1 — 4 40' 2 — 4 2 — 5 46' 2 — 6 51' 2 — 7 54' 3 — 7 3 — 8 80' GKS Świniary: 1 KP KSZO 1929 II: 1 Trenerzy: Urbanoak Robert, Kopeć Przemysław — Barański Rafał.
| ||||||||
OKS Opatów | 1 — 2 | Alit Ożarów | 19 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 56' 1 — 1 1 — 2 75' OKS Opatów: 1 Alit: 14 Trenerzy: Pater Paweł — Ożóg Piotr.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 7 — 1 | Koprzywianka Koprzywnica | 19 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Baszta: 12 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Jaguś Mariusz — Twaróg Michał.
| ||||||||
Czarni Połaniec | 2 — 2 | Sparta Dwikozy | 19 WRZ | 14:30 | ||||
0 — 1 47' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 80' Czarni: 15 Sparta: 1 Trenerzy: Mikoda Rafał — Rogoziński Robert.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | — | Olimpia Pogoń Staszów |
15 bramek | Kacper Librowski (13 + 2 k.) (KP KSZO 1929 II) |
14 bramek | Wojciech Jędo (13 + 1 k.) (Czarni) |
13 bramek | Adrian Bernyś (Klimontowianka) |
11 bramek | Arkadiusz Lasota (Klimontowianka) |
9 bramek | Mikołaj Smalera (GKS Świniary), Paweł Warzyński (KP KSZO 1929 II), Łukasz Janik (6 + 3 k.) (KP KSZO 1929 II), Mateusz Wicik (5 + 4 k.) (Baszta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|