W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Korona Kielce | 1 — 0 | Zagłębie Lubin | 2 LIS | 15:00 | ||||
1 — 0 Korona: 88 |
II liga | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Lech II Poznań | 3 — 0 | Bytovia Bytów | 3 LIS | 17:00 | ||||
Stadion Główny, Wronki | ||||||||
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 3 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Wierna: 12 Naprzód: 1
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 1 | Neptun Końskie | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 62' Granat: 12 Neptun: 1
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 1 — 0 | GKS Rudki | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 Łysica: 19 GKS Rudki: 92
| ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 2 | Czarni Połaniec | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 GKS Nowiny: 95 Czarni: 1
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 1 — 0 | Star Starachowice | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 Lubrzanka: 92 Star: 1
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 1 — 2 | Orlicz Suchedniów | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 83' 1 — 2 86' Partyzant: 12 Orlicz: 1
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 2 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Spartakus: 1 Pogoń: 1
| ||||||||
ŁKS Probudex Łagów | 2 — 0 | MKS Zdrój Busko | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 ŁKS Łagów: 1 MKS Zdrój: 12
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 3 — 2 | Alit Ożarów | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 2 — 1 2 — 2 59' 3 — 2 TS 1946 Nida: 1 Alit: 1
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 2 — 1 | Stal Kunów | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 70' 1 — 1 2 — 1 Sparta K. W.: 16 Stal: 97
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 4 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+2' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 65' 4 — 2 Klimontowianka: 12 Wicher: 73 Kartki także: Bartłomiej Żak 77'.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 2 | Piast Stopnica | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 27' 2 — 2 Piaskowianka: 1 Piast: 1
| ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 2 | OKS Opatów | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 51' 0 — 2 60' 1 — 2 Świt: 19 OKS Opatów: 1
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 1 | Unia Sędziszów | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 63' 1 — 1 2 — 1 Zenit: 1 Unia: 47
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 0 — 4 | Moravia Morawica | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 39' 0 — 3 56' 0 — 4 64' Zorza Tempo: 12 Moravia: 1
| ||||||||
Kamienna Brody | 1 — 2 | Hetman Włoszczowa | 3 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 25' 1 — 2 83' Kamienna: 1 Hetman: 33
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 3 — 3 | Victoria 2015 Skalbmierz | 3 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 18' 2 — 2 27' 2 — 3 82' 3 — 3 Sparta D.: 1 Victoria 2015: 1
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 0 — 2 | Lechia Strawczyn | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 78' Polanie: 1 Lechia: 1
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 3 — 1 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 3 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90+6' Radiator$: 12 Sokół: 1
| ||||||||
Samson Samsonów | 2 — 2 | Orlęta Kielce | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 1 — 2 50' 2 — 2 Samson: 69 Orlęta: 12
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 4 | Polonia Białogon Kielce | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 1 — 4 MSS-Klonówka: 1 Polonia Białogon: 12
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 3 — 0 | Granat Borki | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Gród: 1 Granat: 1
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 1 — 3 | Tęcza Gowarczów | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 53' 0 — 3 68' 1 — 3 ŁKS Łopuszno: 12 Tęcza: 12
| ||||||||
Victoria Mniów | 4 — 0 | Astra Piekoszów | 3 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Victoria: 81 Astra: 12
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 3 | Nida Oksa | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 36' 1 — 2 61' 1 — 3 70' Wisła: 1 Nida O.: 12
| ||||||||
Nida Sobków | 1 — 1 | LKS Bolmin | 2 LIS | 13:45 | ||||
0 — 1 63' 1 — 1 Nida S.: 1 LKS Bolmin: 94
| ||||||||
Zryw Skroniów | 5 — 2 | Wierna II Małogoszcz | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 84' 5 — 2 Zryw: 91 Wierna II: 1
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 3 — 2 | Start Słupia Jędrzejowska | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 80' 3 — 2 86' Nidzica: 22 Start: 69
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 5 — 2 | Gród Wiślica | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 5' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 45' 4 — 2 5 — 2 Dąb: 1 Gród: 1
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 0 — 2 | Bucovia Bukowa | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 60' 0 — 2 90+1' Zieleń: 12 Bucovia: 1
|
18 bramek | Łukasz Bąk (Bucovia) |
15 bramek | Adrian Koprowski (13 + 2 k.) (Start) |
10 bramek | Patryk Gnidziński (Start), Przemysław Nowak (Nidzica) |
9 bramek | Michał Krzemiński (7 + 2 k.) (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Agricola Łoniów | 4 — 0 | Piast Osiek | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Agricola: 1 Piast: 95
| ||||||||
UKS Baćkowice | 1 — 1 | Góral Górno | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 30' UKS Baćkowice: 1 Góral: 1
| ||||||||
LZS Samborzec | 1 — 1 | Zryw Zbigniewice | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 87' LZS Samborzec: 1 Zryw: 98 Kartki także: Przemysław Biało 80'.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 0 — 4 | FKS Łazy Starachowice | 3 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 62' 0 — 2 67' 0 — 3 71' 0 — 4 83' Strażak: 1 Łazy: 1
| ||||||||
Arka Pawłów | 5 — 1 | GKS Obrazów | 3 LIS | 13:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 45' 5 — 1 Arka: 1 GKS Obrazów: 1
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 2 — 0 | Baszta Rytwiany | 3 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Nidzianka: 88 Baszta: 12
|
13 bramek | Jarosław Kończak (Arka), Robert Radek (Góral) |
12 bramek | Patryk Papaj (UKS Baćkowice) |
8 bramek | Emil Madejski (Łazy) |
7 bramek | Adrian Krawczyk (Góral), Mateusz Pindral (Nidzianka), Kamil Polek (Agricola) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 3 | Orlicz II Suchedniów | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 1 — 2 69' 2 — 2 2 — 3 90' ULKS Łączna: 72 Orlicz II: 1
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 3 — 3 | Top-Spin Promnik | 3 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 64' 3 — 3 73' Płomień: 33 Top-Spin: 1
| ||||||||
KS Smyków | 5 — 1 | Granat II Skarżysko-Kamienna | 3 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 KS Smyków: 1 Granat II: 12
| ||||||||
GLKS Fałków | 0 — 1 | Futsal Nowiny | 3 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 89' GLKS Fałków: 1 Futsal: 7 Kartki także: Adrian Leski 33'.
| ||||||||
Sparta Strawczynek | 0 — 0 | Skała Tumlin | 3 LIS | 14:00 | ||||
Sparta: 1 Skała: 4
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 10 — 1 | KS Kamienna Wola | 3 LIS | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 65' 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 10 — 1 Politechnika Św.: 1 KS Kamienna W.: 12
|
13 bramek | Patryk Janus (KS Smyków) |
12 bramek | Kacper Ostrowski (GLKS Fałków) |
10 bramek | Sebastian Adach (KS Smyków), Michał Zegadło (ULKS Łączna) |
9 bramek | Jakub Karpiński (ULKS Łączna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
13 bramek | Piotr Kępiński (GKS Kluczewsko) |
11 bramek | Kamil Woliński (GKS Imielno) |
8 bramek | Karol Słonina (Partyzant) |
6 bramek | Dawid Giereś (Strzelec), Mateusz Modrzewiecki (Strzelec), Mateusz Sygut (GKS Imielno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Stal II Kunów | 1 — 0 | Cukrownik Włostów | 3 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 Stal II: 33 Cukrownik: 1
| ||||||||
KS Tarłów | 3 — 1 | GKS Iwaniska | 3 LIS | 10:30 | ||||
0 — 1 33' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 KS Tarłów: 1 GKS Iwaniska: 12
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 3 — 2 | Marol Jacentów | 3 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 55' 2 — 2 3 — 2 Huragan: 1 Marol: 1
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 3 — 1 | Wodnik Styków | 3 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' 2 — 1 3 — 1 Koprzywianka: 1 Wodnik: 1
|
11 bramek | Rafał Zwolski (Koprzywianka) |
10 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
8 bramek | Mateusz Duda (Wodnik), Grzegorz Dwojak (KS Tarłów), Paweł Hammer (Huragan), Dariusz Pawlik (Koprzywianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
KKP Unia Lublin | 3 — 1 | Hetmanki Włoszczowa | 3 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 KKP Unia: 58 Hetmanki: 12 |
17 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka) |
14 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce) |
12 bramek | Maja Oleszczuk (Widok) |
11 bramek | Adrianna Sobolewska (Prądniczanka) |
9 bramek | Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka), Katarzyna Kuciel (Prądniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 6 | eSKa Skarżysko-Kamienna | 2 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 48' 1 — 4 50' 1 — 5 1 — 6 Bucovia: 12 eSKa: 1
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 4 | Top-Spin Promnik | 3 LIS | 10:00 | ||||
0 — 1 32' 0 — 2 50' 0 — 3 60' 0 — 4 70' Wisła: 1 Top-Spin: 1
|
16 bramek | Kinga Bajak (KP KSZO 1929) |
8 bramek | Weronika Walęciak (KP KSZO 1929) |
7 bramek | Martyna Ciołak (Top-Spin) |
5 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929), Julia Sasal (eSKa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Escola Varsovia Warszawa | 0 — 1 | Lechia Gdańsk | 2 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 Escola Varsovia: 1 Lechia: 1 | ||||||||
Cracovia Kraków | 4 — 0 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 3 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Cracovia: 22 Hutnik: 12 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Stal Mielec | 1 — 0 | BKS Lublin | 2 LIS | 12:30 | ||||
1 — 0 Stal: 1 BKS Lublin: 3 | ||||||||
Korona Kielce SA | 1 — 1 | Cracovia Kraków | 3 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+3' Korona SA: 1 Cracovia: 2 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Akademia Piłkarska 21 Kraków | 1 — 10 | Motor Lublin | 2 LIS | 14:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 11' 0 — 3 19' 0 — 4 23' 0 — 5 54' 0 — 6 60' 0 — 7 0 — 8 68' 1 — 8 1 — 9 79' 1 — 10 80' AP 21: 2 Motor: 1 | ||||||||
Sandecja Nowy Sącz | 0 — 1 | Górnik Łęczna | 3 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 49' Sandecja: 1 Górnik: 1 | ||||||||
Stal Rzeszów | 1 — 3 | TOP 54 Biała Podlaska | 3 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 Stal: 12 TOP 54: 1 |
21 bramek | Mateusz Stanek (Wisła) |
13 bramek | Filip Wolski (KKP Korona) |
11 bramek | Kacper Tracz (Motor) |
10 bramek | Jakub Łukasiewicz (TOP 54) |
7 bramek | Bartłomiej Donda (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
10 bramek | Sebastian Miter (Czarnovia) |
9 bramek | Klaudiusz Marzec (Korona II) |
8 bramek | Bartłomiej Błoński (Czarnovia), Filip Powroźnik (Czarnovia) |
7 bramek | Cezary Charszla (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
9 bramek | Kacper Zapała (Juventa) |
6 bramek | Piotr Kutera (KP KSZO 1929) |
5 bramek | Hubert Białczak (Juventa), Jakub Kosiński (GKS Nowiny) |
4 bramki | Adam Hamera (Juventa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Deko Włoszczowa | 3 — 0 | Nida Oksa | 2 LIS | 10:00 | ||||
Deko: 1 Nida: 1
| ||||||||
Moravia Morawica | 9 — 1 | Lechia Strawczyn | 2 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 7 — 1 68' 8 — 1 9 — 1 Moravia: 12 Lechia: 1
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 3 — 3 | Partyzant Radoszyce | 2 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 3 — 2 76' 3 — 3 90+1' Sokół: 1 Partyzant: 23
| ||||||||
Rodzina Kielce | 0 — 3 | Gród Ćmińsk | 2 LIS | 14:00 | ||||
0 — 1 50' 0 — 2 0 — 3 85' Rodzina: 10 Gród: 12
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 3 — 5 | Zenit Chmielnik | 3 LIS | 12:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 54' 2 — 2 59' 2 — 3 63' 2 — 4 68' 2 — 5 71' 3 — 5 Sparta: 2 Zenit: 12
|
14 bramek | Mateusz Strzeszkowski (Naprzód) |
11 bramek | Jakub Durlik (Moravia), Bartosz Zdanowski (Gród) |
10 bramek | Dawid Śliwa (Lechia) |
9 bramek | Kacper Ślusarczyk (Gród), Dawid Ślusarski (Zenit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Czarni Połaniec | 2 — 0 | Kamienna Brody | 2 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Czarni: 1 Kamienna: 1
| ||||||||
Stal Kunów | 3 — 2 | Sparta Dwikozy | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Stal: 12 Sparta: 1
|
7 bramek | Dawid Góra (GKS Rudki), Kacper Tumulec (Orlicz), Oskar Łąk (Czarni) |
6 bramek | Bartosz Śledź (Czarni) |
5 bramek | Daniel Wojciechowski (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 9 | MKS Zdrój Busko | 2 LIS | 10:00 | ||||
0 — 1 7' 0 — 2 0 — 3 13' 0 — 4 20' 0 — 5 32' 0 — 6 65' 1 — 6 1 — 7 83' 1 — 8 85' 1 — 9 86' Alit: 1 MKS Zdrój: 1
| ||||||||
Futsal Nowiny | 10 — 1 | KS Smyków | 2 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 10 — 1 Futsal: 12 KS Smyków: 1
| ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 0 — 0 | Orlęta Kielce | 2 LIS | 12:00 | ||||
KP KSZO 1929: 9 Orlęta: 14
|
21 bramek | Miłosz Jabłoński (AKS 1947) |
11 bramek | Jacek Karpacz (Orlęta) |
8 bramek | Wiktor Miernik (Juventa), Igor Podsiadły (Futsal), Mikołaj Toboła (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
AP SKS Star Starachowice | 1 — 2 | Spartakus Daleszyce | 2 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 77' 1 — 2 90+2' AP SKS Star: 1 Spartakus: 17
| ||||||||
Góral Górno | 0 — 3 | Arka Pawłów | 2 LIS | 11:00 |
16 bramek | Maksym Petelicki (Rodzina) |
12 bramek | Patryk Hernik (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kruk (Spartakus) |
9 bramek | Patryk Zieja (AP SKS Star) |
7 bramek | Kacper Iwan (Rodzina) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
LKS Bolmin | 0 — 3 | Hetman Włoszczowa | 2 LIS | 13:00 | ||||
Wierna Małogoszcz | 1 — 0 | Bucovia Bukowa | 3 LIS | 12:30 | ||||
1 — 0 Wierna: 1 Bucovia: 1
|
7 bramek | Mateusz Domagała (Naprzód), Patryk Smorąg (Naprzód), Mikołaj Śmigielski (Bucovia) |
6 bramek | Łukasz Jędrzejczyk (Wierna), Maciej Wojciechowski (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 3 — 2 | Top-Spin Promnik | 2 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 51' 3 — 2 70' Wicher: 69 Top-Spin: 1
| ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 3 | Radiator$ Stąporków | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 0 — 3 Neptun: 12 Radiator$: 12
| ||||||||
Victoria Mniów | 0 — 3 | GKS Nowiny | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 0 — 3 Victoria: 1 GKS Nowiny: 1
|
13 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin) |
12 bramek | Filip Piotrowski (Neptun), Bartosz Smyk (Neptun) |
8 bramek | Mateusz Płatek (Wicher) |
7 bramek | Mateusz Kawecki (GKS Nowiny), Hubert Kwaśniewski (Radiator$) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Partyzant Wodzisław | 0 — 5 | TS 1946 Nida Pińczów | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 3' 0 — 2 13' 0 — 3 29' 0 — 4 75' 0 — 5 84' Partyzant: 1 TS 1946 Nida: 12
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 5 — 0 | Strzelec Chroberz | 2 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 MGTS Działoszyce: 12 Strzelec: 1
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 3 | Victoria 2015 Skalbmierz | 3 LIS | 10:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 77' 1 — 3 Sparta: 1 Victoria 2015: 1
|
23 bramek | Wiktor Banasik (TS 1946 Nida) |
14 bramek | Bartosz Dobrzański (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Wiktor Stanek (TS 1946 Nida) |
9 bramek | Jakub Cios (TS 1946 Nida) |
8 bramek | Wiktor Biały (MGTS Działoszyce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
17 bramek | Kacper Barański (Pogoń) |
7 bramek | Igor Kadela (OKS Opatów), Maciej Kapciak (Zorza Tempo) |
6 bramek | Emil Czaja (OKS Opatów), Bartosz Falasa (Pogoń) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|