Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 30

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,509
· Najnowszy użytkownik: Arkadioh18gj
Statystyki
statystyka
Grają ligi piłkarskie

W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.


III liga, gr. IV
Kolejka 27
Podhale Nowy Targ  0 — 3  Chełmianka ChełmMAJ15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Janusz Niedźwiedź, Marcin Zubek, Paweł RompaArtur Bożyk, DARIUSZ BANASZYK, PIOTR CHODZIUTKO.
Podlasie Biała Podlaska  2 — 0  Wisła SandomierzMAJ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Złomańczuk, Przemysław Sałański, Jakub WiśniewskiGrzegorz Wesołowski, Daniel Beszczyński.
Karpaty Krosno  1 — 3  MKS TrzebiniaMAJ17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
Trenerzy: Dariusz JęczkowskiMariusz Wójcik.
Avia Świdnik  5 — 0  Orlęta Radzyń PodlaskiMAJ17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Dominik Bednarczyk, Tomasz Bednaruk — Damian Panek, Rafał Borysiuk.
JKS 1909 Jarosław  2 — 1  Stal RzeszówMAJ17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Szymon Szydełko, Konrad Bober, Paweł Kulig — Tadeusz Krawiec, Andrzej Wójcik, Grzegorz Nalepa.
Unia Tarnów  3 — 2  Spartakus Aureus DaleszyceMAJ17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
Trenerzy: Łukasz Jamróg, Kamil Pawlak, Daniel Popiela — Andrzej Więcek, Arkadiusz Janaszek.
W 90+4. minucie 21Mariusz Maciejski (Spartakus) nie wykorzystał rzutu karnego.
Motor Lublin  3 — 0  Soła OświęcimMAJ19:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Piotr Zasada, Robert Chmura, Arkadiusz OnyszkoTomasz Świderski.
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  2 — 1  Wólczanka Wólka PełkińskaMAJ19:29
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
90+3' Maciej Lech (k.)
Trenerzy: Przemyslaw Cecherz, Krystian Kanarski, Rafał Borek, Łukasz Jamróz — Grzegorz Sitek, KRYSTIAN PYDYCH, WIESŁAW BUTYŃSKI.


21 bramekPrzemysław Banaszak (17 + 4 k.) (Chełmianka)
19 bramekWojciech Białek (18 + 1 k.) (Avia)
17 bramekBartłomiej Buczek (9 + 8 k.) (Resovia)
16 bramekWojciech Reiman (11 + 5 k.) (Stal)
15 bramekKonrad Nowak (Motor)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

III liga, gr. IV
1.   Resovia Rzeszów 34 77 61–22 23 8 3
2.   Motor Lublin 34 71 70–29 22 5 7
3.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 34 64 50–31 18 10 6
4.   Chełmianka Chełm 34 62 56–29 18 8 8
5.   Podhale Nowy Targ 34 56 59–43 16 8 10
6.   Stal Rzeszów 34 55 56–40 16 7 11
7.   Wólczanka Wólka Pełkińska 34 55 56–42 16 7 11
8.   Wiślanie Jaśkowice 34 48 52–56 13 9 12
9.   Orlęta Radzyń Podlaski 34 46 45–47 12 10 12
10.   Avia Świdnik 34 41 55–49 10 11 13
11.   Soła Oświęcim 34 37 39–59 10 7 17
12.   Spartakus Aureus Daleszyce 34 36 39–55 10 6 18
13.   Podlasie Biała Podlaska 34 36 40–52 7 15 12
14.   Wisła Sandomierz 34 36 30–46 10 6 18
15.   JKS 1909 Jarosław 34 35 39–64 10 5 19
16.   Unia Tarnów 34 35 48–70 9 8 17
17.   MKS Trzebinia 34 27 35–63 6 9 19
18.   Karpaty Krosno 34 27 27–60 6 9 19
 


IV liga
Kolejka 27
Olimpia Pogoń Staszów  3 — 0  Partyzant RadoszyceMAJ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Paweł CzajaJarosław Komisarski.
Wierna Małogoszcz  0 — 2  Alit Ożarów MAJ17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Paweł Bień, Michał Borowski, Mirosław MajDariusz Pietrasiak.
ŁKS Georyt Łagów  1 — 1  Łysica BodzentynMAJ17:00
Miedziana Góra 
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Paweł JaworekKrzysztof Trela.
Lubrzanka Kajetanów  0 — 1  Czarni PołaniecMAJ17:00
 
0 — 1
Trenerzy: Dariusz KozubekPiotr Mazurkiewicz.
Neptun Końskie  2 — 0  Hetman WłoszczowaMAJ17:00
Jan Sroka (k.) 72'
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Waldemar SzpiegaJacek Pawlik.
Kamienna Brody  0 — 0  MKS Zdrój BuskoMAJ17:00
Trenerzy: Marcin WróbelIreneusz Pietrzykowski.
TS 1946 Nida Pińczów  1 — 0  Moravia MorawicaMAJ17:00
1 — 0
 
Trenerzy: Paweł Wijas, NORBERT WOŁCZYK — Marek Bęben.
Naprzód Jędrzejów  3 — 2  Unia SędziszówMAJ17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
Trenerzy: Grzegorz Opara, Cezary Osiński — Mariusz Kośmider.
GKS Nowiny  1 — 1  Nidzianka BielinyMAJ17:00
Ćmińsk 
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Mariusz LudwinekMariusz Arczewski.


27 bramekMirosław Kalista (25 + 2 k.) (Łysica)
26 bramekMateusz Fryc (Wierna, Naprzód)
24 bramekJakub Mażysz (21 + 3 k.) (Alit)
23 bramekMariusz Jaros (16 + 7 k.) (Łysica)
22 bramekDamian Skiba (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

IV liga
1.   Czarni Połaniec 34 81 81–26 25 6 3
2.   Neptun Końskie 34 77 74–31 24 5 5
3.   MKS Zdrój Busko 34 77 76–28 24 5 5
4.   Alit Ożarów 34 58 72–49 17 7 10
5.   Naprzód Jędrzejów 34 56 52–41 16 8 10
6.   Partyzant Radoszyce 34 53 64–49 16 5 13
7.   Łysica Bodzentyn 34 53 74–65 15 8 11
8.   ŁKS Georyt Łagów 34 47 47–42 12 11 11
9.   GKS Nowiny 34 45 44–56 13 6 15
10.   Olimpia Pogoń Staszów 34 42 41–58 12 6 16
11.   Wierna Małogoszcz 34 40 40–56 11 7 16
12.   Kamienna Brody 34 39 34–39 10 9 15
13.   Lubrzanka Kajetanów 34 35 39–61 9 8 17
14.   Hetman Włoszczowa 34 35 31–52 8 11 15
15.   Unia Sędziszów 34 34 44–61 9 7 18
16.   TS 1946 Nida Pińczów 34 33 31–45 9 6 19
17.   Moravia Morawica 34 33 39–61 9 6 19
18.   Nidzianka Bieliny 34 17 33–96 4 5 25
 


Klasa okręgowa
Kolejka 23
Granat Skarżysko-Kamienna  5 — 0  Piast StopnicaMAJ17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Dominik RokitaSławomir Skiba.
Stal Kunów  1 — 3  Star StarachowiceMAJ17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Marcin Dynarek, Mateusz Burakowski — Arkadiusz Bilski.
Sparta Dwikozy  1 — 0  Orlicz Suchedniów MAJ17:00
1 — 0
 
Trenerzy: Jerzy MazurBogusław Dąbrowski.
Świt Ćmielów  1 — 0  Gród ĆmińskMAJ17:00
1 — 0
 
Trenerzy: Michał Kosowski, ŁUKASZ KOTWA — Tomasz Kołodziejczyk.
GKS Rudki  2 — 2  OKS OpatówMAJ17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
Trenerzy: Janusz CieślakMariusz Kadela, Szymon Kroczek.
Polanie Pierzchnica  1 — 3  Sparta Kazimierza WielkaMAJ17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Miroslaw Rubinkiewicz — .
Klimontowianka Klimontów  1 — 0  Lechia StrawczynMAJ17:00
1 — 0
 
Trenerzy: Jacek KurantyMirosław Gałęziowski.
Bucovia Bukowa  1 — 0  Zenit ChmielnikMAJ17:00
1 — 0
 
Trenerzy: Andrzej Dec, Tomasz Tatar — Łukasz Ubożak.


34 bramekBłażej Miller (33 + 1 k.) (Granat)
33 bramekMariusz Fabjański (29 + 4 k.) (Star)
28 bramekTomasz Staszewski (23 + 5 k.) (Orlicz)
22 bramekMarcin Dynarek (20 + 2 k.) (Stal)
19 bramekJacek Rożek (16 + 3 k.) (Klimontowianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa
1.   Granat Skarżysko-Kamienna 30 85 116–19 28 1 1
2.   Klimontowianka Klimontów 30 65 61–30 20 5 5
3.   Star Starachowice 30 59 79–41 18 5 7
4.   Sparta Dwikozy 30 54 55–36 17 3 10
5.   Sparta Kazimierza Wielka 30 53 49–39 16 5 9
6.   Stal Kunów 30 47 65–44 13 8 9
7.   Świt Ćmielów 30 46 61–49 13 7 10
8.   Orlicz Suchedniów 30 44 70–61 13 5 12
9.   Zenit Chmielnik 30 42 40–38 12 6 12
10.   GKS Rudki 30 35 42–54 9 8 13
11.   Bucovia Bukowa 30 32 44–65 10 2 18
12.   OKS Opatów 30 32 45–60 9 5 16
13.   Piast Stopnica 30 25 34–79 7 4 19
14.   Gród Ćmińsk 30 24 43–74 6 6 18
15.   Lechia Strawczyn 30 23 46–94 6 5 19
16.   Polanie Pierzchnica 30 16 27–94 5 1 24
 

Klasa A, gr. I
Kolejka 17
Tęcza Gowarczów  1 — 1  Politechnika Świętokrzyska KielceMAJ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Paweł SkowronArtur Obarzanek.
ŁKS Łopuszno  3 — 2  Wicher Miedziana GóraMAJ15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
Trenerzy: Jacek PichetaPrzemysław Ryński, Piotr Salwa.
Radiator$ Stąporków  1 — 0  Victoria MniówMAJ15:00
1 — 0
 
Trenerzy: Sławomir Jedynak, JAN SROKA — Michał Kwaskowicz, Robert Baran.
Orlęta Kielce  1 — 0  Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynMAJ15:00
1 — 0
 
Trenerzy: Marcin KoziorMateusz Filipiak.
Astra Piekoszów  6 — 0  MSS-Klonówka MasłówMAJ15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Filip Warzecha (sam.) 41'
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Robert SolnicaKarol Janicki.
Piast Chęciny  0 — 3  Top-Spin Promnik

22 bramekMarcin Snoch (20 + 2 k.) (Sokół)
20 bramekKamil Wijas (ŁKS Łopuszno)
18 bramekJakub Bodzioch (Astra), Grzegorz Gałązka (17 + 1 k.) (Tęcza)
16 bramekDaniel Gładysz (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa A, gr. II
Kolejka 17
Wisła Nowy Korczyn  3 — 0  Wierna II MałogoszczMAJ17:00
Goście nie przyjechali.
Piaskowianka Piaski  2 — 1  Dąb NagłowiceMAJ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Michał Rogala, Mirosław Pietrasiewicz — Bogusław Seweryn, Sebastian Osman.
Jawornik Gorzków  1 — 1  Nida SobkówMAJ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
45+1' Łukasz Kwapisz (k.)
Trenerzy: PAWEŁ RADZISZEWSKIADAM WRÓBEL.
Zieleń Żelisławice  0 — 3  Gród WiślicaMAJ15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Karol JózefowskiMarek Sobura.
Partyzant Wodzisław  2 — 0  Zryw SkroniówMAJ15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Przemysław Objosło — Andrzej Fendrych.
Nida Oksa  3 — 2  Nidzica DobiesławiceMAJ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
Trenerzy: Piotr Stolarczyk, MARCIN RADZIEJEWSKI — Adam Idziak, STANISŁAW TRĘDOWSKI.

21 bramekŁukasz Niemstak (Dąb)
20 bramekAndrzej Kusaj (Nida O.)
15 bramekBartosz Jesionka (13 + 2 k.) (Nidzica)
14 bramekMichał Krzemiński (11 + 3 k.) (Wisła)
13 bramekPrzemysław Nowak (10 + 3 k.) (Nidzica)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa A, gr. III
Kolejka 17
UKS Baćkowice  1 — 3  GKS GórnoMAJ11:00
 
0 — 1
11' Damian Placha (sam.)
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Zbigniew RutkowskiJarosław Szczurek, Szymon Haba.
Agricola Łoniów  1 — 0  GKS ObrazówMAJ15:00
1 — 0
 
Trenerzy: Michał TwarógRobert Marzec.
Koprzywianka Arka Koprzywnica  1 — 2  Spartakus II DaleszyceMAJ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Michał Kozłowski — norbert zięba, michal roter.
Zorza Tempo Pacanów  1 — 1  Zryw ZbigniewiceMAJ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Lech MalczewskiJacek Rączkowski.
Strażak Bidziny  4 — 0  Baszta RytwianyMAJ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Paweł RybusMaciej Zaliński.
LZS Samborzec  5 — 3  Piast OsiekMAJ17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
4 — 2
 
5 — 2
 
 
5 — 3
Trenerzy: Wojciech GawrońskiRafał Konat.

38 bramekRobert Radek (31 + 7 k.) (GKS Górno)
29 bramekTomasz Kopacki (24 + 5 k.) (Zorza Tempo)
16 bramekPiotr Kubacki (Strażak), Krystian Soja (Zorza Tempo), Damian Mądry (15 + 1 k.) (LZS Samborzec)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa A, gr. I
1.   Astra 22 51 60–26
2.   Tęcza 22 47 63–38
3.   ŁKS Łopuszno 22 45 57–25
4.   Sokół 22 41 68–33
5.   Orlęta 22 35 55–35
6.   Politechnika Św. 22 29 38–42
7.   MSS-Klonówka 22 27 37–42
8.   Wicher 22 26 37–43
9.   Top-Spin 22 24 48–68
10.   Radiator$ 22 22 23–54
11.   Victoria 22 17 32–54
12.   Piast 22 10 18–76

Klasa A, gr. III
1.   LZS Samborzec 22 50 59–28
2.   Piast 22 44 53–30
3.   GKS Górno 22 41 62–47
4.   Zorza Tempo 22 39 68–36
5.   Strażak 22 33 53–34
6.   Spartakus II 22 32 26–28
7.   Baszta 22 30 55–48
8.   Zryw 22 27 37–47
9.   UKS Baćkowice 22 26 44–47
10.   Agricola 22 24 31–57
11.   GKS Obrazów 22 20 39–63
12.   Koprzywianka Arka 22 9 21–83
Klasa A, gr. II
1.   Piaskowianka 22 50 46–20
2.   Nidzica 22 34 46–36
3.   Zieleń 22 34 53–40
4.   Wisła 22 34 43–42
5.   Dąb 22 33 50–42
6.   Partyzant 22 31 36–37
7.   Nida S. 22 30 39–33
8.   Nida O. 22 29 54–49
9.   Wierna II 22 28 39–44
10.   Gród 22 28 45–56
11.   Jawornik 22 20 41–50
12.   Zryw 22 15 19–62
 


Klasa B, gr. I
Kolejka 17
Granat Borki  3 — 0  ULKS ŁącznaMAJ16:00
Goście nie przyjechali.
ŁKS Georyt II Łagów  4 — 1  KS Kamienna WolaMAJ11:00
 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Damian Piotrowicz, SZYMON BOCHNIAK — Jan Sroka.
Czarnovia Kielce  0 — 5  Polonia Białogon KielceMAJ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: Marcin Kosmicki, Radosław Ciołak — Karol Drej, Przemysław Fiuk.
Skała Tumlin  6 — 2  Płomień Wólka KłuckaMAJ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
Trenerzy: Jan LuzarMarcin Śladkowski, Grzegorz Jas.
KS Smyków  0 — 8  Samson SamsonówMAJ15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
Trenerzy: Damian ZbrógŁukasz Gębski, Ryszard Hyb.

30 bramekKarol Piwowarczyk (25 + 5 k.) (Samson)
16 bramekSzymon Chrabąszcz (Polonia Białogon), Tomasz Kołodziej (Samson)
15 bramekGrzegorz Karbownik (Granat), Dominik Kasprzyk (Ekstremalni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa B, gr. II
Kolejka 17
GKS Imielno  3 — 0  Deko WłoszczowaMAJ11:00
Goście nie przyjechali. Poinformowali o awarii autokaru.
Vitalpol Solec-Zdrój  2 — 1  Unia MałogoszczMAJ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Łukasz SurdelMarcin Bodzioch.
GLKS Krasocin  0 — 0  GKS KluczewskoMAJ11:00
Trenerzy: Sitkowski, Jakub Świeboda, Wojciech Ławicki, Robert Trojszczak — Dariusz Dąbrowski, Roman Nowak.
LKS Bolmin  3 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzMAJ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
Trenerzy: Piotr KrukŁukasz Łakota, Michał Borek.
Strzelec Chroberz  0 — 3  Start Słupia JędrzejowskaMAJ17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Tomasz Czyszczoń — JERZY Borek, KRZYSZTOF KASZYŃSKI.

31 bramekAdrian Koprowski (29 + 2 k.) (Start)
28 bramekKamil Woliński (22 + 6 k.) (GKS Imielno)
21 bramekKamil Olesiński (Victoria 2015)
20 bramekDamian Waligóra (LKS Bolmin)
19 bramekŁukasz Łakota (6 + 13 k.) (Victoria 2015)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa B, gr. III
Kolejka 17
Pogoń 1945 II Staszów  0 — 4  GKS ŚwiniaryMAJ17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Piotr MalecRobert Urbaniak.
Spotkanie przerwane w 78. minucie przy stanie 0–4 z powodu wtargnięcia na boisko kibica, który uderzył parokrotnie zawodnika gości, a także zaatakował słownie sędziego.
KS Tarłów  1 — 1  Ester WojciechowiceMAJ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Jarosław LipowskiPiotr Paszyński.
GTS Raków  0 — 5  Wisła II SandomierzMAJ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: JANUSZ BARANWojciech Pierzchała.
Marol Jacentów  2 — 0  Zorza CzajkówMAJ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: mariusz kazmarski — .
Huragan Wilczyce  2 — 4  Cukrownik WłostówMAJ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: maciej drozdowskiAndrzej Dywan.
Arka Pawłów  3 — 0  UKS IwaniskaMAJ13:00

22 bramekJarosław Kończak (19 + 3 k.) (Arka)
19 bramekAdrian Kucharczyk (17 + 2 k.) (KS Tarłów)
15 bramekPaweł Hammer (14 + 1 k.) (Wisła II), Jakub Łata (14 + 1 k.) (Wisła II)
14 bramekMateusz Koterbski (Marol), Sławomir Kmera (10 + 4 k.) (Ester), Maciej Drozdowski (9 + 5 k.) (Huragan, Wisła II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa B, gr. I
1.   Samson 20 47 84–26
2.   Granat 20 47 67–19
3.   Polonia Białogon 20 46 68–31
4.   ŁKS II 20 40 60–38
5.   Skała 20 39 41–25
6.   Czarnovia 20 29 59–47
7.   Ekstremalni 20 25 52–54
8.   ULKS Łączna 20 21 35–63
9.   KS Kamienna W. 20 17 27–65
10.   KS Smyków 20 10 16–65
11.   Płomień 20 0 15–91
 

Klasa B, gr. III
1.   Arka 22 47 66–28
2.   Wisła II 22 46 101–31
3.   Ester 22 45 60–27
4.   Cukrownik 22 44 60–29
5.   Zorza 22 39 46–30
6.   KS Tarłów 22 37 51–45
7.   Marol 22 27 36–46
8.   GKS Świniary 22 27 47–64
9.   UKS Iwaniska 22 22 32–79
10.   Pogoń 1945 II 22 18 26–72
11.   GTS Raków 22 15 21–66
12.   Huragan 22 14 24–53
 
Klasa B, gr. II
1.   LKS Bolmin 20 49 74–32
2.   GKS Kluczewsko 20 47 55–18
3.   Victoria 2015 20 47 75–36
4.   Start 20 42 70–28
5.   GKS Imielno 20 40 57–33
6.   Deko 20 21 35–53
7.   Strzelec 20 20 42–54
8.   GLKS Krasocin 20 16 27–58
9.   Unia 20 14 22–51
10.   LZS Czarnocin 20 11 26–70
11.   Vitalpol 20 8 26–76
 




CLJ U-19, gr. wschodnia
Kolejka 26
Progres 99 Kraków  0 — 5  Cracovia KrakówMAJ12:00
Trenerzy: Marcin Pasionek, Dawid Ochojski — Kordian Wójs, Marcin Cabaj, Michał Bartosz, Piotr Giza, Marcin Bogdan, Maciej Podsiadło.
SMS Łódź  3 — 4  Legia WarszawaMAJ12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
 
3 — 3
 
3 — 4
Trenerzy: Mirosław Dawidowski, Marcin Perliński — Piotr Kobierecki, Robert Picuła, Arkadiusz Białostocki.
Polonia Warszawa  1 — 4  Jagiellonia BiałystokMAJ12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
Trenerzy: Adam Chmielewski, Jakub Stęszewski, Artur Sidorek — Neves Hermes, Piotr Grzybko.
Wisła Kraków  0 — 1  Korona Kielce SAMAJ13:00
 
0 — 1
Trenerzy: Mariusz Jop, Paweł Regulski, Wojciech Żuchowicz, Jakub BubettyMarek Mierzwa, Krzysztof Mądzik.
MOSP Białystok  1 — 1  Wisła PłockMAJ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Piotr Szydłowski, Dariusz Ostaszewski, Krzysztof Juzwa — Grzegorz Wenerski, Dariusz Fabianowicz.
Stomil Olsztyn  0 — 2  Motor LublinMAJ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Michał KraszewskiTomasz Jasik, Wojciech Stefański.
Resovia Rzeszów  1 — 2  Łódzki KSMAJ14:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
Trenerzy: Rafał Rajzer, Paweł Młynarczyk, Sławomir Czudec — Maciej Szpak.
Znicz Pruszków  1 — 1  Stal RzeszówMAJ16:30
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Robert Kochański, Rafał Jończyk, Michał Dumała, Łukasz Szymański — Maciej Seroka.

22 bramekPiotr Pierzchała (9 + 13 k.) (Korona SA)
20 bramekŁukasz Zjawiński (16 + 4 k.) (Legia)
17 bramekPatryk Makuch (13 + 4 k.) (SMS Łódź)
16 bramekSzymon Rak (9 + 7 k.) (Motor)
15 bramekMateusz Nikołajuk (9 + 6 k.) (Jagiellonia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-17, gr. płd.-wsch., wiosna
Kolejka 9
Resovia Rzeszów  1 — 1  Stal MielecMAJ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Szymon DuszaPrzemysław Paprocki, Grzegorz Krukowski, Janusz Hynowski.
Spotkanie przerwane w 44. minucie na 20 minut z powodu kontuzji Krystiana Bajdy i konieczności wezwania karetki pogotowia.
Juventa Starachowice  0 — 0  Motor LublinMAJ12:00
Trenerzy: Piotr Dejworek, Mariusz Wójcik — Rafał Wej.
Korona Kielce SA  2 — 0  KKP Korona KielceMAJ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Michał Gębura, Marek Graba — Mikołaj Pełka, MACIEJ KWIATKOWSKI.
Karpaty Krosno  0 — 1  Cracovia KrakówMAJ13:00
 
0 — 1
Trenerzy: Piotr Hajduk, Dariusz Liana — Marcin Gędłęk, Marcin Zębala.

11 bramekRemigiusz Biernat (10 + 1 k.) (Cracovia)
10 bramekKrystian Basznianin (Resovia)
7 bramekDaniel Szelągowski (KKP Korona), Przemysław Czado (6 + 1 k.) (Resovia)
6 bramekDawid Lisowski (Korona SA), Karol Knap (2 + 4 k.) (Karpaty), Bartosz Gawlik (1 + 5 k.) (Korona SA)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-19, gr. wschodnia
1.   Legia 30 72 79–24
2.   Cracovia 30 67 75–23
3.   Motor 30 59 58–25
4.   Korona SA 30 56 58–42
5.   Jagiellonia 30 53 61–39
6.   Wisła K. 30 52 40–32
7.   Progres 99 30 52 55–39
8.   SMS Łódź 30 47 53–40
9.   Polonia 30 43 58–40
10.   Znicz 30 36 42–43
11.   Resovia 30 34 45–68
12.   MOSP 30 26 30–76
13.   Stomil 30 26 27–48
14.   Łódzki KS 30 18 26–84
15.   Stal 30 18 22–69
16.   Wisła P. 30 17 22–59
 
CLJ U-17, gr. płd.-wsch., wiosna
1.   Korona SA 14 25 32–13
2.   Resovia 14 23 23–18
3.   Cracovia 14 22 23–21
4.   Karpaty 14 21 16–19
5.   Juventa 14 20 16–15
6.   Stal 14 19 16–18
7.   Motor 14 14 12–20
8.   KKP Korona 14 12 14–28


Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
Kolejka 14
GKS Nowiny  6 — 0  Rodzina KielceMAJ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: PRZEMYSŁAW CICHOŃJACEK PAWLIK.
Orlicz Suchedniów   2 — 9  Neptun KońskieMAJ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
1 — 8
 
2 — 8
 
 
2 — 9
Trenerzy: Mariusz KrzysztoszekBartłomiej Gad.
Hetman Włoszczowa  0 — 2  Klimontowianka KlimontówMAJ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Łukasz ChuptyśŁukasz Szymański.
Orlęta Kielce10 — 1  TS 1946 Nida PińczówMAJ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Kamil Mróz (k.) 25'
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
 
9 — 1
10 — 1
 
Trenerzy: TOMASZ KOŁODZIEJCZYK, RAFAŁ STEFAŃSKI, DANIEL GRZELKA — ZDZISŁAW MAJ.
Juventa Starachowice  3 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.MAJ12:30
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Zdzisław SpadłoTomasz Siczek.

28 bramekBartosz Szydłowski (Juventa)
21 bramekKonrad Smolec (19 + 2 k.) (Neptun)
19 bramekArkadiusz Lasota (Klimontowianka)
17 bramekMateusz Sołtysiak (GKS Nowiny)
14 bramekJakub Moskal (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna
Kolejka 8
TS 1946 Nida Pińczów  1 — 1  Gród ĆmińskMAJ11:00
Jakub Ślusarczyk (sam.)   9'
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Marcin KarpińskiKamil Mech.
GKS Nowiny  0 — 6  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.MAJ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
Trenerzy: Cezary RuszkowskiRAFAŁ BARAŃSKI.
Baszta Rytwiany  1 — 10Wisła Junior SandomierzMAJ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
1 — 8
 
 
1 — 9
 
1 — 10
Trenerzy: Dariusz GardyńskiMaciej Jarosz.
Orlęta Kielce  4 — 0  Piaskowianka PiaskiMAJ15:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Rafał StefańskiStanisław Magiera.

14 bramekJakub Bielecki (10 + 4 k.) (Wisła Junior)
8 bramekAdrian Materek (KP KSZO 1929), Piotr Mikos (KP KSZO 1929), Patryk Tkacz (Piaskowianka)
7 bramekŁukasz Swat (6 + 1 k.) (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrz. Liga Jun. Starszych
1.   Juventa 18 46 58–16
2.   Neptun 18 40 43–17
3.   Klimontowianka 18 36 41–25
4.   Orlęta 18 33 75–33
5.   KP KSZO 1929 18 32 40–23
6.   Rodzina 18 22 36–53
7.   GKS Nowiny 18 20 35–35
8.   Hetman 18 13 27–55
9.   TS 1946 Nida 18 13 29–46
10.   Orlicz 18 4 18–99
 
Świętokrz. Liga Jun. Młodszych, wiosna
1.   KP KSZO 1929 14 37 44–  5
2.   Wisła Junior 14 31 34–19
3.   Orlęta 14 29 39–16
4.   GKS Nowiny 14 19 15–19
5.   Piaskowianka 14 16 28–31
6.   Gród 14 14 16–27
7.   TS 1946 Nida 14 12 17–23
8.   Baszta 14 3   7–60


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
Kolejka 11
OKS Opatów  2 — 0  Czarnovia KielceMAJ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Paweł PaterJan Wąchała.
Nidzianka Bieliny  2 — 0  ŁKS Georyt ŁagówMAJ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Andrzej Wiącek, Paweł Gawęcki — Albert Brudek.
Cukrownik Włostów  0 — 3  Arka PawłówMAJ13:00

14 bramekPatryk Wodnicki (13 + 1 k.) (Stal)
11 bramekDominik Stodulski (9 + 2 k.) (Łysica), Jakub Piątek (7 + 4 k.) (OKS Opatów)
10 bramekKrystian Zapała (9 + 1 k.) (Arka)
9 bramekDominik Wrzesień (Łysica)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 16
Unia Sędziszów  4 — 3  Piaskowianka PiaskiMAJ10:00
Kacper Skowronek (sam.) 10'
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
 
4 — 3
Trenerzy: Radosław SzotaMirosław Pietrasiewicz.
Wisła Nowy Korczyn  3 — 0  Wierna MałogoszczMAJ13:30
MKS Zdrój Busko  3 — 0  Start Słupia Jędrzejowska
Bucovia Bukowa  0 — 3  Zenit Chmielnik

21 bramekMichał Ciosk (Piaskowianka)
16 bramekMarcin Pawłowski (11 + 5 k.) (Zenit)
13 bramekKamil Cichoński (Zenit), Ernest Banasik (12 + 1 k.) (Bucovia)
12 bramekSebastian Baran (Piaskowianka), Patryk Kuśmierek (Zenit), Krystian Bracisiewicz (8 + 4 k.) (MKS Zdrój)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. I
1.   Arka 14 37 43–  9
2.   Stal 13 31 43–11
3.   Nidzianka 14 22 28–22
4.   Łysica 14 21 36–20
5.   ŁKS Łagów 14 20 23–27
6.   OKS Opatów 13 19 36–22
7.   Czarnovia 14 6 11–41
8.   Cukrownik 14 3   4–72
Kl. okręg. juniorów starszych, gr. II
1.   Piaskowianka 18 43 61–16
2.   Zenit 18 40 66–23
3.   MKS Zdrój 18 40 54–22
4.   Naprzód 18 34 64–27
5.   Unia 18 33 53–30
6.   Wierna 18 22 43–44
7.   Wisła 18 16 23–61
8.   Sparta 18 6 17–98
9.   Start 18 15 18–43
  Bucovia 18 12 24–65
  Nidzica 0   – 
  Zryw 0   – 
 


Junior młodszy, gr. A
Kolejka 5
Moravia Morawica  1 — 1  Orlicz Suchedniów MAJ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: MAREK BOŻEKLESZEK DOŁĘGA.
Czarnovia Kielce11 — 1  GKS GórnoMAJ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 
9 — 1
 
10 — 1
 
11 — 1
 
Trenerzy: Marcin KośmickiMirosław Waldon.
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 3  Wicher Miedziana GóraMAJ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
Trenerzy: Seweryn DejworekMarcin Tacij.

24 bramekCezary Nawrot (Czarnovia)
8 bramekDamian Parszewski (7 + 1 k.) (Granat)
5 bramekDawid Bilski (Granat), Jakub Durlik (Moravia), Jakub Łubek (Granat)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Junior młodszy, gr. B
Kolejka 5
Lechia Strawczyn  0 — 1  Hetman WłoszczowaMAJ11:00
 
0 — 1
Trenerzy: Marcin ZielińskiDaRIUSZ Dąbrowski.
Astra Piekoszów  3 — 0  ŁKS ŁopusznoMAJ11:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Marcin ŚladkowskiKarol Soboń.
Deko Włoszczowa  6 — 0  Top-Spin PromnikMAJ17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Włodzimierz KosowskiArkadiusz Brudziński.

10 bramekDominik Pękalski (7 + 3 k.) (Astra)
9 bramekPaweł Dercz (Deko)
8 bramekŁukasz Brożek (7 + 1 k.) (Astra), Jakub Kryczka (6 + 2 k.) (Astra)
7 bramekJakub Janicki (Hetman), Norbert Mosiejowski (Hetman)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Junior młodszy, gr. C
Kolejka 5
Naprzód Jędrzejów  3 — 0  Nida OksaMAJ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Dominik ButenkoPiotr Stolarczyk.
Nidzica Dobiesławice  2 — 2  Unia SędziszówMAJ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
Trenerzy: Paweł RadziszewskiTomasz Gardiew.
Gród Wiślica  3 — 4  Zorza Tempo PacanówMAJ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
3 — 4
 
Trenerzy: Piotr WielochDawid Kondek.

16 bramekMateusz Strzeszkowski (Naprzód)
13 bramekMariusz Matuszewski (Zorza Tempo)
12 bramekMateusz Domagała (Naprzód)
8 bramekWiktor Blicharski (Naprzód)
6 bramekDamian Bielecki (Naprzód), Klaudiusz Mastyna (Unia), Tomasz Soboń (Nida)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Junior młodszy, gr. D
Kolejka 5
Stal Kunów  3 — 2  GKS RudkiMAJ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
67' Kacper Nowak (sam.)
Trenerzy: Jarosław JałochaSebastian Halik.
Kamienna Brody  0 — 5  Alit Ożarów MAJ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: Hubert StachuraJarosław Lipowski.
Strażak Bidziny  1 — 1  Marol JacentówMAJ13:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Paweł RybusMariusz Kaczmarski.

11 bramekAdam Sobczyk (Alit)
9 bramekDawid Góra (GKS Rudki)
6 bramekMaciej Nowacki (Alit), Bartłomiej Duda (4 + 2 k.) (Alit)
5 bramekKacper Grzegorski (Stal), Kacper Nowak (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Junior młodszy, gr. E
Kolejka 5
Koprzywianka Arka Koprzywnica  2 — 7  Czarni PołaniecMAJ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
 
1 — 6
 
1 — 7
2 — 7
 
Trenerzy: Wojciech Ciachrafal mikoda.
LZS Samborzec  3 — 2  Zryw ZbigniewiceMAJ15:30
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Damian LipiecJacek Rączkowski.

10 bramekBartłomiej Markiewicz (Sparta)
6 bramekSzymon Basiński (Czarni)
5 bramekŁukasz Kominek (4 + 1 k.) (LZS Samborzec)
4 bramkiAdrian Durma (Czarni), Michał Kamiński (Czarni), Jakub Oszczudłowski (Koprzywianka Arka), Tomasz Pytko (Czarni), Dawid Śpiewak (Sparta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Junior młodszy, gr. A
1.   Czarnovia 10 24 41–10
2.   Granat 10 21 36–11
3.   Moravia 10 20 28–  9
4.   Orlicz 10 11 16–26
5.   Wicher 10 11 16–23
6.   GKS Górno 10 0   6–64
 

Junior młodszy, gr. C
1.   Naprzód 10 30 52–  7
2.   Unia 10 19 37–11
3.   Zorza Tempo 10 17 26–21
4.   Nidzica 10 12 21–35
5.   Nida 10 7   7–30
6.   Gród 10 1 20–59

Junior młodszy, gr. E
1.   Czarni 8 22 24–  3
2.   Sparta 8 17 22–10
3.   LZS Samborzec 8 10 11–13
4.   Koprzywianka Arka 8 4 13–35
5.   Zryw 8 4   6–15
 
Junior młodszy, gr. B
1.   Hetman 10 27 37–12
2.   Lechia 10 17 19–15
3.   Astra 10 17 35–20
4.   Deko 10 15 24–13
5.   ŁKS Łopuszno 10 10 19–23
6.   Top-Spin 10 1 12–63
 

Junior młodszy, gr. D
1.   Alit 10 27 47–  6
2.   Stal 10 22 28–22
3.   GKS Rudki 10 15 22–20
4.   Kamienna 10 10   7–20
5.   Strażak 10 9 14–26
6.   Marol 10 3   3–27

Komentarze
#1 | ? dnia maj 05 2018 12:20:29
A kto sędziuje?
#2 | Asseco dnia maj 05 2018 12:25:17
Jak bački-gorno ??
#3 | WAŻNE dnia maj 05 2018 13:03:31
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.
#4 | Oli dnia maj 05 2018 13:28:16
GKS Imielno-Deco Włoszczowa odwołany goście nie dojechali.Pewnie skumali się z Kluczewskiej o kartki.
#5 | Obiektywny dnia maj 05 2018 13:39:34
To co, jutro Czarnovia czwarty mecz z rzędu w dupę?
#6 | kibic dnia maj 05 2018 14:07:03
Pogoń-Partyzant 1:0 Rozmysłowski 3'
#7 | Sendzi dnia maj 05 2018 14:43:18
DO 3 HMM TY UBEK ZOMOWIEC CZY KLASYCZNY DONOSICIEL ??? Grin
#8 | kibic dnia maj 05 2018 14:46:13
Pogoń-Partyzant przerwa
#9 | Kibic dnia maj 05 2018 14:50:01
Kto broni w Pogoni? Bo słyszałem że 2 bramkarzy kontuzje
#10 | x dnia maj 05 2018 14:55:36
prezes
#11 | kibic dnia maj 05 2018 15:05:29
Pogoń-Partyzant 2:0 Kukiełka 49'
#12 | Pogoń dnia maj 05 2018 15:19:33
W Pogoni broni zawodnika z pola Majewski
#13 | kibic dnia maj 05 2018 15:22:25
W Pogoni kontuzjowanych jest 3 bramkarzy - Marzec, Wołowiec, Pietrzyk a w bramce dzisiaj zawodnik z pola Majewski. Pogoń bez Uniata, Franusa, Dutki
#14 | kibic dnia maj 05 2018 15:48:41
Pogoń-Partyzant 3:0 Zawierucha 92'
#15 | kibic dnia maj 05 2018 15:49:51
Pogoń-Partyzant 3:0 koniec
#16 | GKS KLUCZEWSKO dnia maj 05 2018 16:26:03
Do oli, zapewniam że z żadnym Deko się nie skumalismy!
#17 | Hhh dnia maj 05 2018 16:30:24
Czarnovia 12-0 Górno
#18 | Mały dnia maj 05 2018 16:55:57
Wisła Sandomierz jaki wynik
#19 | kibic dnia maj 05 2018 17:03:12
Wisła Nowy Korczyn - Wierna II Małogoszcz 3:0 walkower dla gospodarzy goście nie dojechali.
#20 | Kibic dnia maj 05 2018 17:11:28
Stal vs Star 10 minuta 1-0 dla gospodarzy
#21 | fd dnia maj 05 2018 17:12:06
Sandomierz 54 minuta 0:0
#22 | Do GKS Kluczewsko dnia maj 05 2018 17:18:10
A w tamtym sezonie też wam się pewnie Bus Zepsół.Az Sołtys z pomocą przyszedł.Grin
#23 | denis dnia maj 05 2018 17:37:38
jaki wynik w tarnowie
#24 | Alit dnia maj 05 2018 17:46:53
Wie ktoś jaki wynik Ożarowa?
#25 | GKS KLUCZEWSKO dnia maj 05 2018 17:47:15
Nie będziemy tu konwersowal,boisko zweryfikuje wszystko! A po drugie to nie nasza wina ze awans się oddala,mogliście nie przegrac z krasocinem 😅
#26 | "O" dnia maj 05 2018 17:56:52
Granat 2 0 Stopnica
#27 | Do GKS Kluczewsko dnia maj 05 2018 17:57:19
Wy jeszcze żeście z Krasocinem nie wygraliPfft
#28 | Wierna-Alit dnia maj 05 2018 18:08:14
0:0 do przerwy
#29 | robek dnia maj 05 2018 18:16:28
jaki wynik dallasy do przerwy
#30 | dallasy dnia maj 05 2018 18:17:01
0-0
#31 | Kibic dnia maj 05 2018 18:22:40
Granat Borki- ULKS Łączna 3-0 walkower goście poinformowali że nie skompletowali zespołu na mecz i odpuścili przyjazd.
#32 | Star dnia maj 05 2018 18:22:57
Jak star?
#33 | Star dnia maj 05 2018 18:23:09
Jak star?
#34 | Kibic dnia maj 05 2018 18:30:19
Star 2-1 prowadzi
#35 | Tadek Łączna dnia maj 05 2018 18:37:35
Dopóki Tadek będzie w Łącznej nic się nie zmieni.Nie skompletowali składu?Niech więcej staruchów nasciąga.. Zaciąg Suchedniowski przynosi skutki.Malo to młodych chłopaków w okolicy? Ciężko postawić na młodzież?
#36 | GKS KLUCZEWSKO dnia maj 05 2018 18:38:43
Spokojnie,mamy na tyle silny skład że sobie poradzimy tym bardziej że wrócił do nas Łukasz Oduliński i w ostatnim meczu pokazał że może w pojedynke wygrać spotkanie
#37 | Wierna-Alit dnia maj 05 2018 18:43:08
77 minuta 0:2
#38 | do 35 dnia maj 05 2018 18:46:48
Młodzieży nie ma bo młodzież ktora kiedyś tam kopała teraz gra po masłowach i innych wioskach.
#39 | Star dnia maj 05 2018 18:52:22
Kto dla staru?
#40 | Star dnia maj 05 2018 19:02:19
Fabjanski , 2x Andula
#41 | do 36 dnia maj 05 2018 19:02:29
Obyś się jutro nie ździwił....
#42 | star1926 dnia maj 05 2018 19:06:28
STAR WYGRYWA 3-1
#43 | Tadek Łączna dnia maj 05 2018 19:09:54
Znam wielu młodych chłopaków którzy nie grają nigdzie i napewno prezentowali by zdecydowanie lepszy poziom...No ale Tadek jest jak Fidel Castro...
#44 | Robek dnia maj 05 2018 19:16:33
Jak się skończyły dallasy
#45 | Rynio dnia maj 05 2018 20:03:59
B klasa Staszów, przerwany mecz. Jakiś po...eb chciał przywalić zawodnikom gości
#46 | Piast dnia maj 05 2018 20:17:34
Proponuje w Lacznej zamiast Tadka.Tomka prezesa z Checin on rozwiaze ich problem jest w tym bardzo dobryFrown
#47 | glks dnia maj 05 2018 20:18:14
Imielno co to za termin sobota 11. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Pojedziecie osłabieni do Kluczewska. Tak kończą cwaniacy. My wygralismy z wami wygramy z Kluczewskiem.
#48 | Do45 dnia maj 05 2018 20:30:09
Za to zawodnik gości bardzo mądry to co zrobił po faulu na nim z pięściami do 18 latka a po zejściu jeszcze chciał się bić z zawodnikiem Staszowa to dostał to co chcial
#49 | Kibic dnia maj 05 2018 20:58:23
Za to pierwsza drużyna Pogonii pokazała klasę zagrała bardzo dobry mecz z zawodnikiem z pola w bramce nie pozwoliła na stworzenie sytuacji zawodnikom partyzanta. Ciężko mi uwierzyć że z łagowem padł taki wynik
#50 | Kibic 1234 dnia maj 05 2018 21:06:09
No zobaczymy czy wygracie miejmy nadzieję że tak
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Krystian Karek (10 lat, OKS Opatów)
Jan Stachera (11 lat, Victoria)
Norbert Czaja (11 lat, Zorza Tempo)
Krystian Góraś (12 lat, Alit)
Paweł Król (12 lat, Pogoń)
Piotr Wywiura (12 lat, Alit)
Olaf Sepioło (12 lat, Juventa)
Bartosz Podgórski (12 lat, Marol)
Jakub Cemerys (12 lat, KP KSZO 1929)
Bartosz Molasy (13 lat, Partyzant)
Kacper Bernacki (13 lat, Łysica)
Igor Łysakowski (13 lat, Hetman)
Alan Katerżawa (13 lat, Celsium)
Szymon Wójcik (13 lat, Nidzica)
Michał Szustak (14 lat, Partyzant)
Wiktor Błaszczyk (14 lat, MKS Zdrój)
Wojciech Matys (14 lat, Rodzina)
Mateusz Adach (14 lat, Victoria)
Bartosz Ryfka (14 lat, Alit)
Jakub Szwagierczak (14 lat, KP KSZO 1929)
Damian Śmiechowicz (14 lat, Alit)
Miłosz Kutyła (14 lat, Motor)
Dawid Dudzic (15 lat, Astra)
Mariusz Malinowski (15 lat, Juventa)
Kamil Jóźwik (15 lat, Pogoń)
Kacper Mazur (15 lat, Klimontowianka)
Dawid Karasek (15 lat, TS 1946 Nida)
Wiktoria Czekaj (15 lat, Hetmanki)
Mateusz Szymczyk (15 lat, Alit)
Kacper Maj (15 lat, KS Tarłów)
Adrian Czuba (15 lat, Piaskowianka)
Adrian Grabowski (16 lat, Orlęta)
Damian Jamorski (16 lat, Naprzód)
Mateusz Grzybowski (16 lat, Garbarnia)
Mariusz Plichta (16 lat, Korona SA)
Piotr Kaleta (17 lat, Alit)
Krzysztof Zdeb (17 lat, Wierna)
Marcin Cugier (17 lat, Polonia 1912)
Dawid Chlewicki (17 lat, Nidzianka)
Jan Leończyk (17 lat, Śląsk)
Daniel Owczarek (17 lat, Neptun)
Alan Mrozik (17 lat, Piast)
Dominik Doroz (18 lat, GKS Szydłów)
Sebastian Jaśkiewicz (18 lat, Sparta)
Jakub Kaczmarczyk (18 lat, Sparta)
Łukasz Gorgoń (18 lat, Radiator$)
Partyk Nowak (18 lat, Koprzywianka Arka)
Szymon Korniluk (18 lat, Naki)
Anna Nowicka (18 lat, Polonia)
Konrad Roda (18 lat, Olimpia)
Hubert Malara (18 lat, MKS Zdrój)
Alicja Maj (18 lat, Kamienna)
Maciej Mrożek (18 lat, MKS Zdrój)
Rafał Jaśkiewicz (18 lat, Sparta)
Michał Szaflarski (19 lat, Podhale)
Hubert Dzieciuch (19 lat, Piast)
Kamil Nowak (19 lat, Garbarnia)
Adrian Salwa (19 lat, Cukrownik)
Kamil Dziedzic (20 lat, Pogoń)
Adrian Pajączkowski (20 lat, TS 1946 Nida)
Kacper Fudalewski (20 lat, Czarni)
Jakub Grdulski (20 lat, TS 1946 Nida)
Bartosz Chruściel (20 lat, Deko)
Michał Wolinowski (20 lat, SMS Łódź)
Karol Skrzypek (21 lat, Ester)
Bartosz Placek (21 lat, Łódzki KS)
Jakub Łabuszewski (21 lat, KSZO-Junior)
Michał Madej (21 lat, Czarni)
Magdalena Malecka (21 lat, Zielonka)
Olaf Sadowski (21 lat, Juventa)
Kamil Czarnik (21 lat, Wolania)
Daniel Wandas (21 lat, Soła)
Aneta Król (22 lata, Respekt)
Paweł Kowalczyk (22 lata, Nidzianka)
Daniel Lany (23 lata, Jawornik)
Jakub Rychel (23 lata, Spartakus)
Mateusz Kobos (24 lata, Zorza Tempo)
Daniel Kusal (24 lata, OKS Opatów)
Michał Rybicki (24 lata, Piaskowianka)
Piotr Zmorzyński (24 lata, Orlęta)
Konrad Kuliszewski (24 lata, Wiślanie)
Arkadiusz Suliga (25 lat, Deko)
Karol Grochowina (25 lat, Strzelec)
Sebastian Zajęcki (25 lat, Lechia)
Arkadiusz Rogala (26 lat, Zenit)
Hubert Ściegienny (27 lat, Płomień)
Michał Wieczorek (28 lat, Bucovia)
Marcin Słomiński (28 lat, Pogoń)
Piotr Soja (28 lat, GTS Raków)
Piotr Drab (28 lat, Koprzywianka Arka)
Damian Buczkowski (28 lat, JKS 1909)
Michał Kliber (28 lat, Beskid)
Tomasz Berliński (28 lat, Czarnovia)
Grzegorz Molenda (28 lat, Wisła)
Marcin Dudała (29 lat, Wiślanie)
Mateusz Zimoląg (29 lat, GKS Obrazów)
Krzysztof Kosiński (29 lat, Politechnika Św.)
Krzysztof Wentykier (30 lat, Koprzywianka Arka)
Damian Zięba (30 lat, KS Tarłów)
Sebastian Tworek (30 lat, Sparta)
Daniel Jarosz (31 lat, Przebój)
Kamil Pocheć (32 lata, Arka)
Łukasz Sral (32 lata, Lubań)
Piotr Brzoza (33 lata, Piast)
Piotr Spałek (34 lata, KS Smyków)
Mariusz Dryja (34 lata, Gród)
Marcin Janus (38 lat, KS Kamienna W.)
Rafał Silczuk (40 lat, Victoria 2009)
Wiadomości
13 lipca
10 lipca
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
2 czerwca
30 maja
26 maja
23 maja
19 maja
16 maja
15 maja
11 maja
10 maja
9 maja
5 maja
4 maja
2 maja
28 kwietnia
25 kwietnia
21 kwietnia
18 kwietnia
13 kwietnia
11 kwietnia
6 kwietnia
4 kwietnia
31 marca
30 marca
28 marca
23 marca
17 marca
16 marca
15 marca
10 marca
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."