Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 16

· Użytkowników online: 1
Arganbrightes5x

· Łącznie użytkowników: 47,608
· Najnowszy użytkownik: Arganbrightes5x
Statystyki
statystyka
Grają ligi piłkarskie - wyniki

W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.


Ekstraklasa
Kolejka 13
Korona Kielce  0 — 1  Cracovia Kraków28 PAŹ15:30
 
0 — 1
Trenerzy: Gino Lettieri, David Pietrzyk, Miloslav Janovsky, Michał Dutkiewicz — Michał Probierz, Maciej Palczewski, Michał Bartosz, Grzegorz Kurdziel.


III liga, gr. IV
Kolejka 14
Podlasie Biała Podlaska  2 — 3  Soła Oświęcim27 PAŹ12:00
 
0 — 1
11' Patryk Mitura (sam.)
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
Trenerzy: Przemysław Sałański, Mirosław Goluch — Łukasz Surma, Paweł Kaim.
Stal Kraśnik  0 — 1  Podhale Nowy Targ27 PAŹ12:00
 
0 — 1
26' Dawid Dynarek (k.)
Trenerzy: Jarosław Pacholarz, Adrian Kędzierski — Dariusz Mrózek, Marcin Zubek, Mateusz Wójcik.
Czarni Połaniec  4 — 4  Orlęta Radzyń Podlaski27 PAŹ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
2 — 3
 
3 — 3
 
 
3 — 4
4 — 4
 
Trenerzy: Piotr MazurkiewiczRafał Borysiuk, Artur Idzikowski.
W przerwie spotkania sędzia usunął trenera Piotra Mazurkiewicza ze strefy technicznej.
Wisła Sandomierz  1 — 0  Spartakus Aureus Daleszyce27 PAŹ14:00
1 — 0
 
Trenerzy: Dariusz Pietrasiak, Mariusz Kadela — Andrzej Więcek, Arkadiusz Janaszek.
Hutnik Nowa Huta Kraków  8 — 2  Wiślanie Jaśkowice27 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
 
5 — 2
6 — 2
 
7 — 2
 
8 — 2
 
Trenerzy: Leszek Janiczak, Łukasz Kawa — Wojciech Ankowski, Janusz Morawski, Jakub Krasuski.
Wisła Puławy  1 — 0  Avia Świdnik27 PAŹ15:00
Adrian Wójcicki (sam.) 89'
1 — 0
 
Trenerzy: Jacek Magnuszewski, Marcin Popławski, Bartłomiej Kursa — Tomasz Bednaruk, Krzysztof Żukowski.
Motor Lublin  2 — 0  Chełmianka Chełm27 PAŹ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Robert Góralczyk, Robert Chmura, Arkadiusz Onyszko, Piotr Wilawer — Artur Bożyk, Dariusz Banaszuk, Artur Chewdorczuk.
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  0 — 0  Stal Rzeszów27 PAŹ19:29
Trenerzy: Marcin Wróbel, Rafał Borek — Janusz Niedźwiedź, Karol Szweda, Radosław Hołubiec, Zbigniew Dąbek, Miłosz Lewandowski.
Sokół Sieniawa  0 — 1  Wólczanka Wólka Pełkińska28 PAŹ13:00
 
0 — 1
Trenerzy: Szymon Szydełko, Konrad Bober — Marek Rybkiewicz, Krystian Pydych.


11 bramekTomasz Płonka (Stal R.)
10 bramekMateusz Kompanicki (7 + 3 k.) (Chełmianka), Rafał Król (6 + 4 k.) (Stal K.)
9 bramekDariusz Gawęcki (Hutnik)
7 bramekPiotr Ceglarz (Stal R.), Patryk Kapuściński (Sokół), Krzysztof Pietluch (Wólczanka), Kamil Sobala (Hutnik)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

III liga, gr. IV
1.   Stal Rzeszów 16 33 37–13 9 6 1
2.   Podhale Nowy Targ 16 33 30–15 9 6 1
3.   Hutnik Nowa Huta Kraków 16 32 31–20 10 2 4
4.   Motor Lublin 16 29 27–17 7 8 1
5.   Wisła Puławy 16 28 17–13 8 4 4
6.   Stal Kraśnik 16 25 28–20 7 4 5
7.   Orlęta Radzyń Podlaski 16 24 25–20 5 9 2
8.   Chełmianka Chełm 16 21 23–24 6 3 7
9.   Avia Świdnik 16 21 18–19 6 3 7
10.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 16 21 24–20 5 6 5
11.   Wólczanka Wólka Pełkińska 16 21 22–15 5 6 5
12.   Wisła Sandomierz 16 18 18–26 5 3 8
13.   Wiślanie Jaśkowice 16 17 22–35 4 5 7
14.   Sokół Sieniawa 16 17 25–28 5 2 9
15.   Czarni Połaniec 16 16 18–28 4 4 8
16.   Podlasie Biała Podlaska 16 13 16–35 3 4 9
17.   Soła Oświęcim 16 12 15–31 3 3 10
18.   Spartakus Aureus Daleszyce 16 10 11–28 2 4 10
 


IV liga
Kolejka 14
Kamienna Brody  1 — 4  Wierna Małogoszcz27 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
1 — 4
 
Trenerzy: Krzysztof TrelaPaweł Bień, Mirosław Maj.
Olimpia Pogoń Staszów  4 — 1  Alit Ożarów27 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Paweł Czaja, Artur Góra — Tadeusz Krawiec.
Granat Skarżysko-Kamienna  4 — 2  Korona II Kielce27 PAŹ14:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
Trenerzy: Dominik Rokita, Bartosz Styczyński — Slawomir Grzesik, Jarosław Nowak.
TS 1946 Nida Pińczów  0 — 0  Lubrzanka Kajetanów27 PAŹ14:00
Trenerzy: Artur JagodzińskiDariusz Kozubek.
ŁKS Probudex Łagów  1 — 3  MKS Zdrój Busko28 PAŹ13:00
Miedziana Góra 
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Paweł JaworekIreneusz Pietrzykowski.
Unia Sędziszów  0 — 8  Neptun Końskie28 PAŹ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
Trenerzy: Tomasz Gardiew, Krystian Rokicki — Waldemar Szpiega.
Partyzant Radoszyce  0 — 2  GKS Nowiny28 PAŹ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Zbigniew PodsiebierskiMariusz Ludwinek.
Klimontowianka Klimontów  1 — 1  Hetman Włoszczowa28 PAŹ13:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Jacek KurantyMariusz Lniany.


13 bramekPatryk Kukiełka (Pogoń), Jakub Kotarzewski (12 + 1 k.) (Neptun), Mirosław Kalista (11 + 2 k.) (Łysica)
11 bramekMaciej Firlej (Korona II), Mateusz Fryc (Wierna), Jakub Jaśkiewicz (8 + 3 k.) (MKS Zdrój)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

IV liga
1.   Korona II Kielce 16 40 54–14 13 1 2
2.   Neptun Końskie 16 40 47–14 13 1 2
3.   MKS Zdrój Busko 16 33 41–16 10 3 3
4.   Granat Skarżysko-Kamienna 16 32 43–18 9 5 2
5.   GKS Nowiny 16 31 26–12 9 4 3
6.   Olimpia Pogoń Staszów 16 31 33–29 10 1 5
7.   Wierna Małogoszcz 16 30 30–17 9 3 4
8.   Alit Ożarów 16 26 33–28 8 2 6
9.   Lubrzanka Kajetanów 16 21 22–25 6 3 7
10.   Partyzant Radoszyce 16 21 23–27 6 3 7
11.   TS 1946 Nida Pińczów 16 19 18–20 5 4 7
12.   Łysica Bodzentyn 16 17 23–33 5 2 9
13.   Hetman Włoszczowa 16 16 18–34 4 4 8
14.   Naprzód Jędrzejów 16 15 15–34 4 3 9
15.   ŁKS Probudex Łagów 16 12 16–34 3 3 10
16.   Kamienna Brody 16 11 14–34 2 5 9
17.   Klimontowianka Klimontów 16 6 16–46 1 3 12
18.   Unia Sędziszów 16 5 10–47 1 2 13
 


Klasa okręgowa
Kolejka 13
Orlicz Suchedniów   2 — 3  Sparta Kazimierza Wielka28 PAŹ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
 
2 — 3
Trenerzy: Mariusz ArczewskiAndrzej Sender, Mateusz Sender.
Star Starachowice  5 — 2  Piaskowianka Piaski28 PAŹ13:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
 
5 — 2
Trenerzy: Arkadiusz BilskiMichał Rogala, Mirosław Pietrasiewicz.
Astra Piekoszów  1 — 2  Stal Kunów28 PAŹ13:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
Trenerzy: Robert Solnica, Tomasz Rudnicki — Marcin Dynarek.
Moravia Morawica  3 — 0  Nidzianka Bieliny28 PAŹ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Krzysztof DziubelAndrzej Wiącek, Mateusz Pindral.
Sparta Dwikozy  0 — 0  OKS Opatów28 PAŹ13:00
Trenerzy: Rafał Oleniacz, MATEUSZ MAJEWSKI — Paweł Rybus.
Piast Stopnica  2 — 2  GKS Rudki28 PAŹ13:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
Trenerzy: Sławomir SkibaJanusz Cieślak.
Świt Ćmielów  5 — 1  LZS Samborzec28 PAŹ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
Trenerzy: Michał Kosowski, Kotwa Łukasz — Wojciech Pierzchała.


11 bramekTomasz Staszewski (Orlicz), Mariusz Fabjański (7 + 4 k.) (Star)
10 bramekMaciej Horna (Star), Mateusz Kokosza (Orlicz), Marcin Dynarek (9 + 1 k.) (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa
1.   Star Starachowice 15 43 55–  8 14 1
2.   Orlicz Suchedniów 15 34 39–14 11 1 3
3.   GKS Rudki 15 34 37–20 10 4 1
4.   Piast Stopnica 15 27 20–21 8 3 4
5.   Sparta Dwikozy 15 26 27–20 7 5 3
6.   Moravia Morawica 15 26 31–18 8 2 5
7.   Sparta Kazimierza Wielka 15 22 28–28 7 1 7
8.   OKS Opatów 15 20 24–22 6 2 7
9.   Stal Kunów 15 20 24–22 6 2 7
10.   Świt Ćmielów 15 19 25–28 5 4 6
11.   Bucovia Bukowa 14 16 25–29 5 1 8
12.   Zenit Chmielnik 14 14 18–22 4 2 8
13.   Piaskowianka Piaski 15 11 15–30 3 2 10
14.   Astra Piekoszów 15 10 18–43 3 1 11
15.   LZS Samborzec 15 9 14–53 2 3 10
16.   Nidzianka Bieliny 15 8 22–44 2 2 11
 

Klasa A, gr. I
Kolejka 11
Wicher Miedziana Góra  1 — 4  Polonia Białogon Kielce27 PAŹ14:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
Trenerzy: Przemysław Ryński, Piotr Salwa — Karol Drej.
Tęcza Gowarczów  4 — 7  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn28 PAŹ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
 
2 — 4
 
2 — 5
 
2 — 6
3 — 6
 
 
3 — 7
4 — 7
 
Trenerzy: Paweł SkowronMateusz Filipiak.
W bramce Tęczy od 2. minuty 17Łukasz Ryszkiewicz.
Lechia Strawczyn  3 — 1  Polanie Pierzchnica28 PAŹ13:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Mirosław GałęziowskiMariusz Trela, Marek Malinowski.
ŁKS Łopuszno  1 — 1  Gród Ćmińsk28 PAŹ13:00
 
0 — 1
Piotr Nadolnik (sam.) 60'
1 — 1
 
Trenerzy: Rafał Stefański — .
MSS-Klonówka Masłów  1 — 3  Samson Samsonów28 PAŹ13:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
70' Jacek Zieliński (sam.)
 
1 — 3
Trenerzy: Karol JanickiŁukasz Gębski.
Granat Borki  6 — 3  Top-Spin Promnik28 PAŹ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Szymon Hajzler (sam.) 34'
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
 
5 — 2
 
5 — 3
6 — 3
 
Trenerzy: Dariusz GóreckiAndrzej Gawroński, Marcin Wąsowicz.

17 bramekKarol Piwowarczyk (14 + 3 k.) (Samson)
16 bramekMarcin Snoch (Sokół)
12 bramekMarcin Supierz (MSS-Klonówka), Sebastian Wijas (Sokół), Michał Staszewski (11 + 1 k.) (Polanie)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa A, gr. II
Kolejka 10
Wisła Nowy Korczyn  9 — 3  Nidzica Dobiesławice27 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
 
5 — 2
6 — 2
 
7 — 2
 
8 — 2
 
9 — 2
 
 
9 — 3
Trenerzy: Wiesław FrancuzAdam Idziak.
Nida Oksa  3 — 2  Partyzant Wodzisław27 PAŹ14:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
Trenerzy: Piotr Stolarczyk, Marcin Radziejewski — Wojciech Ziółkowski.
Victoria 2015 Skalbmierz  3 — 2  Gród Wiślica28 PAŹ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
Trenerzy: Łukasz Łakota, Michał Borek — Marek Sobura.
GKS Kluczewsko  0 — 2  Nida Sobków28 PAŹ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Dariusz Dąbrowski, Jacek Zięba, Sławomir Orzechowski — Karol Wróbel, Adam Wróbel.
LKS Bolmin  3 — 2  Dąb Nagłowice28 PAŹ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Piotr KrukRadosław Szota.
Wierna II Małogoszcz  6 — 3  Zieleń Żelisławice28 PAŹ13:00
1 — 0
 
Piotr Bartyzel (sam.) 40'
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
 
6 — 3
Trenerzy: Łukasz ZiętalKarol Józefowski.

14 bramekRobert Banaszek (Victoria 2015)
12 bramekRafał Charyga (Wisła)
11 bramekDamian Waligóra (LKS Bolmin)
9 bramekTomasz Różański (Nida O.)
8 bramekAndrzej Kusaj (Nida O.), Patryk Pasoń (Zieleń), Bartłomiej Wójcik (6 + 2 k.) (Zieleń)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa A, gr. III
Kolejka 10
UKS Baćkowice  3 — 3  Piast Osiek27 PAŹ13:00
Kamil Niekurzak (sam.)   5'
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
 
3 — 3
66' Marcin Rusiecki (sam.)
Trenerzy: Zbigniew RutkowskiRafał Konat.
Baszta Rytwiany  6 — 4  Wisła II Sandomierz27 PAŹ15:30
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
 
4 — 3
5 — 3
 
 
5 — 4
6 — 4
 
Trenerzy: Maciej Zaliński, Dariusz Gardyński — Przemysław Michalski.
Ester Wojciechowice  0 — 7  Zryw Zbigniewice28 PAŹ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
61' Erwin Podsiadło (sam.)
 
0 — 6
 
0 — 7
Trenerzy: Piotr PaszyńskiJacek Rączkowski.
Agricola Łoniów  7 — 0  Strażak Bidziny28 PAŹ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Wojciech GawrońskiDamian Jędrzejewski.
GKS Górno  2 — 1  Zorza Tempo Pacanów28 PAŹ13:00
Bodzentyn 
1 — 0
 
 
1 — 1
Robert Radek (k.) 88'
2 — 1
 
Trenerzy: Jarosław SzczurekLech Malczewski.

13 bramekRobert Radek (11 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (10 + 3 k.) (Zorza Tempo)
9 bramekPiotr Dobrowolski (Agricola), Przemysław Michalski (7 + 2 k.) (Wisła II)
7 bramekAlbert Lasia (Zorza Tempo)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa A, gr. II
1.   Victoria 2015 11 23 32–19
2.   Nida S. 11 22 20–10
3.   Wisła 11 21 36–29
4.   Nida O. 11 21 32–24
5.   LKS Bolmin 11 21 25–21
6.   Zieleń 11 17 33–28
7.   Wierna II 11 16 29–25
8.   Nidzica 11 14 21–30
9.   Gród 11 12 15–18
10.   GKS Kluczewsko 11 10 18–25
11.   Dąb 11 8 25–31
12.   Partyzant 11 6 13–39
 

Klasa A, gr. III
1.   Piast 11 24 27–14
2.   GKS Górno 11 24 30–13
3.   Agricola 11 22 32–22
4.   Zorza Tempo 11 20 35–18
5.   Zryw 11 20 26–19
6.   Spartakus II 9 15 15–  9
7.   Strażak 10 13 18–26
8.   Wisła II 11 13 22–27
9.   Baszta 10 12 20–24
10.   Arka 10 8 21–29
11.   UKS Baćkowice 11 6 16–31
12.   Ester 10 1   8–38
 
Klasa A, gr. I
1.   Wicher 13 30 40–18
2.   Sokół 13 30 44–24
3.   MSS-Klonówka 13 26 44–19
4.   Samson 13 25 37–22
5.   Lechia 13 24 25–25
6.   Polonia Białogon 13 23 26–22
7.   Orlęta 12 22 35–22
8.   Granat 13 18 34–31
9.   Polanie 13 16 29–33
10.   Gród 13 14 16–23
11.   ŁKS Łopuszno 12 11 17–34
12.   Tęcza 13 8 16–42
13.   Politechnika Św. 12 6 12–36
14.   Top-Spin 12 4 29–53
 


Klasa B, gr. I
Kolejka 10
Futsal Nowiny  6 — 3  Orlicz II Suchedniów27 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
 
6 — 3
Trenerzy: Piotr Lichota, Nikodem Włodarz — Tadeusz Żmijewski.
ULKS Łączna  4 — 0  KS Smyków28 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Tadeusz ŻmijewskiRobert Baran.
GLKS Fałków  1 — 4  Victoria Mniów28 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
Trenerzy: Kamil JarząbKarol Rusiński, Michał Kwaskowicz.
Skała Tumlin  4 — 0  KS Kamienna Wola28 PAŹ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Jan LuzarDawid Kołodziejczyk.
Radiator$ Stąporków  1 — 0  Czarnovia Kielce28 PAŹ14:00
1 — 0
 
Trenerzy: Sławomir JedynakMarcin Kośmicki.

15 bramekMichał Zegadło (13 + 2 k.) (ULKS Łączna)
14 bramekMirosław Słoń (Czarnovia)
12 bramekAleks Kuśmierczyk (Victoria)
9 bramekDamian Dulewicz (KS Smyków), Kacper Nawara (Radiator$), Paweł Łuczyński (Radiator$)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa B, gr. II
Kolejka 2
Deko Włoszczowa  0 — 3  GKS Imielno28 PAŹ11:00
W pierwotnym terminie 1 września, 17:00, spotkanie odwołane.
W kolejnym terminie 28 października, 11:00, gospodarze nie przystąpili do gry.

19 bramekAdrian Koprowski (18 + 1 k.) (Start)
14 bramekPatryk Gnidziński (Start)
7 bramekMichał Kukla (Strzelec)
5 bramekŁukasz Kapusta (Jawornik)
4 bramkiMarcin Kilian (Zryw), Łukasz Krzemiński (3 + 1 k.) (Vitalpol)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa B, gr. III
Kolejka 10
Koprzywianka Arka Koprzywnica  4 — 0  Marol Jacentów27 PAŹ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Michał Kozłowski — Mateusz Koterbski.
Cukrownik Włostów  0 — 3  GKS Obrazów28 PAŹ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Andrzej DywanDamian Lipiec.
FKS Łazy Starachowice  3 — 1  Zorza Czajków28 PAŹ11:00
Starachowice, boczne (Sahara) 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
Trenerzy: Przemysław KrzewickiLeszek Bochenek.
GTS Raków  5 — 3  KS Tarłów28 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
4 — 2
 
 
4 — 3
88' Paweł Jońca (sam.)
5 — 3
 
Trenerzy: Janusz BaranJarosław Lipowski.
Stal II Kunów  0 — 5  Huragan Wilczyce28 PAŹ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: Jarosław Jałocha, Rafał Jałocha — Dariusz Ogrodnik.
UKS Iwaniska  3 — 0  GKS Świniary28 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Grzegorz Starba, Konrad Tomaszewski — Szymon Kozłowski.

15 bramekPaweł Hammer (13 + 2 k.) (Huragan)
12 bramekPrzemysław Sokołowski (Marol)
10 bramekMichał Nowiński (GKS Obrazów)
9 bramekPaweł Durak (Cukrownik), Rafał Zwolski (Koprzywianka Arka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa B, gr. I
1.   Radiator$ 10 28 40–10
2.   Czarnovia 10 27 43–  7
3.   Victoria 10 24 42–10
4.   Skała 10 17 33–18
5.   ULKS Łączna 10 13 33–25
6.   KS Smyków 10 13 23–25
7.   GLKS Fałków 10 12 17–24
8.   KS Kamienna W. 10 9 12–54
9.   Płomień 10 7 12–30
10.   Futsal 10 5 12–40
11.   Orlicz II 10 5 13–37
12.   Ekstremalni 0   – 
 

Klasa B, gr. II
1.   Start 8 24 41–  3
2.   Zryw 8 17 15–  3
3.   GKS Imielno 8 16 17–13
4.   Strzelec 8 13 20–13
5.   Unia 8 11 17–19
6.   LZS Czarnocin 8 6 10–19
7.   Vitalpol 8 6 12–21
8.   Jawornik 8 5 16–32
9.   Deko 8 3   5–30
 
Klasa B, gr. III
1.   GKS Obrazów 11 31 34–12
2.   Marol 11 22 23–15
3.   Koprzywianka Arka 11 20 30–21
4.   Huragan 11 19 29–19
5.   GTS Raków 11 16 19–21
6.   Cukrownik 11 16 33–12
7.   Łazy 11 15 20–33
8.   GKS Świniary 11 12 16–27
9.   Stal II 11 11 19–23
10.   UKS Iwaniska 11 9 20–34
11.   KS Tarłów 11 8 26–37
12.   Zorza 11 8 13–28
 


II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia
Kolejka 10
LKS Wierzchowiska  2 — 1  Łysica Bodzentyn27 PAŹ13:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Marek Maciejewski, Krzysztof Mazur — Miroslaw Rubinkiewicz.
GKS Majdan Sieniawski  1 — 3  KSP Kielce27 PAŹ14:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Mateusz KrawiecŁukasz Tekiel.
Starówka Nowy Sącz  1 — 1  Sparta Daleszyce27 PAŹ14:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Dominika Fiut, Wioletta Myjak — Marcin Wengorski.
Potok Sitno  3 — 0  Naprzód Sobolów28 PAŹ13:00
Wiktoria Bąk (k.) 59'
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Tomasz SmolągPiotr Bukowiec.
UKS 3 Staszkówka Jelna  0 — 2  UKS Widok SP 51 Lublin28 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Wojciech Mróz, Michał Bąk, Jarosław Baziak, Krzysztof Bałuszyński — Piotr Rodak, Paweł Porzucek.
Resovia II Rzeszów  0 — 4  Prądniczanka Kraków28 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: KATARZYNA CZYŻPiotr Sędor.

13 bramekKarina Kosiarska (10 + 3 k.) (Łysica), Paulina Tomasiak (10 + 3 k.) (UKS 3 Staszkówka)
11 bramekKaja Zaborska (9 + 2 k.) (LKS Wierzchowiska)
9 bramekFederica Dall'Ara (Sparta), Sandra Różycka (UKS 3 Staszkówka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


III liga kobiet
Kolejka 2
Bucovia Bukowa  2 — 0  Victoria Pińczów28 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Tatar, Dariusz Tatar — Marcin Karpiński.

12 bramekJulia Andzel (Hetmanki)
10 bramekWiktoria Czekała (9 + 1 k.) (Hetmanki)
9 bramekGabriela Andzel (Hetmanki), Kinga Bajak (KP KSZO 1929)
5 bramekKarolina Dymek (Hetmanki), Wiktoria Jurecka (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia
1.   Sparta 11 28 26–  8
2.   UKS 3 Staszkówka 10 24 44–14
3.   Widok 11 21 20–10
4.   LKS Wierzchowiska 11 19 24–25
5.   KSP Kielce 11 18 22–14
6.   Łysica 11 16 16–16
7.   Prądniczanka 11 16 19–15
8.   Starówka 11 10 12–33
9.   Resovia II 10 9   6–17
10.   Naprzód 11 9 10–17
11.   Potok 11 7 12–25
12.   Majdan Sieniawski 11 6 10–27
 

III liga kobiet
1.   Hetmanki 6 18 41–  1
2.   KP KSZO 1929 6 15 27–  7
3.   Cicha Sława eSKa 6 10   7–  8
4.   Wisła 6 10 11–14
5.   Top-Spin 6 6   9–23
6.   Bucovia 6 3   4–25
7.   Victoria 6 0   5–26
 



CLJ U-18
Kolejka 13
Ruch Chorzów  1 — 0  Wisła Kraków27 PAŹ11:00
1 — 0
 
Trenerzy: Ireneusz Psykała, Piotr Lech, Mateusz Sobota, Igor Łukasik, Piotr Bogusz — Paweł Regulski, Maciej Papież, Jakub Bubetty.
Korona Kielce SA  2 — 3  Escola Varsovia Warszawa27 PAŹ12:00
Kielce, ul. Szczepaniaka 
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
 
2 — 3
Trenerzy: Marek Mierzwa, Krzysztof Mądzik, Piotr GilMarek Gołębiewski, Marek Brzozowski.
GKS Bełchatów  0 — 2  Śląsk Wrocław27 PAŹ12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Marcin Węglewski, Zygmunt Łuszcz — Ryszard Pietraszewski, Mariusz Miętkiewicz, Jędrzej Wichłacz, Tomasz Hryńczuk.
Jagiellonia Białystok  4 — 3  Elana Toruń27 PAŹ13:30
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
3 — 3
 
4 — 3
 
Trenerzy: Wojciech Kobeszko, Piotr GrzybkoJarosław Białek, Dawid Affelt.
Cracovia Kraków  1 — 1  Pogoń Szczecin28 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Kordian Wójs, Marcin Cabaj, Maciej Podsiadło, Robert Kasperczyk — Piotr Łęczyński, Wojciech Tomasiewicz, Maciej Majak.
Zagłębie Lubin  0 — 1  Motor Lublin28 PAŹ11:00
 
0 — 1
Trenerzy: Marcin Ciliński, Paweł Sochacki, Izaak StachowiczTomasz Jasik, Piotr Branecki.
Górnik Zabrze  2 — 1  Legia Warszawa28 PAŹ12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Marek Piotrowicz, Dariusz Koseła, Piotr Czop — Marek Saganowski, Tomasz Sokołowski, Arkadiusz Białostocki, Bartosz Paluch.

13 bramekPiotr Samiec-Talar (11 + 2 k.) (Śląsk)
10 bramekBłażej Czuban (5 + 5 k.) (Zagłębie)
9 bramekRemigiusz Biernat (Cracovia)
8 bramekWiktor Długosz (Korona SA), Kacper Kozłowski (Pogoń)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-18
1.   Korona Kielce SA 14 32 31–14 10 2 2
2.   Zagłębie Lubin 15 32 29–15 10 2 3
3.   Pogoń Szczecin 15 28 34–20 8 4 3
4.   Legia Warszawa 15 28 28–15 9 1 5
5.   Śląsk Wrocław 15 25 41–35 8 1 6
6.   Escola Varsovia Warszawa 15 22 30–30 7 1 7
7.   Lech Poznań 14 21 31–22 7 7
8.   Wisła Kraków 14 21 14–10 6 3 5
9.   Jagiellonia Białystok 15 18 25–30 4 6 5
10.   Cracovia Kraków 14 17 28–29 4 5 5
11.   Górnik Zabrze 14 17 23–26 4 5 5
12.   GKS Bełchatów 15 15 13–33 4 3 8
13.   Arka Gdynia 14 15 21–26 4 3 7
14.   Motor Lublin 15 15 15–24 3 6 6
15.   Elana Toruń 15 10 15–30 2 4 9
16.   Ruch Chorzów 15 10 23–42 2 4 9
 


Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. I
Kolejka 10
Czarnovia Kielce  5 — 6  GKS Nowiny27 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
3 — 3
 
 
3 — 4
4 — 4
 
 
4 — 5
 
4 — 6
5 — 6
 
Trenerzy: Marcin KośmickiPrzemysław Cichoń.
Gród Ćmińsk  0 — 2  Rodzina Kielce27 PAŹ14:30
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Kamil Mech, Jakub Romanek — Bogdan Lasota, Jan Wąchała.

10 bramekErwin Skowron (GKS Nowiny)
6 bramekPatryk Mańturz (Star/Juventa), Cezary Nawrot (Czarnovia)
4 bramkiSebastian Miter (Rodzina), Bartosz Szydłowski (Star/Juventa)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. II
Kolejka 10
Orlęta Kielce  4 — 1  Neptun Końskie27 PAŹ13:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Tomasz KołodziejczykBartłomiej Gad.
TS 1946 Nida Pińczów  2 — 1  Hetman Włoszczowa28 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Robert SzczygiełHUBERT WÓJCIK.

12 bramekKonrad Smolec (11 + 1 k.) (Neptun)
9 bramekBartłomiej Kołomański (Orlęta)
6 bramekAleksander Pilarski (Neptun)
5 bramekAleksander Nowak (Orlęta)
4 bramkiKrystian Moskal (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrz. Liga Jun. Starszych, gr. I
1.   Star/Juventa 8 21 21–  4
2.   GKS Nowiny 8 18 26–12
3.   Rodzina 8 12 10–21
4.   Czarnovia 8 5 13–21
5.   Gród 8 2   4–16
6.   KP KSZO 1929 0   – 
Świętokrz. Liga Jun. Starszych, gr. II
1.   Orlęta 8 24 40–  6
2.   Neptun 8 15 29–19
3.   TS 1946 Nida 8 9 15–25
4.   Hetman 8 8 13–23
5.   Piaskowianka 8 2   5–29


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
Kolejka 9
Moravia Morawica  0 — 2  Naprzód Jędrzejów27 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: MAREK BĘBENCezary Osiński.
Nida Oksa  1 — 8  Sparta Kazimierza Wielka27 PAŹ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
 
1 — 6
 
1 — 7
 
1 — 8
Trenerzy: Piotr Stolarczyk, Marcin Radziejewski — Andrzej Sender, Mateusz Sender.
Zenit Chmielnik10 — 3  Unia Sędziszów27 PAŹ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
 
7 — 1
 
7 — 2
8 — 2
 
9 — 2
 
 
9 — 3
10 — 3
 
Trenerzy: Łukasz Ubożak, Dawid Kawiński — Krystian Rokicki.
Nidzica Dobiesławice  1 — 2  Deko Włoszczowa27 PAŹ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Paweł Radziszewski, Dawid Kowalski — Włodzimierz Kosowski.

15 bramekMichał Gąsior (Zenit)
12 bramekBartosz Styczeń (11 + 1 k.) (Unia)
5 bramekKrystian Kaszuba (Unia), Tomasz Więcek (Moravia)
4 bramkiMateusz Nowak (Sparta), Przemysław Łysek (Nida)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. I
1.   Unia 7 18 36–13
2.   Naprzód 7 16 25–  5
3.   Zenit 7 16 30–14
4.   Moravia 7 12 16–13
5.   Nida 7 7 12–29
6.   Deko 7 6 11–28
7.   Sparta 7 4 14–27
8.   Nidzica 7 2   9–24
 
Kl. okręg. juniorów starszych, gr. II
1.   ŁKS Łagów 6 13 13–  6
2.   Nidzianka 6 11 17–  7
3.   GKS Rudki 6 9 15–18
4.   LZS Samborzec 6 9 14–19
5.   Granat 6 9 17–17
6.   Kamienna 6 6 13–15
7.   Sparta 6 4   9–16
8.   Czarni 0   – 
 


CLJ U-17, gr. D
Kolejka 11
Resovia Rzeszów  4 — 1  Juventa Starachowice27 PAŹ12:30
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
46' Piotr Mikos (k.)
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Sławomir CzudecPiotr Dejworek, Mariusz Wójcik.
Korona Kielce SA  2 — 1  Karpaty Krosno27 PAŹ14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Michał Gębura, Marek Graba — Dariusz Liana.
BKS Lublin  2 — 1  Wisła Kraków28 PAŹ12:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Marcin Zakrzewski, Jakub Lewkowicz — Marcin Pluta, Dominik Dyduła.
Cracovia Kraków  2 — 1  Stal Mielec28 PAŹ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Marcin Gędłek, Marek Kobel, Marcin CabajWojciech Kustoń, Arkadiusz Gera, Damian Polak.

9 bramekSebastian Usarz (7 + 2 k.) (Resovia)
6 bramekRafał Szady (BKS Lublin)
5 bramekAleksander Buksa (Wisła), Szymon Dziadosz (Karpaty), Piotr Mikos (4 + 1 k.) (Juventa)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 13
KKP Korona Kielce  6 — 1  Czarni Połaniec27 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
5 — 1
 
6 — 1
 
Trenerzy: Mariusz Słabiak, Kamil Jarząb — Tomasz Kiciński.
Naprzód Jędrzejów  2 — 4  Orlęta Kielce27 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: Jerzy PutowskiRafał Stefański.
Rodzina Kielce  0 — 1  Piaskowianka Piaski27 PAŹ11:00
 
0 — 1
Trenerzy: Karol Wróbel, Adam Wróbel — Mirosław Pietrasiewicz.
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 4  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.27 PAŹ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Andrzej Majchrowski Wróbel.
Kolejka 14
Piaskowianka Piaski  1 — 0  Naprzód Jędrzejów30 PAŹ14:30
1 — 0
 
Trenerzy: Mirosław Pietrasiewicz, Rafał Krzysztofik — Jerzy Putowski.

12 bramekMateusz Domagała (Naprzód), Filip Kaczmarski (Orlęta), Adrian Żyła (Czarni)
11 bramekŁukasz Dziewięcki (Orlęta)
10 bramekJacek Karpacz (Orlęta), Oskar Łąk (Czarni), Piotr Kutera (9 + 1 k.) (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-17, gr. D
1.   Wisła 13 28 30–12
2.   Resovia 13 24 19–12
3.   Korona SA 13 22 20–11
4.   BKS Lublin 13 20 19–17
5.   Cracovia 13 19 24–16
6.   Stal 13 16 18–18
7.   Karpaty 13 11 11–17
8.   Juventa 13 6   9–47
Świętokrz. Liga Jun. Młodszych
1.   Orlęta 14 39 63–11
2.   KKP Korona 14 37 47–12
3.   Naprzód 14 22 40–25
4.   Piaskowianka 14 21 25–30
5.   KP KSZO 1929 14 19 30–24
6.   Czarni 14 18 27–32
7.   Rodzina 14 10 16–48
8.   Victoria 2015 14 0   9–75


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I
Kolejka 10
Lechia Strawczyn  4 — 2  Gród Ćmińsk27 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
Trenerzy: Marcin ZielińskiKamil Mech, Michał Koza.
Orlicz Suchedniów   5 — 0  Granat Skarżysko-Kamienna27 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Tadeusz Żmijewski, RAJMUND KABAŁA — Kazimierz Krakowiak.
Skała Tumlin  4 — 4  Top-Spin Promnik27 PAŹ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
2 — 4
 
3 — 4
 
4 — 4
 
Trenerzy: Jan LuzarArkadiusz Brudziński.

11 bramekKacper Tumulec (8 + 3 k.) (Orlicz)
10 bramekJakub Majchrzyk (Top-Spin)
8 bramekKacper Sikora (Orlicz)
7 bramekTomasz Pawlak (Lechia)
6 bramekPiotr Białek (5 + 1 k.) (Gród), Mikołaj Ciszek (5 + 1 k.) (Lechia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II
Kolejka 10
Wierna Małogoszcz  9 — 1  Czarnovia Kielce27 PAŹ11:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
 
7 — 1
8 — 1
 
9 — 1
 
Trenerzy: Michał BorowskiJacek Pawlik.
Astra Piekoszów  0 — 4  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn27 PAŹ13:00
 
0 — 1
  8' Igor Tracz
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Marcin ŚladkowskiMarcin Bodzioch.
Bucovia Bukowa  0 — 1  LKS Bolmin27 PAŹ13:15
 
0 — 1
69' Błażej Trybek (sam.)
Trenerzy: Michał JamrozikPIOTR KRUK.

15 bramekKonrad Chrabąszcz (Wierna)
13 bramekŁukasz Jędrzejczyk (Wierna)
9 bramekFilip Stańczyk (Wierna)
8 bramekJakub Zdeb (7 + 1 k.) (Wierna)
5 bramekMateusz Kmiecik (Sokół), Dawid Skuza (Bucovia), Mikołaj Śmigielski (Bucovia), Jakub Ogonowski (4 + 1 k.) (Astra)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III
Kolejka 10
Hetman Włoszczowa  3 — 0  GLKS Fałków27 PAŹ11:00
Futsal Nowiny  3 — 2  KS Smyków27 PAŹ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Piotr LichotaJacek Kołodziejczyk.
Radiator$ Stąporków  0 — 4  Partyzant Radoszyce28 PAŹ14:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Damian ZbrógMariusz Koćmin, Mariusz Janicki.

16 bramekPatryk Podhordecki (KS Smyków)
11 bramekKrystian Karolewski (9 + 2 k.) (Hetman)
9 bramekDaniel Kabała (8 + 1 k.) (Partyzant)
8 bramekMateusz Tomaszewski (KS Smyków)
7 bramekAdam Kubicz (6 + 1 k.) (Hetman)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV
Kolejka 10
Partyzant Wodzisław  2 — 4  TS 1946 Nida Pińczów27 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: Wojciech ZiółkowskiMarcin Karpiński.
MKS Zdrój Busko  4 — 0  Zryw Skroniów27 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Grzegorz ZałęckiZdzisław Maj, Rafał Bołdyn.
Piast Stopnica  3 — 0  Sparta Kazimierza Wielka27 PAŹ14:00

24 bramekMiłosz Jabłoński (MKS Zdrój)
16 bramekKonrad Listwan (TS 1946 Nida)
13 bramekFilip Powroźnik (MKS Zdrój)
9 bramekNorbert Stencel (8 + 1 k.) (Partyzant)
8 bramekKacper Judasz (Piast)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. V
Kolejka 10
Alit Ożarów  3 — 0  Spartakus Aureus Daleszyce27 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Jarosław LipowskiMarek Gołąbek.
Star/Juventa II Starachowice  2 — 1  Stal Kunów28 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Adam Pawłowski (sam.) 47'
2 — 1
 
Trenerzy: Dominik Zuba, Artur Mikos — Jarosław Jałocha.
OKS Opatów  1 — 6  Arka Pawłów30 PAŹ15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
1 — 6
 
Trenerzy: Paweł PaterKamil Koprowski, Mirosław Kalista.

11 bramekDominik Bonia (10 + 1 k.) (Arka)
7 bramekPiotr Błażejewski (OKS Opatów), Adam Hamera (Juventa, Star/Juventa II), Filip Stępień (Alit), Sebastian Żelaszczyk (OKS Opatów), Wiktor Jedynak (6 + 1 k.) (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VI
Kolejka 10
Baszta Rytwiany  1 — 1  Olimpia Pogoń Staszów27 PAŹ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Dariusz GardyńskiJacek Słomka.
Klimontowianka Klimontów  2 — 2  Zorza Tempo Pacanów27 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
Trenerzy: Łukasz SzymańskiDawid Kondek.
Koprzywianka Arka Koprzywnica  6 — 0  Zryw Zbigniewice28 PAŹ09:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Wojciech CiachJacek Rączkowski.

7 bramekKamil Zimoląg (Zryw)
6 bramekKacper Barański (5 + 1 k.) (Pogoń)
5 bramekTomasz Pietrzykowski (Koprzywianka Arka), Dawid Pluciński (Pogoń), Wojciech Wyrazik (3 + 2 k.) (Baszta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. I
1.   Orlicz 10 23 34–15
2.   Lechia 10 22 33–11
3.   Gród 10 17 20–19
4.   Granat 10 11 17–21
5.   Top-Spin 10 11 28–38
6.   Skała 10 1 11–39
 


Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. III
1.   Futsal 10 27 35–10
2.   Hetman 10 22 38–12
3.   KS Smyków 10 16 37–19
4.   Partyzant 10 11 19–27
5.   GLKS Fałków 10 8 15–33
6.   Radiator$ 10 3   7–50


Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. V
1.   Star/Juventa II 10 28 35–  6
2.   Alit 10 16 27–19
3.   Arka 10 15 32–36
4.   OKS Opatów 10 14 23–26
5.   Stal 10 12 23–26
6.   Spartakus 10 1 11–38
Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. II
1.   Wierna 10 30 60–  3
2.   Bucovia 10 16 19–19
3.   Sokół 10 15 21–23
4.   LKS Bolmin 10 15 17–24
5.   Czarnovia 10 9 12–33
6.   Astra 10 4 14–41
 


Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. IV
1.   MKS Zdrój 10 24 48–18
2.   TS 1946 Nida 10 22 25–12
3.   Piast 9 19 31–14
4.   Zryw 9 15 15–15
5.   Partyzant 10 6 25–29
6.   Sparta 10 0   6–62


Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. VI
1.   Zryw 10 25 15–  8
2.   Koprzywianka Arka 10 18 30–24
3.   Baszta 10 15 21–20
4.   Pogoń 10 11 16–  9
5.   Zorza Tempo 10 10 16–21
6.   Klimontowianka 10 3 10–26

CLJ U-15, gr. D
Kolejka 11
Juventa Starachowice  0 — 1  Akademia Piłkarska 21 Kraków27 PAŹ12:00
 
0 — 1
Trenerzy: Dominik Zuba, Dariusz Kasprzyk — Andrzej Konieczny.
Motor Lublin  4 — 1  Sandecja Nowy Sącz27 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
Trenerzy: Rafał Wej, Marcin Ciechan — Tomasz Szczepański, Piotr Saratowicz.
Wisła Kraków  4 — 2  Resovia Rzeszów28 PAŹ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
 
4 — 2
Trenerzy: Mateusz Stolarski, Dawid Będkowski, Jakub BubettyArtur Łuczyk.

10 bramekBartosz Seweryn (Wisła)
7 bramekJakub Wocial (AP 21), Fabian Karwacki (6 + 1 k.) (TOP 54)
6 bramekBartosz Kralka (KKP Korona), Mateusz Niedziałkowski (Resovia), Karol Tokarczyk (Wisła), Piotr Urbański (Motor), Fryderyk Janaszek (5 + 1 k.) (Motor), Maciej Proszek (5 + 1 k.) (Sandecja)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 10
Orlęta Kielce  1 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.28 PAŹ10:00
1 — 0
 
Trenerzy: Marcin KoziorDariusz Pietrasiak.

5 bramekKamil Gocał (Orlęta), Patryk Smorąg (Naprzód), Szymon Kot (4 + 1 k.) (Naprzód)
4 bramkiKamil Kozubek (Orlęta)
3 bramkiMaksymilian Korba (Orlęta), Jakub Niedziałek (Orlęta), Franciszek Słoń (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-15, gr. D
1.   KKP Korona 12 27 24–10
2.   Wisła 13 27 35–13
3.   Motor 13 23 33–12
4.   Resovia 12 18 21–18
5.   AP 21 12 18 30–16
6.   TOP 54 12 13 19–21
7.   Sandecja 13 9 18–34
8.   Juventa 13 4   6–62
 
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
1.   Orlęta 6 18 23–  3
2.   Naprzód 6 8 10–15
3.   KP KSZO 1929 6 4   6–10
4.   Wisła Junior 6 4   7–18
5.   AP SKS Star 0   – 
 

Komentarze
#1 | żielony dnia październik 26 2018 19:48:05
UWAGA gramy mecz wyjazdowy po meczu możemy obsmarować na forum kibiców i drużynę gospodarzy...
#2 | kibic dnia październik 26 2018 20:31:02
Gdzie sedziują cena i świątkiewicz pojechał bym na darmowy cyrkSmile
#3 | Jaca dnia październik 26 2018 21:25:30
To na pewno jest prawidłowo obsada i mecz Granat-Korona sędziuję Kielce ??? Bez żartów
#4 | KiBiC dnia październik 26 2018 21:33:47
Przecież odgórnie było wiadomo kto ma awansować, a Granat od 1.5 roku nie przegrał u siebie, więc nic dziwnego...
#5 | Do 2 dnia październik 26 2018 21:48:25
Roman i belmondo te dwa najwieksze talenty z sa
#6 | koń dnia październik 26 2018 22:09:11
Ihahaha widzę że Granat nawet myślał o wygranej z Koroną II w główkach sie poprzewracało .
#7 | lipton dnia październik 26 2018 22:16:15
Granat nie przegrał u siebie 2,5 roku i jutro też nie przegra
#8 | J dnia październik 26 2018 22:26:08
Partyzant wygra 3 0
#9 | Busko dnia październik 26 2018 22:27:02
Pięknie. Ale to było w okręgowe. W 4 lidze się chyba nie uda. Ale kibicuje i pozdrawiam z Buska. A nasi do Łagów i każdy wynik możliwy.
#10 | kibol dnia październik 26 2018 22:34:17
Kurczoki w Pińczowie na lajcie wygrywają minimum 0:3
pewne dla buków
#11 | Kamienna dnia październik 26 2018 22:41:14
Z Wierna tylko 3 punkty widać że ostatnio Wierna w dołku więc trzeba to wykorzystać.
#12 | ? dnia październik 26 2018 23:19:23
A mecz w Ostrowcu to nie mógłby się rozpocząć o 19:30 ? Tak trochę dziwnie 19:29 .Smile
#13 | ZKS dnia październik 26 2018 23:31:07
lipton rzeczywiście 2.5 roku, wydawało mi się, że 2 sezony temu przegrali, a jednak ostatnia porażka 29 maja 2016 ze Stalą Kunów. Bez względu na jutrzejszy wynik, bilans od tamtego czasu jest fenomenalny nawet jak na ten poziom rozgrywek 35 zwycięstw i tylko trzy remisy. Pewnie przyjedzie kilka ''gwiazd" z ekstraklapy ale mam nadzieje, że chłopaki powalczą, a sędzia nie wypaczy wyniku meczu.
#14 | Kibic dnia październik 27 2018 10:06:48
Korona gra w niedziele wiec moze rezerwy wzmocnien nie beda miec... Granat niech powalczy
#15 | Jasiu dnia październik 27 2018 11:43:32
Deco-Gks Imielno valkower 0-3
#16 | Busko dnia październik 27 2018 12:18:33
Jak korczyn?
#17 | Busko dnia październik 27 2018 12:19:11
Jak korczyn?
#18 | Pewny dnia październik 27 2018 12:32:03
Hetman Włoszczowa musi uważać bo Roman cena będzie kręcił na korzyść Klimontowianki..
#19 | Wis dnia październik 27 2018 12:42:12
Korczyna jak idzie?
#20 | fWisla dnia październik 27 2018 12:42:55
Wisła:Nidzica 9:2
#21 | KRĘCINA dnia październik 27 2018 12:58:12
Klimontowianka : Hetman ,ten mecz sędziuje SŁYNNY PAN CENA Z SEKCJI SANDOMIERZ !!! Zasłynął ostatnio w Małogoiszczu... Czym zasłynął ? Meczem Wierna : Neptun....Czy będzie obserwator w Klimontowie ? Nie będzie, bo CENNIK nie przewiduje ......Wróble ćwierkają że o wynik nie ma co się martwić........
#22 | Halowiec dnia październik 27 2018 13:16:55
Futsal Nowiny 6:3 Orlicz II Suchedniów / klasa B
#23 | Kolo dnia październik 27 2018 13:33:16
Do 15 czemu deko imielno 0-3 jak grają jutro o 11
#24 | Korczyn dnia październik 27 2018 13:45:11
A w Korczynie to grali w hokeja że taki wynikSmile
#25 | do korczyn dnia październik 27 2018 14:05:54
u gości w bramce wisiał ręcznik
#26 | Ania dnia październik 27 2018 14:15:10
Na bramce stały kalesony
#27 | aaaaa dnia październik 27 2018 14:21:30
Kamienna Brody 0-2 Wierna
Pawłowski 8'
Fryc 17'
#28 | A dnia październik 27 2018 14:29:31
Pogon Alit 2:0
#29 | Kibic dnia październik 27 2018 14:33:19
Jaki wynik Granat- Korona?
#30 | Do 29 dnia październik 27 2018 14:39:21
0 0
#31 | Kibic dnia październik 27 2018 14:45:01
Pogoń-Alit 2-0
#32 | buk dnia październik 27 2018 14:50:51
W klimontowie pewna 1 niestety ale taka prawda tacy panowie jak cena świątkiewicz robią co chcą przykre ale prawdziwe
#33 | sds dnia październik 27 2018 14:51:49
Kamienna juz 0-3, znów Fryc
#34 | Ryju dnia październik 27 2018 14:51:59
Jak Lubrzanka? Wie ktoś?
#35 | awans dnia październik 27 2018 14:53:06
Tak samo w B klasie awans obrazów koprzywnica nich inny nie ma prawa wejść
#36 | Live dnia październik 27 2018 14:55:28
Nida-Lubrzanka 0:0 do przerwy. Pewne info
#37 | Ryju dnia październik 27 2018 14:58:56
Granat:Korona 1:1
#38 | ZKS dnia październik 27 2018 14:59:05
Granat Korona 1 1
#39 | co wy kadacie dnia październik 27 2018 15:01:54
Jaka pewna 1? Pan Cena juz sedziowal raz w Klimontowie przeciwko Wiernej i jakoś nie bylo wielkiej sensacji...
#40 | ... dnia październik 27 2018 15:26:54
Jaki wynik w Skarżysku ?
#41 | Do 39 dnia październik 27 2018 15:28:19
Nie było ponieważ wierna była o klasę lepsza od Klimontowianki i nie mógł nic zrobić
#42 | KiBiC dnia październik 27 2018 15:30:25
Granat - Korona 3:2 70minuta ale mecz 🙂
#43 | KiBiC dnia październik 27 2018 15:37:28
Granat 4:2 77 Kołodziejczyk
#44 | kibic dnia październik 27 2018 15:42:58
jak Lubrzanka?





//
#45 | Do 23 dnia październik 27 2018 15:46:57
Bo oddali mecz.I nie będzie grane.
#46 | Granat dnia październik 27 2018 15:58:31
Przemek Kamiński najlepszy kibic Granatu. Na każdym meczu jest.
#47 | Granat dnia październik 27 2018 15:58:38
Przemek Kamiński najlepszy kibic Granatu. Na każdym meczu jest.
#48 | Live dnia październik 27 2018 15:59:51
Nida-Lubrzanka 0:0 koniec meczu
#49 | Lol dnia październik 27 2018 16:00:40
Granat- Korona4:2
#50 | Mat dnia październik 27 2018 16:13:44
Pogoń- Alit 4:1
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Stanisław Ziemnicki (10 lat, LZS Samborzec)
Antoni Gonciarz (12 lat, Astra)
Hubert Pająk (12 lat, MSS-Klonówka)
Kacper Rudziński (13 lat, TS 1946 Nida)
Maja Kowalska (13 lat, KP KSZO 1929)
Marcel Miernik (14 lat, Orlicz)
Lamine Coulibaly (14 lat, MGTS Działoszyce)
Filip Kocaba (14 lat, Zagłębie)
Igor Fabian (15 lat, Piaskowianka)
Natalia Chaber (15 lat, KP KSZO 1929)
Aleksander Galus (15 lat, Victoria 2015)
Michał Miernikowski (16 lat, Victoria 2015)
Hubert Białczyk (16 lat, Juventa)
Maciej Jonko (16 lat, Skała)
Bartosz Celary (16 lat, Naprzód)
Sebastian Wojtoń (16 lat, Karpaty)
Jan Hermanowski (18 lat, Orlęta)
Bartłomiej Kozioł (18 lat, Jawornik)
Jakub Konon (18 lat, Jagiellonia)
Sebastian Arabasz (18 lat, Politechnika Św.)
Kamil Kogut (18 lat, GKS Świniary)
Paweł Bieniek (19 lat, Klimontowianka)
Kamil Brzeziński (19 lat, Wisła)
Marcin Szczukiewicz (20 lat, Zenit)
Eryk Pałka (20 lat, Wicher)
Jan Pająk (20 lat, Star/Juventa)
Adrian Mołdoch (21 lat, Resovia)
Angelika Miernik (21 lat, Orlicz)
Łukasz Obrębski (21 lat, LZS Samborzec)
Damian Irzyk (22 lata, KS Tarłów)
Mateusz Różak (22 lata, Wolania)
Michał Fornal (22 lata, Neptun)
Karol Koziarz (22 lata, Zryw)
Tomasz Koziorowski (23 lata, Warta)
Justyna Kapustka (23 lata, Tarnovia)
Sebastian Gołębiowski (23 lata, Zorza Tempo)
Bartłomiej Partyka (24 lata, Spartakus II)
Bartłomiej Makowski (24 lata, Politechnika Św.)
Marcin Tur (24 lata, Stal)
Marcin Baran (25 lat, Sparta)
Patryk Zawierucha (25 lat, Lubrzanka)
Bartłomiej Pawłowski (26 lat, Zagłębie)
Krzysztof Koryciński (27 lat, GKS Świniary)
Tomasz Grosicki (27 lat, Zryw)
Michał Kaczmarczyk (27 lat, Cukrownik)
Adrian Młynarski (27 lat, Zorza Tempo)
Daria Blak (27 lat, Zielonka)
Przemysław Krzysiek (27 lat, Zieleń)
Szymon Siwonia (28 lat, Spartakus II)
Paulina Kobiec (29 lat, Top-Spin)
Bartosz Rymaniak (29 lat, Korona II)
Albert Kaleta (30 lat, Jawornik)
Marcin Giermek (31 lat, MKS Trzebinia)
Kamil Ołtuszyk (33 lata, Politechnika Św.)
Michał Zegadło (34 lata, ULKS Łączna)
Roman Karakewycz (37 lat, Motor)
Tomasz Palka (38 lat, ŁKS Łagów)
Paweł Magdoń (39 lat, Górnik)
Zbigniew Syguła (41 lat, Tłoki)
Piotr Powroźnik (42 lata, Jutrzenka)
Mariusz Twaróg (46 lat, Koprzywianka Arka)
Wiadomości
9 listopada
7 listopada
6 listopada
2 listopada
31 października
26 października
19 października
16 października
12 października
5 października
3 października
29 września
26 września
21 września
14 września
12 września
8 września
5 września
1 września
29 sierpnia
24 sierpnia
23 sierpnia
18 sierpnia
17 sierpnia
14 sierpnia
10 sierpnia
9 sierpnia
7 sierpnia
5 sierpnia
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."