Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 26

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 39,393
· Najnowszy użytkownik: Stahlhutse9r
Statystyki
statystyka
Grają ligi piłkarskie - wyniki

W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.


Ekstraklasa
Kolejka 8
Korona Kielce  1 — 0  Sandecja Nowy SączWRZ15:30

II liga
Kolejka 8
MKS Kluczbork  1 — 1  Garbarnia KrakówWRZ19:00

III liga, gr. IV
Kolejka 7
Wólczanka Wólka Pełkińska  0 — 1  Stal RzeszówWRZ17:00
 
0 — 1
Trenerzy: Grzegorz SitekBohdan Blavatskyy, Maciej Seroka, Grzegorz Nalepa.
Podlasie Biała Podlaska  0 — 0  MKS TrzebiniaWRZ13:00
Trenerzy: Miłosz Storto, Przemysław Sałański, Jakub WiśniewskiMaciej Antkiewicz, Krzysztof Wajda.
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  0 — 3  Wiślanie JaśkowiceWRZ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Tadeusz Krawiec, Krystian Kanarski — Wojciech Ankowski, Jakub Krasuski, Janusz Morawski, Piotr Morawski.
Spotkanie przerwane po I połowie przy stanie 0-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego.
Avia Świdnik  4 — 4  Wisła SandomierzWRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
 
4 — 3
 
4 — 4
90+2' Mateusz Jarzynka (sam.)
Trenerzy: Tadeusz Łapa, Tomasz Bednaruk, Krzysztof Żukowski — Jarosław Pacholarz, Daniel Beszczyński.
Resovia Rzeszów  2 — 1  Spartakus Aureus DaleszyceWRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Szymon Grabowski, Rafał Rajzer — Arkadiusz Bilski, Kamil Kuzera.
Podhale Nowy Targ  0 — 3  Soła OświęcimWRZ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Tomasz Kulawik, Grzegorz Hajnos, Paweł ZwolińskiSebastian Stemplewski, Robert Mioduszewski.
Orlęta Radzyń Podlaski  1 — 2  Chełmianka ChełmWRZ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Damian Panek, Rafał Borysiuk — Artur Bożyk, Dariusz Banaszuk, Artur Chwedorczuk.
Karpaty Krosno  4 — 1  Unia TarnówWRZ17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
Trenerzy: Adam Fedoruk, MATEUSZ OSTROWSKI — Daniel Bartkowski, Kamil Pawlak, Daniel Popiela.

21 bramekPrzemysław Banaszak (17 + 4 k.) (Chełmianka)
19 bramekWojciech Białek (18 + 1 k.) (Avia)
17 bramekBartłomiej Buczek (9 + 8 k.) (Resovia)
16 bramekWojciech Reiman (11 + 5 k.) (Stal)
15 bramekKonrad Nowak (Motor)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

III liga, gr. IV
1.   Resovia Rzeszów 34 77 61–22 23 8 3
2.   Motor Lublin 34 71 70–29 22 5 7
3.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 34 64 50–31 18 10 6
4.   Chełmianka Chełm 34 62 56–29 18 8 8
5.   Podhale Nowy Targ 34 56 59–43 16 8 10
6.   Stal Rzeszów 34 55 56–40 16 7 11
7.   Wólczanka Wólka Pełkińska 34 55 56–42 16 7 11
8.   Wiślanie Jaśkowice 34 48 52–56 13 9 12
9.   Orlęta Radzyń Podlaski 34 46 45–47 12 10 12
10.   Avia Świdnik 34 41 55–49 10 11 13
11.   Soła Oświęcim 34 37 39–59 10 7 17
12.   Spartakus Aureus Daleszyce 34 36 39–55 10 6 18
13.   Podlasie Biała Podlaska 34 36 40–52 7 15 12
14.   Wisła Sandomierz 34 36 30–46 10 6 18
15.   JKS 1909 Jarosław 34 35 39–64 10 5 19
16.   Unia Tarnów 34 35 48–70 9 8 17
17.   MKS Trzebinia 34 27 35–63 6 9 19
18.   Karpaty Krosno 34 27 27–60 6 9 19
 

IV liga
Kolejka 7
Kamienna Brody  0 — 0  Czarni PołaniecWRZ16:30
Trenerzy: Marcin WróbelPiotr Mazurkiewicz, Rafał Mikoda.
ŁKS Georyt Łagów  0 — 3  Partyzant RadoszyceWRZ16:00
Trenerzy: Paweł JaworekJarosław Komisarski.
W 74. minucie w zespole gospodarzy na boisku pojawił się 8Dominik Świątek. Zawodnik ten nie został przez drużynę ŁKS Łagów wpisany do protokołu.
Spotkanie przerwane w 78. minucie na 2 minuty z powodu wyzwisk kierowanych z trybun do sędziego.
GKS Nowiny  0 — 2  Wierna MałogoszczWRZ16:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
 
0 — 1
 
0 — 2
66' Michał Bała (k.)
Trenerzy: Mariusz LudwinekMariusz Lniany, Mirosław Maj.
Olimpia Pogoń Staszów  2 — 1  TS 1946 Nida PińczówWRZ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
14' Łukasz Mika (k.)
2 — 1
 
Trenerzy: Paweł CzajaPaweł Wijas.
Unia Sędziszów  1 — 1  Hetman Włoszczowa10 WRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Mariusz KośmiderJacek Pawlik.
MKS Zdrój Busko  2 — 2  Alit Ożarów 10 WRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
Trenerzy: Ireneusz PietrzykowskiDariusz Pietrasiak.
Naprzód Jędrzejów  2 — 1  Łysica Bodzentyn10 WRZ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Cezary Osiński, nr Cieślak — Krzysztof Trela, nr DEJWOREK.
Neptun Końskie  5 — 1  Nidzianka Bieliny10 WRZ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
Trenerzy: Waldemar SzpiegaMariusz Arczewski.
W 3. minucie Sebastian Satro (Nidzianka) nie wykorzystał rzutu karnego - strzał niecelny.
Lubrzanka Kajetanów  1 — 3  Moravia Morawica10 WRZ16:00
 
0 — 1
  5' Karol Zwierzyński (sam.)
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
Trenerzy: Dariusz ŚWIETLIK, ZENOBIUSZ FOKS — Marek Bęben.

27 bramekMirosław Kalista (25 + 2 k.) (Łysica)
26 bramekMateusz Fryc (Wierna, Naprzód)
24 bramekJakub Mażysz (21 + 3 k.) (Alit)
23 bramekMariusz Jaros (16 + 7 k.) (Łysica)
22 bramekDamian Skiba (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

IV liga
1.   Czarni Połaniec 34 81 81–26 25 6 3
2.   Neptun Końskie 34 77 74–31 24 5 5
3.   MKS Zdrój Busko 34 77 76–28 24 5 5
4.   Alit Ożarów 34 58 72–49 17 7 10
5.   Naprzód Jędrzejów 34 56 52–41 16 8 10
6.   Partyzant Radoszyce 34 53 64–49 16 5 13
7.   Łysica Bodzentyn 34 53 74–65 15 8 11
8.   ŁKS Georyt Łagów 34 47 47–42 12 11 11
9.   GKS Nowiny 34 45 44–56 13 6 15
10.   Olimpia Pogoń Staszów 34 42 41–58 12 6 16
11.   Wierna Małogoszcz 34 40 40–56 11 7 16
12.   Kamienna Brody 34 39 34–39 10 9 15
13.   Lubrzanka Kajetanów 34 35 39–61 9 8 17
14.   Hetman Włoszczowa 34 35 31–52 8 11 15
15.   Unia Sędziszów 34 34 44–61 9 7 18
16.   TS 1946 Nida Pińczów 34 33 31–45 9 6 19
17.   Moravia Morawica 34 33 39–61 9 6 19
18.   Nidzianka Bieliny 34 17 33–96 4 5 25
 

Klasa okręgowa
Kolejka 5
Gród Ćmińsk  3 — 3  Lechia StrawczynWRZ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
64' Tomasz Baran (k.)
3 — 3
 
Trenerzy: Artur Jagodziński — Mirosław Gałęziowski.
Zenit Chmielnik  2 — 0  Piast Stopnica10 WRZ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Łukasz UbożakSławomir Skiba.
Świt Ćmielów  1 — 1  Orlicz Suchedniów 10 WRZ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Artur AndułaBogusław Dąbrowski, Rajmund Kabała.
Stal Kunów  0 — 3  Granat Skarżysko-Kamienna10 WRZ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Jarosław Jałocha, Marcin Dynarek — Dominik Rokita, Karol Strzelec.
Polanie Pierzchnica  2 — 1  GKS Rudki10 WRZ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
90+5' Jakub Zakrzewski (k.)
Trenerzy: Robert SzczygiełMarcin Kosmicki.
Bucovia Bukowa  1 — 3  Star Starachowice10 WRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Michał JamrozikTomasz Siczek.
Klimontowianka Klimontów  0 — 0  Sparta Kazimierza Wielka10 WRZ16:00
Trenerzy: Jacek KurantyMAREK KOWALSKI.
Sparta Dwikozy  4 — 1  OKS Opatów10 WRZ16:00
Karol Spyra (k.)   7'
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Karol Spyra (k.) 69'
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Jerzy MazurMariusz Kadela, Szymon Kroczek.

34 bramekBłażej Miller (33 + 1 k.) (Granat)
33 bramekMariusz Fabjański (29 + 4 k.) (Star)
28 bramekTomasz Staszewski (23 + 5 k.) (Orlicz)
22 bramekMarcin Dynarek (20 + 2 k.) (Stal)
19 bramekJacek Rożek (16 + 3 k.) (Klimontowianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa
1.   Granat Skarżysko-Kamienna 30 85 116–19 28 1 1
2.   Klimontowianka Klimontów 30 65 61–30 20 5 5
3.   Star Starachowice 30 59 79–41 18 5 7
4.   Sparta Dwikozy 30 54 55–36 17 3 10
5.   Sparta Kazimierza Wielka 30 53 49–39 16 5 9
6.   Stal Kunów 30 47 65–44 13 8 9
7.   Świt Ćmielów 30 46 61–49 13 7 10
8.   Orlicz Suchedniów 30 44 70–61 13 5 12
9.   Zenit Chmielnik 30 42 40–38 12 6 12
10.   GKS Rudki 30 35 42–54 9 8 13
11.   Bucovia Bukowa 30 32 44–65 10 2 18
12.   OKS Opatów 30 32 45–60 9 5 16
13.   Piast Stopnica 30 25 34–79 7 4 19
14.   Gród Ćmińsk 30 24 43–74 6 6 18
15.   Lechia Strawczyn 30 23 46–94 6 5 19
16.   Polanie Pierzchnica 30 16 27–94 5 1 24
 

Klasa A, gr. I
Kolejka 4
Wicher Miedziana Góra  4 — 2  Piast ChęcinyWRZ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
Trenerzy: Przemysław Ryński, Piotr Salwa — Karol Mochocki.
Tęcza Gowarczów  1 — 2  Astra Piekoszów10 WRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Paweł Skowron, Wojciech Muszyński — Marcin Śladkowski.
MSS-Klonówka Masłów  1 — 0  Orlęta Kielce10 WRZ15:00
1 — 0
 
Trenerzy: Karol Janicki, Tomasz Zarychta — Tomasz Kołodziejczyk.
Top-Spin Promnik  3 — 4  Radiator$ Stąporków10 WRZ15:00
Artur Gaweł (k.) 16'
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
2 — 3
 
3 — 3
 
 
3 — 4
Trenerzy: Andrzej Gawroński, Andrzej Wąsowicz — Sławomir Jedynak.
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  5 — 0  Victoria Mniów10 WRZ15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Mateusz FilipiakGrzegorz Opara.
Politechnika Świętokrzyska Kielce  2 — 4  ŁKS Łopuszno10 WRZ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: Artur ObarzanekJacek Picheta, Aneta Szczerek, Gabrysia Szczerek, Magda Szczerek, Dominika Wijas.

22 bramekMarcin Snoch (20 + 2 k.) (Sokół)
20 bramekKamil Wijas (ŁKS Łopuszno)
18 bramekJakub Bodzioch (Astra), Grzegorz Gałązka (17 + 1 k.) (Tęcza)
16 bramekDaniel Gładysz (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa A, gr. II
Kolejka 4
Nida Oksa  2 — 4  Zieleń ŻelisławiceWRZ15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
 
1 — 4
2 — 4
 
Trenerzy: piotr stolarczyk, Marcin Radziejewski — Karol Józefowski.
Wierna II Małogoszcz  2 — 2  Dąb Nagłowice10 WRZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
Trenerzy: Paweł BieńZbigniew Krupa, Sebastian Nowak.
Nidzica Dobiesławice  4 — 2  Partyzant Wodzisław10 WRZ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
Trenerzy: Adam Idziak, Stanisław Trędowski — Przemysław Objosło.
Zryw Skroniów  3 — 2  Jawornik Gorzków10 WRZ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Wojciech ZiółkowskiMarcin Szlembarski.
Gród Wiślica  1 — 1  Wisła Nowy Korczyn10 WRZ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Andrzej Sender, MAREK SOBURA — Wiesław Francuz.
Nida Sobków  1 — 1  Piaskowianka Piaski10 WRZ15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: ADAM WRÓBELMICHAŁ ROGALA, PIETRASIEWICZ.

21 bramekŁukasz Niemstak (Dąb)
20 bramekAndrzej Kusaj (Nida O.)
15 bramekBartosz Jesionka (13 + 2 k.) (Nidzica)
14 bramekMichał Krzemiński (11 + 3 k.) (Wisła)
13 bramekPrzemysław Nowak (10 + 3 k.) (Nidzica)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa A, gr. III
Kolejka 4
GKS Obrazów  1 — 1  Baszta Rytwiany10 WRZ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: maciej gajdamaciej zaliński.
UKS Baćkowice  0 — 1  Koprzywianka Arka Koprzywnica10 WRZ15:00
 
0 — 1
Trenerzy: ZBIGNIEW RUTKOWSKIMichał Kozłowski.
GKS Górno  5 — 4  LZS Samborzec10 WRZ15:00
Bieliny 
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
29' Damian Mądry (k.)
 
1 — 3
2 — 3
 
3 — 3
 
 
3 — 4
4 — 4
 
5 — 4
 
Trenerzy: Jarosław SzczurekWojciech Gawroński.
Zryw Zbigniewice  0 — 3  Strażak Bidziny10 WRZ15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Jerzy MajewskiPaweł Rybus.
Piast Osiek  1 — 1  Zorza Tempo Pacanów10 WRZ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Rafał KonatLech Malczewski.
Spartakus II Daleszyce  2 — 0  Agricola Łoniów10 WRZ15:00
Robert Sitarz (k.) 59'
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Arkadiusz JanaszekMichał Twaróg.

38 bramekRobert Radek (31 + 7 k.) (GKS Górno)
29 bramekTomasz Kopacki (24 + 5 k.) (Zorza Tempo)
16 bramekPiotr Kubacki (Strażak), Krystian Soja (Zorza Tempo), Damian Mądry (15 + 1 k.) (LZS Samborzec)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa A, gr. I
1.   Astra 22 51 60–26
2.   Tęcza 22 47 63–38
3.   ŁKS Łopuszno 22 45 57–25
4.   Sokół 22 41 68–33
5.   Orlęta 22 35 55–35
6.   Politechnika Św. 22 29 38–42
7.   MSS-Klonówka 22 27 37–42
8.   Wicher 22 26 37–43
9.   Top-Spin 22 24 48–68
10.   Radiator$ 22 22 23–54
11.   Victoria 22 17 32–54
12.   Piast 22 10 18–76

Klasa A, gr. III
1.   LZS Samborzec 22 50 59–28
2.   Piast 22 44 53–30
3.   GKS Górno 22 41 62–47
4.   Zorza Tempo 22 39 68–36
5.   Strażak 22 33 53–34
6.   Spartakus II 22 32 26–28
7.   Baszta 22 30 55–48
8.   Zryw 22 27 37–47
9.   UKS Baćkowice 22 26 44–47
10.   Agricola 22 24 31–57
11.   GKS Obrazów 22 20 39–63
12.   Koprzywianka Arka 22 9 21–83
Klasa A, gr. II
1.   Piaskowianka 22 50 46–20
2.   Nidzica 22 34 46–36
3.   Zieleń 22 34 53–40
4.   Wisła 22 34 43–42
5.   Dąb 22 33 50–42
6.   Partyzant 22 31 36–37
7.   Nida S. 22 30 39–33
8.   Nida O. 22 29 54–49
9.   Wierna II 22 28 39–44
10.   Gród 22 28 45–56
11.   Jawornik 22 20 41–50
12.   Zryw 22 15 19–62
 

Klasa B, gr. I
Kolejka 4
KS Kamienna Wola  1 — 3  Czarnovia KielceWRZ15:00
Stąporków 
 
0 — 1
Michał Kos (k.) 70'
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Sroka, Krzysztof Milczarz — .
Granat Borki  6 — 1  ŁKS Georyt II ŁagówWRZ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
Trenerzy: Dariusz GóreckiAlbert Brudek, Szymon Bochniak.
Polonia Białogon Kielce  6 — 0  Płomień Wólka KłuckaWRZ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Piotr Niźnik (k.) 62'
4 — 0
 
5 — 0
 
Piotr Niźnik (k.) 90+3'
6 — 0
 
Trenerzy: KAROL DREJ, PRZEMYSŁAW FIUK — MATEUSZ KANIOWSKI.
ULKS Łączna  2 — 1  KS Smyków10 WRZ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Tadeusz ŻmijewskiDawid Kołodziejczyk.
Skała Tumlin  1 — 2  Ekstremalni Strawczynek10 WRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Michał Guzik — .

30 bramekKarol Piwowarczyk (25 + 5 k.) (Samson)
16 bramekSzymon Chrabąszcz (Polonia Białogon), Tomasz Kołodziej (Samson)
15 bramekGrzegorz Karbownik (Granat), Dominik Kasprzyk (Ekstremalni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa B, gr. II
Kolejka 4
GKS Imielno  4 — 2  Strzelec ChroberzWRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
 
4 — 2
Trenerzy: ADRIAN STĘPIEŃ, Kamil Karyś, Iza Woźniak — TOMASZ CZYSZCZOŃ.
Victoria 2015 Skalbmierz  6 — 3  Unia MałogoszczWRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
 
6 — 3
Trenerzy: Michał Borek, Łukasz Łakota — Marcin Bodzioch.
Deko Włoszczowa  7 — 1  GLKS KrasocinWRZ17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
Trenerzy: Andrzej Dec, Kosowski Włodzimierz — Grzegorz Sitkowski.
LKS Bolmin  3 — 1  Start Słupia Jędrzejowska10 WRZ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Piotr KrukŁukasz Winiarski.
LZS Czarnocin  5 — 2  Vitalpol Solec-Zdrój10 WRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
Trenerzy: Przemysław Pytel — Maciej Boduszek, Damian Chmura.

31 bramekAdrian Koprowski (29 + 2 k.) (Start)
28 bramekKamil Woliński (22 + 6 k.) (GKS Imielno)
21 bramekKamil Olesiński (Victoria 2015)
20 bramekDamian Waligóra (LKS Bolmin)
19 bramekŁukasz Łakota (6 + 13 k.) (Victoria 2015)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa B, gr. III
Kolejka 4
GKS Świniary  2 — 5  Marol JacentówWRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
2 — 3
 
 
2 — 4
 
2 — 5
Trenerzy: Krzysztof SmyklaMarcin Sobolewski.
Zorza Czajków  2 — 0  UKS Iwaniska10 WRZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Leszek BochenekGrzegorz Starba.
Wisła II Sandomierz  7 — 0  KS Tarłów10 WRZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Wojciech PierzchałaRobert Tomczyk.
GTS Raków  1 — 0  Pogoń 1945 II Staszów10 WRZ11:00
1 — 0
 
Trenerzy: Michał SiutaMaciej Przetak.
Cukrownik Włostów  1 — 1  Arka Pawłów10 WRZ11:00
 
0 — 1
Dawid Banaś (k.) 90+2'
1 — 1
 
Trenerzy: Andrzej DywanKamil Koprowski.
Ester Wojciechowice  2 — 0  Huragan Wilczyce10 WRZ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: piotr paszyńskipiotr stańczyk, rafał barański.

22 bramekJarosław Kończak (19 + 3 k.) (Arka)
19 bramekAdrian Kucharczyk (17 + 2 k.) (KS Tarłów)
15 bramekPaweł Hammer (14 + 1 k.) (Wisła II), Jakub Łata (14 + 1 k.) (Wisła II)
14 bramekMateusz Koterbski (Marol), Sławomir Kmera (10 + 4 k.) (Ester), Maciej Drozdowski (9 + 5 k.) (Huragan, Wisła II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa B, gr. I
1.   Samson 20 47 84–26
2.   Granat 20 47 67–19
3.   Polonia Białogon 20 46 68–31
4.   ŁKS II 20 40 60–38
5.   Skała 20 39 41–25
6.   Czarnovia 20 29 59–47
7.   Ekstremalni 20 25 52–54
8.   ULKS Łączna 20 21 35–63
9.   KS Kamienna W. 20 17 27–65
10.   KS Smyków 20 10 16–65
11.   Płomień 20 0 15–91
 

Klasa B, gr. III
1.   Arka 22 47 66–28
2.   Wisła II 22 46 101–31
3.   Ester 22 45 60–27
4.   Cukrownik 22 44 60–29
5.   Zorza 22 39 46–30
6.   KS Tarłów 22 37 51–45
7.   Marol 22 27 36–46
8.   GKS Świniary 22 27 47–64
9.   UKS Iwaniska 22 22 32–79
10.   Pogoń 1945 II 22 18 26–72
11.   GTS Raków 22 15 21–66
12.   Huragan 22 14 24–53
 
Klasa B, gr. II
1.   LKS Bolmin 20 49 74–32
2.   GKS Kluczewsko 20 47 55–18
3.   Victoria 2015 20 47 75–36
4.   Start 20 42 70–28
5.   GKS Imielno 20 40 57–33
6.   Deko 20 21 35–53
7.   Strzelec 20 20 42–54
8.   GLKS Krasocin 20 16 27–58
9.   Unia 20 14 22–51
10.   LZS Czarnocin 20 11 26–70
11.   Vitalpol 20 8 26–76
 

II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia
Kolejka 3
Sparta Daleszyce18 — 1  Bronowianka KrakówWRZ14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 
9 — 1
 
10 — 1
 
11 — 1
 
12 — 1
 
13 — 1
 
14 — 1
 
15 — 1
 
16 — 1
 
17 — 1
 
18 — 1
 
Trenerzy: Marcin Wengorski — .
Naprzód Sobolów  2 — 0  Starówka Nowy SączWRZ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Piotr BukowiecDominika Fiut.
UKS Widok SP 51 Lublin  4 — 1  GKS Majdan SieniawskiWRZ18:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
Trenerzy: Piotr Rodak, Paweł Porzucek — Mateusz Krawiec.
Moravia Morawica  7 — 0  Łysica Bodzentyn10 WRZ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Anna Kowalik (sam.) 51'
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Maria TarczyńskaMirosław Rubinkiewicz.
LKS Wierzchowiska  3 — 0  DAP Dębica10 WRZ14:00
Goście nie przyjechali.
Respekt Myślenice  1 — 0  UKS 3 Staszkówka Jelna10 WRZ16:00
1 — 0
 
Trenerzy: Przemysław Senderski, Jan Dziadkowiec — Wojciech Mróz, Michał Bąk, Jarosław Baziak, Klaudia Brdej.

21 bramekFederica Dall'Ara (Sparta)
13 bramekKamila Komisarczyk (9 + 4 k.) (Sparta)
12 bramekWeronika Dymowska (Widok), Sandra Różycka (UKS 3 Staszkówka)
11 bramekWeronika Serafin (Naprzód)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

III liga kobiet
Kolejka 2
Hetmanki Włoszczowa  4 — 0  Bucovia Bukowa10 WRZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Mariusz OchenduszkaTomasz Tatar.
KSP Kielce  7 — 0  Stal Kunów10 WRZ12:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Monika Czerwiak, ŁUKASZ TEKIEL — Jarosław Jałocha.
Victoria Pińczów  0 — 2  Wisła Nowy Korczyn10 WRZ12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: RAFAŁ SOBOLEWSKI, JACEK PASTERNAK — Henryk Pabijańczyk.

14 bramekKarolina Wijas (KSP Kielce)
10 bramekZuzanna Dudek (Wisła)
8 bramekKinga Bajak (7 + 1 k.) (Stal)
7 bramekMaria Pałasz (5 + 2 k.) (Orlicz)
6 bramekWiktoria Jurecka (Wisła), Aleksandra Misiak (4 + 2 k.) (Wisła)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia
1.   Respekt 11 33 43–  8
2.   Sparta 11 25 54–16
3.   Naprzód 11 22 30–14
4.   Widok 11 20 32–11
5.   LKS Wierzchowiska 11 19 30–14
6.   Starówka 11 19 21–19
7.   UKS 3 Staszkówka 11 16 29–24
8.   Moravia 11 11 34–25
9.   Majdan Sieniawski 11 10 10–20
10.   Łysica 11 10 15–29
11.   Bronowianka 11 5 10–69
12.   DAP 11 0   4–63
 
III liga kobiet
1.   Wisła 7 19 33–  8
2.   KSP Kielce 7 16 35–  4
3.   Stal 7 11 17–13
4.   Top-Spin 7 11 13–17
5.   Orlicz 7 7 12–24
6.   Hetmanki 7 7 15–16
7.   Victoria 7 6 11–18
8.   Bucovia 7 0   1–37
 




CLJ U-19, gr. wschodnia
Kolejka 6
SMS Łódź  1 — 0  Stomil OlsztynWRZ16:00
1 — 0
 
Trenerzy: Mirosław Dawidowski, Mariusz Jabłoński, Tomasz Tomaszewski, Marcin Perliński — Michał Kraszewski.
Progres 99 Kraków  5 — 1  Stal RzeszówWRZ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Karol Stanek (k.) 90+3'
4 — 1
 
5 — 1
 
Trenerzy: Marcin Pasionek, Dawid Ochojski — Ryszard Federkiewicz, Marcin Wołowiec.
Łódzki KS  2 — 3  Korona Kielce SAWRZ12:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: Maciej Szpak, Jacek Janowski — Marek Mierzwa, Krzysztof Mądzik.
Wisła Kraków  2 — 0  MOSP BiałystokWRZ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Mariusz Jop, Paweł Regulski, Jakub BubettyPiotr Szydłowski, Dariusz Ostaszewski, Norbert Beśka.
Polonia Warszawa  0 — 2  Legia WarszawaWRZ12:30
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Adam Chmielewski, Bartosz Jastrzębski, Sebastian Przyrowski — Piotr Kobierecki, Robert Picuła, Arkadiusz Białostocki, Michał Kwietniewski, Mateusz Kamuda.
Jagiellonia Białystok  2 — 0  Motor LublinWRZ13:30
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Kulhawik, Piotr GrzybkoTomasz Jasik, Wojciech Stefański.
Resovia Rzeszów  2 — 0  Wisła Płock10 WRZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Roman Borawski — Grzegorz Wenerski, Dariusz Fabianowicz.
Znicz Pruszków  2 — 2  Cracovia Kraków10 WRZ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
Trenerzy: Robert Kochański, Andrzej Prawda, Rafał Jończyk, Marcin Wojciechowski, Mateusz Baj, Michał Dumała — Kordian Wójs, Michał Bartosz.

22 bramekPiotr Pierzchała (9 + 13 k.) (Korona SA)
20 bramekŁukasz Zjawiński (16 + 4 k.) (Legia)
17 bramekPatryk Makuch (13 + 4 k.) (SMS Łódź)
16 bramekSzymon Rak (9 + 7 k.) (Motor)
15 bramekMateusz Nikołajuk (9 + 6 k.) (Jagiellonia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
Kolejka 2
TS 1946 Nida Pińczów  1 — 3  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.WRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
72' Oskar Brociek (k.)
1 — 3
 
Trenerzy: Seweryn SosieńTomasz Siczek.
Rodzina Kielce  0 — 2  Neptun KońskieWRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Jacek PawlikBartłomiej Gad.
Orlicz Suchedniów   0 — 0  GKS NowinyWRZ13:00
Trenerzy: Leszek Dolęga, Mariusz Krzysztoszek — Cezary Ruszkowski, Przemysław Cichoń.
Juventa Starachowice  3 — 0  Hetman WłoszczowaWRZ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Zdzisław SpadłoDaniel Podsiedlik.

28 bramekBartosz Szydłowski (Juventa)
21 bramekKonrad Smolec (19 + 2 k.) (Neptun)
19 bramekArkadiusz Lasota (Klimontowianka)
17 bramekMateusz Sołtysiak (GKS Nowiny)
14 bramekJakub Moskal (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-19, gr. wschodnia
1.   Legia 30 72 79–24
2.   Cracovia 30 67 75–23
3.   Motor 30 59 58–25
4.   Korona SA 30 56 58–42
5.   Jagiellonia 30 53 61–39
6.   Wisła K. 30 52 40–32
7.   Progres 99 30 52 55–39
8.   SMS Łódź 30 47 53–40
9.   Polonia 30 43 58–40
10.   Znicz 30 36 42–43
11.   Resovia 30 34 45–68
12.   MOSP 30 26 30–76
13.   Stomil 30 26 27–48
14.   Łódzki KS 30 18 26–84
15.   Stal 30 18 22–69
16.   Wisła P. 30 17 22–59
 
Świętokrz. Liga Jun. Starszych
1.   Juventa 18 46 58–16
2.   Neptun 18 40 43–17
3.   Klimontowianka 18 36 41–25
4.   Orlęta 18 33 75–33
5.   KP KSZO 1929 18 32 40–23
6.   Rodzina 18 22 36–53
7.   GKS Nowiny 18 20 35–35
8.   Hetman 18 13 27–55
9.   TS 1946 Nida 18 13 29–46
10.   Orlicz 18 4 18–99
 

CLJ U-17, gr. płd.-wsch.
Kolejka 4
Motor Lublin  0 — 0  Korona Kielce SAWRZ14:00
Trenerzy: Mirosław KomarMichał Gębura, Marek Graba.
Karpaty Krosno  1 — 1  Cracovia KrakówWRZ15:00
Karol Knap (k.) 51'
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Marcin WłodarskiMarcin Gędłęk, Marcin Zębala.
Stal Mielec  2 — 2  Akademia Piłkarska 21 KrakówWRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
Trenerzy: Przemysław Paprocki, Grzegorz Krukowski — Marek Konieczny, Marcin Urbański.
BKS Lublin  2 — 1  Juventa Starachowice10 WRZ12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Marcin ZakrzewskiMariusz Wójcik.

12 bramekRemigiusz Biernat (7 + 5 k.) (Cracovia)
9 bramekDawid Lisowski (Korona SA)
7 bramekKapcer Sadłocha (4 + 3 k.) (Stal)
6 bramekKrystian Kobus (5 + 1 k.) (BKS Lublin), Klaudiusz Marzec (5 + 1 k.) (Juventa)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 3
KKP Korona Kielce10 — 0  GKS NowinyWRZ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
Trenerzy: Mikołaj PełkaCezary Ruszkowski.
Piaskowianka Piaski  1 — 4  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.WRZ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
Trenerzy: Łukasz BazińskiRafał Barański.
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 2  Orlęta KielceWRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Andrzej PażdziszRafał Stefański.

23 bramekDaniel Szelągowski (KKP Korona)
12 bramekDawid Kaczor (11 + 1 k.) (GKS Nowiny)
11 bramekPatryk Tkacz (Piaskowianka), Karol Turek (KKP Korona)
10 bramekJakub Rybus (KKP Korona), Marcin Dziubek (9 + 1 k.) (KKP Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-17, gr. płd.-wsch.
1.   Korona SA 14 33 29–  6
2.   Cracovia 14 26 24–17
3.   Stal 14 21 19–18
4.   Juventa 14 19 15–14
5.   Motor 14 18 18–20
6.   Karpaty 14 17 20–20
7.   BKS Lublin 14 13 11–31
8.   AP 21 14 9 15–25
Świętokrz. Liga Jun. Młodszych
1.   KKP Korona 12 36 89–  1
2.   KP KSZO 1929 12 24 46–15
3.   GKS Nowiny 12 20 33–33
4.   Wisła Junior 12 19 25–43
5.   Piaskowianka 12 15 29–39
6.   Orlęta 12 8 17–22
7.   Granat 12 0 10–96

CLJ U-15, gr. płd.-wsch.
Kolejka 4
Wisła Kraków  1 — 0  TOP 54 Biała PodlaskaWRZ13:00
1 — 0
 
Trenerzy: Mateusz Stolarski, Jakub Bubetty, Mateusz Nawój — Tomasz Buraczewski, Maciej Oleksiuk.
Sandecja Nowy Sącz  1 — 2  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.WRZ16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
Trenerzy: Tomasz SzczepańskiMarcin Wróbel.
Stal Mielec  1 — 2  KKP Korona Kielce10 WRZ12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Wojciech Kustoń, Igor Wojtowicz — Mariusz Slabiak.
Motor Lublin  1 — 4  SMS Jarosław10 WRZ17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
1 — 4
 
Trenerzy: Jarosław Grajper — .

7 bramekJakub Lorek (Wisła), Hubert Świecarz (SMS Jarosław), Albert Krzyczkowski (4 + 3 k.) (SMS Jarosław)
5 bramekKrystian Kuchnia (Wisła), Kacper Rabczak (SMS Jarosław), Wojciech Oleksy (3 + 2 k.) (Sandecja), Aleksander Olszewski (2 + 3 k.) (TOP 54)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 2
MKS Zdrój Busko  2 — 3  Granat Skarżysko-KamiennaWRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
Trenerzy: Grzegorz ZałęckiRafał Gołofit.
Wierna Małogoszcz  2 — 1  Hetman WłoszczowaWRZ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Michał BorowskiKarol Lichosik.
Juventa Starachowice  3 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzWRZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
Trenerzy: Dominik ZubaANDRZEJ MAJCHROWSKI.
Orlęta Kielce  1 — 5  Czarni PołaniecWRZ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
1 — 4
 
 
1 — 5
68' Oskar Łąk (k.)
Trenerzy: Mateusz KowalikTomasz Kiciński.

21 bramekŁukasz Dziewięcki (Orlęta), Oskar Łąk (17 + 4 k.) (Czarni)
10 bramekBartosz Jopek (9 + 1 k.) (Juventa), Jakub Różycki (9 + 1 k.) (Victoria 2015)
9 bramekSebastian Stajniak (Juventa), Adrian Żyła (7 + 2 k.) (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-15, gr. płd.-wsch.
1.   Wisła 14 36 29–  7
2.   SMS Jarosław 14 31 31–14
3.   Sandecja 14 20 15–  9
4.   KKP Korona 14 15 17–22
5.   Motor 14 13 19–23
6.   TOP 54 14 13 16–18
7.   KP KSZO 1929 14 13   8–29
8.   Stal 14 9 18–31
 
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
1.   Juventa 14 34 52–11
2.   Orlęta 14 32 58–19
3.   Czarni 14 31 47–14
4.   MKS Zdrój 14 21 24–21
5.   Victoria 2015 14 17 27–34
6.   Granat 14 15 22–43
7.   Wierna 14 9   9–54
8.   Hetman 14 6 15–58

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
Kolejka 1
Łysica Bodzentyn  3 — 1  Nidzianka BielinyWRZ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
Trenerzy: Seweryn DejworekAndrzej Wiącek, Paweł Gawęcki.
OKS Opatów  4 — 1  Cukrownik WłostówWRZ13:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Wojciechowski, Paweł Pater — Andrzej Dywan.
Czarnovia Kielce  0 — 2  ŁKS Georyt ŁagówWRZ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Jan WąchałaAlbert Brudek.
Stal Kunów  3 — 2  Arka PawłówWRZ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Jarosław JałochaMIROSŁAW KALISTA.

14 bramekPatryk Wodnicki (13 + 1 k.) (Stal)
11 bramekDominik Stodulski (9 + 2 k.) (Łysica), Jakub Piątek (7 + 4 k.) (OKS Opatów)
10 bramekKrystian Zapała (9 + 1 k.) (Arka)
9 bramekDominik Wrzesień (Łysica)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 3
Zenit Chmielnik  3 — 3  Unia SędziszówWRZ13:00
1 — 0
 
 
1 — 1
14' Kamil Płatek (k.)
 
1 — 2
41' Kamil Płatek (k.)
2 — 2
 
3 — 2
 
 
3 — 3
Trenerzy: Radosław OżógTomasz Gardiew.
Sparta Kazimierza Wielka  0 — 7  Bucovia BukowaWRZ13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
Trenerzy: Andrzej SenderMarian Haczkiewicz.
Naprzód Jędrzejów  3 — 3  MKS Zdrój BuskoWRZ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
3 — 2
 
 
3 — 3
Trenerzy: Cezary OsińskiLech Malczewski.
Wierna MałogoszczNidzica DobiesławiceWRZ13:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Filip Kleszcz, Łukasz ZiętalAdam Idziak.

21 bramekMichał Ciosk (Piaskowianka)
16 bramekMarcin Pawłowski (11 + 5 k.) (Zenit)
13 bramekKamil Cichoński (Zenit), Ernest Banasik (12 + 1 k.) (Bucovia)
12 bramekSebastian Baran (Piaskowianka), Patryk Kuśmierek (Zenit), Krystian Bracisiewicz (8 + 4 k.) (MKS Zdrój)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. I
1.   Arka 14 37 43–  9
2.   Stal 13 31 43–11
3.   Nidzianka 14 22 28–22
4.   Łysica 14 21 36–20
5.   ŁKS Łagów 14 20 23–27
6.   OKS Opatów 13 19 36–22
7.   Czarnovia 14 6 11–41
8.   Cukrownik 14 3   4–72
Kl. okręg. juniorów starszych, gr. II
1.   Piaskowianka 18 43 61–16
2.   Zenit 18 40 66–23
3.   MKS Zdrój 18 40 54–22
4.   Naprzód 18 34 64–27
5.   Unia 18 33 53–30
6.   Wierna 17 22 43–41
7.   Wisła 17 13 20–61
8.   Sparta 18 6 17–98
9.   Start 18 15 18–43
  Bucovia 18 12 24–65
  Nidzica 0   – 
  Zryw 0   – 
 

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I
Kolejka 3
Gród Ćmińsk  9 — 0  Radiator$ StąporkówWRZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
Trenerzy: Artur Jagodziński, Kamil Mech — Sławomir Jedynak, Damian Zbróg.
Orlicz Suchedniów   2 — 5  Wicher Miedziana GóraWRZ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
 
2 — 5
Trenerzy: Leszek DołęgaMarcin Tacij.
MSS-Klonówka MasłówMoravia MorawicaWRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Karol JanickiMAREK RAĆKOS.

21 bramekOskar Piecyk (20 + 1 k.) (Moravia)
19 bramekBartosz Zdanowski (14 + 5 k.) (Gród)
10 bramekKacper Fert (9 + 1 k.) (Gród)
8 bramekJakub Mojecki (4 + 4 k.) (Moravia)
5 bramekAdam Bandrowski (MSS-Klonówka), Dawid Borkowski (Wicher), Paweł Bożek-Raćkos (Moravia), Mateusz Słoń (Wicher), Kamil Wiech (Gród)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II
Kolejka 3
Top-Spin Promnik  2 — 6  ŁKS ŁopusznoWRZ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
 
1 — 4
 
1 — 5
2 — 5
 
 
2 — 6
Trenerzy: Andrzej GawrońskiKarol Soboń.
Czarnovia Kielce  0 — 4  Hetman WłoszczowaWRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: MARCIN KOŚMICKIDariusz Dąbrowski.
Deko Włoszczowa  2 — 1  Lechia Strawczyn10 WRZ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Włodzimierz KosowskiMarcin Zieliński.

8 bramekKacper Śliwa (Lechia)
7 bramekCezary Nawrot (6 + 1 k.) (Czarnovia)
5 bramekPaweł Dercz (Deko), Jakub Sztandera (Top-Spin), Mikołaj Miernikiewicz (4 + 1 k.) (Top-Spin), Paweł Stawowczyk (4 + 1 k.) (Hetman)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III
Kolejka 3
Gród Wiślica  0 — 4  Naprzód JędrzejówWRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Marek SoburaJerzy Putowski.
Zorza Tempo Pacanów  2 — 0  Nida OksaWRZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Dawid KondekPiotr Stolarczyk.

18 bramekBartosz Czekalski (17 + 1 k.) (TS 1946 Nida)
13 bramekMateusz Strzeszkowski (Naprzód)
10 bramekBartosz Styczeń (7 + 3 k.) (Unia)
9 bramekKrystian Równicki (Naprzód)
8 bramekKlaudiusz Mastyna (Unia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV
Kolejka 3
Marol Jacentów  0 — 4  GKS RudkiWRZ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Mariusz KaczmarskiHalik Sebastian.
Alit Ożarów   2 — 0  Stal KunówWRZ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Jarosław LipowskiJarosław Jałocha.
Kamienna Brody  3 — 9  Strażak BidzinyWRZ14:00
 
0 — 1
Adam Karwacki (k.)   8'
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
Adam Karwacki (k.) 51'
2 — 5
 
 
2 — 6
 
2 — 7
 
2 — 8
 
2 — 9
3 — 9
 
Trenerzy: Hubert StachyraPaweł Rybus.

10 bramekMaciej Nowacki (Alit)
9 bramekDawid Góra (GKS Rudki), Bartosz Maruniak (Strażak), Mateusz Szwajcer (Kamienna)
7 bramekAdam Sobczyk (Alit), Filip Stępień (Alit), Jakub Jagieła (6 + 1 k.) (Stal), Kacper Grzegorski (5 + 2 k.) (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. V
Kolejka 3
Zryw Zbigniewice  1 — 0  Sparta DwikozyWRZ11:00
1 — 0
 
Trenerzy: andrzej świszczjerzy mazur.
LZS Samborzec  4 — 1  Baszta RytwianyWRZ15:00
Dawid Łukaszek (sam.)   3'
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
Trenerzy: Damian LipiecZbigniew Tomczyk.

7 bramekRafał Kowalski (Baszta), Krzysztof Beraś (5 + 2 k.) (LZS Samborzec)
6 bramekMichał Kamiński (Czarni), Dawid Skrzek (Baszta)
5 bramekHubert Cerkiewicz (Koprzywianka Arka), Wiktor Chorab (Sparta), Łukasz Kominek (LZS Samborzec), Filip Skalski (Baszta), Wojciech Wyrazik (4 + 1 k.) (Baszta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. I
1.   Gród 8 22 48–  7
2.   Moravia 8 19 48–  5
3.   Wicher 8 9 19–22
4.   Radiator$ 8 6   7–66
5.   Orlicz 8 3 13–35
6.   MSS-Klonówka 0   – 

Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. III
1.   TS 1946 Nida 10 28 50–  7
2.   Naprzód 10 25 45–  8
3.   Unia 10 15 34–32
4.   Zorza Tempo 10 12 13–24
5.   Gród 10 6 18–62
6.   Nida O. 10 3 12–39

Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. V
1.   Baszta 10 20 27–21
2.   Czarni 10 19 17–10
3.   Koprzywianka Arka 10 17 21–14
4.   Sparta 10 14 16–13
5.   LZS Samborzec 10 11 21–24
6.   Zryw 10 4 11–31
Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. II
1.   Hetman 10 24 30–  5
2.   Czarnovia 10 21 26–11
3.   Lechia 10 14 22–18
4.   Deko 10 13 20–21
5.   ŁKS Łopuszno 10 10 16–24
6.   Top-Spin 10 5 14–49

Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. IV
1.   Alit 10 25 40–  6
2.   Stal 10 20 22–13
3.   Strażak 10 15 37–24
4.   Kamienna 10 14 22–26
5.   GKS Rudki 10 7 16–38
6.   Marol 10 4   5–35

Komentarze
#1 | Hfhfhrhfhchhdjdjfhdjjf dnia wrzesień 08 2017 08:41:40
PARTYZANT GOL ROZBIJEMY ŁAGÓW!!!
#2 | TYPER dnia wrzesień 08 2017 12:45:40
Kamienna Brody 2 - 1 Czarni Połaniec , ŁKS Łagow 5 - 1 Partyzant Radoszyce , GKS Nowiny 1 - 1 Wierna Malogoszcz , Pogoń Staszów 2 - 0 Nida Pinczow , Unia Sędziszów 1 - 0 Hetman Włoszczowa , MKS Zdrój Busko 3 - 1 Alit Ożarów , Naprzód Jędrzejów 6 - 0 Łysica Bodzentyn , Neptun Końskie 4 - 0 Nidzianka Bieliny , Lubrzanka Kajetanow 2 - 1 Moravia Moravica
#3 | WRACAJ NA STARE ŚMIECI dnia wrzesień 08 2017 13:37:14
Piotr Dejworek Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Urodzin ! Wink Obyś Został Szkoleniowcem Łysicy Bodzentyn ! Wink Tylko Ty Umiałeś Pracować W Tym Klubie Z Młodzieżą I Seniorami Smile
#4 | Łysy dnia wrzesień 08 2017 14:27:32
Piotrek dawaj za Ojca do Łysicy Bodzentyn
#5 | TJE dnia wrzesień 08 2017 17:01:05
W Jędrzejowie extra premie za wygraną
#6 | GKS GÓRNO dnia wrzesień 08 2017 18:23:32
Czy ktoś wie z jakiego powodu w meczu Obrazów - Górno (2:3), został przyznany walkower dla Obrazowa?
#7 | kibic dnia wrzesień 08 2017 18:33:17
Jakim wynikiem zakończył się mecz Kamiennej Brody z Czarnymi Połaniec?
#8 | do TJE dnia wrzesień 08 2017 18:37:44
No to już będzie po drużynie, teraz w razie przegranej będzie szukanie winnych itd.
#9 | Mks pogon staszowww dnia wrzesień 08 2017 18:39:09
Panie prezesie moze wycofajmy 2 druzyne pogoni i zrobmy jedna konkretna druzyne a nie obie druzyny koncowka tabeli i zaoszczedzimy pieniadze np na nowe transfery? Po co nam 2 druzyna???
#10 | do 6 dnia wrzesień 08 2017 19:02:43
blad trenera,brak mlodziezowca na boisku od 70minuty...
#11 | kibic dnia wrzesień 08 2017 20:34:14
to powinni mu odebrać bramki 3 radkowi z górnaSmile
#12 | Piotr dnia wrzesień 08 2017 21:09:42
Jestem kibicem Piaskowianki i słyszałem o decyzji gości na pucharze w Promniku. Brawo Orlicz Suchedniów! Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi.naprawdę szacun!
#13 | Bramki dnia wrzesień 08 2017 21:46:19
Bramki i tak się liczą bo to nie Radka wina
#14 | Lysica dnia wrzesień 08 2017 21:56:08
Za co dostał Stasiu Kucala 1000 zł kary
#15 | Kyriakos Papadopoulos dnia wrzesień 08 2017 22:10:17
Stasia troszku poniosło po meczu i nawywijał sędziom.
#16 | KAMIENNA TO JEST POTĘGA ! dnia wrzesień 09 2017 00:09:42
KAMIENNA BRODY BEZ PORAŻKI W CZWARTEJ LIDZE !!
#17 | Staś dnia wrzesień 09 2017 00:40:03
Dostał Staś za nienaganne zachowanie podczas meczu Smile
#18 | ciekawy dnia wrzesień 09 2017 00:49:12
Gdzie trenuje Jagodziński?
#19 | dallas dnia wrzesień 09 2017 01:19:33
W Grodzie Ćmińsk ale szału nie maSad
#20 | BugajTeam dnia wrzesień 09 2017 01:21:57
Druga liga,idziemy po swoje
#21 | kumaty dnia wrzesień 09 2017 06:36:04
Clj sms olsztyn 1 do 0 sms
#22 | FUI FUI dnia wrzesień 09 2017 09:16:17
RUDE TO WREDNE ! FAŁSZYWE ! BRZYDKIE !
#23 | fan188 dnia wrzesień 09 2017 12:22:12
Łopuszno gromi wszystkich. Sparingi na plus, puchar na plus, liga na plus Smile Chyba chlopaki maja obiecany hajsik, brawoo zarzad Smile
#24 | Do 12 dnia wrzesień 09 2017 16:03:19
O co chodzi ?
#25 | Młody dnia wrzesień 09 2017 16:30:36
Pieniądze w Łopusznie... jakoś nie wydaje mi się. Chłopaki są zgrana paczka, trzymają się razem, chcą grać, grają i wygrywają dla siebie. Każdy gdzieś kopał i wie że kokosów z gry w a klasie nie ma i nie będzie 😉Angry
#26 | Dykta dnia wrzesień 09 2017 16:38:43
Jak wierna?
#27 | rio dnia wrzesień 09 2017 16:52:32
jak czarnovia?
#28 | jan dnia wrzesień 09 2017 17:30:00
Co odwalili w Ostrowcu że drugiej połowy nie będzie?
I dla kogo walkower?
#29 | Lipa dnia wrzesień 09 2017 17:32:50
Zależy od tego kto ruszył sędziego ...
#30 | jan dnia wrzesień 09 2017 17:42:20
W Świdniku graną w hokeja, już 4-3
#31 | Smiech dnia wrzesień 09 2017 17:49:37
Wisła Sandomierz to szkoda że w ogóle awansowała do tej 3 ligi, kupę dziadostwa i kompromitacji ! A dopiero sie zaczną trudne mecze i dopiero wtedy będą BĘCKI! W Sandomierzu "świetny" ruch, robienie sztucznego stwora B klasy kosztem 3 ligi! Hehe.
#32 | . dnia wrzesień 09 2017 17:53:44
Jak Staszów ?
#33 | jan dnia wrzesień 09 2017 17:54:07
4-4 jeszcze wygrają Grin
#34 | marioka dnia wrzesień 09 2017 17:57:19
ile nida ??
#35 | emil88 dnia wrzesień 09 2017 17:59:17
już 4-4
#36 | A dnia wrzesień 09 2017 18:03:49
Pogon wygrala 2:1 koniec
#37 | aaa dnia wrzesień 09 2017 18:11:04
Nida co to znowu porażka ?
#38 | łks dnia wrzesień 09 2017 18:13:49
Mecz bramkarzy w Łagowie
#39 | gks dnia wrzesień 09 2017 18:25:50
Jak nowiny
#40 | Klif dnia wrzesień 09 2017 18:42:37
Nowiny w pałę 0-2
#41 | E_PL dnia wrzesień 09 2017 18:53:39
Co sie stało w Ostrowcu i jakie konsekwencje mogą być
#42 | eeee dnia wrzesień 09 2017 19:26:55
Walkower + zawieszenie zawodnika ktory go niby oplół
#43 | ASD dnia wrzesień 09 2017 19:33:07
Sędzia pokazał, że nie ma jaj. W przerwie ponoć miał zostać uderzony i opluty przez kibica oraz członka zarządu, jednak gdy do szatni wparowała policja to nagle okazało się, że sędziemu nie zdarzyła się żadna krzywda. Gdzie logika i sens? Sędzia tłumaczył się jedynie, iż odczuwał zagrożenie bezpieczeństwa. Komedia. Na każdym stadionie kibice ubliżają sędziemu, a ten rozdmuchał ten balonik do najwyższej rangi. Zresztą, gdybyście widzieli jakie on podejmował decyzje to sami byście go zlinczowali.
#44 | jan dnia wrzesień 09 2017 19:38:52
Jeżeli to nie zawodnicy a kibice to pewnie piątkowy mecz z Wisłą przy pustych trybunach Sad
#45 | ASD dnia wrzesień 09 2017 19:44:07
Bardzo możliwe, piątek, sztuczne oświetlenie, pusty stadion. Jestem ciekaw czy sędzia weźmie tę sytuacje na klatę i powie jak było naprawdę!
#46 | Do aaa dnia wrzesień 09 2017 20:02:36
Jaka Nida?
#47 | kibic dnia wrzesień 09 2017 20:18:53
Pogoń wygrała po bramce samobójczej, bramką dla Nidy zdobył kapitan Ł.Mika
#48 | dd dnia wrzesień 09 2017 20:27:01
i wyszło szydło z worka w ostrowcu ,,chamstwo ..+
#49 | jan dnia wrzesień 09 2017 20:31:08
Niezły protokół po meczu KSZO.. jak im to wszystko przyklepią to kara będzie surowa i to bardzo..
#50 | www dnia wrzesień 09 2017 20:47:05
Polecam wszystkim wyjazd do Łagowa. Buractwo na najwyższym poziomie.
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Kamil Banaczyk (11 lat, ŁKS Łagów)
Kamil Zimnicki (11 lat, Astra)
Bartosz Żurek (12 lat, Klimontowianka)
Bartosz Golka (13 lat, Wierna)
Bartosz Dulemba (13 lat, Orlicz)
Antoni Siwek (13 lat, AP SKS Star)
Kacper Skóra (13 lat, Nida)
Damian Dorobek (14 lat, KKP Korona)
Jakub Wilczkowski (15 lat, Lechia)
Bartłomiej Kośmider (15 lat, Zryw)
Wiktor Pisarski (15 lat, AP SKS Star)
Jakub Łukawski (15 lat, Koprzywianka Arka)
Jakub Lipiec (15 lat, Wisła Junior)
Karol Gołda (15 lat, Czarni)
Krystian Krupa (15 lat, Motor)
Magdalena Biernacka (16 lat, UKS 3 Staszkówka)
Dawid Wasikowski (16 lat, FASoE)
Zuzanna Żyłowicz (16 lat, Kamienna)
Szymon Olejniczak (16 lat, Polonia 1912)
Kamila Kotecka (16 lat, Polonia)
Dominika Piskorek (16 lat, KKP Unia)
Agnieszka Piechota (16 lat, KKP Unia)
Miłosz Pado (16 lat, Resovia)
Iwona Kawalec (16 lat, Łysica)
Daniel Kowalski (17 lat, Świt)
Maciej Turek (17 lat, Opole)
Klaudiusz Krasa (17 lat, Olimpia)
Emil Pałyga (17 lat, Rodzina)
Piotr Mielczarek (17 lat, GKS Bełchatów)
Jakub Martynowski (18 lat, Stal)
Krzysztof Krupski (18 lat, Wicher)
Bartłomiej Chalastra (18 lat, Zorza Tempo)
Stanisław Kręcisz (18 lat, GKS Szydłów)
Kamil Bała (18 lat, JKS 1909)
Mateusz Ozimek (18 lat, Widok)
Mateusz Sekulski (18 lat, Sparta)
Milena Kornaga (18 lat, Majdan Sieniawski)
Mariusz Lazaruk (19 lat, ŁKS Łopuszno)
Wojciech Kierzkowski (19 lat, Polonia)
Jacek Majda (19 lat, Legia)
Jakub Bogusz (19 lat, Jagiellonia)
Piotr Więcek (19 lat, Czarnovia)
Jakub Jeziorski (19 lat, Spartakus II)
Wiktor Jaworski (19 lat, Klimontowianka)
Dominik Robak (19 lat, GLKS Krasocin)
Aleksandra Urbańska (19 lat, Widok)
Piotr Skuta (19 lat, Naprzód)
Michał Lis (19 lat, OKS Opatów)
Adrian Kowalewski (20 lat, TOP 54)
Mateusz Nawrot (21 lat, Piast)
Kamil Romański (21 lat, Victoria 2015)
Dawid Kosmala (21 lat, Wicher)
Tomasz Szustak (21 lat, Nidzianka)
Adrian Jakubas (21 lat, Czarni)
Angelika Biskup (21 lat, AZS UJ II)
Karol Galera (21 lat, Korona SA)
Ivan Jukić (22 lata, Korona)
Piotr Strzemecki (22 lata, Polonia)
Mateusz Filipowiak (22 lata, Warta)
Piotr Stępniak (22 lata, Polonia)
Kamil Wiącek (23 lata, Jawornik)
Krystian Prządka (23 lata, Wisła)
Grzegorz Janos (24 lata, Zryw)
Bartłomiej Czuba (24 lata, Piast)
Kamil Kaczmarczyk (24 lata, Złomex)
Marcin Tutaj (24 lata, Politechnika Św.)
Jakub Mrozik (25 lat, Korona)
Mateusz Szpaczyński (25 lat, GTS Raków)
Kamil Szywała (25 lat, Gród)
Aleksandra Nadgłowska (26 lat, Kobiecy KP)
Dominik Musiał (26 lat, Vitalpol)
Wojciech Maj (26 lat, Nida)
Damian Ziółkowski (26 lat, KS Tarłów)
Jarosław Magiera (27 lat, Górnik)
Grzegorz Kundera (27 lat, Lubrzanka)
Piotr Jastrzębski (27 lat, Alit)
Patryk Pasoń (27 lat, GTS Raków)
Kamil Jach (27 lat, Cukrownik)
Tomasz Wróbel (28 lat, MKS Trzebinia)
Łukasz Berus (28 lat, Granat II)
Przemysław Abramczyk (29 lat, Sokół)
Tomasz Koronkiewicz (29 lat, Piast)
Dawid Dylawerski (29 lat, Piast)
Mateusz Kuśmierz (30 lat, Wisła)
Rafał Kadela (30 lat, UKS Iwaniska)
Kamil Zmarlak (30 lat, Victoria 2015)
Krzysztof Krumplewski (31 lat, Gród)
Sebastian Chojnowski (31 lat, Górnik)
Piotr Dziwoń (32 lata, Klonówka)
Mariusz Kraiński (32 lata, Spartakus)
Bruno Coutinho Martins (32 lata, Polonia)
Artur Ślizowski (34 lata, Wierna)
Dariusz Kosiór (36 lat, Zenit)
Wałerij Sokolenko (36 lat, JKS 1909)
Wiadomości
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
2 czerwca
30 maja
26 maja
23 maja
19 maja
16 maja
15 maja
11 maja
10 maja
9 maja
5 maja
4 maja
2 maja
28 kwietnia
25 kwietnia
21 kwietnia
18 kwietnia
13 kwietnia
11 kwietnia
6 kwietnia
4 kwietnia
31 marca
30 marca
28 marca
23 marca
17 marca
16 marca
15 marca
10 marca
9 marca
5 marca
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."